15 Ефективні тематики WordPress – це чи не потрібно

Сьогодні я хочу ознайомитись із деякими завданнями, а не тематизацією WordPress. Незалежно від того, ви створюєте для себе тему WordPress або ви створюєте її для випуску, щоб інші могли використовувати її, вам слід дотримуватися цих дій і не робити це максимально ретельно.


1. Не вкладайте в свої теми повну URL-адресу

Коли ви будуєте свої теми, може бути час, коли використовуються зображення, піктограми соціальних медіа чи піктограми RSS, і під час цих точок у кодуванні ви можете кодувати повний URL (тобто: / wp-content /themes/your-theme-name/images/image.jpg), але це призведе до помилок на веб-сайті, коли людина, яка використовує вашу тему, змінить назву папки теми..

Наведені нижче правильні коди, які використовуються для динамічного виведення повної URL-адреси.

<?php bloginfo (‘stylesheet_directory’); ?>/images/image.jpg

2. Використовуйте теги шаблонів якомога більше

WordPress виконує дивовижну роботу з викладання всіх тегів шаблонів, якими ви можете скористатися, тому зробіть собі прихильність (як і решту людей, які можуть використовувати ваші теми) та вивчити теги шаблонів WordPress – тоді максимально використовуйте їх. Використовуючи теги шаблонів, ви можете переконатися, що ваші теми не порушуються та не створюють помилок, коли кінцевий користувач налаштовує його та запускає його.

3. Не забудьте навігаційні випадаючі коди

Коли ви створюєте свою тему WordPress, одним із елементів, які здаються не поміченими, є випадаючі коди вашої навігації. Звичайно, у деяких темах може бути налаштована навігація, щоб не використовувати багаторівневі ульти, зберігаючи все в одному рядку, але що робити з тими, хто має кілька дочірніх сторінок для кожної основної батьківської сторінки?

Для цього є рішення. Ви можете ознайомитись із деякими підручниками нижче про те, як кодувати багаторівневі спадні меню.

4. Зробіть готовий віджет для теми

На мою думку, як кінцевий користувач, немає нічого гіршого, ніж розгортати тему і готуватися до налаштування всього, лише помітити, що зараз я стикаюся з завданням намагатися налаштувати розділи моїх тем шляхом жорсткого кодування інформації в них. Ваші бічні панелі та інші місця у вашій темі (у вас є три колонтитула колони? Widgetize it!) Повинні бути максимально простими для редагування. Це одна з найпростіших речей, що можна зробити з вашими темами, і дуже принесе користь користувачам вашої теми.

Automattic має чудовий підручник щодо того, як виправити свою тему. Перевірте це тут.

Також не забудьте перевірити widgetizing теми навчальний посібник тут у Тематичній лабораторії.

5. Не змушуйте користувачів покладатися на численні плагіни, щоб ваша тема працювала

Якщо ви випускаєте теми безкоштовно або створюєте комерційні теми WordPress, вам слід зацікавити своїх кінцевих користувачів, коли ви будуєте свої теми. Захоплення вашими темами 5-10 необхідними плагінами не лише спричинить засмучення людей під час завантаження та налаштування вашої теми на їхньому веб-сайті, але також призведе до того, що багато людей взагалі не завантажують її, тому що, давайте зіткнутися з цим, люди ні не матимуть уваги більше 2-3 секунд.

Наприклад, якщо ви збираєтеся налаштувати пагинацію у своїй темі, чому б не використати цю статтю, щоб дізнатися, як її автоматично налаштувати у свою тему. Cats Who Code має досить хороший підручник як додати сторінку в свою тему без необхідності активувати плагін.

6. Покажіть пошуковий термін на сторінці результатів пошуку

Чомусь це часто забуваючи поради, які ви можете (і повинні) втілити у свої теми. Це простий, однорядковий код, який дозволяє вашій темі нагадати відвідувачу про те, що вони тільки що шукали. Це може здатися тривіальним, але це корисно, тому якщо результати повернуть нульові повідомлення, відвідувач знає точну фразу, яку вони шукали, а потім може ввести інший пошуковий термін.

Нижче наведено код, який використовується для заміни вашого поточного заголовка “Результати пошуку” у вашій темі.

Результати пошуку для <?php the_search_query () ?>

7. Не наполовину розбирайте свої 404 сторінки помилок

Замість того, щоб просто залишити свою сторінку 404, щоб сказати “404 – сторінка не знайдена”, чому б не дати своїм відвідувачам ще кілька варіантів? Якщо додати до списку категорій, останні публікації, популярні публікації, поле пошуку та (якщо ви хочете монетизувати свою сторінку 404), реклама може надати вашій сторінці 404 трохи пікантності порівняно з нудною, марною, що зустрічається в більшості тем WordPress.

Якщо ви шукаєте натхнення на 404 сторінки, журнал Smashing має: вітрина на 404 сторінки з Інтернету, що варто перевірити.

8. Переконайтеся, що у папці тем є всі основні файли

Коли ви створюєте тему WordPress, переконайтесь, що ви можете її максимально налаштувати прямо з початку роботи. Починаючи з файлу index.php, header.php, sidebar.php та footer.php, комбіноване зображення може здатися ідеальною для мінімалістів там, але я б запропонував почати з усіх основ нижче, щоб дати ви трохи більше контролюєте, що відображається – коли, де і як.

 • style.css
 • header.php
 • index.php
 • sidebar.php
 • footer.php
 • Single.php
 • page.php
 • comments.php
 • 404.php
 • function.php
 • archive.php
 • searchform.php
 • search.php

Для отримання додаткової інформації про ці файли шаблонів та те, що вони роблять, перегляньте розділ ієрархія шаблонів сторінку на WordPress.org.

9. Не забудьте інтеграцію RSS

Коли ви будуєте свій блог, одним із елементів, який найбільше привертає увагу людей, є можливість передплатити свій блог за допомогою RSS-зчитувача. Тож замість того, щоб вимагати від вашої тематики користувачів додавати цю інформацію в себе, чому б не зробити кроки, щоб додати в поле підписки на rss так, як ви робите пошукове поле. Додайте кнопку RSS, підпишіться через електронну пошту, і ви навіть можете додати кількість підписників у тексті, додавши цей біт коду до вашої теми, де ви хочете, щоб він відображався (замініть “feedburner-id” на свій Ідентифікатор FeedBurner – якщо ви випускаєте цю тему в дикій природі, погляньте на номер 11 у нашому списку і переконайтеся, що у вас є ця опція).

<?php
// отримати крутий підживлювач
$ whaturl ="http://api.feedburner.com/awareness/1.0/GetFeedData?uri=feedburner-id";

// Ініціалізуйте сеанс Curl
$ ch = curl_init ();

// Встановити curl для повернення даних замість того, щоб друкувати їх у браузері.
curl_setopt ($ ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);

// Встановити URL-адресу
curl_setopt ($ ch, CURLOPT_URL, $ whaturl);

// Виконати забір
$ data = curl_exec ($ ch);

// Закрийте з’єднання
curl_close ($ ch);
$ xml = новий SimpleXMLElement ($ дані);
$ fb = $ xml->корм->запис [‘обіг’];
echo $ fb;
// кінець отримати круті підживлення
?>

10. Додайте стилі CSS для потокових коментарів

Якщо ви створюєте тему, ви завжди повинні бути готові до тематичних коментарів. У WordPress є особливістю того, що багато блогів використовують для побудови взаємодії в розділі коментарів. Отже, підготовка таблиці ваших стилів для потокових коментарів – чудова ідея. У Кріса чудовий пост CSS-коди для типових класів CSS, які WordPress викладає у розділі коментарів, надаючи вашій темі стилізований розділ коментарів, не торкаючись файла comments.php.

11. Не випускайте тему без панелі параметрів

Деякі люди можуть не погодитися з цим, але я вважаю, що це є частиною природного прогресування тематики WordPress. Якщо у вашій темі не працює якась панель параметрів WordPress з можливістю редагування, налаштування та зміни елементів у вашій темі без редагування кодів, ви робите щось не так.

Якщо ви не впевнені, як рухатись зі створення власної панелі параметрів тем, наведені нижче посилання покажуть, як це зробити.

12. Переконайтесь, що ваші теми працюють нестандартно

Це іде разом із номером №5 у списку – ви завжди повинні переконатися, що ваші теми працюють прямо з вікна. Деякі теми, які я бачив, потребують 5-6 кроків, перш ніж ця тема може працювати на сайті, включаючи, але не обмежуючись цим, активацію плагінів та редагування / збереження панелі параметрів теми. Якщо тема вимагає певних речей, переконайтеся, що використовується резервний елемент за замовчуванням.

Наприклад, на панелі параметрів тем, яку ви будуєте та / або використовуєте, переконайтеся, що в кожному розділі є інформація за замовчуванням, щоб вони відображалися, незалежно від того, оновив їх кінцевий користувач чи ні. Те ж саме стосується плагінів, якщо ви використовуєте плагін для підключення WordPress у своїй темі, чому б не кодувати його, щоб тема поверталася до попереднього / наступного посилання, якщо плагін не активний.

13. Не використовуйте надмірно користувацькі поля

Так, більшість тем WordPress у стилі журналу за кілька років тому були побудовані з використанням спеціальних полів на кожному кроці, але більшість людей не захочуть заповнювати 3, 4 або 5 спеціальних полів для кожної публікації. Отже, полегшіть їм справи. Якщо ви збираєтеся показувати зображення з публікації на домашній сторінці своєї теми, візьміть цей зручний фрагмент коду та додайте його у свій файл теми function.php, і він автоматично опублікує перше зображення, не потребуючи нестандартне поле.

// Отримати URL першого зображення в публікації
функція catch_that_image () {
глобальний $ post, $ posts;
$ first_img = ”;
ob_start ();
ob_end_clean ();
$ output = preg_match_all (‘// i’, $ пост->post_content, $ матчі);
$ first_img = $ відповідає [1] [0];

// замість цього не знайдено зображення за замовчуванням
якщо (порожній ($ first_img)) {
$ first_img = "/images/default.jpg";
}
повернути $ first_img;
}

Як тільки ви додали цей код, просто додайте <?php echo catch_that_image (); ?> у файлах теми, де ви хочете, щоб зображення відображалося.

Завдяки хорошій думці Форуми підтримки WordPress для цієї зручної поради.

14. Зробіть SEO своїм тегом

Чудовий спосіб переконатися, що ваша тема максимально готова до SEO – це видалити тег за замовчуванням, знайдений у вашому файлі header.php, і замінити його кодами нижче. Це дасть заголовкам вашої теми трохи більше соку та допоможе оптимізувати зусилля, які користувачі ваших тем захочуть застосувати на практиці – все, не вимагаючи, щоб вони торкалися речі.

<?php if (is_home ()) { ?><? bloginfo (‘ім’я’); ?> | <?php bloginfo (‘опис’); ?><?php} ?>
<?php if (is_search ()) { ?>Результати пошуку для <?php / * Кількість пошуку * / $ allsearch = &новий WP_Query ("s = $ s&шоупости = -1"); $ key = wp_specialchars ($ s, 1); $ count = $ allsearch->post_count; _e (”); ехо $ ключ; _e (‘â €’ ‘); echo $ count. ”; _e (‘статті’); wp_reset_query (); ?><?php} ?>
<?php if (is_404 ()) { ?><? bloginfo (‘ім’я’); ?> | 404 Нічого не знайдено<?php} ?>
<?php if (is_author ()) { ?><? bloginfo (‘ім’я’); ?> | Авторський архів<?php} ?>
<?php if (is_single ()) { ?><?php wp_title (”); ?> | <?php $ category = get_the_category (); echo $ категорія [0]->cat_name; | <?php bloginfo (‘ім’я’); ?><?php} ?>
<?php if (is_page ()) { ?><? bloginfo (‘ім’я’); ?> | <?php $ category = get_the_category (); echo $ категорія [0]->cat_name; ?>|<?php wp_title (”); ?><?php} ?>
<?php if (is_category ()) { ?><?php single_cat_title (); ?> | <?php $ category = get_the_category (); echo $ категорія [0]->категорія_опис; ?> | <? bloginfo (‘ім’я’); ?><?php} ?>
<?php if (is_month ()) { ?><? bloginfo (‘ім’я’); ?> | Архів | <?php the_time (‘F, Y’); ?><?php} ?>
<?php if (is_day ()) { ?><? bloginfo (‘ім’я’); ?> | Архів | <?php the_time (‘F j, Y’); ?><?php} ?>
<?php if (function_exists (‘is_tag’)) {if (is_tag ()) { ?><?php single_tag_title ("", правда); }} ?> | <? bloginfo (‘ім’я’); ?>

15. Не забудьте про панірувальні сухарі

Як додаток до навігації у ваші теми, сухарі (на мою думку) повинні бути використані якомога більше. Це не тільки добре для цілей SEO, але також дозволяє відвідувачу набагато швидше переходити по вашому сайту. Існують плагіни WordPress для панірувальних сухарів, але завдяки Коти, які кодують, тепер ми знаємо, як додати функцію сухаря в наші теми WordPress.

По-перше, додайте наведені нижче коди у свій файл themes.php (налаштований трохи з оригінальної публікації Cats Who Code, пов’язаний вище).

функція the_breadcrumb () {
відлуння ‘

  ‘;
  if (! is_home ()) {
  відлуння ‘
 • ‘;
  відлуння «Дім»;
  відлуння "
 • ";
  if (is_category () || is_single ()) {
  відлуння ‘

 • ‘;
  the_category (‘
 • ‘);
  якщо (is_single ()) {
  відлуння "
 • ";
  назва();
  відлуння ‘
 • ‘;
  }
  } elseif (is_page ()) {
  відлуння ‘

 • ‘;
  echo the_title ();
  відлуння ‘
 • ‘;
  }
  }
  elseif (is_tag ()) {single_tag_title ();}
  elseif (is_day ()) {відлуння"

 • Архів для "; the_time (‘F jS, Y’); відлуння ‘
 • ‘;}
  elseif (is_month ()) {відлуння"

 • Архів для "; the_time (‘F, Y’); відлуння ‘
 • ‘;}
  elseif (is_year ()) {відлуння"

 • Архів для "; the_time (‘Y’); відлуння ‘
 • ‘;}
  elseif (is_author ()) {відлуння"

 • Авторський архів"; відлуння ‘
 • ‘;}
  elseif (isset ($ _ GET [‘paged’]) && !порожній ($ _ GET [‘paged’])) {відлуння "

 • Архів блогу"; відлуння ‘
 • ‘;}
  elseif (is_search ()) {відлуння"

 • Результати пошуку"; відлуння ‘
 • ‘;}

  відлуння ‘

‘;
}

Далі, розмістіть цей фрагмент коду в будь-якому місці, де ви хочете відображати ваші сухарі.

<?php the_breadcrumb (); ?>

Дякуємо, що прочитали статтю

Дякуємо, що знайшли час для читання статті. Я сподіваюся, що вам сподобалось, і ви дізналися щось або дві речі по дорозі – я знаю, що я зробив. Якщо вам сподобався пост або є що додати, повідомте нас у коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map