Як додати калькулятор ІМТ до WordPress (без кодування)

Як додати калькулятор addbmi в wordpress


Цікаво, як додати калькулятор ІМТ на веб-сайт, пов’язаний зі здоров’ям та фітнесом?

Індекс маси тіла (ІМТ) – це показник вмісту жиру в організмі на основі зросту і ваги, який стосується дорослих чоловіків і жінок. Обчисливши ІМТ, можна визначити, чи є людина у здоровій вазі. Якщо у вас є веб-сайт, пов’язаний зі здоров’ям та фітнесом, додавання калькулятора ІМТ – це чудовий спосіб залучити більше відвідувачів та продовжувати займатися.

У цій статті ми покажемо вам, як поетапно додати калькулятор ІМТ на свій веб-сайт.

Чому важливий показник вимірювання ІМТ

Підрахунок ІМТ допоможе вам зрозуміти, чи здоровий ви.

Загалом, чим вище ІМТ, тим вищий ризик розвитку різних проблем зі здоров’ям, таких як діабет, артрит, захворювання печінки, деякі види раку, високий кров’яний тиск тощо.

Як видавець, додавши калькулятор ІМТ на свій сайт WordPress, ви можете змусити відвідувачів займатися та збільшувати повторний трафік. У цьому підручнику ми будемо використовувати плагін Formidable Forms для створення калькулятора ІМТ.

Крок 1. Завантажте плагін формальних форм

Спочатку завантажте плагін Formidable Forms. Formidable Forms – це вдосконалений плагін для конструктора форм WordPress, який дозволяє легко створювати будь-які типи складних форм за лічені хвилини без необхідності наймати розробника.

За допомогою плану Business або Elite ви можете побудувати калькулятор ІМТ.

Після завантаження встановіть та активуйте плагін на вашому сайті WordPress.

Крок 2: Створіть свій калькулятор ІМТ за допомогою грізних форм

Після того, як ваш плагін буде встановлений і активований, перейдіть на панель приладів і натисніть на Грізний »Додати нове.

Тепер ви перейдете на нову сторінку, де ви зможете додати обрану форму. За замовчуванням вгорі є кілька варіантів. Для додавання калькулятора ІМТ вам доведеться прокрутити екран вниз і перевірити параметр калькулятора ІМТ у розділі Шаблони преміум класу варіант.

Калькулятор ІМТ грізних форм

Наведіть курсор на опцію калькулятора ІМТ та натисніть Створіть форму.

натисніть калькулятор ІМТ

Це запустить невелике спливаюче вікно, де ви можете назвати форму та вказати опис форми. Додати ім’я та натиснути на Створіть.

Крок 3: Створення вашого калькулятора ІМТ

Тепер вас буде спрямовано на новий екран, на якому ви можете почати проектувати свій калькулятор. У верхній частині екрана у вас 4 вкладки.

 • Побудувати
 • Налаштування
 • Записи
 • Перегляди

Калькулятор ІМТ

Під Побудувати Ви можете працювати над полями форм. Ви можете додати поле з лівої панелі і миттєво налаштувати це поле в програмі для будівельників, що знаходиться праворуч. Поля форми згруповані під 3 різними заголовками.

 • Додати поля
 • Розширені поля
 • Поля ціноутворення

Ви можете перетягнути будь-яке поле зліва і залишити його в конструкторі. Якщо вам потрібен базовий калькулятор ІМТ, ви можете перейти з полями за замовчуванням. Майте на увазі, що ви можете налаштувати форму в будь-який час.

Крок 4: Налаштування параметрів калькулятора ІМТ

Після додавання всіх полів ви можете працювати над його налаштуваннями. Параметр налаштувань має 5 різних розділів.

1. Загальне

Тут ви можете налаштувати основні параметри, такі як назва форми, опис, повідомлення про підтвердження тощо. Також у вас є ключ калькулятора ІМТ та вбудований ключ, який можна використовувати для відображення форми на вашому сайті.

Якщо ви хочете надіслати форму без перезавантаження сторінки, ви можете вибрати Надішліть цю форму за допомогою AJAX. Ви також можете вибрати перевірку форми за допомогою JavaScript.

Ви також можете встановити повідомлення, яке відображатиметься після успішного подання форми.

Налаштування калькулятора bmi

2. Дія та повідомлення

Під Дія та повідомлення, ви можете додати дії до форми. Тут ви можете інтегрувати свою форму із службою маркетингу електронною поштою, шлюзом електронної комерції або навіть вказати, куди надсилати сповіщення після надсилання форми.

3. Дозволи на форму

У цьому варіанті можна визначити, хто може переглядати, подавати та редагувати записи форми. Якщо ви хочете обмежити кількість записів форми або видимість форми, ви можете налаштувати звідси.

4. Планування форм

Наступний варіант дозволяє планувати форми. За допомогою цієї опції, замість того, щоб опублікувати форму відразу, ви можете вибрати дату, коли хочете її відобразити. Цей варіант стане в нагоді, особливо коли потрібно відображати форми, залежні від часу.

Калькулятор ІМТ

5. Стайлінг та кнопки

У наступному варіанті ви можете стилювати свої кнопки. Ви також можете вибрати шаблон, щоб ваша форма виглядала більш привабливою. Ви також можете не використовувати жодного шаблону.

Ви можете додати тексти кнопок і вирівняти їх. Він також має можливість додати умовну логіку до кнопки подання.

6. Налаштуйте HTML

Останній варіант – налаштувати форму за допомогою тегів HTML.

Крок 5: Опублікування калькулятора ІМТ

Щойно ви створили форму калькулятора ІМТ, можете продовжити та опублікувати її. Щоб опублікувати форму, ви можете натиснути на Опублікувати кнопка у верхньому правому куті екрана під Побудувати вкладка.

Тепер перейдіть до Налаштування ви побачите параметр, який називається Вставити короткий код.

Скопіюйте цей короткий код і вставте його у свої повідомлення та сторінки, де ви хочете відобразити калькулятор ІМТ. Після завершення опублікуйте сторінку. Тепер ваш калькулятор ІМТ повинен працювати на вашому сайті.

Це воно. Ви успішно опублікували свій калькулятор ІМТ на своєму веб-сайті без кодування.

Ми сподіваємося, що вам сподобалась ця стаття про додавання калькулятора ІМТ до WordPress. Ви також можете перевірити найкращі плагіни контактної форми на WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map