Як налаштувати Shopify за допомогою WordPress (крок за кроком)

Як інтегрувати shopify з wordpress


Вам цікаво, як інтегрувати Shopify з WordPress? Для початківців WordPress може здатися важким перетворити ваш сайт WordPress в інтернет-магазин, але це не так. Запустити інтернет-магазин простіше, ніж будь-коли раніше, з Shopify та WordPress. Будь-який бажаючий може за короткий час побудувати прекрасний інтернет-магазин і почати продавати, не знаючи нічого про код.

Отже, чи готові ви створити власний інтернет-магазин і розпочати продаж негайно?

У цій статті ми покажемо вам, як поетапно інтегрувати Shopify з WordPress.

Навіщо інтегрувати Shopify з WordPress?

WordPress пропонує кілька плагінів електронної комерції, як-от WooCommerce, щоб допомогти вам запустити інтернет-магазин.

Можливо, вам цікаво, чому слід вибрати Shopify над іншими плагінами електронної комерції? Нижче наведено кілька переваг використання Shopify як магазину:

 • Простота використання : Початок роботи з Shopify набагато простіше, ніж використання вбудованих плагінів електронної комерції WordPress. Все, що вам потрібно зробити – це зареєструвати обліковий запис у Shopify, щоб розпочати роботу свого інтернет-магазину. Вам також не потрібно турбуватися про швидкість та безпеку сайту, тому що Shopify піклується про все це за вас.
 • Зменшення накладних витрат: Shopify – це хмарне рішення, тому ви не відчуватимете відключень трафіку під час зростання свого бізнесу. Це означає, що вам не доведеться турбуватися про скорочення ресурсів сервера та модернізацію до більш дорогого хостингу WordPress.
 • Легка інтеграція соціальних медіа: Інтеграція вашого інтернет-магазину із соціальними мережами важлива для маркетингу вашого бізнесу та продуктів. У магазині додатків Shopify це легко. У них є додатки для інтеграції вашої стрічки Instagram на ваш сайт, додавання кнопок обміну соціальними мережами тощо. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити програми, які ви обрали, кодування не потрібно.
 • Кращі варіанти кошика: Shopify пропонує вбудовані варіанти оплати, щоб ви могли миттєво приймати платежі з Visa, Mastercard, Discover та American Express. Вони також пропонують декілька шлюзів для платежів, таких як PayPal, і вони автоматично розраховуватимуть тарифи на доставку та податки для вас, щоб ви могли легко відправлятись до будь-якої точки світу.

Пов’язані: 6 кращих платформ електронної комерції для Multivendor Marketplaces

Хто повинен використовувати Shopify з WordPress?

Shopify – хороший вибір як для початківців, так і для досвідчених продавців. Але Shopify особливо підходить для новачків, оскільки це набагато простіше у використанні. На відміну від WooCommerce, вам нічого не потрібно встановлювати, і ви можете швидко розпочати роботу.

Вони також мають легко зрозуміти плани ціноутворення. Основний план Shopify починається від 29 доларів на місяць. Вам не потрібно турбуватися про те, щоб витратити занадто багато грошей на плани хостингу електронної комерції та оптимізацію для вашого інтернет-магазину. За допомогою їх основного плану ви можете мінімізувати ризики запуску інтернет-магазину. І, як ваш інтернет-бізнес зростає, ви можете оновити свій план відповідно до своїх потреб.

Shopify – це платформа для вас, якщо ви хочете вирішити повністю без клопоту і є безмежна з точки зору масштабованості для вашого інтернет-магазину.

Як додати shopify до WordPress

Якщо ви все ще бажаєте використовувати WooCommerce з WordPress, перегляньте наш підручник: Як створити Інтернет-магазин за допомогою WooCommerce – крок за кроком.

Тепер давайте поглибимось, як інтегрувати Shopify з WordPress.

Налаштування Shopify за допомогою WordPress – крок за кроком

Інтеграція Shopify з вашим веб-сайтом WordPress настільки ж проста, як і вставлення фрагмента коду. Давайте подивимося покроковий посібник нижче.

Пов’язані: Прочитайте наш повний огляд Shopify.

Крок 0: Створіть веб-сайт на WordPress

Якщо у вас ще немає веб-сайту WordPress, вам потрібно створити його, щоб запустити інтернет-магазин із Shopify. WordPress – найпопулярніший розробник веб-сайтів у світі, це найкраща платформа для створення веб-сайту. У комплекті є ряд вбудованих функцій, які допоможуть вам легко створити веб-сайт, не знаючи нічого про код.

Також ознайомтеся з цією статтею про те, навіщо використовувати WordPress.

Існує ряд кроків до запуску веб-сайту на WordPress. По-перше, вам потрібно вибрати доменне ім’я для вашого бізнесу. Ім’я домену або URL-адреса – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті. Ми рекомендуємо використовувати наш генератор доменних імен, щоб допомогти знайти ідеальне доменне ім’я для вашого інтернет-магазину.

Далі вам потрібно вибрати хоста веб-сайту. Веб-хост – це бізнес, який надає технології та послуги, які веб-сайт повинен переглядати в Інтернеті. Тут зберігаються файли вашого веб-сайту. Іншими словами, якщо ваше доменне ім’я – ваша адреса; ваш веб-хостинг – це ваш дім.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost для налаштування вашого інтернет-магазину. Bluehost – це одна з найкращих сервісів хостингу веб-сайтів, і вони пропонують установку WordPress в один клік, щоб ви могли швидко створити свій інтернет-магазин.

start-a-website-bluehost

Ми уклали угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та понад 60% знижки на хостинг WordPress. Перевірте повну інформацію на нашій сторінці купона Bluehost.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Ще не задоволений? Прочитайте цей повний огляд Bluehost.

Якщо ви хочете більш детальні інструкції щодо створення веб-сайту на WordPress, ознайомтеся з нашим підручником щодо створення веб-сайту – покроково.

Щойно ви отримаєте доменне ім’я, веб-хостинг, встановили WordPress та створили свій веб-сайт, ви готові інтегрувати Shopify та розпочати продаж.

Крок 1. Налаштуйте магазин Shopify

Перший крок до інтеграції Shopify з WordPress – це налаштування акаунта в Shopify. Перейдіть на веб-сайт Shopify. На їх домашній сторінці ви побачите область, де ви можете ввести свою електронну адресу, щоб розпочати безкоштовну 14-денну пробну версію. Після введення електронної адреси натисніть кнопку Почати кнопка.

налаштування-shopify-рахунок

Потім вам буде запропоновано вибрати пароль для свого облікового запису та вашого магазину. Закінчивши введення інформації, натисніть на Створіть свій магазин кнопка.

як інтегрувати-shopify-with-wordpress

Потім вам запропонують відповісти на кілька запитань від Shopify, щоб вони краще познайомилися з вашими потребами. Клацніть стрілку спадного меню, щоб вибрати відповіді на запитання, а потім натисніть кнопку Далі.

налаштовувати-shopify-with-wordpress

У наступній області вам буде запропоновано ввести своє ім’я, адресу, номер телефону та адресу веб-сайту. Закінчивши заповнювати цю частину, натисніть на Увійдіть у мій магазин кнопка внизу форми.

налаштування-shopify-рахунок

Потім ви будете перенаправлені на головну сторінку свого облікового запису Shopify. Ваш магазин Shopify зараз готовий для вас.

shopify-приладова панель

Крок 2. Налаштуйте платежі та доставку для свого магазину Shopify

Щоб приймати платежі від клієнтів, вам потрібно буде встановити платежі за свій магазин Shopify. Для цього натисніть на Налаштування у нижньому куті домашньої сторінки та натисніть на Провайдери платежів.

shopify-налаштування платежів

Ваш обліковий запис Shopify автоматично налаштовується на отримання платежів через PayPal за допомогою PayPal Express Checkout. Якщо у вас є обліковий запис PayPal, налаштований вже з адресою електронної пошти, яку ви використовували для створення свого облікового запису Shopify, ви повинні бути готові прийняти платежі. Якщо у вас немає облікового запису PayPal, Shopify надішле вам електронний лист із інструкціями про те, як створити рахунок PayPal Merchant, щоб вимагати своїх коштів.

Також перевірте: Найкращі плагіни WordPress PayPal.

Для можливості приймати інші форми оплати від клієнтів, як-от кредитні картки, вам потрібно буде натиснути на Повна настройка облікового запису натисніть кнопку, щоб надати Shopify додаткову інформацію про ваш бізнес.

способи налаштування-покупки-платежі

Ви також можете прийняти альтернативні форми оплати, такі як BitPay та GoCoin.

Останній крок налаштування вашого магазину Shopify, щоб він був готовий розпочати продаж, – це налаштування доставки. Натисніть на Налаштування знову і натисніть на Доставка.

shopify-доставка-налаштування

За замовчуванням джерелом доставки буде встановлено адресу магазину, яку ви ввели під час налаштування свого облікового запису Shopify. Ви можете змінити походження доставки, якщо бажаєте, натиснувши на Змінити походження доставки кнопка.

У цій області ви також можете визначити зони доставки та тарифи на доставку до цих місць. Якщо ви не знаєте, скільки платити за доставку, спробуйте зв’язатися з місцевим поштовим відділенням, щоб отримати поради.

Крок 3: Додайте свої продукти до Shopify

Далі вам потрібно буде додати свої продукти до свого облікового запису Spotify. Щоб додати свої продукти, натисніть на Продукція в меню справа, а потім натисніть на Додати товар.

додайте продукти для покупки

Потім заповніть всю інформацію про ваш товар, включаючи назву / назву вашого продукту, опис товару, ціну тощо. Завантажте також якісне зображення свого продукту. Ви також можете додати товар до колекції, щоб полегшити пошук у своєму магазині. Завершивши заповнення всіх деталей свого продукту, натисніть на Зберегти кнопка.

акаунт додавання продуктів до вашого покупця

Повторіть цей крок для всіх пропонованих вами продуктів.

Крок 4: Вибір Вашого плану ціноутворення Shopify

Тепер, коли ви налаштували основи свого облікового запису Shopify, вам доведеться вибрати план ціноутворення, щоб фактично розпочати роботу свого інтернет-магазину. Натисніть на Виберіть план кнопка в банері внизу екрана.

shopify-план

Потім вам запропонують 3 різні варіанти плану. Якщо ви тільки починаєте і починаєте продавати в Інтернеті, радимо вибрати базовий план Shopify за 29 доларів на місяць. Ви завжди можете оновити свій план у будь-який час, якщо вам потрібно більше функцій або якщо ваш інтернет-магазин швидко зростає. Щоб вибрати базовий план Shopify, натисніть на Виберіть цей план кнопка.

налаштування shopify за допомогою wordpress

Потім введіть дані вашої кредитної картки та натисніть Стартовий план кнопка.

Почніть з Shopify сьогодні!

Тепер ви готові почати заробляти гроші в Інтернеті за допомогою Shopify та свого веб-сайту WordPress.

Крок 5: Використання кнопки Shopify Buy

Тепер настав час інтегрувати Shopify зі своїм сайтом WordPress за допомогою кнопок Buy. Купіть кнопки на вашу покупку Shopify, і вони будуть включені у всі плани Shopify. Кнопки “Купити” дозволяють продавати свої товари на своєму веб-сайті або в блогах. Ви також можете придбати кнопки “Кнопки придбання”, щоб створити посилання для оформлення замовлення для надсилання клієнтам у електронних повідомленнях або в соціальних мережах. Поряд зі сторонніми повідомленнями електронної пошти входить інструмент продажу CRM
зручно в управлінні потенційними клієнтами та відносинами з клієнтами.

Якщо канал продажу кнопки “Купівля” не відображається в розділі “канал продажу” вашого адміністратора Shopify, вам потрібно буде додати його. Щоб додати канал продажу кнопки “Кнопка”, натисніть на Налаштування і натисніть на Канали збуту кнопка.

додавання shopify до wordpress за допомогою кнопки

Натисніть на Додати канал продажу кнопка. Потім ви побачите список доступних каналів збуту, прокрутіть униз, щоб знайти Купити кнопку канал. Як тільки ви знайдете, натисніть синій + кнопка для встановлення.

як встановити кнопку buy, щоб інтегрувати shopify та wordpress

Після встановлення каналу продажу кнопки “Купівля” натисніть на Створити кнопку “Купити” кнопка.

створити покупну кнопку покупки

Потім виберіть продукт, для якого потрібно створити кнопку покупки, і натисніть кнопку Виберіть товар кнопка. Тепер ви можете налаштувати вигляд кнопки “Купити”. Ви можете вибрати шаблон, налаштувати колір та текст кнопки та дії, які відбуваються, коли клієнт натискає кнопку. Закінчивши налаштування зовнішнього вигляду кнопки, натисніть на Створити код кнопка.

shopify кнопка придбання продукту для wordpress

Наступний крок – скопіювати код і додати його на свій сайт WordPress.

Крок 6: Додайте кнопки Shopify Buy на свій WordPress сайт

Тепер нам потрібно додати ваші товари на ваш сайт WordPress, щоб ви могли розпочати їх продаж. Клацніть на Скопіюйте код у буфер обміну кнопку, щоб скопіювати код, який ви тільки що створили для цього продукту.

додавання-shopify-продукт-до-wordpress

Ви можете вставити цей код будь-де на своєму веб-сайті, де ви хочете, щоб ваша кнопка «Купівля» відображалася. Наприклад, ви можете створити сторінку на своєму сайті WordPress, щоб відобразити свої кнопки “Купити”. Створіть сторінку в WordPress, назвіть її та вставте код.

Як додати кнопки покупки покупки до WordPress

Ви також можете вставити код у повідомлення в блозі або на бічній панелі WordPress.

Це воно! Інтеграція Shopify з WordPress така проста. Тепер, коли ви знаєте, як додати Shopify на свій сайт WordPress, ви будете залучати клієнтів і за короткий час продавати тонну продажів.

Не пропустіть це цікаве порівняння між BigCommerce та WooCommerce або прочитайте на https://www.isitwp.com/shopify-vs-woocommerce/WooCommerce vs Shopify. Крім того, ви можете ознайомитися з нашим повним списком Shopify альтернатив та конкурентів.

Сподіваємося, вам сподобалася ця стаття. Якщо ви це зробили, перегляньте наші статті про найкращий хостинг WooCommerce та 9 найкращих інструментів SEO для швидкого розвитку вашого веб-сайту, швидко!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map