Hosting InMotion


InMotion Hosting to jeden z najbardziej niezawodnych hostów internetowych, którym doświadczeni blogerzy i webmasterzy ufają i przenoszą się na co dzień. Ich usługi hostingowe zawierają wiele pożądanych funkcji, w tym pamięć SSD, nieograniczoną przepustowość i bezpłatną domenę. Użytkownicy IsItWP mogą uzyskać ekskluzywne 37% zniżki na biznes hostingowy.

Ogólna ocena
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullOcena Gwiazda Połowa 4,5 / 5,0

Przegląd hostingu InMotion: dobry, zły i brzydki

inmotion hosting vps hosting review

InMotion Hosting to jeden z najbardziej niezawodnych hostów, którym doświadczeni blogerzy i webmasterzy ufają i przeprowadzają się każdego dnia. Są w stanie obsłużyć wszystkie Twoje potrzeby związane z hostingiem, w tym hosting dzielony, hosting VPS, hosting dla sprzedawców i hosting dedykowanych serwerów.

Najbardziej wiarygodną oceną hosta dla InMotion Hosting jest to, że są weteranami w branży hostingu i oferują wiele pożądanych funkcji hostingowych. Zapewniają najnowszą technologię zapewniającą płynne i szybkie korzystanie z Internetu, taką jak pamięć SSD, PHP 7 i niestandardowe buforowanie serwera. Zapewniają również wybór centrów danych, bezpłatne automatyczne kopie zapasowe oraz wewnętrzną pomoc techniczną w USA przez całą dobę.

InMotion Hosting współpracuje z Trees for the Future, organizacją non-profit zajmującą się zrównoważeniem emisji dwutlenku węgla przez sadzenie drzew. Dzięki współpracy zapewniają sadzenie 5000 drzew w rozwijającym się świecie. Firma podjęła również skoncentrowane wysiłki, aby poprawić swój ślad węglowy, otwierając zielone centrum danych w Los Angeles w Kalifornii.

Dzięki InMotion Hosting Twoja satysfakcja jest gwarantowana lub otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Wiodąca w branży gwarancja zwrotu pieniędzy pozwala wypróbować usługę hostingową bez ryzyka przez 90 dni. Wszystkie 6-miesięczne i długoterminowe plany hostingowe, z wyjątkiem dedykowanej usługi hostingowej, są objęte niezrównaną 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Wszystkie plany hostingowe na serwerach dedykowanych kwalifikują się do pełnego zwrotu kosztów przez 30 dni.

 • Pamięć SSD
 • Darmowa nazwa domeny
 • Wysoce bezpieczne serwery
 • Przyjazne wsparcie 24/7 w USA
 • Normalna cena 7,99 USD miesięcznie, ale nasi użytkownicy płacą 4,99 USD miesięcznie!
 • Zacznij korzystać z InMotion Hosting już dziś!

Ocena taniego hostingu
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

InMotion Hosting Przegląd taniego hostingu

przegląd hostingu inmotion

InMotion Hosting przemianował swoje podstawowe plany taniego hostingu na hosting biznesowy. Dowodzi to, że poważnie podchodzą do swoich tanich planów hostingowych. Wszystkie plany hostingowe dla firm obejmują bezpłatne miejsce na dysku SSD, instalatory 1-kliknięcia dla ponad 400 aplikacji, bezpłatną rejestrację nazwy domeny, aby szybko zacząć, oraz dostęp do cPanel dla łatwego zarządzania kontem hostingowym.

Wszystkie wspólne plany hostingowe dla firm są pakowane z nieograniczoną ilością miejsca na dysku, przepustowością i kontami e-mail. Otrzymasz również kompletny pakiet marketingowy zawierający bezpłatne kredyty reklamowe, wbudowane statystyki odwiedzających i wiele innych.

InMotion Hosting jest również zaangażowany w zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa Twojej witryny. Bezpłatne SSL, automatyczne kopie zapasowe i ochrona DDoS są również zawarte we wszystkich udostępnianych biznesowych planach hostingowych. Dzięki zaawansowanej ochronie DDoS i ich inteligentnej technologii routingu utrzymują one 99,999% czasu pracy sieci.

Dzięki planowi zasilania i wyższemu zyskujesz co najmniej 2-krotnie wyższą wydajność w porównaniu z poziomem podstawowym Uruchom udostępniony biznesowy plan hostingowy. Każdy plan ma większą moc niż poprzedni pod względem liczby odwiedzających, którzy mogą być obsługiwani.

W przeciwieństwie do innych dostawców hostingu współdzielonego, darmowy kreator przeciągania i upuszczania InMotion Hosting, BoldGrid, jest oparty na WordPress. Oznacza to, że wraz z wygodą dostaniesz możliwość dostosowania WordPress.

Jeśli Twoja witryna jest już hostowana na innej platformie, możesz przenieść ją do InMotion Hosting za darmo, bez przestojów i bez utraty ważnych danych.

 • Pamięć SSD
 • Darmowa nazwa domeny
 • Darmowe kopie zapasowe danych
 • Darmowe kredyty reklamowe
 • Normalna cena 7,99 USD miesięcznie, ale nasi użytkownicy płacą 4,99 USD miesięcznie!
 • Zacznij korzystać z InMotion Hosting już dziś!

Dedykowana ocena hostingu
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

InMotion Hosting Dedicated Hosting Review

inmotion hosting dedykowany przegląd serwerów dedykowanych

Dzięki dedykowanemu planowi hostingu serwerów InMotion Hosting możesz wybrać idealne centrum danych, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Gdy zaczynasz, masz 2 godziny bezpłatnej pomocy przy uruchomieniu. Możesz powiedzieć im o swoich niestandardowych potrzebach, takich jak określone instalacje oprogramowania, konfiguracje serwerów w klastrach i inne.

W najrzadszym przypadku, jeśli potrzebujesz pomocy wykraczającej poza bezpłatną asystę uruchamiania, możesz skorzystać z pomocy administratora systemu z opcjonalnymi zarządzanymi godzinami hostingu, aby wykonywać żmudne zadania, koncentrując się na swojej działalności.

Najlepszą rzeczą w wyborze dedykowanego planu hostingowego z InMotion Hosting jest to, że otrzymujesz w pełni konfigurowalne serwery dedykowane Linux. Przed wybraniem planu możesz przesłać swoją konfigurację do InMotion Hosting. Skontaktują się z Tobą, aby przeprowadzić Cię przez ostatnie etapy dostosowywania i skonfigurować dla Ciebie.

W pełni zarządzany, dedykowany hosting serwerów jest instalowany ze stosem LAMP. Zapewniają również opcjonalny zdalny dostęp KVM, za pomocą którego można zainstalować wybrany system operacyjny i zarządzać nim.

Serwery Hostingowe InMotion są bliżej Internet Exchange Point (IXP), co wydłuża czas pingowania. W ten sposób możesz upewnić się, że czas działania Twojej witryny jest najwyższy w branży. Każdy plan dedykowany wykorzystuje dyski SSD do podstawowej pamięci masowej, co zostało udowodnione 20 razy szybszy niż tradycyjne dyski twarde.

Ogólnie rzecz biorąc, standardowa konfiguracja hostingu dedykowanego jest wykonywana w zaledwie 30 minut, a konfiguracja niestandardowa w ciągu jednego dnia. Oprócz 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy możesz również skorzystać z proporcjonalnej refundacji, nawet jeśli zapłacisz z góry za rok.

Ogólnie rzecz biorąc, serwer dedykowany InMotion Hosting oferuje najlepszą wartość dla twojego budżetu.

 • Wybór centrum danych
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Zarządzany hosting
 • Czas administratora systemu 1 do 1 o wartości 300 USD
 • Zwykła cena 189,99 USD miesięcznie, ale nasi użytkownicy płacą 105,69 USD miesięcznie!
 • Zacznij korzystać z InMotion Hosting już dziś!

Ocena VPS
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

InMotion Hosting Przegląd hostingu VPS

inmotion hosting vps hosting review

InMotion Hosting oferuje zarówno zarządzany, jak i zarządzany hosting VPS.

Za pomocą zarządzanych serwerów VPS można domyślnie instalować oprogramowanie, takie jak Nginx. Możesz zaktualizować ustawienia serwera za pomocą cPanel i dostępu WHM. Otrzymasz także bezpłatne zarządzanie serwerem, aktualizacje i poprawki. Zarządzane serwery VPS najlepiej nadają się dla użytkowników, takich jak sprzedawcy, agencje i zapracowani właściciele firm, którzy nie chcą zajmować się zadaniami administracyjnymi systemu.

Dzięki samodzielnie zarządzanym serwerom VPS masz całkowitą kontrolę dzięki kluczom SSH. Daje dostęp do błyskawicznego serwera VPS przy minimalnym nakładzie pracy. Możesz dostosować i skonfigurować serwer w zależności od indywidualnych potrzeb. Samo zarządzane serwery VPS najlepiej nadają się dla technicznie skłonnych użytkowników, takich jak administratorzy systemów i programiści.

W przypadku samodzielnie zarządzanych serwerów VPS nic nie będzie instalowane domyślnie, z wyjątkiem wybranego systemu operacyjnego i zapory ogniowej dla bezpieczeństwa.

Zaczynając od zarządzanego planu VPS, otrzymasz 2 godziny bezpłatnej pomocy przy uruchomieniu. Możesz poprosić zarządzany zespół hostingowy o wykonanie wszelkich zaawansowanych dostosowań, optymalizacji i wsparcia. Możesz także uzyskać idealną kopię partycji VPS dzięki funkcji migawek. Możesz użyć migawek, aby utworzyć dokładną kopię, abyś mógł łatwo cofnąć, jeśli coś nieoczekiwanego wydarzy się podczas próby wprowadzenia zmian w środowisku programistycznym.

Plany hostingowe VPS zawierają dodatkowe funkcje, takie jak wysoka dostępność, monitorowanie zasobów, 2-3 darmowe dedykowane IPS i inne.

 • Dostępny jest zarówno zarządzany, jak i zarządzany hosting
 • Automatyczne skalowanie rdzeni procesora
 • Ochrona przed atakami DDoS
 • Serwery o wysokiej dostępności
 • Normalna cena 34,99 USD / mc, ale nasi użytkownicy płacą 19,99 USD / mc!
 • Zacznij korzystać z InMotion Hosting już dziś!

Ocena hostingu WordPress
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

InMotion Hosting Przegląd hostingu WordPress

przegląd hostingu inmotion

Jeśli szukasz zoptymalizowanej zarządzanej platformy hostingowej WordPress, która została stworzona, aby zapewnić niesamowitą szybkość działania w Internecie, Hosting InMotion może być najlepszym wyborem dla Ciebie.

Wszystkie plany hostingowe WordPress są wstępnie zainstalowane z WordPress. W razie potrzeby możesz zainstalować BoldGrid na WordPress, który jest narzędziem do przeciągania i upuszczania, które pozwala szybko uruchomić witrynę WordPress bez konieczności kodowania. Oprócz edytora WYSIWYG możesz budować złożone układy treści w zależności od branży. System grid zapewnia organizację i optymalizację treści do oglądania na urządzeniach mobilnych.

Plany hostingowe WordPress są również dostarczane z narzędziem do przemieszczania jednym kliknięciem, dzięki czemu można szybko zbudować witrynę programistyczną bez kłopotów.

InMotion Hosting zapewnia bezpłatną automatyczną instalację WordPress i aktualizacje motywów, aby pomóc chronić twoją stronę przed ostatnio ujawnionymi zagrożeniami.

Dzięki planom hostingowym WordPress WP-2000S lub nowszym zyskujesz dostęp do subskrypcji premium do motywów i wtyczek WordPress.

 • Architektura serwera Nginx
 • Zarządzane zabezpieczenia i bezpłatne kopie zapasowe
 • Automatyczne aktualizacje WordPress i motywów
 • Przeciągnij i upuść edytor WordPress
 • Normalna cena 7,99 USD miesięcznie, ale nasi użytkownicy płacą 4,99 USD miesięcznie!
 • Zacznij korzystać z InMotion Hosting już dziś!

Ocena hostingu sprzedawcy
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullOcena Gwiazda Połowa 4,5 / 5,0

Przegląd hostingu dla dystrybutorów InMotion

inmotion hosting ocena hostingu sprzedawcy

InMotion Hosting oferuje szeroką gamę planów hostingowych dla sprzedawców. W przeciwieństwie do większości swoich konkurentów, InMotion Hosting pozwala na zakup wspólnej platformy sprzedawcy lub platformy sprzedawcy VPS w zależności od potrzeb, wiedzy technicznej i budżetu.

Poza usługami hostingowymi, InMotion Hosting umożliwia także odsprzedawanie nazw domen za pomocą bezpłatnego konta eNom Domain Reseller. W ten sposób możesz sprzedawać klientom wszystkie domeny najwyższego poziomu.

Wszystkie plany hostingowe są dostarczane z dostępem WHMCS, który jest wiodącym narzędziem, które zapewnia szczegółowy przegląd wszystkich kont hostingowych, opłaconych, zaległych lub anulowanych.

Twoje usługi hostingowe są oznaczone białą etykietą, więc Twoi klienci nigdy się nie dowiedzą, że odsprzedajesz usługi hostingowe przez InMotion Hosting.

 • Uzyskaj dostęp do oprogramowania rozliczeniowego WHMCS
 • Zostań sprzedawcą domen
 • Sprzedawaj usługi hostingowe oznaczone białą etykietą
 • Dozwolony dostęp root
 • Normalna cena 29,99 USD / mc, ale nasi użytkownicy płacą 13,99 USD / mc!
 • Zacznij korzystać z InMotion Hosting już dziś!
 • Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map