Як легко створити багатомовний веб-сайт WordPress (крок за кроком)

як створити багатомовний веб-сайт WordPress


Ви хочете зробити ваш сайт WordPress доступним на декількох мовах? Роблячи свій веб-сайт багатомовним, ви можете залучати та залучати значно ширшу аудиторію. Хоча створення багатомовного сайту в більшості випадків є лише роботою для розробників, зробити це за допомогою WordPress досить просто самостійно, використовуючи плагін для перекладу WordPress.

У цій статті ми покажемо вам, як легко створити багатомовний веб-сайт WordPress, використовуючи найпопулярніший багатомовний плагін WPML.

Навіщо створювати багатомовний сайт WordPress за допомогою WPML?

Якщо ваш бізнес обслуговує різноманітну групу людей з різних регіонів світу, які всі розмовляють своєю мовою, вам потрібно зробити свій сайт багатомовним. Так само освітнім інститутам та міжнародним організаціям з користувачами з різних країн для досягнення успіху потрібен багатомовний веб-сайт.

Але як створити його?

Один з варіантів – створити кілька субдоменів для свого сайту та встановити одну мову для кожного з піддоменів. Але цей метод – величезні клопоти. Налаштування та керування кількома субдоменами займає багато часу та ресурсів. Плюс це може бути дорого, якщо вам потрібно найняти розробника, щоб виконати роботу за вас.

WordPress у поєднанні з плагіном WPML вирішує ці проблеми та надає вам безпроблемне просте рішення для створення багатомовного сайту.

WPML дозволяє встановлювати кілька мов в одній установці WordPress, тому вам не потрібно створювати піддомени для кожної мови. Не кажучи вже про те, що це так просто і швидко, що кожен може легко створити багатомовний сайт, не торкаючись жодного коду.

З огляду на це, давайте подивимося, як можна створити багатомовний веб-сайт WordPress за допомогою WPML за кілька швидких кроків.

Створення багатомовного сайту WordPress з WPML

WPML – плагін для перекладу, який допоможе вам перекласти веб-сайт WordPress. По-перше, вам потрібно створити веб-сайт однією єдиною мовою.

Щоб створити веб-сайт, вам знадобиться доменне ім’я та служба хостингу. Ім’я домену – це адреса веб-сайту, а хостинг – це віртуальний простір, де зберігаються файли вашого сайту.

Доменне ім’я зазвичай коштує близько 14 доларів на рік, а хостинг-послуга коштує близько 7 доларів на місяць. Коли ви тільки починаєте, ці витрати можуть скластись і відчувати себе надмірно дорогими. Отже, щоб полегшити ваші фінансові болі, ми уклали угоду з Bluehost, щоб надати своїм користувачам ексклюзивну знижку. Тепер ви можете отримати безкоштовний домен плюс хостинг WordPress всього за $ 2,75 на місяць, використовуючи наш ексклюзивний купон Bluehost.

Якщо ви не новачок у WordPress, легко прочитайте посібник для початківців щодо створення веб-сайту WordPress.

Після створення веб-сайту WordPress на обраній вами мові ви зможете додавати різні переклади на свій сайт.

Крок 1: Встановіть WPML та налаштуйте багатомовні параметри

Перше, що вам потрібно буде зробити, це встановити та активувати плагін WPML на вашому сайті WordPress.

Після її успішного ввімкнення у верхній частині панелі інформаційних панелей WordPress з’явиться вікно сповіщень із символом a Налаштування WPML кнопка. Просто натисніть кнопку, щоб розпочати налаштування.

configure-wpml-notif

Потім ви зможете побачити майстра налаштування WPML.

wpml-майстер налаштування

На першому кроці WPML автоматично виявить основну мову вашого сайту WordPress. Ви можете змінити його, якщо хочете, або якщо він виявив його неправильно.

Натисніть на Далі кнопка для продовження.

Потім ви попросите вибрати мову, який ви хочете включити для свого сайту. Просто виберіть мови та натисніть на Далі кнопка.

select-languages-wpml-setup

Тепер ви побачите параметри перемикача мови на третьому кроці процесу налаштування WPML. Перемикач мов дозволить вашим користувачам переглядати вміст вашого сайту на своїй бажаній мові. Зазвичай він з’являється у вигляді випадаючого списку або колекції прапорів на вашому сайті.

wpml-language-switch-options

Звідти ви можете просто упорядкувати порядок мов, перетягуючи та опускаючи.

Під цим він відображатиме параметри додавання перемикача мови на свій сайт. Ви можете додати перемикач мов у меню навігації, область віджетів або область нижнього колонтитулу. Ви також додаєте посилання на переклад публікацій до або після кожного змісту.

add-wpml-language-switch

Щоб додати перемикач мови у своє меню навігації, натисніть кнопку Додайте до меню новий перемикач мови кнопка в Перемикач мови меню розділ.

Тоді, Новий перемикач мови меню параметри з’являться у спливаючому вікні.

Додаткове меню-перемикач мови

Ви можете вибрати меню на своєму сайті, щоб показати перемикач мови. Потім ви можете встановити положення меню перемикача мови в меню; показати його як перший пункт меню або останній пункт меню.

Потім ви можете вибрати спосіб відображення пункту меню перемикача мови. Ви можете показати його як спадне меню або список мов.

Далі ви можете вибрати, що потрібно включити до пункту меню перемикача мови. Ви можете вибрати, що показувати, просто встановивши прапорці.

Нарешті, ви можете встановити кольори перемикача мови.

Під час налаштування всіх параметрів ви побачите зміни у вікні попереднього перегляду праворуч.

Після задоволення натисніть на Зберегти кнопка.

Аналогічно, ви можете додати перемикач мови в інших місцях. Однак якщо ви хочете додати перемикач мови лише до меню навігації, ви можете просто натиснути кнопку Далі кнопка.

Тепер ви перебуваєте на останньому кроці процесу налаштування WPML. Вам потрібно буде ввести ключ свого сайту на цьому кроці.

register-wpml

Ви можете отримати ключ сайту від свого облікового запису WPML. Просто скопіюйте ключ і вставте його у поле та натисніть на Зареєструйтесь кнопка.

Це воно! Ви успішно завершили конфігурацію WPML на своєму сайті WordPress.

Крок 2: Додавання багатомовного контенту до публікацій та сторінок WordPress

Тепер, коли ви налаштували WPML на своєму сайті WordPress, ви готові додати багатомовний вміст на своєму сайті.

WPML дозволяє легко переводити ваші публікації, сторінки, теги, категорії та теми WordPress на будь-яку мову, яка вам подобається.

Щоб створити переклад для ваших існуючих публікацій WordPress, перейдіть на сторінку Повідомлення »Усі повідомлення. Там ви побачите загальну кількість публікацій, а також кількість своїх публікацій на кожній мові.

перекласти кнопку-всі-повідомлення

WordPress автоматично визначає основну мову вашого сайту та показує, що ви додаєте кнопки для кожної вибраної мови поруч із вашими публікаціями. Вам потрібно буде натиснути кнопку додати під мовою, щоб перекласти публікацію.

У цьому підручнику ми натиснули кнопку Додати під французькою мовою.

new-traslation-post-wpml

Тепер ви побачите назву мови / прапор у верхній частині редактора. І ви також побачите Мова мета-вікно додано в правій частині редактора публікацій.

Ви можете додати перекладений вміст у зоні публікації та опублікувати публікацію. Якщо ви не володієте мовою цієї мови, можете додайте нових користувачів та авторів на свій сайт для перекладу вашого вмісту.

Крім того, ви можете використовувати Модуль управління перекладом WPML та керуйте перекладачами на вашому сайті.

Крок 3: Додавання перекладів для категорій і тегів

WPML дозволяє легко переводити ваші категорії WordPress, теги чи будь-які інші користувальницькі таксономії на будь-яку потрібну вам мову.

Щоб перекласти їх, вам потрібно буде перейти WPML »Переклад таксономії з вашої інформаційної панелі WordPress.

Потім вам потрібно буде вибрати таксономію, яку потрібно перекласти на наступному кроці.

таксономія-переклад-wpml

Для цього підручника ми вибрали Категорії. Тепер він завантажує всі категорії вашого сайту. Там ви побачите кнопки Додати кнопки поруч із вашими умовами таксономії.

traslate-categories-wpml

Для перекладу вашої таксономії просто натисніть кнопку Додати під мовою / прапором.

Крок 4: Додавання перекладів для меню навігації

Для перекладу навігаційних меню WordPress відвідайте сторінку Зовнішній вигляд »Меню з вашої інформаційної панелі WordPress. Потім вам потрібно буде вибрати меню, яке потрібно перекласти.

Додавання меню-переклад

Тепер ви побачите Додати кнопки перекладу для вашого меню WordPress. Для перекладу меню просто натисніть кнопку.

Створивши переклад меню, вам потрібно буде додати ті самі елементи меню, що і у вашому основному меню.

редагувати-перекладене меню

Якщо у вас є пункти меню публікацій, сторінок і категорій, спершу потрібно перекласти їх, як показано на кроці 2. Після цього ви можете додати їх із вкладок зліва в розділі Меню редагування панель.

Після додавання та керування всіма пунктами меню натисніть кнопку Зберегти меню кнопка.

Крок 5: Переклад тем, плагінів та іншого тексту

WPML дозволяє також перекладати плагіни та теми WordPress.

Щоб перекласти їх, вам потрібно буде перейти WPML »Локалізація тем і плагінів з вашої інформаційної панелі WordPress.

тема-плагін-локалізація

За замовчуванням ви побачите Не використовуйте String Translation для перекладу теми та плагінів встановлено прапорець, і прапорець нижче цього. Ви можете встановити прапорець, чи є доступні файли перекладу для вашої теми. Однак це працює лише з офіційними темами WordPress.org.

Отже, WPML поставляється з a Модуль перекладу рядків WPML щоб дозволити вам належним чином перекласти свою тему та плагіни. За допомогою цього модуля ви можете перекласти спеціальні поля, віджети та інший текст на своєму сайті.

Також перегляньте цей огляд TranslatePress. TranslatePress є альтернативою WPML.

Ми сподіваємось, що це керівництво допомогло вам навчитися легко створювати багатомовний веб-сайт WordPress за допомогою WPML. Ви також можете перевірити наш довідник щодо 25 законних способів заробітку, здійснюючи інтернет-блоги.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map