Як додати рекламу Google AdSense до WordPress (Посібник для початківців)


Цікаво, як монетизувати свій сайт WordPress за допомогою Google AdSense?

Google AdSense – найбільша у світі рекламна мережа, яка дозволяє власникам веб-сайтів заробляти гроші, розміщуючи рекламу на своєму сайті. Це, мабуть, найпростіший спосіб заробити гроші в Інтернеті для початківців.

Однак багато користувачів не знають, як правильно додати ці оголошення на свій веб-сайт для отримання максимального прибутку. У цьому підручнику ми покажемо, як поетапно додавати оголошення AdSense до WordPress. Але перед цим давайте подивимось, як працює Google AdSense.

Як працює Google AdSense?

Як видавець, все, що вам потрібно зробити, – це надіслати свій веб-сайт в AdSense, і як тільки ваш сайт буде затверджено, додайте фрагмент AdSense на свій сайт. Google автоматично показує рекламу, націлену на ваш вміст або аудиторію.

Коротше кажучи, так Google AdSense працює для вас як видавця:

 • Виберіть свій рекламний простір
 • AdSense публікує найоплачуваніші оголошення на вашому сайті
 • Вам платять, коли відвідувачі натискають на ці оголошення

Оголошення створюються та оплачуються компаніями, які хочуть просувати свої продукти чи послуги. Ви отримаєте 68% від суми, сплаченої рекламодавцем за клік, а решта сума надійде в комісію Google. AdSense виплатить вам свою частку, коли ваш дохід сягне 100 доларів.

Скільки можна заробити від Google AdSense?

Неможливо передбачити, скільки грошей можна заробити від Google AdSense. Існує кілька факторів, які визначають комісію, яку ви отримаєте, наприклад, скільки трафіку ви отримуєте, тип вмісту, який ви надаєте, де розміщені ваші користувачі, як ви налаштовуєте свої оголошення тощо.

Сказавши це, деякі видавці отримують штатний дохід від Adsense, а інші майже нічого не роблять.

Хоча ви можете знайти деякі калькулятори Google AdSense в Інтернеті, жоден з них не є надійним інструментом.

Коли Google AdSense платить видавцям

Google AdSense здійснює платіж до 21 числа кожного місяця. Однак оплата здійснюється лише в тому випадку, якщо ваш прибуток сягає або перевищує 100 доларів. Якщо ви не заробляєте 100 доларів на місяць, ваш прибуток перейде на наступний місяць.
Давайте тепер розглянемо, як розпочати роботу з Google AdSense.

Крок 1. Створення облікового запису в Google AdSense

Щоб розпочати роботу з Google AdSense, спершу потрібно зареєструватися в обліковому записі Google AdSense. Якщо у вас уже є обліковий запис Google, ви можете використовувати його для налаштування свого акаунта AdSense..

Google перегляне вашу заявку та надішле вам відповідь (ви пройшли процес огляду чи ні) протягом 6-8 годин після заповнення форми. Вони можуть відхилити вашу заявку, якщо ваш веб-сайт не відповідає умовам та політичній програмі AdSense. Тому перед тим, як подати заявку на розгляд, переконайтеся, що ваш веб-сайт повністю готовий та дотримується умов та умов AdSense.

Якщо ви очистите процес перегляду, ви можете просто увійти у свій обліковий запис AdSense.

Крок 2. Копіювання коду Google AdSense

Щоб отримати код, почніть з входу у свій обліковий запис. У лівій частині екрана ви побачите параметр, який називається Мої оголошення. Клацніть по ньому і виберіть Новий рекламний блок кнопка.

На наступному екрані вам буде запропоновано вибрати тип оголошення. Виберіть потрібний тип оголошення.

Новий google adsense рекламного блоку

Якщо ви не впевнені, який вибрати, можете почати з Текстові та медійні реклами варіант. На наступному кроці вам доведеться назвати рекламний блок. Це ім’я не видно користувачам вашого веб-сайту. Він потрібен лише для внутрішнього використання, так що ви можете назвати його всім необхідним.

Тип розміру оголошення AdSense

Ви також можете вибрати розмір оголошень. Хоча ви можете вибрати будь-який розмір, який хочете, є кілька рекомендацій щодо розміру для максимального прибутку. Вибравши розмір оголошення, ви можете вибрати тип оголошення. Для кращих результатів слід вибрати тип текстових та медійних оголошень.

Далі виберіть стиль оголошення. Не забудьте вибрати найкращу кольорову гаму, яка поєднується з вашим веб-сайтом. За допомогою спеціальних каналів можна групувати окремі рекламні блоки та отримувати статистику ефективності для цієї групи.

Google також дозволяє вибирати, що робити, якщо відповідні оголошення AdSense не знайдені (що рідко трапляється). За допомогою цього параметра замість показу порожньої сторінки ви можете показувати власну рекламу.

Після виконання всіх вищезазначених кроків натисніть на Збережіть і отримайте код кнопка. Тепер на екрані ви побачите повідомлення про успіх. Нижче ви побачите код оголошення.

Скопіюйте весь код і вставте його в блокнот. Ми використаємо цей код на наступному кроці. Тепер ви можете додати цей фрагмент коду до WordPress двома способами.

 • Додавання коду Google AdSense до WordPress без плагіна
 • Додавання коду Google AdSense до WordPress за допомогою плагіна

Давайте розглянемо обидва способи окремо.

Крок 3.1: Додавання коду Google AdSense до WordPress за допомогою плагіна

Ми будемо використовувати плагін Adsanity для показу оголошень на вашому сайті. Adsanity – це плагін для управління рекламою, який дозволяє створювати ваші оголошення як власні типи публікацій та відображати їх на своєму сайті за допомогою віджетів та шорт-кодів.

Для початку вам доведеться встановити та активувати Adsanity на інформаційній панелі WordPress. Після цього перейдіть до Реклама »Створення реклами» Зовнішня рекламна мережа.

як відображати рекламу за допомогою Adsanity

Тепер додайте назву до оголошення, виберіть розмір оголошення. Потім прокрутіть униз, щоб переглянути розділ під назвою Код оголошення. У цій області вставте код реклами Adsense, який ви скопіювали раніше.

Одного разу закінчив вдарити Опублікувати кнопка з правого боку.

Крок 3.1.1: Показ ваших оголошень у ваших публікаціях та сторінках WordPress

Після додавання коду перейдіть до Повідомлення »Редагувати публікацію. Тут ви можете додати свої рекламні місця. Тут ви знайдете 3 варіанти.

 • Група оголошень AdSanity
 • Случайна реклама AdSanity
 • Одиночне оголошення AdSanity

Щоб знайти ці параметри, натисніть на + кнопку, щоб додати блок. Тепер скористайтеся опцією пошуку, щоб знайти AdSanity.

Нижче ви можете скористатися цими параметрами, щоб додати рекламу AdSense на свій сайт. Наприклад, якщо ви вибрали 1-й варіант, ви побачите нове спливаюче вікно із проханням вибрати групу оголошень із створеної вами групи. Ви можете вибрати його, натиснувши на стрілку, що випадає поруч.

Ви можете вибрати загальну кількість оголошень для показу та вибору стовпців, а також вирівняти їх. Це особливо корисно, коли ви хочете відображати купу менших оголошень разом.

Вибравши рекламу, натисніть на Опублікувати кнопка праворуч. Ви можете зробити те ж саме і з іншими двома варіантами.

Тепер ваші оголошення мають відображатися у ваших публікаціях. Ви можете використовувати той самий спосіб показу реклами на своїх сторінках.

Крок 3.1.2: Встановлення дати закінчення терміну дії ваших оголошень AdSense

Після опублікування вашої реклами ви також можете вибрати дату закінчення терміну дії своїх оголошень. Для цього просто натисніть на Редагувати посилання нижче Опублікувати кнопка. Тепер ви можете змінити дату в розділі до.

термін дії оголошення

Ваше оголошення автоматично закінчується після обраної дати. Якщо ви не хочете, щоб ваші оголошення закінчувались, просто виберіть Опублікувати назавжди варіант.

Крок 3.2: Додавання коду Google AdSense до WordPress (без плагіна)

Щоб додати оголошення Google AdSense на свій сайт WordPress, спершу слід знати, де ви хочете, щоб ваше оголошення відображалося. Ви можете відображати його на бічних панелях, у межах вашого вмісту або де завгодно. Найпоширенішим місцем для показу вашої реклами є бічна панель вашого веб-сайту.

Ви можете відображати свої оголошення на бічних панелях, перейшовши на сторінку Зовнішній вигляд »Віджет на інформаційній панелі адміністратора WordPress. Тепер перетягніть Спеціальний HTML віджет до відповідної області віджетів і вставте туди свій код Google AdSense.

Після завершення натисніть на Зберегти кнопка, і ви закінчили.

Якщо ви хочете більше контролювати спосіб відображення та керування рекламою, ви можете спробувати використовувати плагін для управління рекламою на своєму веб-сайті. Кращий серед цих плагінів – плагін AdSanity.

Додавання реклами Google AdSense на ваш сайт: поширені запитання

1. Який найкращий розмір AdSense

Вибір хорошого розміру для вашої реклами є одним з найважливіших факторів, якщо ви дійсно хочете оптимізувати її для отримання максимального прибутку. Деякі з найбільш часто використовуваних розмірів – 336 × 280 та 300 × 250. Ці розміри добре підходять для всіх розмірів екрана, а також мають найкращу ставку оплати.

2. Чи можете ви натискати власні об’яви Google AdSense?

Незважаючи на те, що натискати власну рекламу чи рекомендувати друзів та близьких, це захоплює, майте на увазі, що Google змусить вас заборонити програму.

3. Яка найкраща область розміщення AdSense?

Що стосується розміщення, виберіть область, на яку відвідувачі приділяють більше уваги. Таким чином ви зможете максимально збільшити кількість кліків і отримати більше прибутку. У цьому сенсі рекомендується розміщувати ваші оголошення в зоні вмісту між заголовком та вмістом.

4. Який, можливо, найкращий CTR в Google AdSense?

CTR в Google AdSense відрізняється для різних веб-сайтів залежно від різних факторів, таких як теми вашого веб-сайту, тип аудиторії, розміщення оголошень на вашому веб-сайті тощо. Насправді ви не можете визначити ідеальний рейтинг кліків для Google AdSense, оскільки немає способу дізнатися про це. коефіцієнти кліків інших сайтів.

5. Чому мою заявку Google AdSense відхилено?

Якщо вашу заявку AdSense відхилено, це означає, що ваш веб-сайт не відповідає умовам та програмній політиці AdSense. Переконайтеся, що ви їх прочитали, щоб переконатися, що ваш сайт виконує всі вимоги, перш ніж подавати заявку на програму.

Крім того, виходячи з того, де ви географічно розташовані, рекомендується, щоб ваш веб-сайт був принаймні 6 місяців, а ви як заявник повинні бути віком від 18 років..

Так це все Сподіваємося, ця стаття вам корисна. Ви також можете перевірити найкращі варіанти Google AdSense.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map