Як додати SSL та HTTPS у WordPress (крок за кроком)

додати ssl та https у wordpress


Ви хочете встановити сертифікат SSL на своєму сайті WordPress? Встановлення SSL-сертифікату повідомляє відвідувачам, що вони захищені. З його допомогою ви можете сприяти довірі до свого веб-сайту серед своїх відвідувачів.

У цій статті ми покажемо вам, як додати SSL та HTTP на свій сайт.

Що таке SSL та HTTPS?

SSL (Secure Sockets Layer) – це стандартний стандарт безпеки, який створює зашифрований зв’язок між браузерами відвідувачів та вашим веб-сайтом. Використання SSL та HTTPS гарантує, що всі дані, передані між вашим відвідувачем та вами, залишаються зашифрованими. Простіше кажучи, SSL забезпечує безпечний зв’язок між вами та вашим відвідувачем, щоб гарантувати доступ до інформації, поданої на вашому веб-сайті, лише авторизовані люди..

ssl сертифікат

При встановленні сертифіката SSL на свій сайт URL-адреса вашого веб-сайту буде встановлена ​​з префіксом https замість http. Крім того, також показана маленька зелена піктограма замку, яка сигналізує відвідувачам, що вони в безпечному зв’язку.

Для чого потрібні SSL та HTTPS?

Багато власників веб-сайтів помилково припускають, що SSL призначений лише для веб-сайтів, які приймають онлайн-платежі. Реальність така: ВСЕ веб-сайт потребує сертифікату SSL.

Нижче наведено кілька переваг використання SSL та HTTPS на вашому сайті:

1. Продуктивність веб-сайту

Повідомлялося, що веб-сайти, що надходять через HTTP / 2, на 50-70 відсотків краще, ніж сайти через HTTP / 1.1.

Для того, щоб скористатися HTTP / 2, ваш веб-сайт повинен працювати над HTTPS через підтримку браузера.

2. Рейтинг SEO

Google використовує SSL в якості сигналу рейтингу в своїх результатах пошуку. Це означає, що, встановивши SSL на своєму сайті, більше шансів на те, що ви посідете вищу позицію в результатах пошуку, ніж ваші конкуренти, які не встановили SSL.

3. Довіра та безпека

Візуальні підказки, показані у веб-переглядачі вашого відвідувача як частина вашого сертифікату SSL, можуть здатися невеликими. Однак багато ваших відвідувачів шукають ці сигнали довіри, перш ніж вони поділяться з вами приватною інформацією на вашому веб-сайті.

Фактично, дослідження показують, що 77% відвідувачів вашого веб-сайту стурбовані тим, що їхні дані перехоплюються або нецільово використовуються в Інтернеті. І 90% ваших відвідувачів частіше довіряють веб-сайту, якщо він відображає показники безпеки.

Додавання SSL – це найкращий спосіб сприяти довірі до вашого веб-сайту та заохочувати клієнтів ділитися конфіденційною інформацією з вами, не турбуючись про порушення безпеки..

Використання SSL на вашому сайті WordPress

Для того, щоб встановити SSL на своєму сайті, вам потрібно придбати сертифікат SSL.

Сертифікат SSL зазвичай коштує близько $ 49,99, але якщо ви використовуєте Bluehost в якості постачальника хостингу, то ви отримаєте безкоштовний сертифікат SSL плюс безкоштовне доменне ім’я разом із покупкою веб-хостингу. Загалом покупка коштуватиме лише 2,75 долара на місяць.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Крім того, ви можете придбати SSL у таких постачальників, як Godaddy.

Купуючи сертифікат SSL, ви можете попросити свого хостинг-провайдера встановити його для вас.

Як налаштувати WordPress для використання SSL та HTTPS

Якщо ви використовуєте новий сайт, вам потрібно буде оновити http за допомогою https у URL-адресі свого веб-сайту. Для цього перейдіть до Налаштування »Загальні і оновіть свої поля WordPress Address та Address Address.

Якщо ви додаєте SSL на свій існуючий веб-сайт, вам потрібно буде перенаправити весь HTTP-запит на HTTPS. Все, що вам потрібно зробити – це додати наступний код у свій .htaccess файл, який ви можете знайти у вашому кореневому каталозі.

ПереписатиEngine On
ПерепишітьCond% {SERVER_PORT} 80
RewriteRule ^ (. *) $ Https://www.yoursite.com/$1 [R, L]

Обов’язково замініть example.com на URL-адресу вашого веб-сайту.

Якщо ви перебуваєте на сервері Nginx, вам потрібно буде додати наступний код:

сервер {
слухати 80;
ім’я сервера tvojeite.com www.yoursite.com;
повернути 301 https: //yoursite.com$request_uri;
}

Якщо ви також хочете реалізувати SSL та HTTPS на своїй адміністраторній області WordPress або на сторінках входу, вам потрібно налаштувати SSL у файлі wp-config.php. Просто додайте наступний код над пунктом “Все, припиніть редагування!” рядок у вашому файлі wp-config.php:

define (‘FORCE_SSL_ADMIN’, правда);

Як налаштувати SSL та HTTPS на певні сторінки

Якщо з якихось причин ви хочете використовувати SSL лише на певних сторінках свого сайту, вам знадобиться встановити плагін WordPress HTTPS (SSL).

Після установки плагіна ви можете знайти меню HTTPS на інформаційній панелі адміністратора WordPress.

ssl плагін

У полі хоста SSL вам потрібно вказати своє доменне ім’я.

Однак якщо ви використовуєте спільний сертифікат SSL, вам потрібно буде ввести інформацію про хост замість вашого доменного імені.

Якщо ви використовуєте нетрадиційний хост SSL з іншим портом, то можете вказати інформацію про порт у полі Порт.

Якщо встановлено прапорець Примітка SSL Адміністрація, плагін змушує WordPress використовувати HTTPS на всіх сторінках області адміністратора.

Наступний варіант – вимушений формат SSL. Якщо встановити цей прапорець, SSL використовуватиме лише на сторінках, на яких ви встановили прапорець Форс SSL. Весь інший трафік буде спрямовуватися на звичайну URL-адресу HTTP.

Це чудовий вибір, якщо ви хочете використовувати SSL на певних сторінках, таких як кошик для покупок, замовлення, сторінки облікових записів тощо. Після ввімкнення цієї опції у налаштуваннях плагіна ви можете перейти на певні сторінки, де ви хочете використовувати HTTPS.

вибрати конкретні https

Потім встановіть прапорець біля пункту Безпечний пост варіант.

Це воно!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам додати SSL та HTTPS на веб-сайт WordPress. Якщо вам сподобалася ця стаття, вам може сподобатися наша стаття про обов’язкові плагіни для ділових веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map