Як кодувати веб-сайт з нуля (Посібник для початківців)

Як кодувати сайт WordPress


Хочете кодувати веб-сайт з нуля? З цього приводу ви можете залякати думку про оволодіння втомливими мовами кодування, щоб створити сайт, який функціонує так само добре, як це виглядає.

На щастя, WordPress пропонує велику гнучкість для всіх, хто хоче створити веб-сайт, який виглядає чудово, має потужні функції та не потребує складних знань з кодування..

Тож якщо ви хочете кодувати веб-сайт з нуля, але ви не майстер кодування, ця публікація для вас. Тому що прочитавши цей підручник, ви дізнаєтесь, як створити веб-сайт, як професіонал, менше ніж за день.

І не тільки цей посібник навчить вас найпростішому способу створення веб-сайту, але також заощадить години, енергію та головні болі.

Але якщо ви все ще не впевнені в тому, чи краще кодувати веб-сайт з нуля або створити його за допомогою WordPress, ось деякі моменти, які допоможуть вам прийняти рішення.

Якщо ви дійсно кодуєте веб-сайт?

Кодування повного веб-сайту може бути важким завданням для початківців. Ось кілька проблем, з якими стикаються нові кодери при спробі створення веб-сайту:

 • Вивчення нових мов забирає багато часу: Існує кілька мов програмування, які, можливо, знадобляться для створення вашого веб-сайту. HTML і CSS – це два основи, які ви абсолютно не можете ігнорувати. І якщо ви хочете розширених параметрів, ви можете додати до свого списку більше мов, таких як jQuery, JavaScript та PHP. Це означає, що вам потрібно освоїти кілька мов, щоб вивести свій кінцевий продукт. Якщо у вас є багато знань з кодування під поясом, веб-сайт може зайняти місяці, а не дні.
 • Пошук потрібних ресурсів складний: Що ще складніше – Інтернет завантажений інформацією. Це збільшує шанси на те, що ви заплутаєтесь, намагаючись вивчити нові мови кодування. Це призводить до появи нових кодерів для запису на керовані курси, що може дорого коштувати.
 • Планування несподіваних проблем неможливо: Навіть якщо ви подолаєте всі ці виклики і нарешті створите прекрасний веб-сайт, з часом може з’явитися більше викликів. Наприклад, якщо ви хочете додати бічну панель до свого сайту або змінити фон свого сайту для певних сторінок, ви, можливо, втратите дні свого часу, вивчаючи рішення.

Маючи стільки перешкод для подолання, тільки ви можете вирішити, хочете ви кодувати сайт з нуля чи ні. Якщо вам подобається багато розробників веб-сайтів, ви можете розглянути інші варіанти.

Яка легка альтернатива?

Найкраща відповідь – це кодування веб-сайту за допомогою конструктора веб-сайтів WordPress.

Що таке веб-сайт Builder?

У WordPress, конструктор веб-сайтів – це візуальний редактор, який дозволяє створювати веб-сайт за допомогою його інтерфейсу перетягування. Тож на відміну від чистого кодування у вас є всі елементи, додані до візуального конструктора. Потім ви просто перетягуєте елементи, які хочете використовувати для створення свого сайту. Найкраще, коли ви працюєте над його дизайном у режимі реального часу.

У WordPress є кілька чудових варіантів, щоб вибрати хорошого конструктора веб-сайтів. Ось кілька хороших розробників сторінок, які ви можете перевірити. Однак для цього підручника ми створимо веб-сайт Beaver Builder і Конструктор веб-сайтів постійних контактів..

Почнемо з Beaver Builder.

Спосіб 1: Кодування веб-сайту за допомогою WordPress + Beaver Builder

бобер-будівельник - налаштувати-wordpress

Крок 1. Встановлення та активація програми Beaver Builder

Щоб кодувати веб-сайт із програмою Beaver Builder, спочатку доведеться встановити WordPress. Потім на інформаційній панелі WordPress встановіть та активуйте плагін Beaver Builder. Після цього ви можете почати використовувати його для створення вашого веб-сайту.

Ось як це працює:

Поверніться до Сторінки »Додати нове на інформаційній панелі WordPress. Тепер ви побачите, що редактор Gutenberg надає можливість запустити плагін Beaver Builder.

Бівер будівельник

Натисніть на Запустіть будівельника Бівер.

Це запустить візуальний редактор Beaver Builder, де ви можете працювати над своїм дизайном. Праворуч ви побачите параметри для додавання рядків, модулів та шаблонів. Він також має вкладку під назвою Збережено де ви можете побачити всі ваші раніше збережені шаблони.

Beaver Builder, як кодувати веб-сайт

Крок 2: Вибір шаблону для вашого веб-сайту

Наступним кроком є ​​створення шаблону для вашого дизайну. Ви можете вибрати шаблон, натиснувши на Шаблони вкладку праворуч.

шаблони будівельника бобра, як кодувати веб-сайт

Тут ви побачите різні попередньо вбудовані шаблони. Також у вас буде пустий шаблон шаблону, який ви можете використовувати для створення більш спеціального вигляду.

Також Builder Beaver пропонує окремі варіанти своїх цільових сторінок. Вибравши один із цих заздалегідь створених шаблонів, ви можете розпочати роботу відразу. Для налаштування різних елементів, таких як текст, логотип, мітка та інше, потрібно лише кілька налаштувань.

Крок 3: Додавання рядків і модулів до вашого макета

Цей крок є важливим, якщо ви хочете побудувати свій дизайн з нуля. Або також можна додати рядки та стовпці до заздалегідь створеного шаблону.

Щоб додати рядки до вашого дизайну, просто виберіть Рядки і виберіть кількість рядків, які потрібно додати. Тепер перетягніть рядки і опустіть їх зліва. Ви можете натиснути на кожну з цих вкладок, щоб налаштувати їх зовнішній вигляд.

Рядки макета будівельника

Використовуючи ці параметри налаштування, ви можете легко переміщувати стовпці, дублювати їх, регулювати ширину рядків або працювати над кожним стовпцем окремо. Щоб відредагувати стовпці, натисніть на стовпчик, де ви хочете внести зміни. Потім натисніть на Редагувати стовпчик значок для початку роботи. Тепер ви побачите Налаштування стовпця варіант.

Налаштування стовпця Бобер будівельник

Тут ви можете додати текст, посилання, кольори тла, додати межі, анімацію та багато інших елементів до своїх стовпців. Тепер, коли рядки додані, саме час додати свої модулі.

Додавання модулів так само просто, як і додавання рядків. Просто перейдіть до Модулі перетягніть потрібний модуль праворуч і опустіть його зліва.

додавання модулів до конструктора бобра

Ви також можете налаштувати кожен із цих модулів. Наприклад, якщо ви хочете працювати над заголовком, все, що вам потрібно зробити, – це натиснути на ваш модуль заголовка. На екрані з’явиться спливаюче вікно з трьома різними вкладками.

 1. Загальні
 2. Стиль
 3. Розширений

В Загальні на вкладці ви можете редагувати текст, додавати тег заголовка, додавати посилання, додавати тег “nofollow” або дозволити відкриття ваших посилань у новому вікні.

Налаштування заголовка

The Стиль вкладка дозволяє працювати над кольором, шрифтом, стилем & інтервал тощо.

Налаштування Beaver Builder

Нарешті, є Розширений вкладка. На цій вкладці ви можете додати інтервал, налаштувати видимість, додати анімацію, вставити елементи HTML, а також експортувати чи імпортувати ваш макет.

Варіанти стилю «Бівер»

Просто не забудьте натиснути на Зберегти якщо ви не хочете втрачати налаштування.

Ви можете повторити процес із усіма модулями, доданими на ваш веб-сайт, щоб ви могли налаштувати кожен аспект вашого веб-сайту. Ви також можете додати бічні панелі, таблиці цін та інші елементи на свою сторінку за допомогою програми Beaver Builder.

Тоді все, що залишилося – це публікація вашого сайту.

Крок 4: Опублікування вашого веб-сайту

Після того, як все буде належним чином додано та налаштовано, настав час для вас Опублікувати ваш сайт. Для цього ви побачите Опублікувати кнопка у верхньому правому куті екрана.

видання макета будівельника бобра

І це все! Тепер ви створили спеціальний сайт з Beaver Builder, який не потребував дорогих курсів кодування або довгих безсонні ночі, просіюючи форуми кодерів.

Ми переглянули основи того, що ви можете зробити з Beaver Builder, але вам може бути цікаво пірнати глибше. Якщо це так, ви знайдете цю статтю корисною для створення користувальницького макета за допомогою Beaver Builder.

Тепер, коли ми розкрили наш перший метод, давайте перевіримо ще одного конструктора веб-сайтів WordPress, який ви можете використати:.

Спосіб 2: Кодування веб-сайту за допомогою постійного конструктора контактів

Наступним методом є кодування вашого веб-сайту із розробником веб-сайтів постійних контактів.

Постійний контакт – постачальник послуг маркетингу електронною поштою, який упорядковує ваші стратегії маркетингу електронної пошти.

Але він також пропонує розробник веб-сайтів, який дозволяє створювати професійні веб-сайти для вашого бізнесу без використання жодного рядка коду. Давайте перевіримо, як використовувати цей конструктор для створення вашого сайту.

Щоб розпочати процес, перейдіть на офіційну сторінку розробника веб-сайту постійних контактів і натисніть на Створіть свій безкоштовний сайт вкладку на екрані.

Постійний контакт розробника веб-сайтів

Тепер ви з’явитеся на новому екрані, де вам буде запропоновано призначити веб-сайт категорії.

Постійний контакт будівельник

Зробивши це, ви перейдете на розробник, де ви можете почати створювати свій веб-сайт. Зліва ви побачите поле для додавання імені свого веб-сайту. Праворуч ви побачите реальне уявлення про те, як відображатиметься ваш веб-сайт.

Постійний контакт розробника веб-сайтів

Якщо прокрутити вниз, ви отримаєте глобальний вигляд сайту. Ви можете додати ім’я свого веб-сайту та натиснути на Продовжуйте кнопка під ним. Тоді настав час одного з найважливіших аспектів дизайну вашого сайту: вибору фонового зображення.

Постійний контакт відображатиме кілька варіантів фотографій, якими ви можете безкоштовно користуватися, залежно від категорії вашого сайту. Якщо ви не хочете використовувати фотографію на складі, ви можете використовувати Завантажити кнопку, щоб додати власне зображення.

Постійне зображення фонового зображення

Вибравши фонове зображення, натисніть на Продовжуйте кнопку, щоб перейти до наступного кроку, куди ви можете завантажити свій логотип.

Клацніть на порожній області, де ви бачите опцію натисніть, щоб завантажити своє зображення і завантажте ваш логотип з робочого столу.

Постійний контактний логотип будівельника

Потім натисніть на Продовжуйте кнопку, щоб перейти до наступного кроку. Тепер ви можете вибрати кольорову схему вашого сайту. У вас є кілька варіантів, починаючи з 2 тем: Світло і Темно. Ви можете вибрати те, що ви вважаєте найкращим для вашого веб-сайту та бренду.

Кольори постійного контакту

Знову вдарити Продовжуйте кнопку, щоб перейти до наступного кроку. Далі ви можете вибрати свій стиль навігації та шрифт. Після їх вибору ви можете оновити свої контактні дані на наступному кроці.

Контактні дані, постійний демонстраційний контакт

Тепер натисніть на Закінчити кнопка під ним. Ви побачите огляд своєї домашньої сторінки, галереї та інших сторінок, щоб підтвердити, що ви задоволені загальним виглядом. Якщо все виглядає добре, ви можете піти вперед і натиснути Опублікувати кнопка у верхньому правому куті екрана.

Постійний попередній перегляд сайту

І це все. Залишилося ознайомитись із налаштуваннями вашого веб-сайту постійних контактів.

Налаштування постійного контакту веб-сайту

Якщо вам потрібно внести якісь зміни на свій сайт, у вас є безліч простих варіантів для цього. Використовуючи вкладки у верхній частині редактора веб-сайтів, ви також можете змінити тему або працювати над іншими налаштуваннями.

Постійний попередній перегляд сайту

Наприклад, якщо натиснути на Налаштування ви побачите різні варіанти покращення різних аспектів ефективності вашого сайту

Налаштування постійних контактів

За допомогою цих параметрів налаштування ви можете змінити своє ім’я та домен, логотип, фавікон і навіть працювати над оптимізацією веб-сайту. Ви також можете оновити свої контактні дані в розділі Моя справа ліворуч.

Якщо ви хочете додати свої соціальні посилання, натисніть на Соціальні рахунки вкладка.

Постійний контакт соціальний

Це дозволяє вбудовувати посилання на акаунт у соціальних мережах, які відображатимуться у нижній частині колонтитулу вашого сайту. Ви також можете відстежувати ефективність свого веб-сайту в розділі Відстеження & Аналітика вкладка. Все, що вам потрібно зробити, – це додати свій ідентифікатор відстеження Google Analytics.

Ось корисна стаття, якщо ви ще не створили свій обліковий запис Google Analytics.

Нарешті, під Юридичні Ви можете додати свої умови та послуги. Ви також можете додати спеціальний HTML за допомогою Введення HTML вкладка, але це менш важливо для початківців творців сайтів.

І там у вас є! Тепер ви бачите, як легко створити користувальницький веб-сайт із створенням веб-сайтів. Найкраще, що це не передбачає написання чи вивчення будь-якого коду.

Використання конструктора сайтів дозволяє отримати той же результат за частину часу.

Чи не переконали «Бівер» або «Константа Контакт» – розробник веб-сайтів? Не хвилюйся Ми маємо для вас більше пропозицій для розробників веб-сайтів, які можуть спростити процес розробки вашого веб-сайту.

Але якщо ви все-таки вирішили кодувати свій сайт з нуля, але не знаєте, як розпочати роботу, у нас є рішення і для цього. Спробуйте Codecademy. Це найкраще вихідне місце для тих, хто має час і хоче навчитися кодування з керованим покроковим курсом.

Щойно ви навчитеся кодувати, і ви готові створити свій перший веб-сайт, вам потрібно вибрати доменне ім’я та вибрати хороший веб-хостинг, де ви зможете розмістити свій сайт..

Дякуємо за прочитане, і ми сподіваємося, що вам сподобалась ця стаття. Якщо ви це зробили, чому б не поділитися цим з другом?

А у вас є якісь круті пропозиції щодо роботи з розробниками сайтів?

Повідомте нас у коментарі нижче. Ми любимо слухати наших зацікавлених читачів!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map