Як легко додати кнопку Word зараз до WordPress (крок за кроком)

як додати кнопку виклику зараз на сайт WordPress


Хочете додати кнопку виклику зараз на свій веб-сайт WordPress? Додавання кнопки “Дзвінок зараз” на ваш сайт полегшує відвідувачам зателефонувати вам прямо з вашого веб-сайту.

Насправді майже половина інтернет-трафіку здійснюється з мобільних пристроїв, тому якщо на вашому веб-сайті немає кнопки дзвінка зараз, ви, ймовірно, втрачаєте багато потенційних потенційних клієнтів.

У сьогоднішній статті ми покажемо вам, як легко додати кнопку виклику зараз на веб-сайт WordPress за допомогою плагіна та без плагіна..

Чому додати кнопку “Дзвінок зараз” на свій веб-сайт?

Додавання кнопки “Дзвінок зараз” на ваш веб-сайт може стати великою перевагою для вас і вашого бізнесу.

Це робить вашим відвідувачам зручним та безпроблемним зв’язок із вами прямо з вашого веб-сайту.

За допомогою кнопки дзвінків зараз на вашому сайті WordPress ви фактично перетворюєте трафік свого веб-сайту у цінні потенційні клієнти. І, інтегруючи професійну службу ділових телефонів, ви можете ділитися номерами з працівниками, здійснювати переадресацію дзвінків тощо.

Давайте розглянемо, як додати кнопку Word для виклику зараз у WordPress.

Спосіб 1: Додавання кнопки “Виклик зараз” за допомогою плагіна

Найпростіший спосіб додати кнопку виклику зараз до WordPress – це за допомогою Кнопка виклику WP підключати.

За допомогою цього плагіна ви можете легко додати кнопку “Дзвінок зараз”, не записуючи жодного рядка коду. Ви також можете це зробити у своєму класичному редакторі або в редакторі Гутенберга, залежно від того, що буде активним на вашому сайті.

Спочатку встановіть та активуйте плагін WP Call Button на своєму сайті. Після встановлення настав час налаштувати плагін.

Налаштування модуля «Дзвінок зараз» для додавання клейкої кнопки

Після активації плагіна перейдіть до Налаштування »Кнопка виклику WP на інформаційній панелі WordPress. На цій сторінці ви побачите 3 різні вкладки.

 • Клейка кнопка виклику
 • Кнопка статичного виклику
 • Про нас

Перейшовши на вкладку кнопки липкого дзвінка, ви можете додати клейку кнопку дзвінка на веб-сайт WordPress. Це означає, що кнопка буде видна незалежно від того, наскільки далеко ви прокручуєте сторінку вниз.

wp кнопка виклику, дзвоніть зараз

Давайте вперед і ввімкніть статус кнопки “Зателефонувати зараз”. Потім введіть контактний номер свого бізнесу, на який ви хочете зателефонувати вашим відвідувачам.

Якщо у вас немає ділового номера телефону, ви можете отримати його від Nextiva. Це компанія, яку ми використовуємо для нашого ділового VoIP-провайдера.

Потім ви можете працювати над появою кнопки дзвінка зараз.

кнопку зателефонувати зараз

У вас є можливість додати текст кнопки, вибрати її положення та колір. Ви також можете вибрати, де ви хочете відобразити кнопку. За замовчуванням кнопка з’явиться на всіх сторінках вашого веб-сайту. Але ви також можете приховати це з певних сторінок, якщо хочете.

Після внесення цих змін натисніть кнопку збереження в кінці сторінки. Це воно. Тепер ваші відвідувачі можуть зателефонувати вам на зареєстрований номер компанії прямо з вашого веб-сайту.

B. Додавання кнопки статичного дзвінка зараз на ваш веб-сайт

Ви також можете додати кнопку статичного дзвінка зараз на свій веб-сайт. Давайте подивимося, як це зробити в редакторі Classic та редакторі Гутенберга.

Використання класичного редактора

Щоб додати кнопку, перейдіть до Налаштування »Кнопка виклику WP» Кнопка статичного виклику

На цій сторінці ви побачите кілька варіантів налаштування. Використовуючи ці параметри, ви можете змінити текст і колір вашої кнопки. Ви навіть можете заховати піктограму телефону від кнопки, якщо хочете. Однак ми радимо не робити цього, оскільки піктограма телефону допомагає вам надіслати чітке повідомлення про його призначення.

Після внесення всіх змін просто скопіюйте короткий код і вставте його на сторінку або опублікуйте там, де ви хочете відобразити свою кнопку. Це все. Тепер кнопка вашого дзвінка відображатиметься на дописі чи сторінці вашого веб-сайту.

Використання редактора Гутенберга

Якщо ви використовуєте редактор Гутенберга, просто перейдіть на ту конкретну сторінку, де ви хочете відобразити кнопку виклику зараз. Можна або відредагувати існуючу сторінку, або створити нову. Тепер ви можете додати блок WP Call Now, використовуючи символ “+”.

Тут ви матимете ті самі параметри налаштування, як і класичний редактор. Ви також можете змінити текст і колір кнопки, щоб вони відповідали зовнішньому вигляду вашого веб-сайту. Ви також можете приховати або показати значок телефону на своїй кнопці, якщо хочете. Зробивши налаштування, збережіть налаштування.

Якщо це вже наявна публікація, вам потрібно буде натиснути кнопку Оновити, щоб почати працювати. Якщо це нова публікація, обов’язково натисніть кнопку Опублікувати. Ваша кнопка повинна відображатися у вашій публікації відразу.

Додавання кнопки “Зателефонувати зараз” у віджет

За допомогою кнопки виклику WP ви можете додати кнопку свого виклику зараз у місцях, де розміщено ваш веб-сайт. Для цього вам просто потрібно зайти на панель приладів і натиснути на Зовнішній вигляд »Віджети.

Тепер перетягніть опцію кнопки та опустіть її у область віджетів.

Потім ви можете працювати над її текстом, кольором тощо, як ви робили у вищезазначених процесах.

Додавання кнопки дзвінка зараз вручну

Окрім використання плагіна, ви також можете використовувати кнопку «Зателефонувати зараз», додавши простий HTML-код. Цей метод теж простий, і його можна легко використовувати, дотримуючись процесу, який ми збираємось пояснити тут.

Ці посилання відкриють додаток телефону на мобільних пристроях. На настільних комп’ютерах користувачі Mac побачать можливість відкрити посилання в Facetime, тоді як користувачі Windows 10 побачать можливість відкрити його в Skype.

Ви можете почати, перейшовши до свого текстового редактора WordPress та додавши наступний HTML-код.

+1 (555) 555-1212

Зателефонуй мені

Не забудьте замінити номер телефону у вказаному вище на власний номер компанії. Не соромтеся також налаштувати текст якоря (Call Me).

Це посилання можна розмістити в будь-якому місці вашого веб-сайту. Ви також можете використовувати піктограму телефону поруч із посиланням зараз. Ви можете зробити це, натиснувши на Медіа »Додати нове

Тепер завантажте значок телефону, який потрібно відобразити на екрані. Після завантаження зображення натисніть на нього і скопіюйте URL-адресу зображення.

Тепер перейдіть до публікації чи сторінки, де ви додали HTML-код. Потім ви можете загорнути URL-адресу зображення в телефонне посилання так:

Після попереднього перегляду публікації ви побачите значок телефону разом із номером. Коли відвідувач натисне на це зображення, він може безпосередньо звернутися до вас за номером вашого підприємства.

Додавання кнопки дзвінка зараз до меню навігації вручну

Давайте тепер подивимося, як додати кнопку “Виклик зараз” у меню навігації без плагіна. Не хвилюйся Для цього вам не потрібно нічого кодувати.

Просто перейдіть на інформаційну панель WordPress і натисніть на Зовнішній вигляд »Меню. Тепер натисніть на вкладку спеціального посилання праворуч. Тут ви побачите 2 різних поля.

У полі посилання просто додайте свій номер телефону. У текстовому полі ви можете додати потрібний текст на вашій кнопці. Завершіть процес, натиснувши на опцію Додати в меню. Ось це, ваша опція Call Now тепер буде додана до навігаційного меню.

Відстеження натискання кнопки “Виклик зараз”

Тепер, коли ви успішно додали кнопку “Дзвінок зараз”, чи не було б чудово, якщо ви також можете відстежувати їх? Цей крок можливий лише в тому випадку, якщо ви використовуєте плагін WP кнопки виклику для цього процесу.

Це можна зробити, інтегруючи плагін із Google Analytics. Все, що вам потрібно зробити, це встановити Плагін MonsterInsights, що дозволяє відстежувати всі дії на вашому веб-сайті.

Ось докладний посібник із використання MonsterInsights.

Так це все!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам додати кнопку Word -ress для виклику зараз.

Ви також можете перевірити, як створити безкоштовну ділову електронну пошту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map