Як легко створити резервну копію сайту WordPress (крок за кроком)

Як легко створити резервну копію сайту WordPress - крок за кроком


Ви хочете створити резервну копію свого сайту WordPress? Резервна копія може врятувати вас від втрати ваших даних, і ви можете відновити веб-сайт із них, якщо вам це потрібно.

Існує маса різних плагінів, які дозволяють створити резервну копію свого сайту, наприклад, популярні UpdraftPlus та Backupbuddy. У цій статті ми покажемо вам, як легко створити резервну копію свого веб-сайту WordPress за допомогою цих двох плагінів.

Чому потрібно регулярно створювати резервні копії веб-сайту WordPress?

Як користувач WordPress, для вас важливо регулярно створювати резервні копії файлів і баз даних WordPress у захищеному місці. У разі втрати даних через аварію, зловмисну ​​атаку чи іншу катастрофу, регулярне резервне копіювання може стати рятівним рятувальником.

Таким чином ви зможете легко відновити свої файли та бази даних, навіть якщо весь ваш веб-сайт зламаний, зіпсований або стертий.

Ви також повинні прочитати цей посібник про важливість створення регулярних резервних копій у WordPress.

Ми рекомендуємо зберегти ці резервні копії у кількох місцях. Якщо будь-які ваші резервні копії пошкоджені, у вас є ще одна, щоб легко відновити ваш сайт.

Якщо у вас є веб-сайт із великим вмістом, і ви регулярно додаєте новий вміст, можливо, вам знадобиться налаштувати автоматичні резервні копії. Однак якщо ви не оновлюєте свій сайт WordPress дуже часто, то ви можете створити резервні копії вручну за допомогою плагіна для резервного копіювання WordPress. Звичайно, вам потрібно буде вибрати правильний плагін, який відповідає вашим вимогам щодо створення та відновлення резервних копій WordPress.

Перш ніж розпочати, вам потрібно буде знати, які файли WordPress слід створити резервну копію:

 • Основні файли WordPress
 • Файли в папці вмісту wp (теми, плагіни та завантаження)
 • Файли конфігурації WordPress
 • База даних WordPress

Давайте розглянемо, як можна легко створити резервну копію та відновити веб-сайт WordPress, не втрачаючи жодних файлів.

Спосіб 1: Створення автоматизованих резервних копій за допомогою плагіна BackupBuddy

Використання BackupBuddy – це один з найкращих способів створення автоматизованих резервних копій в WordPress. Їх преміальні плани починаються від 80 доларів і пропонують 1 рік оновлень плагінів, 1 рік підтримки, 1 Гб пам’яті на Stash, 10 сайтів iThemes Sync тощо. Цей план діє для 1 резервного резервного копіювання на сайті плюс 1 бонусної ліцензії, що становить до 2 ліцензій.

Встановлення плагіна BackupBuddy

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін BackupBuddy. Щоб отримати докладнішу інформацію, дивіться наш покроковий посібник про те, як встановити плагін WordPress.

Після активації вам потрібно буде дотримуватися інструкцій на сторінці плагіна та додати свою ліцензію BackupBuddy, щоб продовжувати отримувати автоматичні оновлення протягом року.

Ліцензійні посилання

Альтернативний спосіб підтвердити свою ліцензію – відвідавши Налаштування »Ліцензування iThemes на сторінці адміністратора WordPress та введіть ім’я користувача та пароль iThemes. Звідти натисніть на Ліцензійні продукти і він автоматично підтвердить вашу ліцензію.

Ліцензування iThemes

Після активації ліцензії ви можете продовжувати та налаштовувати автоматичні резервні копії.

Автоматизація резервного копіювання в WordPress

BackupBuddy автоматично зберігає ваші резервні копії в сховці. Їх основний план преміум-класу оснащений функцією Stash Live, яка допомагає підтримувати резервні копії в реальному часі для вашого сайту.

Вам не потрібно докладати жодних зусиль, щоб створити резервну копію та оновити її в системі зберігання. Резервні копії в режимі реального часу автоматично зберігають зміни вашого сайту WordPress у вашому сховищі Stash Live.

Тепер, коли у вас постійно збережена найновіша резервна версія вашого сайту, вам знадобиться система, яка може допомогти вам відновити ваш сайт у разі виникнення інциденту.

Stash Live пропонує можливість відновити ваш блог WordPress одним клацанням миші. Вам потрібно перейти до BackupBuddy »Stash Live на сторінці адміністратора WordPress та введіть свої ідентифікаційні дані iThemes.

Він попросить вас ввести електронну адресу для надсилання резервних повідомлень. Ви отримаєте посилання на поштові завантаження у свою поштову скриньку.

Завантажте Live логін

Обов’язково натисніть на Збережіть налаштування та запустіть резервну копію кнопка.

Ви можете бачити хід статусу резервного копіювання на екрані. BackupBuddy створить вашу першу резервну копію і автоматично збереже її на скрипті.

Сховайте Live

Якщо у вас великий веб-сайт, то для першого копіювання піде кілька годин. BackupBuddy автоматично завантажить резервну копію в Stash Live.

Ви можете продовжувати роботу і продовжувати працювати на своєму сайті WordPress. Резервне копіювання триватиме у фоновому режимі без перебоїв.

Після завершення резервного копіювання він надішле вам сповіщення на надану електронну адресу. Ви також можете отримати доступ до своєї сторінки Stash Live, щоб побачити знімки файлів резервної копії.

Ці знімки слід залишити “як є” у програмі Stash Live, щоб ви могли будь-коли відновити свій сайт. Однак ви також можете завантажити знімки на свій комп’ютер або перенести їх на власний сервер за допомогою функції одного клацання в Stash Live.

Якщо ви не хочете зберігати резервні копії в режимі реального часу в Stash Live, ви також можете налаштувати резервні резервні копії в WordPress за допомогою BackupBuddy.

Для отримання більш детальної інформації ви можете відвідати це повне керівництво на як створити автоматичні резервні копії в WordPress.

Спосіб 2: Створення резервних копій вручну за допомогою плагіна UpdraftPlus

Подібно до BackupBuddy, ви можете створювати автоматизовані резервні копії за допомогою UpdraftPlus. Однак це також дозволяє легко створювати резервні копії вручну.

Найкраща частина використання UpdraftPlus для резервного копіювання вручну – це те, що воно доступне безкоштовно у сховищі плагінів WordPress. Вони також мають преміальну версію, яка постачається з додатковими функціями.

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін UpdraftPlus. Щоб отримати докладнішу інформацію, дивіться наш покроковий посібник про те, як встановити плагін WordPress.

Після активації потрібно відвідати Налаштування »Резервні копії UpdraftPlus на сторінці в адміністраторі WordPress та перейдіть до сторінки Налаштування виберіть ваше віддалене місце зберігання.

У UpdraftPlus доступно кілька сервісів зберігання даних. Ви можете зберегти резервні копії в Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive, будь-яких інших. Ви також можете надіслати свої резервні копії на електронну адресу.

Вам потрібно буде вибрати сервіс віддаленого зберігання, і він відобразить інструкції нижче, щоб налаштувати віддалене сховище.

Виберіть місце зберігання

Просто налаштуйте параметри віддаленого місця зберігання для продовження. Ви також можете перевірити це керівництво налаштувати віддалене зберігання за допомогою UpdraftPlus.

Налаштування віддаленого місця зберігання

Обов’язково натисніть на Зберегти зміни кнопка. Далі вам потрібно перейти до Поточний стан і натисніть на Резервне копіювання зараз кнопка.

Резервне копіювання за допомогою UpdraftPlus

З’явиться модальне спливаюче вікно, де вам буде запропоновано вибрати файли / базу даних, які потрібно зробити резервну копію.

Резервне копіювання спливаючих вікон

Натисніть на Резервне копіювання зараз кнопки в цьому спливаючому вікні, а на екрані з’явиться панель виконання резервного копіювання. Мине певний час, залежно від розміру файлів WordPress.

Рядок виконання резервного копіювання

Ваші резервні файли також будуть завантажені у вибране вами віддалене місце.

Відновлення файлів резервної копії за допомогою UpdraftPlus

Відновити резервну копію за допомогою UpdraftPlus так само просто, як і створити саму резервну копію.

Ви можете відновити резервну копію лише одним клацанням миші.

Ви можете відновити резервну копію, якщо:

 • ваш сайт WordPress був зламаний.
 • ваш веб-сайт зламався, і ви бачите білий екран смерті.
 • Ви хочете по-новому розпочати новий домен.

Щоб відновити, вам потрібно буде перейти до Налаштування »Резервні копії UpdraftPlus на сторінці адміністратора WordPress та натисніть на Відновлювати кнопка.

Це доставить вас до Існуючі резервні копії та скануйте / wp-content / updraft / папку в WordPress для пошуку будь-яких існуючих резервних копій.

Примітка: Якщо ви видалили ці файли веб-сайтів, тоді вже не буде наявних резервних копій.

Потім ви можете завантажити файли резервного копіювання зі свого комп’ютера, щоб вручну відновити сайт WordPress.

Завантажте резервні файли

Оскільки ви встановите віддалене місце зберігання для завантаження резервних копій, UpdraftPlus автоматично сканує віддалене сховище та показує наявні резервні копії..

Вам потрібно буде натиснути на Відновлювати кнопка поруч із потрібною резервною копією.

Відновити резервну копію з віддаленого сховища

Відкриється спливаюче вікно, яке запитує, що ви хочете відновити з резервної копії. Просто виберіть усі доступні варіанти та натисніть на Відновлювати кнопка.

Відновлення файлів WordPress

Ваші файли WordPress будуть відновлені з резервної копії, доступної з вашого віддаленого місця зберігання.

І плагіни UpdraftPlus і BackupBuddy допоможуть вам легко створити автоматизовані та ручні резервні копії вашого сайту WordPress. Резервні копії стануть у нагоді у випадку втрати даних через аварію, порушення безпеки тощо. Навіть якщо ви створили резервні копії, ви все одно можете стати жертвою злому та загрози безпеці..

Ми рекомендуємо використовувати Sucuri для збереження свого сайту від хакерів, атак зловмисного програмного забезпечення та інших загроз. Ви також повинні прочитати наш повний огляд Sucuri для отримання додаткової інформації.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам легко створити резервну копію свого веб-сайту WordPress. Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете перевірити наші підбірки експертів щодо кращих розробників веб-сайтів для початківців, щоб швидко створити ваш сайт..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map