Як додати партнерську програму в WordPress (крок за кроком)

додавання Партнерська прога до estore


Цікаво, як налаштувати партнерську програму в WordPress?

Налаштування партнерської програми – це один із найпростіших способів заохотити людей просувати вашу продукцію. Люди можуть рекламувати ваш товар на своєму веб-сайті, і коли хтось робить покупку за допомогою рефералу, рекламодавці заробляють комісію.

Роль партнерської програми полягає у відстеженні продажів та комісійних рефералів.

Навіщо додавати партнерську програму для просування своїх продуктів

Незалежно від того, що ви продаєте в Інтернеті, налаштування партнерської програми – це один із найпростіших способів просування вашої продукції. Додавши партнерську програму, ви отримуєте шанс просувати свій бізнес за допомогою рефералів, і це також дозволяє вам охопити тисячі людей, не докладаючи великих зусиль..

Наприклад, якщо блогер підписався на вашу програму, яка налічує 10 000 підписників, це означає, що дозволяючи їм просувати ваш бізнес на своєму веб-сайті та в соціальних профілях, ви дійсно охоплюєте до 10 000 людей відразу. Найкраще платити за них потрібно лише тоді, коли їх користувачі здійснюють покупку на вашому сайті.

Тож чим більше філій ви приваблюєте, тим більше людей, до яких ви звертаєтесь, не витрачаючи реально багато грошей на рекламу та маркетинг вашого бізнесу.

Це в основному бізнес з розподілом доходу, який є виграшною ситуацією як для вас, так і для тих, хто підписався на вашу партнерську програму. Тепер, коли ви знаєте, що таке партнерська програма, давайте подивимось, як додати партнерську програму на свій веб-сайт WooCommerce.

Як додати партнерську програму до свого веб-сайту WordPress

Додавання партнерської програми на ваш веб-сайт WordPress може бути простим, якщо ви користуєтеся правильним плагіном. Партнерська Royale – це один з таких плагінів, який ми рекомендуємо всім нашим користувачам.

З цим плагіном настільки простіше запустити свою партнерську програму без необхідності проходити будь-який складний і трудомісткий процес. Це повне рішення для всіх, хто хоче запустити партнерську програму для просування свого бізнесу.

Партнерська Royale – це партнерське програмне забезпечення для управління мережею, яке дозволяє відстежувати та відслідковувати всі ваші афілійовані кліки, продажі та платежі прямо з вашого веб-сайту. Він не тільки дозволяє користувачам приєднуватися до вашої програми з вашого веб-сайту, але також дозволяє заощаджувати збори, які ви в іншому випадку платите сторонній партнерській мережі.

Ви можете почати використовувати його на одному чи декількох веб-сайтах, придбавши його, що вимагає лише разового платежу.

Крок 1: Встановлення Партнерської Royale на вашому сайті WordPress

Встановлення Партнерської Royale на вашому сайті WordPress подібно до встановлення будь-якого іншого плагіна. Спочатку потрібно зайти на його офіційний веб-сайт, а потім завантажити плагін, здійснивши платіж (85 доларів за торговельну версію).

філія рояль

Після завантаження програмного забезпечення перейдіть на інформаційну панель свого веб-сайту та натисніть на Плагіни »Додати нову» Завантажити. Тепер завантажте програмне забезпечення, яке ви тільки що завантажили, і натисніть кнопку Активувати, щоб воно почало працювати. Тепер у вас з’явиться зручна інформаційна панель, на якій ви можете почати створювати сторінки для входу для своїх користувачів.

Крок 2: Створення ваших партнерських сторінок

Після активації плагіна Affiliate Royale автоматично дозволить вам створити 3 різних типи сторінок. Сторінка, через яку користувачі можуть

 • підпишіться на вашу партнерську програму
 • увійдіть у свою панель приладів
 • керувати своїми партнерськими посиланнями

Щоб створити ці сторінки, почніть з входу на свою приладну панель Партнерська Royale. Тепер натисніть на пункт Партнерська програма Royale »Сторінки Партнерської програми. На екрані ви побачите наступні параметри.

додати партнерську програму до електронної комерції

З стрілки, що випадає, виберіть автоматично створити нову сторінку варіант. Вибравши цю опцію Партнерська Royale автоматично створить сторінки для вас. Ви також можете використовувати власну сторінку. Для цього спочатку потрібно створити свою сторінку.

Це можна зробити, перейшовши на Сторінки »Додати нове на інформаційній панелі WordPress. Потім вперед і збережіть свою сторінку. Після збереження сторінки ви можете використовувати її, вибравши конкретну сторінку зі стрілки, що спадає.

Після цього просто збережіть свої налаштування. Ваші налаштування будуть автоматично змінені на щось подібне:

Приєднайте налаштування Royale

На сторінці реєстрації ви можете додати поля для того, щоб ваш користувач підписався на програму.

партнерська реєстрація

На інформаційній панелі управління партнерами ваші користувачі можуть легко стежити за своєю статистикою, редагувати інформацію свого облікового запису, завантажувати свої посилання & банери та переглядати історію платежів тощо.

Партнерська панель приладів Royale

Крок 3: Налаштування рівнів комісії

Наступним кроком є ​​додавання рівня комісії. Рівні комісії дозволяють створювати різні відсотки, що виплачуються філіям та дочірнім компаніям. Це заохочує ваші філії просувати вашу партнерську програму.

Щоб додати цей відсоток, ви знайдете опцію під опцією додати свої сторінки. Натисніть на Налаштування комісії варіант. Під цим ви побачите інший варіант, який називається Рівень.

Щоб спростити розуміння, скажімо, афілійований А посилається на нову філію, Партнер В, де філія А є батьківською філією афілійованої групи B. І припустимо, ви встановили два різні рівні комісії:

 • Рівень 1 = 10%
 • Рівень 2 = 5%

Тепер, коли продаж здійснюється через Партнер А, Партнер А отримує 10% від продажу, і Партнер Б не отримує нічого. Якщо продаж здійснюється через Партнерська компанія B, Партнерська група B отримує 10%, а Партнерська компанія A отримує 5%..

Отже, залежно від комісії, яку ви хочете виділити, додайте свої рівні та визначте комісію у полі поруч.

налаштування комісійних партнерів royale

Щоб додати більше рівнів, просто натисніть на Додати рівень кнопка. Ви також побачите інший варіант, який називається сильним>Повторні комісії.

Увімкніть цю опцію лише в тому випадку, якщо ваш продукт або послуга потребує передплату. У такому випадку ваш партнер буде продовжувати отримувати свою частку комісії щоразу, коли користувач поновлює підписку. Ви повинні відключити цю опцію, якщо ваш продукт доступний для разової покупки.

Крок 4: Створення посилань та банерів для ваших філій

Наступним кроком є ​​створення посилань та банерів для ваших філій. Вони використовуються вашим філіалом для просування вашого товару чи послуги. Коли користувач підписується на вашу партнерську програму, вони можуть бачити ці посилання та банери на своїй інформаційній панелі. Як правило, партнеру Royale вам не потрібно створювати ці посилання вручну. Ви можете просто використовувати посилання за замовчуванням, яке воно створює для вас.

Він відображається у верхній частині кожної вкладки на Партнерській панелі інструментів. Виявляється приблизно так:

Але якщо ви хочете створити спеціальне посилання, це теж можливо. Ви можете створити це посилання прямо на інформаційній панелі Партнерської компанії Royale, прокрутивши трохи вниз на тій самій сторінці, де ви створили вищевказані параметри. Ви побачите наступні параметри.

Під першим варіантом виберіть Текст або Банер натиснувши спадне меню. Якщо ви виберете Текст тоді форма завантаження у стовпці Текст / зображення автоматично зміниться у поле Текст. Під цільовою URL-адресою додайте посилання на сторінку продукту. Це місце, де кінцеві користувачі приземляться, коли філія направить їх на ваш сайт.

Наступний варіант – слимак. Це термін або слово, яке ви хочете додати в кінці посилання. Наприклад, у цій URL-адресі http://example.com/affiliatename/xyz/, xyz є слизом.

Останній варіант – це варіант Текст / зображення. Це може змінюватись залежно від обраного вами варіанта відповідно до вибраного типу посилання. Якщо ви виберете текст, ви не зможете завантажити зображення. Скоріше, ви можете додати текст до нього. Якщо ви хочете завантажити зображення, виберіть параметр Банер.

Трохи нижче цього параметра ви знайдете інший варіант, який називається Партнерська посилання за замовчуванням. Поставте цей прапорець, якщо ви хочете, щоб ця спеціальна посилання була вашою за замовчуванням. Потім він замінить посилання за замовчуванням у верхній частині вкладок панелі інструментів.

Крок 5. Інтеграція варіантів оплати

Наступним кроком є ​​налаштування варіантів оплати. Партнерська компанія Royale підтримує та інтегрується з різними варіантами оплати, такими як PayPal, член WishList, Shopp, Cart66, Authorize.net ARB, WP E-Commerce, JigoShop, MarketPress, Easy Digital Download тощо..

Залежно від обраного варіанту, ви можете вибрати його, встановивши прапорець біля нього. Вам не потрібно проходити будь-який додатковий процес налаштування, щоб розпочати роботу з більшістю цих варіантів. Плагін автоматично піклується про нього. Тож можна розпочати роботу одразу.

Так це все Чи не легко додати партнерські програми за допомогою Партнерської програми Royale? Ми сподіваємося, що ця стаття була вам корисною. Якщо ви хочете знати, як розпочати роботу з інтернет-магазином, натисніть тут.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map