Як налаштувати та налаштувати SMTP у WordPress (крок за кроком)

налаштування та налаштування smtp, wp пошти smtp


Виникли проблеми з відправленням або отриманням електронних листів на ваш веб-сайт WordPress та з нього? Помилка доставки електронної пошти є поширеною проблемою в WordPress.

За замовчуванням WordPress використовує функцію PHP mail () для надсилання електронних листів. Але проблема полягає в тому, що багато серверів хостингу WordPress не налаштовані на використання цієї функції. Ось чому багато ваших електронних листів можуть просто потрапити в папки зі спамом або взагалі не отримати їх.

Це може викликати стурбованість успіхом вашого бізнесу. Хороша новина, однак, полягає в тому, що цю проблему можна легко усунути, встановивши та налаштувавши SMTP-сервер на своєму сайті.

SMTP або Простий протокол передачі пошти – це протокол зв’язку для надсилання електронних повідомлень між різними серверами. Він тісно співпрацює з агентом поштової передачі та гарантує, що ваше спілкування буде надіслано на потрібний комп’ютер та правильну скриньку електронної пошти. Використовуючи його як частину ваших комунікацій, шанси на те, що ваші повідомлення не будуть доставлені, значною мірою знижуються.

Ще одним кращим способом забезпечення успішної доставки ваших електронних листів може бути використання сторонніх електронних служб, таких як Sendgrid, MailGun тощо. Але це може коштувати додаткових грошей.

Ось чому замість того, щоб звертатися за стороннім сервісом електронної пошти, багато користувачів вважають за краще встановити SMTP-сервер через те, наскільки це надійний і економічно ефективний.

У цій статті ми навчимо вас, як налаштувати та налаштувати SMTP та зробити ваші комунікації більш плавними. Тож давайте почнемо.

Налаштування та налаштування SMTP у WordPress

Перше, що вам потрібно зробити – це встановити подібний плагін WTP Mail SMTP.

WTP Mail SMTP

Плагін WP Mail SMTP легко вирішує проблеми з доставкою електронної пошти, покращуючи та змінюючи те, як ваш веб-сайт WordPress надсилає електронне повідомлення. Він перенастроює функцію wp_mail (), щоб гарантувати використання належних облікових даних SMTP-хостингу або використання вбудованого постачальника пошти SMTP.

Якщо ви використовуєте один із вбудованих постачальників пошти SMTP у плагіні, ваші електронні листи надсилаються за допомогою API постачальника. Це означає, що навіть якщо веб-хост блокує SMTP-порт, ваші електронні листи все одно будуть доставлені.

Тож давайте перевіримо, як користуватися цим плагіном. Але перед цим вам потрібно створити обліковий запис електронної пошти за допомогою хостингу. Ми покажемо вам, як це зробити за допомогою служб Bluehost.

Крок 1. Налаштування облікового запису електронної пошти за допомогою хоста

За допомогою цього підручника ми дізнаємось, як створити електронну адресу у своєму cPanel. Управління системою облікових записів може дещо відрізнятися залежно від хостинг-сервісу, який ви використовуєте, але основна система в основному однакова.

Для початку увійдіть у свій хостинг cPanel і в розділі Пошта натисніть на Облікові записи електронної пошти »створюйте нові

Це покаже вам форму з низкою полів. Заповніть його. Оскільки цей обліковий запис буде використовуватися для надсилання електронних листів WordPress, радимо створити обліковий запис електронної пошти, наприклад, [email protected]

Після створення вашого облікового запису ви можете використовувати його для надсилання електронних листів. Але перед цим вам знадобляться дві важливі деталі від вашого хостинг-провайдера.

  • SMTP-хост для вашої електронної адреси
  • Порт SMTP для безпечного входу

Щоб отримати цю інформацію, вам потрібно буде зв’язатися з постачальником послуг хостингу.

Крок 2: Встановлення та налаштування WTP Mail SMTP

Після того, як ваш обліковий запис електронної пошти буде налаштовано і готовий, далі вам потрібно встановити плагін WTP Mail SMTP на вашу приладну панель WordPress. Це безкоштовний плагін, який доступний у сховищі WordPress.

Після того, як плагін буде встановлений і активований, на інформаційній панелі WordPress перейдіть до WTP Mail SMTP зліва на екрані. Тепер виберіть Налаштування »Загальні. Тут потрібно ввести електронну адресу, яку ви тільки що створили. Також введіть ім’я, яке ви хочете показати як відправник. Якщо пропустити додавання імені, плагін використовуватиме ім’я за замовчуванням як WordPress. Тому обов’язково додайте це поле.

Прокрутіть сторінку вниз, і ви знайдете варіант вибору пошти. Виберіть інші SMTP. Трохи вище цього ви знайдете варіант з написом зворотний шлях. Поставте прапорець біля нього.

Перевіряючи опцію шляху повернення, ви встановлюєте шлях повернення відповідно до адреси електронної пошти відправника. Поставити прапорець у цьому полі важливо, якщо ви дійсно хочете відстежувати свої відхилені та недоставлені електронні листи. Тепер прокрутіть далі вниз по екрану, щоб знайти більше опцій, які дозволять налаштувати параметри SMTP.

Налаштування SMTP

Ви знайдете інформацію про хост і порт від свого хостинг-провайдера. В ідеалі хостом SMTP є mail.yourdomain.com (замініть yourdomain.com своїм власним доменним іменем). Для порту SMTP зазвичай використовується 465. Наступний варіант – вибір шифрування. Це може бути ваш SSL або TLS залежно від того, який ви використовуєте. Переконайтеся, що ви правильно ввели цю інформацію, інакше ви можете отримати помилку.

Нарешті, перейдіть на вкладку аутентифікації та введіть своє ім’я та пароль SMTP. Для вашого імені користувача SMTP ви можете просто використовувати свою електронну адресу. Після цього натисніть кнопку збереження налаштувань, щоб не втратити зміни.

Крок 3: Тестування налаштувань SMTP

Тепер, коли налаштування виконано, давайте перевіримо, чи все працює добре. Ви можете це зробити під Тест електронної пошти вкладку, яка доступна безпосередньо біля Загальні вкладка налаштувань.

Тут введіть адресу електронної пошти, на яку потрібно отримати тестові листи. Після завершення натисніть на відправити лист кнопка, щоб ви могли отримувати пошту у свою поштову скриньку. Тепер плагін надішле вам повідомлення електронної пошти з використанням параметрів SMTP, які ми тільки що налаштували. Щойно повідомлення буде надіслане, на екрані з’явиться повідомлення про успіх.

І це все. Тепер у вас не повинно виникнути проблем із доставкою чи отриманням електронних листів. Сподіваємося, ця стаття вам корисна. Якщо вам сподобалась ця стаття, можливо, ви також хочете дізнатися, як розробити список електронних листів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map