Як легко переходити з простору квадрата в WordPress (крок за кроком)

як перейти від квадрата до wordpress


Хочете перенести свій веб-сайт із Squarespace на WordPress? Squarespace – це відмінний розробник веб-сайтів, щоб розпочати проект вашого веб-сайту, не вивчаючи HTML, CSS чи програмування. Однак, хоча Squarespace є доброю відправною точкою для початківців для створення сайту, користувачі часто передають свій сайт WordPress, як тільки вони розуміють обмеження платформи.

WordPress є найбільш гнучким розробником веб-сайтів. WordPress дозволяє легко налаштувати зовнішній вигляд та розширити функціональні можливості вашого веб-сайту, навіть для не кмітливих користувачів.

У цій статті ми покажемо, як правильно перемістити веб-сайт із Squarespace в WordPress.

Ось перелік кроків, які ми розповімо в цьому посібнику:

 1. Початок роботи з WordPress
 2. Встановлення WordPress
 3. Експорт вмісту квадратного простору за допомогою вбудованого інструменту експорту
 4. Імпорт вмісту в WordPress
 5. Імпорт зображень
 6. Виправлення постійних посилань
 7. Імпорт вмісту вручну з квадратного простору до WordPress
 8. Найкращі практики WordPress, які слід дотримуватися після міграції сайту

Чому слід переходити від простору квадрата до WordPress?

Сквер простору створює веб-сайт просто. Завдяки вичерпному списку шаблонів та сотень настроюваних функцій легко надати веб-сайту унікальний вигляд. Плюс його інтерфейс користувача інтуїтивно зрозумілий, завдяки чому платформа виділяється від конкуренції.

Однак, коли ви робите свій веб-сайт і розвиваються ваші потреби, можливо, ви захочете покращити свій сайт додатковими функціями. Тоді ви, безсумнівно, почнете помічати обмеження платформи Squarespace.

Наприклад, деякі з цих обмежень у просторі:

Обмежений набір функцій:
Створюючи веб-сайт, ви хочете мати можливість додати стільки функцій, скільки вам потрібно. Наприклад, ви можете встановити на своєму веб-сайті Google Analytics для відстеження взаємодії відвідувачів. На жаль, це неможливо на Squarespace, оскільки вони не дозволяють додавати сторонні сценарії на свій сайт.

Обмежені функції електронної комерції:
Зростаючи, ви можете захотіти інтегрувати вітрину на свій сайт, щоб продати товари. Функція вітрини Squarespace обмежена, це означає, що ви не можете створити професійний магазин електронної комерції на платформі.

Менший вибір дизайну:
Важлива можливість легко вибрати дизайн веб-сайту, який ідеально відповідає вашому бренду. Але Squarespace не пропонує кожен тип шаблонів, натомість шаблони, які вони надають, є кураторами, всі вони мають вигляд “Squarespace”. Крім того, вони пропонують менше варіантів, ніж інші розробники веб-сайтів.

З іншого боку, WordPress – це дуже гнучка платформа, яка дозволяє створювати веб-сайт будь-якого типу, будь-яким способом. Ви не тільки можете налаштувати зовнішній вигляд свого сайту, але також можете розширити його функції так само просто, як встановити правильний плагін.

Дізнайтеся більше про відмінності між Squarespace та WordPress.

Давайте подивимось, як переключити веб-сайт із Squarespace на WordPress.

Крок 1: Початок роботи з WordPress

Під час використання Squarespace ви розміщуєте свій веб-сайт на серверах Squarespace. Плата за підписку на Squarespace покриває хостинг, а також плату за забудовника та інші витрати.

І навпаки, основне програмне забезпечення WordPress безкоштовно для завантаження та використання. Однак вам доведеться придбати веб-хостинг та встановити WordPress на свій обліковий запис веб-хостингу.

Існує кілька типів хостингу, включаючи VPS хостинг, виділений сервер, дешевий хостинг, хостинг блогів тощо.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost для розміщення вашого веб-сайту WordPress, оскільки вони є офіційними партнерами, рекомендованими WordPress.org.

створити сайт на bluehost

Зазвичай запуск сайту WordPress на Bluehost обійдеться вам дешевше, ніж ви платите за запуск свого сайту в Squarespace. Щоб заощадити ще більше початкових витрат, ми розробили угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та понад 60% знижки на хостинг WordPress.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Якщо на вашому веб-сайті Squarespace є власне доменне ім’я, можливо, ви захочете перенести цей домен і на ваш новий веб-хост.

Під час та після передачі домену ви зможете отримати доступ до свого веб-сайту Squarespace, оскільки він почне використовувати вбудований піддомен Squarespace..

Крок 2: Встановлення WordPress

Після реєстрації з веб-хостом наступним кроком буде встановлення WordPress.

Однією з головних переваг використання Bluehost для розміщення вашого сайту WordPress є те, що він постачається із встановниками WordPress в один клік. Це полегшує отримання WordPress у вашому обліковому записі хостингу, і вам не доведеться проходити втомливий процес налаштування.

Ось як встановити WordPress на свій обліковий запис Bluehost:

Підписавшись на свій хостинг-план, вам буде запропоновано вибрати тему WordPress. Під час цього кроку ви можете вибрати майже будь-що, тому що ви завжди можете змінити тему пізніше (ми розповімо, як це зробити на наступному кроці цього підручника). Найважливіша частина – почати створювати свій блог, тож продовжуйте і вибирайте будь-яку тему на даний момент, лише для того, щоб просуватися.

виберіть тему

Після цього вам буде запропоновано вибрати ім’я та теги для вашого блогу.

створити новий блог wordpress

Вказавши деталі, натисніть Далі. Тепер Bluehost автоматично встановить WordPress для вас. Як тільки це буде зроблено, він покаже вам такий екран:

установка WordPress успішна

Ви можете увійти на свій сайт, додавши wp-admin до вашої URL-адреси. Ось як має виглядати ваша URL-адреса для входу в WordPress:

http://example.com/wp-admin

Тепер ви можете увійти до свого блогу WordPress із використанням облікових даних, надісланих на вашу електронну адресу.

wordpress вхід

Крок 3: Експорт вмісту квадратного простору за допомогою вбудованого інструменту експорту

Тепер, коли ви налаштували свій обліковий запис веб-хостингу та встановили на нього WordPress, наступним кроком є ​​експорт вашого вмісту з Squarespace.

Експортна функція Squarespace обмежена. Це не дозволяє експортувати вміст всього веб-сайту з платформи, тому вам доведеться вручну скопіювати частину свого вмісту на ваш щойно встановлений веб-сайт WordPress.

Ось перелік вмісту, який ви можете експортувати за допомогою вбудованого інструменту експорту на Squarespace:

 • Основні сторінки
 • Ваша головна сторінка блогу
 • Усі останні повідомлення в блозі, що містяться на вашій сторінці блогу (Решта публікацій вашого блогу потрібно скопіювати вручну).
 • Сторінки галереї
 • Текстові, зображення та вставні блоки

Наступний вміст потрібно експортувати вручну:

 • Сторінки продуктів, альбомів та подій
 • Аудіо, відео та блоки продуктів
 • Зміни стилю та спеціальний CSS
 • Папки та покажчики
 • Усі публікації в блозі, за винятком тих, які відображаються на головній сторінці вашого блогу.

На цьому кроці ми покажемо, як експортувати весь вміст, який можна експортувати, із Squarespace.

Увійдіть у свій обліковий запис Squarespace та перейдіть до Налаштування »Додатково» Імпорт / експорт меню.

експортувати квадратний простір

Потім натисніть кнопку Експорт кнопка для продовження.

Це призведе до модального спливаючого вікна, де вас запитають, де ви хочете експортувати свій вміст. Просто натисніть на WordPress.

експорт до WordPress з квадратного простору

Коли файл експорту буде готовий, вам буде надана можливість завантажити файл. Клацніть Завантажити.

завантажити квадрат експорту файлів у квадраті

Крок 4: Імпорт вмісту в WordPress

Наступним кроком є ​​імпорт вмісту, який ви завантажили з Squarespace, на свій сайт WordPress.

Увійдіть у свою інформаційну панель WordPress та перейдіть на сторінку Інструменти »Імпорт.

встановити імпорт WordPress - -

На сторінці Імпорт ви не знайдете Squarespace у списку платформ. Оскільки Squarespace експортував ваш вміст у сумісний з WordPress XML-файл, натисніть на Встановити зараз кнопка під WordPress.

Після встановлення плагіна натисніть кнопку Запуск імпортера.

Тепер ви можете вибрати XML-файл, який ви тільки що завантажили з облікового запису Squarespace, а потім імпортувати його на свою інформаційну панель WordPress.

імпорт WordPress

WordPress також може імпортувати користувачів Squarespace та додавати їх як підписників на вашому сайті WordPress. Потім ви можете обрати існуючого користувача адміністратора як автора або навіть створити нового користувача.

імпортувати wordpress та призначити авторів

Хоча є можливість імпортувати вкладені зображення, вони не працювали під час нашого процесу міграції. Клацніть Надіслати і WordPress почне імпортувати вміст з вашого файлу Squarespace.

імпорт WordPress повідомлення про успіх

Як тільки це буде зроблено, ви побачите повідомлення про успіх. Тепер ви можете відвідати сторінки та публікації в WordPress, щоб переглянути імпортований вміст.

Крок 5: Імпорт зображень

За замовчуванням Squarespace не дозволяє експортувати зображення за допомогою вбудованого інструменту експорту. Вам доведеться вручну імпортувати файли на свій сайт WordPress. На щастя, у сховищі WordPress є багато плагінів, які дозволяють легко імпортувати зовнішні зображення на ваш сайт.

У нашому підручнику ми будемо використовувати Автоматичне завантаження зображень підключати. Щоб імпортувати файли зображень на ваш нещодавно встановлений сайт WordPress, вам доведеться встановити та активувати плагін на своєму веб-сайті. Для цього перейдіть на інформаційну панель WordPress і натисніть на Плагіни »Додати нове . Тепер, використовуючи поле пошуку, шукайте плагін для автоматичного завантаження.

Одного разу знайденого удару Встановити зараз кнопка, за якою натискає кнопка Активуйте кнопка, щоб плагін почав працювати. Тепер знову перейдіть на інформаційну панель і оновіть всі свої публікації. Це підготує плагін для імпорту ваших зображень. Щоб оновити свої публікації, перейдіть на сторінку Повідомлення »Усі повідомлення. Тепер позначте всі прапорці та виберіть Масова дія »Редагувати.

Тепер натисніть на Застосувати кнопка. Тепер на екрані з’явиться новий інтерфейс. Тут просто натисніть на Оновлення кнопка.

імпортувати зображення з квадратного простору

Після цього плагін почне працювати над вашими зображеннями. Повторіть той самий процес на всіх своїх сторінках, щоб не пропустити жодне зображення.

Крок 6: Виправлення постійних посилань

Важливо зберігати свої постійні посилання цілими, щоб не втрачати трафік, що переходить через посилання зі старого веб-сайту Squarespace. Хороша новина полягає в тому, що WordPress настільки гнучкий, що ви можете встановити структуру постійних посилань так, як вам зручніше.

На цьому кроці наша мета – встановити структуру посилань, аналогічну вашому веб-сайту Squarespace. Squarespace використовує рік / місяць / день / ім’я як формат посилання для публікацій в блозі. Він також використовує префікс, як блог або blog-1, в URL-адресах публікацій.

Ось як виглядала URL-адреса публікації в блозі на вашій платформі Squarespace:

https://www.example.com/blog-1/2018/3/6/post-title

Щоб налаштувати постійні посилання на WordPress, перейдіть на сторінку Налаштування »Постійні посилання. Тепер виберіть параметр Спеціальна структура та вставте структуру нижче у відповідне поле:

структура постійної посилання

/ blog-1 /% year% /% monthnum% /% day% /% postname% /

Потім натисніть кнопку Зберегти зміни щоб налаштувати вашу нову структуру постійної посилання для публікацій свого блогу. Таким чином, ви можете зберігати свої посилання незмінними, не втрачаючи сік пошукової системи та трафік рефералів до своїх існуючих публікацій блогу.

Незважаючи на це, ймовірність того, що ви все-таки зможете зіткнутися з 404 помилками на своєму сайті WordPress після міграції. Дізнайтеся, як це зробити відстежувати 404 сторінки та перенаправляти їх у WordPress.

Крок 7: Імпорт вмісту вручну з квадратного простору до WordPress

Оскільки Squarespace оснащений обмеженою функцією експорту, вам доведеться імпортувати певний вміст вручну, наприклад, електронну комерцію та сторінки подій, аудіо- та відеофайли тощо на свій сайт WordPress..

Це може бути стомлюючим залежно від того, скільки вмісту ви розмістили на своїй платформі Squarespace.

Якщо ви інтегрували вітрину електронної комерції у Squarespace, ви можете використовувати плагін для електронної комерції WordPress, наприклад WooCommerce. Для розміщення відеофайлів ми рекомендуємо використовувати сторонні сервіси хостингу, такі як YouTube або Vimeo, а не самостійно розміщувати їх.

Для іншого вмісту ознайомтеся з цими посібниками:

Це воно. Також ознайомтесь із цими альтернативами та конкурентами у Squarespace.

Найкращі практики WordPress, які слід дотримуватися після міграції сайту

Тепер, коли ви завершили перенесення свого веб-сайту Squarespace в WordPress, наступне, що вам потрібно зробити, – це дотримуватися кращих практик WordPress, щоб забезпечити безпеку свого веб-сайту та підвищення аудиторії.

Перш ніж вибрати випадкову безкоштовну тему для свого сайту, подивіться наш список найкращих тем WordPress і вирішіть, яка з них буде найкращим вибором для ваших потреб.

Після міграції нижче наведено кілька речей, які потрібно негайно зробити на новому веб-сайті WordPress:

 • Контактний формуляр: Додайте контактну форму на свій веб-сайт WordPress. Ви також можете перевірити найкращі плагіни контактної форми WordPress.
 • Додати відстеження Google Analytics: Додайте відстеження Google Analytics на новий сайт WordPress, встановивши Плагін MonsterInsights.
 • Безпека WordPress: Забезпечте безпеку для WordPress від кулі, встановивши кілька найкращих плагінів безпеки WordPress.
 • Удосконалити SEO WordPress: Підвисьте свій SEO, використовуючи найкращі плагіни WordPress SEO.
 • Резервне копіювання WordPress: Сплануйте резервну копію вашого веб-сайту WordPress за допомогою найкращого додатка для резервного копіювання WordPress.
 • Продуктивність WordPress: Поліпшення продуктивності WordPress, встановивши найкращі кешування WordPress та інші плагіни продуктивності WordPress.
 • Запобігайте дії спам-коментарів: Запобігайте дії спам-коментарів, встановлюючи плагін Akismet на своєму сайті.
 • Розвивайте свій веб-сайт: Розширюйте своїх відвідувачів та клієнтів, використовуючи найкращі плагіни для покоління WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам перейти від Squarespace до WordPress. Для більш детальних кроків читайте, як запустити веб-сайт WordPress з нуля (крок за кроком).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map