Як налаштувати веб-сайт WordPress [Посібник для початківців]

налаштувати-wordpress


Вам цікаво, як налаштувати WordPress? WordPress – найпопулярніша платформа для створення веб-сайтів та блогів. Частина причини, чому WordPress настільки популярний, полягає в тому, що нескінченні можливості для налаштування за допомогою тем, плагінів тощо. Налаштувати веб-сайт WordPress теж не важко, навіть початківці, які нічого не знають про код, можуть це зробити..

Оскільки ця стаття є тривалою, використовуйте цю змісту, щоб провести вас.

 1. Настроювання WordPress: Початок роботи
 2. Як налаштувати тему WordPress & Сторінки сайту
 3. Налаштуйте WordPress для підвищення SEO
 4. Налаштуйте WordPress для посилення взаємодії & Веде за собою
 5. Перевірте свій WordPress сайт

Contents

1. Настроювання WordPress: Початок роботи

Коли ви робите веб-сайт, його потрібно налаштувати під ваші потреби. Незалежно від того, чи ви створюєте веб-сайт електронної комерції, веб-сайт малого бізнесу, персональний веб-сайт або блог, кожен веб-сайт різних типів потребуватиме різних функцій та унікального вигляду. Ось тут і відбувається налаштування WordPress.

Крім того, не тільки налаштування WordPress зробить ваш веб-сайт таким, як ви хочете, але і допоможе:

 • Зробіть свій сайт WordPress більш захищеним
 • Оптимізуйте свій сайт для пошукових систем
 • Зробіть свій сайт простішим в управлінні
 • Поліпшення користувальницької роботи для відвідувачів вашого сайту

На щастя, WordPress дуже зручний для налаштування. Отже, почнемо з цього покрокового керівництва про те, як налаштувати веб-сайт WordPress.

1.1. Встановіть плагін для резервного копіювання WordPress

Перш ніж розпочати роботу, важливо створити резервну копію веб-сайту.

У випадку, якщо з вашим веб-сайтом трапиться щось погане, наявність резервної копії допоможе вам заощадити багато часу, грошей та головного болю. Як говориться, найдорожчим резервним файлом є той, який ви ніколи не робили!

Ви наполегливо працювали над створенням свого веб-сайту, і не хочете втрачати всю свою наполегливу роботу через атаку, наприклад, від злому хакера чи сервера. Але використання плагіна для резервного копіювання позбавить вас від подібного роду ситуацій.

Плагін для резервного копіювання надасть вам спокій, автоматично створюючи резервну копію вашого сайту щодня. На ринку є тонна плагінів резервного копіювання WordPress.

Один з наших головних виборів для резервних плагінів – UpdraftPlus.

updraftplus-backup-плагін

UpdraftPlus – популярне резервне рішення, якому довіряють понад 2 мільйони веб-сайтів WordPress. Це зручне рішення дозволяє створити резервну копію та відновити за допомогою одного клацання на графіку, який працює для вас, будь то кожні 4, 8 або 12 годин, щодня, щотижня тощо.

UpdraftPlus створює резервну копію всього на вашому веб-сайті, включаючи всі ваші WordPress файли, бази даних, плагіни та теми. Крім того, UpdraftPlus підтримує численні варіанти віддаленого зберігання, такі як Google Drive, Dropbox, Amazon S3 та багато іншого.

Безкоштовна версія оснащена усіма суттєвими особливостями вище. Для більш досконалих функцій, таких як клонування та міграція, додаткові резервні копії та попереднє оновлення, ви можете оновити до їх преміум-версії.

Почніть з UpdraftPlus сьогодні.

Деякі наші інші основні рекомендації щодо найкращих плагінів для резервного копіювання WordPress включають BackupBuddy та VaultPress.

2. Налаштуйте свою тему WordPress

2.1. Налаштування теми за допомогою плагінів

Оскільки ваші параметри налаштування дещо обмежені залежно від обраної вами теми WordPress, це допомагає використовувати плагін, щоб ще більше посилити налаштування WordPress. -beaver builder, css hero

Перший плагін, який ми рекомендуємо, – це Beaver Builder. Beaver Builder – один з найкращих конструкторів сторінок WordPress із перетягування на ринку.

бобер-будівельник - налаштувати-wordpress

Beaver Builder працює з будь-якою темою WordPress і дає вам повний контроль над вмістом вашого сайту та налаштуванням. Це робить дуже просто спроектувати веб-сайт саме так, як ви цього хочете, не торкаючись рядків коду, використовуючи програму перетягування.

Вони пропонують тону чудових заздалегідь розроблених шаблонів, якими ви можете скористатися. Просто замініть зображення та текст власними та натисніть опублікувати. Крім того, розміщення тексту та зображення в редакторі WordPress є складним, але з Beaver Builder ви можете це легко зробити. Ви будете мати повний контроль над компонуванням та зовнішнім виглядом свого веб-сайту за допомогою цього плагіна, так що ви можете налаштувати WordPress без будь-яких обмежень.

Почніть з Beaver Builder сьогодні.

Ще один інструмент налаштування WordPress, який ми рекомендуємо, – це CSS Hero. CSS Hero – це ще один з найкращих плагінів для легкого налаштування зовнішнього вигляду вашого веб-сайту.

css-hero-customize-wordpress

CSS Hero має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з точкою та натисканням, який дозволяє вмить змінити вигляд вашого сайту WordPress. Плюс це відбувається в прямому ефірі, тому ви можете бачити зміни під час їх внесення.

Цей інструмент працює без зміни жодного з файлів тем, тому вам не доведеться турбуватися про те, що зламати щось, а складний CSS спрощується просто вказівкою та клацанням.

Ви можете легко додавати анімацію під час прокрутки, коригувати заходи, керувати кольорами, вибирати типографіку, додавати зображення з UnSplash та багато іншого.

Почніть з CSS Hero сьогодні.

Тепер давайте розглянемо, як налаштувати свою тему, не використовуючи плагін.

Звичайно, однією з переваг використання WordPress є можливість налаштувати ваш WordPress блог або веб-сайт, використовуючи теми. Тема WordPress може вмить надати веб-сайту професійний вигляд. Але найкраще в темах WordPress – це те, що ви можете додатково налаштувати їх, щоб ви могли створити веб-сайт, який буде власним.

Після того, як ви вибрали тему WordPress, перейдіть на інформаційну панель адміністратора WordPress Зовнішній вигляд, потім натисніть на Налаштувати.

Тут можна скористатись кількома способами налаштування тем WordPress, тому переглянемо кілька.

2.2. Налаштувати без плагіна – замовний заголовок

Ваш заголовок буде одним з найбільш впізнаваних елементів вашого веб-сайту. Заголовок розташований у верхній частині сторінки, і зазвичай він з’являється на кожній сторінці вашого веб-сайту. Таким чином, вам потрібно вибрати спеціальний заголовок, який найкраще представляє вас або вашу компанію.

Для цього перейдіть до Зовнішній вигляд, тоді Заголовок. Залежно від обраної вами теми WordPress, у вас можуть бути різні варіанти заголовка. Наприклад, із темою WordPress нижче, ви можете вибрати заголовок відео чи заголовок зображення. Щоб змінити зображення для заголовка, просто натисніть Змінити зображення та виберіть якісне зображення з вашої медіатеки або завантажте його з комп’ютера.

налаштувати-wordpress-заголовок

Важливо переконатися, що зображення вашого заголовка також має правильний розмір. Вибираючи нове зображення заголовка, WordPress надасть вам запропоновані розміри зображення, щоб переконатися, що ваше зображення найкраще виглядає з темою. На щастя, змінити розмір зображення – це легко виправити. Просто натисніть Виберіть і Обрізати.

урожай

З’явиться нове вікно, тут ви можете обрізати зображення так, як вам подобається, і натиснути кнопку Обрізати зображення, щоб завершити процес. Тепер ваше бажане зображення ідеально підходить для вашого заголовка.

налаштувати-wordpress-блог-заголовок

Не забудьте потрапити на Опублікувати натисніть кнопку, коли ви зробите для збереження змін.

2.3. Виберіть свій логотип та Favicon

Далі ви можете вибрати свій логотип та фавікон (або піктограму сайту). Це дозволяє додатково налаштувати ваш сайт WordPress за допомогою вашого особистого або фірмового бренду.

Йти до Зовнішній вигляд, тоді Налаштувати, і натисніть на Ідентифікатор сайту розділ. Тут ви можете завантажити свій логотип, а також вибрати назву свого сайту та мітку.

налаштувати-логотип-сайт-значок

Під розділом Логотип – розділ Значок сайту. Піктограма сайту – це крихітне зображення, яке ви бачите на вкладках браузера, панелях закладок та в мобільних додатках WordPress. Зазвичай це менша версія логотипу. Ви можете завантажити іконку свого сайту сюди, щоб зробити ваш веб-сайт легко ідентифікованим.

2.4. Віджети

Ви також можете налаштувати свій WordPress сайт або блог за допомогою віджетів. Віджет WordPress – це невеликий блок, який виконує певну функцію. Ви можете додати ці віджети до численних областей вашого веб-сайту, включаючи бічні панелі, колонтитули та інші області, готові до віджетів, залежно від теми WordPress.

Щоб додати віджет, перейдіть до Налаштування і натисніть на Віджети. Далі натисніть на область, де ви хочете додати веб-сайт, а потім натисніть кнопку Додати Віджет кнопка.

налаштування-віджети

Існує багато різних віджетів, які ви можете додати на свій сайт, зокрема:

 • Архіви
 • Аудіо
 • Календар
 • Категорії
 • Галерея
 • Останні повідомлення
 • Форма пошуку
 • І більше

Залежно від того, яку тему ви вибрали, у розділі “WordPress Customizer” ви можете отримати ряд інших параметрів, такі як фонове зображення, кольори, типографія, заголовок, колонтитул, соцмережі, кнопки тощо. Ви можете пограти з цими налаштуваннями, щоб налаштувати свою тему WordPress саме так, як вам потрібно.

2.5. Налаштуйте свій профіль користувача

Спеціально для блогерів важливо налаштувати профіль користувача на WordPress. Налаштувавши свій блог WordPress з профілем користувача, кожен раз, коли відвідувач читає одне з ваших публікацій, вони можуть дізнатися, хто ви є. Це є ключовим для створення відносин із вашими читачами та відвідувачами веб-сайту.

Щоб налаштувати свій профіль користувача, на інформаційній панелі адміністратора WordPress перейдіть на сторінку Користувачі, потім натисніть на Твій профіль. Тут ви можете встановити налаштування кольорової гами, своє ім’я, псевдонім, як ви хочете публічно відображати своє ім’я тощо. Ви також можете написати про себе у зоні Біографічна інформація та встановити фотографію свого профілю із Gravatar. Натисніть на Оновити профіль кнопку, щоб зберегти зміни.

wordpress-ваш профіль

Тепер мета полягає у тому, щоб ваш профіль відображався у публікаціях вашого блогу, щоб ваші читачі могли налагодити кращий зв’язок із вами. Отже, перегляньте цей підручник далі як додати поле про інформацію про автора в публікаціях WordPress.

2.6. Створіть свої сторінки WordPress

Будь-якому веб-сайту потрібні сторінки, рідко можна побачити веб-сайт із лише 1 сторінкою. Отже, вам потрібно створити всі потрібні сторінки для вашого веб-сайту. Найпоширеніші сторінки, які люди створюють, включають:

 • Головна
 • Про
 • Послуги / Продукція
 • Портфоліо
 • Відгуки клієнтів
 • Архів вмісту / Блог
 • Контактна інформація
 • FAQ / Підтримка

Вирішіть, які сторінки вам потрібні для вашого сайту WordPress, і починайте їх створювати. Щоб створити сторінку, перейдіть на сторінку Сторінки, і натисніть на Додати новий кнопка. Відкриється нова сторінка. Тут ви можете назвати свою сторінку, додати весь вміст сторінки та натиснути Опублікувати коли ви створили сторінку і задоволені тим, як вона виглядає.

create-pages-wordpress

Ви також хочете встановити свою домашню сторінку. Зазвичай WordPress встановлює вашу домашню сторінку для відображення останніх публікацій за замовчуванням. Це може бути добре, якщо ви блогер, але багато власників веб-сайтів віддають перевагу належній домашній сторінці. Отже, щоб налаштувати домашню сторінку на інформаційній панелі WordPress, перейдіть на сторінку Зовнішній вигляд, тоді Налаштувати. У цьому меню виберіть Налаштування домашньої сторінки. Тут ви можете вибрати варіант відображення домашньої сторінки як статичну сторінку, а потім зі спадного списку в розділі Домашня сторінка виберіть створену вами сторінку, яку ви хочете бути домашньою сторінкою..

налаштувати-wordpress-домашню сторінку

У цій самій області ви також можете вибрати, на якій із сторінок свого веб-сайту ви хочете відображати свої публікації в блозі, вибравши сторінку зі спадного списку в розділі Сторінка дописів.

2.7. Налаштування структури меню

Після створення всіх важливих сторінок вам знадобиться налаштувати веб-сайт WordPress зі структурою меню. Меню – це те, як відвідувачі вашого веб-сайту перейдуть на ваш сайт. Подумайте про всі веб-сайти, які ви відвідуєте, у верхній частині сторінки ви зазвичай бачите меню із посиланнями на домашню сторінку, послуги, блог тощо, щоб допомогти вам легко знайти свій шлях.

Отже, вам потрібно створити власну структуру меню.

Для цього на інформаційній панелі адміністратора WordPress перейдіть до Зовнішній вигляд, тоді Меню. Тут, зліва, ви побачите список усіх сторінок, які ви опублікували на своєму веб-сайті WordPress. Спочатку виберіть назву свого меню та натисніть кнопку Створити меню кнопка. Потім просто додайте галочку на сторінки, які ви хочете додати до свого меню, а потім натисніть кнопку Додати в меню кнопка.

налаштувати-wordpress-меню

Потім ваші сторінки з’являться в правій частині екрана під створеним меню. Тепер ви можете перетягувати сторінки, щоб розмістити їх у потрібному вам порядку.

Нарешті, виберіть місце відображення для свого меню. Найпоширеніший вибір – первинний, який знаходиться у верхній частині верху. Але ви також можете відобразити своє меню у нижньому колонтитулі та інших місцях, якщо бажаєте.

відображення-розташування меню

Закінчивши, натисніть кнопку “Зберегти меню”, щоб зберегти зміни.

3. Налаштуйте WordPress для підвищення SEO

3.1. Переконайтеся, що ваш сайт видимий Google

Перший крок до налаштування вашого сайту WordPress – переконатися, що ваш сайт видимий Google. Зрештою, ви витратили час на створення свого веб-сайту, тому ви хочете, щоб його знаходили користувачі в Інтернеті.

Оскільки Google – це головне джерело трафіку та відвідувачів веб-сайтів, ви хочете, щоб ваш веб-сайт був відображений у Google якнайшвидше. Якщо ваш веб-сайт не відображається в Google, ваш веб-сайт не буде займати рейтинг у результатах пошуку.

Щоб заставити Google перерахувати ваш веб-сайт, перейдіть на сторінку інформаційної панелі адміністратора WordPress Налаштування. Потім переходьте до Читання і до Видимість пошукової системи розділ.

wordpress-google-видимість

Переконайтесь, що це поле не встановлено, щоб пошукові системи могли індексувати ваш веб-сайт.

3.2. Підвищуйте SEO за допомогою плагіна SEO

Для подальшого підвищення рівня SEO вашого веб-сайту WordPress вам потрібно використовувати плагін SEO. Існує ряд чудових плагінів SEO WordPress, які допоможуть:

 • Збільште органічний трафік на ваш веб-сайт
 • Відкрийте для себе вразливості, які можуть зашкодити вашому рейтингу пошуку
 • Оптимізуйте та вдосконалюйте свої кампанії
 • Прискорити загальний процес SEO

Найпопулярніший плагін WordPress SEO навколо Йоаст SEO. Yoast SEO – це безкоштовний плагін, який дозволяє легко оптимізувати веб-сайт WordPress для кращого рейтингу пошукових систем.

налаштувати-wordpress-seo

Yoast SEOhelps ви оптимізуєте свій вміст для результатів пошуку вбивць. Безкоштовний плагін допоможе вам легко написати SEO-вміст. Він також може похвалитися цілою кількістю функцій, включаючи попередній перегляд фрагмента, щоб побачити, як буде виглядати ваша публікація або сторінка в результатах пошуку, розширений функціонал XML Sitemap з одним натисканням кнопки, заголовком та мета описом шаблону для кращого брендингу та послідовних фрагментів результатів пошуку, і більше.

Yoast SEO також пропонує Yoast SEO Premium, який включає в себе розширені функції SEO, такі як новини SEO, відео SEO, локальне SEO та розширення SEO для WooCommerce. Крім того, інші вдосконалені функції, такі як автоматичне внутрішнє зв’язування пропозицій, соціальний попередній перегляд, менеджер переспрямування та багато іншого.

Почніть з Yoast SEO (Premium) сьогодні.

Ви також можете використовувати інструмент SEO на зразок SEMrush. SEMrush – це все-в-одному – інструмент SEO, який дозволяє перевіряти свої можливості SEO та отримувати інформацію від конкурентів для збільшення трафіку на вашому сайті..

semrush-seo-інструмент

Цей інструмент SEO може похвалитися такими функціями, як інструмент для ключових слів PPC, на сторінці SEO-перевірки, інструменти аудиту зворотних посилань, аналізатор контенту, інструменти дослідження реклами та багато іншого.

Почніть з SEMrush сьогодні.

3.3. Поліпшення SEO за допомогою описових URL-адрес

Ще одна настройка WordPress, яка допоможе покращити вашу SEO, – це встановлення правильної структури постійних посилань. Постійна посилання – це веб-адреса, яка використовується для посилання на ваш вміст. Ви хочете встановити описові URL-адреси для своїх публікацій та сторінок, щоб підвищити SEO, а також зробити їх більш приємними та зрозумілими для відвідувачів вашого веб-сайту..

WordPress пропонує ряд варіантів постійних посилань, включаючи прості, цифрові тощо, але ці параметри не всі оптимізовані для SEO. Отже, перейдіть на свою інформаційну панель адміністратора WordPress, щоб перейти до Налаштування, і потім Постійні посилання. Тут ви можете вибрати Назва допису варіант.

wordpress-постійні посилання

Параметр “Ім’я публікації” надасть вам найбільш описову URL-адресу, щоб пошукові системи та відвідувачі вашого веб-сайту могли негайно визначити, про що йдеться у вашій публікації чи сторінці.

4. Оптимізуйте свій сайт для потенційних клієнтів та перетворень

Якщо ви продаєте що-небудь на своєму веб-сайті WordPress або у вас є блог і вам потрібно створити список електронної пошти, ви також захочете налаштувати WordPress для потенційних клієнтів та конверсій. Ви можете легко оптимізувати свій сайт для отримання потенційних клієнтів та конверсій за допомогою декількох плагінів, як-от OptinMonster.

4.1. Відстежуйте трафік свого веб-сайту за допомогою Analytics

Відстеження трафіку вашого веб-сайту – це один з перших кроків, який вам потрібно буде зробити, якщо ви хочете отримати потенційні клієнти та конверсії.

Відстежуючи ваш трафік, ви можете визначити, скільки відвідувачів на ваш веб-сайт, звідки вони приїжджають, скільки часу вони залишаються на вашому веб-сайті та інше.

Google Analytics – це найпопулярніший інструмент для контролю за трафіком вашого веб-сайту, і ним безкоштовно користуватися. Але інтегрувати Google Analytics з вашим веб-сайтом WordPress досить складно. Крім того, за допомогою Google Analytics ви не можете проаналізувати трафік свого веб-сайту за допомогою інформаційної панелі WordPress.

На щастя, ви можете легко налаштувати WordPress, щоб побачити аналітику свого веб-сайту прямо на інформаційній панелі WordPress, використовуючи такий інструмент, як MonsterInsights.

monsterinsights-customise-wordpress

MonsterInsights – одне з найкращих рішень для аналітики WordPress на ринку. Цей зручний інтерфейс дозволяє підключити ваш сайт WordPress до Google Analytics лише за кілька кліків, щоб легко відстежувати всю статистику вашого веб-сайту в реальному часі..

За допомогою MonsterInsights ви можете відстежувати такі показники, як:

 • Найпопулярніші сторінки та публікації на вашому сайті
 • Топ реферальних сайтів, які посилаються на ваш сайт
 • Найпопулярніші вихідні посилання з вашого сайту
 • Перегляди форм, подання та перетворення форм із відстеженням форми
 • Продажі для ваших магазинів WooCommerce, Easy Digital Downloads та MemberPress
 • І набагато більше

Почніть з MonsterInsights вже сьогодні.

4.2. Створіть форму для залучення за допомогою WPForms

wpforms-contact-form-plugin

На ринку існує багато плагінів WordPress for Builder, але WPForms є найпопулярнішим, а також найбільш зручним для користувачів. За допомогою WPForms ви можете створювати форми для вашого веб-сайту за лічені хвилини, використовуючи перетворювач перетягування – не потрібно мати справу з будь-яким кодом.

Вони надають ряд заздалегідь створених шаблонів, щоб розпочати роботу, включаючи просту форму контактів, запит форми на пропозицію, форму пожертвування, форму платежу, форму підписки та багато іншого.

Крім того, WPForms може похвалитися багатьма іншими цікавими функціями, такими як розумна умовна логіка, завантаження файлів, реєстрація користувачів, інтеграція платежів з PayPal, Stripe та багато іншого, інтеграція служби маркетингу електронною поштою, розмовні форми та ін..

Почніть з WPform вже сьогодні.

4.3. Росте свої потенціали за допомогою OptinMonster

Далі ми рекомендуємо використовувати OptinMonster для збільшення кількості потенційних клієнтів та конверсій. OptinMonster На сьогоднішній день є одним з найкращих плагінів для покоління.

optinmonster-плагін-покоління-плагін

За допомогою OptinMonster ви можете швидко створити привабливі спливаючі вікна для свого веб-сайту за допомогою їх конструктора перетягування. Він також постачається з високоефективними заздалегідь створеними шаблонами, які, як доведено, перетворюють відвідувачів вашого веб-сайту на потенційні клієнти та клієнтів.

Можна вибрати кілька типів кампаній, включаючи спливаючі панелі лайтбоксу, плаваючу панель, вітальний килимок на весь екран тощо. Крім того, OptinMonster має ряд функцій, які дозволяють створювати потужні спливаючі вікна, включаючи географічне націлювання, що дозволяє створювати персоналізовані кампанії на основі розташування відвідувача. Ще одна видатна особливість – їх технологія наміру виходу, яка здатна відстежувати, коли користувач збирається покинути ваш сайт, і показувати їм цільове повідомлення в потрібний час.

Почніть з OptinMonster сьогодні.

4.4. Підключіть свій сайт до соціальних медіа

Соціальні медіа – ще один дивовижний спосіб залучення трафіку на ваш веб-сайт WordPress. Ви хочете, щоб відвідувачі вашого веб-сайту мали змогу легко ділитися своїм веб-сайтом та вмістом зі своїми друзями та підписниками у соціальних мережах. З цієї причини вам потрібно зв’язати свій сайт із соціальними мережами.

На щастя, ви можете легко зв’язати свій сайт із соціальними медіа та налаштувати WordPress за допомогою плагінів соціальних медіа.

Існує ряд чудових плагінів соціальних мереж WordPress, тому ми рекомендуємо кілька наших улюблених. Перший вгору є Спільні рахунки.

розділений-рахує-плагін

Shared Counts – плагін для соціальних медіа, який швидко завантажує, кешує та відображає різні підрахунки соціальних мереж за допомогою API SharedCount.com. Отже, на всьому вмісті вашого веб-сайту ви можете відображати, скільки разів він ділився ним у соціальних мережах, що заохочує ваших нових відвідувачів також ділитися вашим вмістом..

Ви можете отримати кнопки для Facebook, Twitter, Pinterest, Yummly тощо.

Крім того, цей плагін створений з урахуванням продуктивності сайту, тому він не сповільнить ваш веб-сайт.

Ще одна з наших рекомендацій – Монарх.

монарх-соціальні медіа-плагін

Monarch – це преміальний плагін для спільного використання соціальних медіа, розроблений командою Elegant Themes. Завдяки Monarch ви можете обрати більше ніж 20 соціальних мереж, включаючи Pinterest, Twitter, Reddit та багато іншого.

Ви можете додавати кнопки спільного використання в соціальних мережах у 5 різних місцях, включаючи вміст над та нижче, плаваючу бічну панель, на зображеннях та відео, автоматичне спливаюче вікно та автоматичний вхід. Плюс, Monarch є надзвичайно налаштованим; ви можете вибрати колір, форму та наведення ефектів кнопки спільного використання в соціальних мережах.

Почніть з монарха вже сьогодні.

5. Перевірте свій WordPress сайт

Після налаштування нашого веб-сайту WordPress та надання йому виглядати та виконувати саме так, як ви хочете, робота ще не закінчена. Перш ніж показати свій веб-сайт світові, потрібно спочатку зробити кілька тестів.

Перший тест, який ви повинні зробити, – це переконатися, що все виглядає правильно. Завітайте на свій веб-сайт у різних браузерах і перевірте, чи все там, де має бути.

Вам також потрібно переконатися, що ваш веб-сайт зручний для мобільних пристроїв. Багато людей відвідують веб-сайти прямо зі своїх смартфонів, тому її потрібно оптимізувати для мобільних пристроїв як за зовнішнім виглядом, так і за функціоналом. Щоб перевірити, чи ваш веб-сайт зручний для мобільних пристроїв, ви можете скористатися безкоштовною Тест, сприятливий для мобільних пристроїв від Google.

google-mobile-friendly-test

Просто введіть URL-адресу свого веб-сайту, натисніть на Тестова URL-адреса кнопки та чекайте результатів. Інструмент підкаже, чи ваш сайт зручний для мобільних пристроїв, і надасть вам скріншот того, як ваш сайт також виглядає на мобільних пристроях. Не забудьте протестувати всі важливі сторінки вашого веб-сайту, а не лише домашню сторінку.

Ви також повинні перевірити швидкість свого веб-сайту. Налаштувавши свій сайт WordPress з великою кількістю зображень, анімацій, відеозаписів чи плагінів, ви можете дійсно сповільнити свій сайт. Швидкість вашого веб-сайту важлива для вашого SEO та для користувачів. Отже, вам потрібно переконатися, що ваш сайт швидкий.

Ви можете перевірити швидкість свого веб-сайту за допомогою власного інструменту – безкоштовного інструменту тестування швидкості веб-сайту.

веб-сайт-швидкість-тест-інструмент

Введіть URL-адресу свого веб-сайту та натисніть на АНАЛІЗНИЙ САЙТ кнопка. Інструмент оцінить швидкість вашого веб-сайту, а також дасть ваші пропозиції щодо підвищення швидкості вашого веб-сайту.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття про те, як налаштувати WordPress, і що незабаром ви зможете налаштувати свій філіал-магазин Amazon, або будь-який веб-сайт буде розроблений для ваших потреб. Якщо вам сподобалася ця стаття, перегляньте нашу публікацію на веб-сайтах Must Have WordPress для веб-сайтів для бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map