Як додати Google Analytics до WordPress (із та без плагіна)


Ви хочете додати Google Analytics на свій сайт WordPress?

Додавання Google Analytics на веб-сайт WordPress – це найкращий спосіб відстежити, як ваші відвідувачі взаємодіють із вашим сайтом. У цій статті ми покажемо вам, як встановити Google Analytics на своєму сайті WordPress у 2 простих кроки.

Перш ніж перейти до встановлення Google Analytics на вашому сайті WordPress, давайте вивчимо, що таке Google Analytics, чому це важливо та як це працює. Якщо ви скоріше скористаєтеся поводом і перейдете до покрокового процесу встановлення Analytics, тоді дій.

Contents

Google Analytics для WordPress – Повне керівництво з налаштування

Подивіться на зміст…

Що таке Google Analytics?

Google Analytics для WordPress

Google Analytics – це найповніший інструмент відстеження для вашого веб-сайту, який дозволяє вам бачити, звідки беруться відвідувачі, що вони роблять на вашому сайті, який вміст популярний тощо..

Це дає вам краще розуміння ваших маркетингових наслідків, надаючи просту для розуміння статистику. Незалежно від того, ви видавець, власник малого бізнесу чи торговець електронною комерцією, Google Analytics надає вам усе, що потрібно знати про своїх відвідувачів..

Окрім основних статистичних даних про взаємодію із відвідувачами, деякі функції відстеження Google Analytics, які ви вважаєте корисними, – це:

 • Відстеження оголошень
 • Покращене відстеження електронної комерції
 • Відстеження подій
 • Онлайн-відстеження форм
 • І набагато більше

Навіщо використовувати Google Analytics у WordPress?

Розуміння відвідувачів вашого веб-сайту є ключем до збільшення вашого трафіку, передплатників та доходу. Встановивши Google Analytics на вашому веб-сайті WordPress, ви можете зібрати всі дані свого веб-сайту, що забезпечує корисну інформацію для розширення вашого бізнесу. Таким чином, ви можете усунути здогадки та почати приймати обґрунтовані рішення на основі зібраних вами даних.

Також перевірте: Альтернативи Google Analytics.

Нижче наведено кілька переваг відстеження відвідувачів вашого веб-сайту за допомогою Google Analytics:

Дізнайтеся більше про відвідувачів WordPress в Analytics

приладна панель google analytics wordpress

Ви можете збирати та відслідковувати інформацію про відвідувачів, наприклад географічне місцезнаходження, демографічні показники та інтереси, пристрої та веб-переглядачі, якими вони користувалися під час перегляду вашого сайту, та багато іншого. Ці дані допомагають краще зрозуміти свою аудиторію, тому ви зможете краще обробляти свої маркетингові повідомлення таким чином, щоб найкраще резонувати з ними. Але переконайтеся, що ви відображаєте застереження щодо збору даних відповідно до правил GDPR. Це можна легко відобразити за допомогою плагінів WordPress GDPR.

Наприклад, якщо ви виявите, що більшість відвідувачів вашого веб-сайту – жінки, що знаходяться в США, ви можете виправити вміст, що відповідає потребам конкретної бази користувачів.

Зрозумійте, як відвідувачі взаємодіють із вашим веб-сайтом WordPress

звіт Google Analytics

Ви також можете відслідковувати деталі, наприклад, що роблять ваші відвідувачі, коли вони перебувають на вашому веб-сайті, тривалість перебування на вашому веб-сайті тощо. За допомогою цих даних ви можете придумати стратегії, які б їх активніше займали, тримали їх довше, і навіть переконати їх робити покупки на вашому сайті.

Зрозумійте, звідки приїжджають відвідувачі вашого сайту

google analytics джерело трафіку wordpress

Google Analytics дає вам розподіл різних джерел трафіку, таких як пошукові системи, соціальні мережі, реферали, прямий трафік тощо. Проаналізувавши джерела трафіку, ви зможете зрозуміти, яке джерело сприяє найбільше відвідувачів вашого сайту.

Це також може дати вам зрозуміти, як збільшити кількість відвідувачів вашого веб-сайту.

Наприклад, якщо вашим головним джерелом рефералів є зовнішній веб-сайт, можливо, ви захочете подумати про партнерство з цим веб-сайтом, наприклад, надсилання публікацій гостей.

Як працює Google Analytics?

Щоб мати можливість відстежувати дані відвідувачів, вам потрібно буде впровадити фрагмент коду відстеження на своєму веб-сайті, який ви отримуєте з облікового запису Analytics. Код відстеження повинен бути доданий на кожній сторінці вашого веб-сайту. Це можна зробити, додавши код прямо у розділ заголовка WordPress.

Щоразу, коли хтось заходить на ваш сайт, він позначається кодом відстеження у своєму веб-переглядачі, а потім починається їх сеанс на вашому веб-сайті.

Встановити Google Analytics на веб-сайті WordPress досить просто. Все, що вам потрібно зробити – це встановити плагін Google Analytics, наприклад MonsterInsights, і налаштувати його за допомогою Analytics. Крім того, ви можете вручну додати код відстеження на своєму веб-сайті, але недоліком є ​​те, що це обмежить вашу можливість ввімкнути розширені функції відстеження Google Analytics.

У цій статті ми пояснимо, як додати відстеження Google Analytics до WordPress як через MonsterInsights, так і вручну.

Як я можу використовувати Google Analytics у WordPress? (Покрокове керівництво)

Давайте поглянемо, як налаштувати Analytics на своєму сайті, крок за кроком. Ми також пояснимо, як налаштувати Analytics за допомогою та без використання плагіна WordPress.

Крок 1. Підпишіться на обліковий запис Google Analytics

Перше, що потрібно зробити перед встановленням Google Analytics – це зареєструватися в службі. Google Analytics доступний безкоштовно, тому все, що вам потрібно зробити – це відвідати Google Analytics і підпишіться за допомогою свого облікового запису Google.

У верхньому правому куті ви можете знайти Увійти випадаюче меню. Просто натисніть на нього.

як встановити Google Analytics в WordPress

Вам буде запропоновано вибрати одне з різних рішень Analytics. Як ми хочемо зареєструватися в Google Analytics, натисніть Аналітика.

натисніть на аналітику

Це перенаправить вас на сторінку, на якій вас попросять увійти за допомогою свого облікового запису Google Analytics або зареєструвати новий обліковий запис Google.

увійдіть в аналітику

Після входу в обліковий запис Google вам потрібно буде зареєструватися в Google Analytics. Клацніть на Зареєструйтесь кнопка в правій частині сторінки, щоб розпочати роботу.

реєстрація в Google Analytics

Далі вам потрібно буде ввести налаштування для веб-сайту, який ви хочете почати відстежувати. Переконайтеся, що Веб-сайт параметр вибирається вгорі.

Веб-сайт GA track

Потім вам потрібно прокрутити вниз, щоб ввести інформацію про ваш веб-сайт. Вам також потрібно назвати свій обліковий запис Google Analytics і ввести ім’я вашого веб-сайту, URL-адресу та галузь, а також часовий пояс.

налаштування облікового запису ga

Заповніть інформацію, необхідну для створення облікового запису Google Analytics.

Після заповнення реквізитів вашого веб-сайту можна трохи прокрутити вниз, щоб налаштувати налаштування обміну даними. Закінчивши вибір параметрів, ви можете натиснути на Отримати ідентифікатор відстеження кнопка внизу сторінки.

отримати ідентифікатор відстеження аналітики

У спливаючому вікні, що з’явиться, ви можете переглянути та прийняти умови надання послуг.

прийняти умови надання послуг Google Analytics

Це воно! Ви тепер підписалися на Google Analytics.

Крок 2. Додайте Google Analytics до WordPress

Тепер, коли ви зареєструвалися в Google Analytics, наступне, що вам потрібно зробити, – це додати Analytics на свій сайт WordPress. Існує багато способів додати Google Analytics до WordPress. Давайте розглянемо їх нижче:

 1. Встановіть Google Analytics на своєму сайті за допомогою MonsterInsights (рекомендується)
 2. Додайте необроблений код відстеження до заголовка сайту WordPress за допомогою плагіна
 3. Вручну додайте код відстеження в header.php
 4. Вручну додайте код відстеження у function.php

MonsterInsights проти ручної установки Google Analytics у WordPress

Перш ніж ми зануримось у процес встановлення Google Analytics, варто трохи заглянути, чому використовувати плагін MonsterInsights рекомендується над ручною установкою Analytics.

Для деяких користувачів установка Google Analytics може здатися завданням “без розуму”. З цієї причини вони вручну додають код відстеження Analytics на свій сайт, не використовуючи додатків.

В той час як установка Google Analytics вручну дозволяє збирати основні статистичні дані про трафік, такі як сеанси, перегляди сторінок, показник відмов та ін., Недоліком є ​​те, що це не дозволяє використовувати весь потенціал Google Analytics.

Наприклад, якщо вам потрібно використовувати більше функцій відстеження Analytics, таких як відстеження завантаження, відстеження посилань, відстеження форм, електронна комерція, відстеження тощо, вам доведеться вручну налаштувати код для кожного примірника. Без сумніву, це може бути виснажливим, особливо якщо ви не розробник чи експерт Analytics.

Швидше за все, навіть незначна помилка може перекривити все відстеження Analytics, тобто ви отримаєте неправильні дані зі свого облікового запису Analytics, що призведе до прийняття неправильних рішень для вашого бізнесу..

MonsterInsights

З іншого боку, MonsterInsights дозволяє дуже просто встановити Analytics лише за кілька кліків. MonsterInsights – найпопулярніший плагін Google Analytics для WordPress, який існує. Щоб увімкнути розширені функції відстеження, все, що вам потрібно зробити, – це зробити кілька клацань або встановити відповідні додатки.

Оскільки вам ніколи не потрібно торкатися жодного рядка коду, це економить ваш дорогоцінний час протягом усього процесу встановлення.

Почніть з MonsterInsights вже сьогодні легко налаштувати Google Analytics на своєму сайті.

Хочете замість цього почати з безкоштовної версії? Спробуйте MonsterInsights Lite.

Спосіб №1. Додавання Google Analytics на ваш сайт за допомогою MonsterInsights (рекомендується)

Щоб налаштувати Google Analytics на своєму сайті, підписатися на план MonsterInsights та завантажте плагін. Якщо ви бажаєте почати з безкоштовного плагіна, перейдіть до Плагіни »Додати нове. Знайдіть MonsterInsights і, коли плагін з’явиться, натисніть Встановити зараз і потім, Активуйте.

встановити чудовисько

Переходьте до Статистика »Налаштування для автентифікації вашого блогу за допомогою Google Analytics. Клацніть Аутентифікуйте свій обліковий запис Google.

натисніть автентифікацію за допомогою свого облікового запису Google

На наступному екрані виберіть свій обліковий запис Google.

виберіть Google Analytics для аналітики

Далі дозвольте MonsterInsights управляти своїм обліковим записом.

чудовисько для управління аналітикою в wordpress

Нарешті, виберіть правильний профіль веб-сайту для свого блогу та натисніть Повна автентифікація.

аутентифікувати чудовисько

Після автентифікації ви можете легко дізнатися, як працює ваш веб-сайт, відвідавши Статистика »Звіти.

wordpress google analytics з чудовиськом

Спосіб №2. Додайте код Google Analytics до заголовка WordPress за допомогою плагіна

Ви можете додати необроблений код відстеження до заголовка вашого веб-сайту за допомогою Вставте колонтитули та колонтитули підключати. Після встановлення та активації плагіна перейдіть до Налаштування »Вставити колонтитули і введіть код у налаштування плагіна.

вставити колонтитули

3. Вручну додайте код Google Analytics до WordPress у header.php

додати код відстеження google analytics до header.php

Трохи складнішим способом було б відкрити тему вашої теми header.php і розмістіть код відразу після тегу.

Додано код відстеження Google Analytics для аналітики

Зауважте, що якщо ви додасте код до основної теми, він буде перезаписаний щоразу, коли ви оновлюєте тему. Використання дочірньої теми – найкращий спосіб додати такі налаштування на свій сайт WordPress.

4. Додайте вручну код Google Analytics до WordPress у function.php

Якщо ви впевнені у своїх знаннях про php, можете відкрити тему function.php і додайте наступний код. Обов’язково замініть четвертий рядок кодом аналітики Google.

<?php
добавлення (‘wp_footer’, ‘add_googleanalytics’);
функція add_googleanalytics () { ?>
// Вставте сюди свій код Google Analytics
<?php}
?>

Використовуючи будь-який із цих методів, ви мали б додати Google Analytics на свій сайт.

Google Analytics у WordPress: поширені запитання

Ось декілька часто задаваних питань щодо налаштування Google Analytics у WordPress.

Скільки часу займає Google Analytics у WordPress, щоб почати працювати?

Після встановлення ви можете не відразу почати бачити інформацію на інформаційній панелі Google Analytics. Минулі від 12 до 24 годин (а іноді навіть 48 годин), перш ніж ви зможете побачити будь-які дані у своєму обліковому записі Analytics.

Як дізнатися, чи працює Google Analytics на моєму сайті WordPress?

Щоб підтвердити відстеження Google Analytics, вам потрібно буде переглянути вихідний код свого веб-сайту.

Використовуйте комбінацію клавіш для перегляду вихідного коду вашого сайту. Якщо у вас є Windows або Linux, натисніть Ctrl + U для перегляду вихідного коду. Якщо ви перебуваєте на Mac, натисніть Command + U.

Ось як виглядає код відстеження Google Analytics:

код відстеження Google Analytics

Майте на увазі, що якщо ви використовуєте MonsterInsights для налаштування Analytics, вам потрібно буде увімкнути режим анонімного перегляду (приватний перегляд) у веб-переглядачі, щоб побачити код відстеження. Це пов’язано з тим, що MonsterInsights не відстежує ваші власні відвідування, щоб уникнути перекривлення ваших даних Google Analytics.

Який найкращий плагін Google Analytics для WordPress?

Маючи понад 2 мільйони активних встановлень, MonsterInsights є найпопулярнішим та всеосяжним плагіном Google Analytics для WordPress. Це не лише полегшує налаштування Analytics, але також дозволяє ввімкнути безліч функцій відстеження Analytics, таких як відстеження електронної комерції, відстеження завантажень тощо, не торкаючись жодного рядка коду.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам встановити Google Analytics на вашому сайті WordPress. Це прекрасний спосіб оптимізувати ваш веб-сайт, планувати вміст і розширювати бізнес.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете прочитати наше найкраще рішення Analytics для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map