Як додати поле коду купона до форм замовлення WordPress


Ви хочете додати поле купона зі знижкою у ваші форми WordPress?

Вам не потрібно встановлювати розширений плагін електронної комерції, щоб почати надавати знижки своїм клієнтам. У цьому підручнику ми покажемо, як увімкнути поле коду купона у ваших формах замовлення WordPress.

Додавання поля коду купона до форм замовлення WordPress

Якщо ви продаєте лише кілька товарів на своєму веб-сайті, можливо, вам не захочеться встановити важкий плагін, наприклад WooCommerce, щоб збирати платежі та пропонувати знижки з кодами купонів. Все, що вам потрібно зробити – це встановити плагін WordPress форм, наприклад WPForms і інтегрувати його із шлюзом платежів.

WPForms – найкращий плагін для контактних форм для WordPress. Це дозволяє швидко та легко створити контактну форму, форму оплати, форму замовлення, форму пожертвування або будь-яку іншу форму WordPress.

Найкраще, що ви також можете додати поле коду купона до форм замовлення за допомогою WPForms.

Без сумніву, додавання поля коду купона зі знижкою до форм замовлення допоможе вам збільшити конверсії, а також продажі.

Крок 1: Встановлення WPForms

wpforms-review-contact-form-plugin

Щоб додати код купона до форми замовлення, спочатку потрібно встановити та активувати WPForms плагін на вашому сайті.

Крок 2: Створення форми замовлення

Наступним кроком є ​​створення форми замовлення за допомогою WPForms. Щоб створити форму, перейдіть на сторінку WPForms »Додати нове. Тепер ви перейдете на нову сторінку, на якій ви зможете вибрати шаблон. Тут виберіть Форма виставлення рахунків / замовлень шаблон.

Шаблони WPForms

Тепер ви будете спрямовані до конструктора форм із усіма полями зліва та формою праворуч. Ви можете просто перетягнути поля форми та опустити їх у форму замовлення. Щоб відредагувати поле, ви можете просто натиснути на поле та додати свій внесок у ліву частину форми.

Поле WPForms

Хоча шаблон форми замовлення дає вам початок, краса WPForms полягає в тому, що ви можете налаштувати його так, як вам хочеться.

Крок 2: Використання умовної логіки для додавання поля коду купона

Для найкращих результатів рекомендується лише відображати поле коду купона клієнту, який фактично має код купона, щоб викупити.

Створимо спадне поле на вашій формі, щоб запитати, чи має клієнт код купона. Для цього додайте Випадання у вашій формі під Стандартні поля розділ.

Тепер вам доведеться налаштувати це поле. Просто натисніть на поле поля та змініть мітку на У вас є купон на знижку. Далі змініть:

 • Перший вибір до Виберіть
 • Другий вибір до Так
 • Третій вибір до Ні

WPForms

Далі потрібно додати поле, куди ваш користувач може ввести код купона зі знижкою. Тож перетягніть Текст єдиного рядка поле зліва та опустіть його трохи нижче поля Так / Ні у формі.

WPForms умовна логіка

Тепер перейменуйте це поле як Код купона зі знижкою. Для цього просто натисніть на поле і змініть текст праворуч на екрані.

Код купона зі знижкою WPForms

Настав час включити умовну логіку. Для цього прокрутіть вниз по екрану, щоб знайти Умовні умови варіант.

Код купона зі знижкою WPForms

Трохи нижче цього встановіть прапорець, щоб включити умовну логіку. Ваша умовна логіка повинна констатувати Покажіть це поле, якщо “Чи маєте ви код знижки” так як на скріншоті нижче.

Це означає Код купона зі знижкою поле відображатиметься лише в тому випадку, якщо користувач підтвердить, що має код купона, який можна викупити.

Умовна логіка, wpforms

Крок 4: Створення перевірок для вашого коду купона

Наступним кроком є ​​додавання перевірок до форми, яку ви створили WPForms. За допомогою цього кроку ви можете показати своїм користувачам, чи дійсний їх код купона чи ні. Для цього перейдіть до Поля оплати вкладка. Тепер додайте Одиничний предмет поля в 2 рази трохи нижче вашого Код купона зі знижкою поле.

Тепер натисніть на кожне з цих полів. Скористайтеся першим полем, щоб викупити купон, а друге поле для відображення повідомлення про помилку, якщо код купона невірний.

У першому відредагуйте мітку на Ваша ціна. Під Опис поле, поясніть знижку, яку хотіли запропонувати. В Ціна товару, додати ціну зі знижкою.

Далі прокрутіть униз до Умовні умови та встановіть прапорець Увімкнути умовну логіку варіант. Тут ви можете налаштувати, коли люди повинні це бачити Одиничний предмет поле. Тепер додайте все, що ви хочете, щоб був вашим кодом знижок. Скажімо, ваш код 100% ВИМКНЕНО.

Код знижки WPForms

Ви можете додати більше одного коду знижки, натиснувши на Додати нову групу варіант трохи нижче нього.

Як було сказано вище, давайте скористаємося другим полем для відображення повідомлення про помилку, якщо код купона невірний.

Для цього на секунду Одинична позиція, додайте етикетку як Вашу ціну. В Описі скажімо Код знижки недійсний. Майте на увазі, що це поле має відображатися, коли код купона недійсний. Для цього прокрутіть униз до Умовні умови і встановіть прапорець Увімкнути умовну логіку варіант.

Поле коду купона для знижок WPForms

Під цим нехай відображається поле, якщо купон зі знижкою НЕ 100%. Якщо у вас є більше купонних знижок, додайте їх, використовуючи Додати нову групу кнопка.

Умовна логіка 2

Після завершення натисніть на Зберегти кнопка у верхньому правому куті екрана. Тепер ваша форма готова до публікації.

Крок 5: Опублікування форми на WordPress

Наступним кроком є ​​публікація форми. Для цього перейдіть на сторінку чи редактор публікацій, де ви хочете відобразити форму. Тепер натисніть на + підписати у верхньому лівому куті екрана. Потім за допомогою кнопки пошуку шукайте WPForms.

WPформи публікують

Коли знайдеш WPForms, натисніть на нього. Тепер ви можете обрати форму, натиснувши стрілку випадаючого меню. Тепер ваша форма буде додана на вашу сторінку. Потім переконайтеся, що ви опублікували форму, оновивши свою публікацію.

Це воно. Ви успішно додали поле коду купона до вашої форми замовлення WordPress.

додавання полів коду купона у wp

Якщо вам сподобалась ця стаття, ви також можете перевірити наш повний огляд на WPForms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map