Як легко створити опитування в WordPress (крок за кроком)

створити опитування в WordPress


Хочете створити опитування в WordPress? Опитування – ідеальний інструмент для збору інформації для прийняття обґрунтованих рішень. Відвідувачі можуть розповісти вам свою думку клацанням миші, надаючи вам дані, необхідні для просування вашого бізнесу вперед.

У цій статті ми навчимо вас створювати опитування в WordPress ЛЕГКО і як отримувати звіти про зібрані вами дані..

Вибір найкращого плагіна для опитування WordPress для вашого сайту

Вибір інструментарію для опитування може бути справжнім болем. Існує дуже багато сторонніх онлайн-сервісів, які дозволяють створювати вбудовувані опитування, і все ж вони мають серйозні недоліки. Незалежно від того, що ваші звіти зберігаються на їх важкодоступних сторонніх серверах, розчарування обмеженими можливостями налаштування, обмежена кількість відповідей, які ви дозволені, або високі щомісячні витрати… Ці форми опитування сторонніх сторін просто не до нюхання!

Зараз час згадати: у вас WordPress. Чому б не використовувати плагін?

Ще краще, чому б не використати найкращий плагін WordPress для дослідження на ринку?

Насправді, якщо ви давній читач, у вас вже може бути плагін, про який ми говоримо. Колись ми говорили, що це найкращий плагін форми WordPress.

Ми говоримо про WPForms, звичайно. Завдяки нещодавно доданим опитуванням та доповненням до опитувань, тепер ви можете створювати чудові спеціалізовані опитування за допомогою простого у користуванні конструктора перетягування, яким плагін відомий.

Пов’язані: Як створити форму стилю Typeform у WordPress (покрокове керівництво)

Використання WPForms як плагіна для побудови опиту дозволяє:

 • Створюйте розумні поля опитування, такі як шкала Likert, рейтинги тощо
 • Використовуйте умовну логіку для створення персоналізованих полів опитування на основі введення користувача
 • Проаналізуйте зручні для читання звіти опитування за допомогою графіків, таблиць та діаграм
 • Експортуйте графіки опитування у форматі PDF, JPEG або інших форматів для друку
 • Отримайте CSV результатів опитування, щоб використовувати, як завгодно

Досить круто, правда? Ми теж так думаємо. Тож давайте почнемо!

Як створити опитування в WordPress

Якщо ви ще цього не зробили, вам потрібно буде встановити та активувати Плагін WPForms на вашому веб-сайті WordPress. Якщо вам потрібна допомога, ознайомтеся з нашим посібником, як встановити плагін WordPress.

Вам знадобиться План програми WPForms з метою використання їх опитування та опитування Адон. На щастя, користувачі IsItWP можуть отримати 10% знижки від загальної ціни при використанні купонного коду SAVE10.

Щойно ваш щойно встановлений плагін активовано, вам потрібно буде ввести ліцензійний ключ, натиснувши на нього WPForms »Налаштування з вашої інформаційної панелі WordPress. Ваш ліцензійний ключ можна знайти на веб-сайті WPForms у розділі Вашого облікового запису.

Налаштування WPForms

Далі натисніть на WPForms »Додатки з лівої бічної панелі інформаційної панелі WordPress. Прокрутіть униз до додатка Опитування та Опитування. Натисніть кнопку Встановити аддон, після чого встановивши кнопку Активувати, щоб почати використовувати аддон.

Активуйте опитування опитування Аддон

Тепер починається весела частина.

Переходьте до WPForms »Додати нове почати будувати нову форму. Вас зустрінуть відомий інтерфейс перетягування WPForms.

Дайте назву опитування та натисніть шаблон форми опитування. Це завантажить зразок шаблону форми для зворотного зв’язку з клієнтом, доповнений кількома полями, які вже були додані до форми.

Клацніть на будь-якому полі, щоб відредагувати його. Не соромтесь переставляти поля за допомогою інтуїтивного конструктора перетягування або видалення їх повністю. До вас. Ви також можете додати додаткові поля форми з лівого стовпця. Ви також можете додавати радіо кнопки, прапорці, параметри випадаючого списку, рейтингову шкалу або майже все інше, чого ви могли хотіти. Повеселіться з цим!

Використовуючи умовну логіку, WPForms має можливість персоналізувати запитання щодо опитування на основі того, що користувач вводить у попередньому полі. Якщо ви хочете зробити своє опитування високорозвиненим, це варіант, з яким слід пограти.

Створивши форму анкети, натисніть кнопку Зберегти, щоб зберегти налаштування. Все зроблено? Вперед та натисніть кнопку Закрити, щоб вийти, і перейдіть до наступного кроку.

Як додати опитування до свого веб-сайту WordPress

На відміну від інших плагінів, WPForms дозволяє додавати наші форми до будь-якої публікації чи сторінки на вашому веб-сайті WordPress неймовірно просто. Ви навіть можете додати своє опитування до бічної панелі або вибрати, щоб воно було відображено на спеціальних типах публікацій.

Щоб додати опитування до публікації, сторінки чи типу публікації, відвідайте екран редагування публікації та натисніть кнопку Додати форму. З’явиться спливаюче вікно, яке дозволить вам вибрати форму анкети. Натисніть на кнопку Вставити форму і спостерігайте за тим, як відбувається чарівництво.

Додати публікацію форми опитування

Віола! Зараз у вашому редакторі публікацій додано короткий код. Ви можете розмістити його куди завгодно в межах цієї публікації / сторінки. Після редагування вмісту просто натисніть кнопку Опублікувати, і форма опитування буде активною і готова до дії.

Бажаєте, щоб ваше опитування з’явилося на бічній панелі? Нема проблем. Ви можете перекинути цю присоску на будь-яку бічну панель або готові віджети області. Просто переходьте до Зовнішній вигляд »Віджети на інформаційній панелі WordPress, а потім перетягніть віджет WPForms на будь-яку вподобану бічну панель!

WPForms Survey Widget

Виберіть опитування в налаштуваннях віджета та натисніть кнопку Зберегти. Це воно. Тепер на боковій панелі вашого веб-сайту відображається форма опитування.

Як переглянути результати форми опитування

Щоб переглянути результати форми опитування, вам потрібно буде натиснути на неї WPForms »Усі форми і натисніть на посилання Результати опитування під формою, яка вас цікавить. Звідти ви побачите кілька чудових графіків та діаграм, що відображають ваші результати. Ви також можете експортувати їх у програму електронних таблиць або друкувати їх, якщо хочете.

Результати опитування WPForms

Зверху сторінки ви можете натиснути різні типи діаграм та вивчити варіанти експорту.

Діаграма діаграми форми опитування

Ви можете зберегти результати опитування у форматі PDF, JPEG або інших форматів для друку. Це дуже зручно, якщо ви хочете додати їх до публікацій блогу, слайд-шоу або поділитися ними в соціальних мережах.

Як перетворити будь-яку форму в опитування

Використання WPForms, ви можете зробити більше, ніж створити опитування в WordPress з нуля. Ви також можете перетворити будь-яку існуючу форму WPForms в опитування. Ви навіть можете вибрати, які поля форми ви хочете вважати полями опитування.

Навіщо це робити? Тому що це чудовий спосіб збирання даних. Раптом форми реєстрації бюлетенів, контактні форми та форми реєстрації користувачів стають потужними інструментами збору інформації.

Щоб перетворити існуючу форму WPForms в опитування, відредагуйте форму та перейдіть до Налаштування »Опитування та опитування. Потім натисніть на поле, де написано Увімкнути звітування про опитування, і натисніть кнопку Зберегти.

включити опитування та опитування

Віддаєте перевагу ввімкнення звітності про опитування для окремого поля форми, а не всієї форми Просто відредагуйте форму та натисніть на поле, яке потрібно включити. У розділі «Параметри поля» зліва натисніть на «Розширені параметри» і поставте прапорець увімкнути «Увімкнути звітування про опитування» Простенька!

включити звіт про опитування

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити опитування в WordPress.

Шукаєте більше способів оцінити взаємодію користувачів та зібрати важливі дані? Вам може сподобатися, прочитавши покрокове керівництво про те, як додати Google Analytics на свій веб-сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map