Як налаштувати відстеження авторів у WordPress за допомогою Google Analytics

як налаштувати відстеження авторів у Google Analytics


Ви хочете відслідковувати авторів свого блогу за допомогою Google Analytics? Коли ви кілька авторів пишуть вміст у своєму блозі, вам потрібно буде відстежувати їх окремо, щоб знайти найкращих виконавців і навпаки.

У цій статті ми розповімо, як налаштувати відстеження авторів у WordPress за допомогою Google Analytics.

Встановіть MonsterInisghts для відстеження авторів у Google Analytics

За замовчуванням у Google Analytics немає налаштувань для відстеження авторів вашого блогу. Вам потрібно буде додати спеціальні налаштування, щоб увімкнути відстеження авторів.

Використання Плагін MonsterInsights це найпростіший спосіб включити відстеження авторів на вашому сайті WordPress. MonsterInsights – це найкращий плагін Google Analytics для WordPress.

Щойно ви ввімкнули відстеження, ви отримаєте чудові звіти про перегляди сторінок, показник відмов та найпопулярнішого автора свого блогу. Ви також можете додати інші спеціальні параметри для відстеження авторів у WordPress.

Налаштування відстеження авторів у WordPress за допомогою Google Analytics

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати MonsterInsights Pro підключати. Детальніше дивіться наш покроковий посібник про те, як встановити плагін у WordPress.

Після активації перейдіть до Статистика »Доповнення встановити та активувати Розміри Аддон.

Тепер вам потрібно буде підключити Google Analytics до WordPress.

Просто перейдіть до свого облікового запису MonsterInsights та скопіюйте ліцензійний ключ. Далі переходимо до Статистика »Налаштування у вашому блозі WordPress.

В Ліцензійний ключ поле, вставте ключ і натисніть на Підтвердити ключ кнопка.

Ліцензійний ключ

Після перевірки натисніть на Відстеження вкладку з верхнього розділу. Звідти вам потрібно буде відвідати Спеціальні розміри у лівому меню.

Спеціальні параметри - відстеження автора

На цій сторінці натисніть на Додайте нові спеціальні параметри посилання, і воно відображатиметься спадне меню. У цьому спадному меню вам потрібно буде вибрати Автор як ваш спеціальний вимір.

Виберіть «Відстеження автора»

Натисніть на Зберегти зміни кнопка для збереження цих налаштувань.

Потім увійдіть до свого облікового запису Google Analytics і відкрийте посилання свого блогу, щоб додати спеціальні параметри для відстеження авторів.

Ваш веб-сайт в обліковому записі Google Analytics

Після відкриття вам потрібно буде перейти до Адміністратор вліво з меню. У стовпці “Спеціальні визначення” вам потрібно буде натиснути на Спеціальні параметри.

Клацніть на спеціальні параметри - відстеження автора

Тепер натисніть на Новий спеціальний вимір кнопка в таблиці.

Новий спеціальний параметр - налаштування відстеження авторів

Відкриється форма, щоб створити новий спеціальний вимір. У полі Ім’я вам потрібно буде додати Автор і натисніть на Створіть кнопка. Зберігайте всі інші налаштування такими, якими є.

Нарешті, вам потрібно буде відповідати номеру індексу Google Analytics Ідентифікатор спеціального виміру доступні у налаштуваннях WordPress MonsterInsights.

Ви можете побачити номер індексу для автора в розділі Покажчик в Google Analytics. Просто зазначте цей індексний номер.

Відстеження автора

Тепер завітайте до Статистика »Налаштування сторінки у вашій адміністраторній області WordPress. Під Відстеження на вкладці, вам потрібно буде перейти до “Спеціальні параметри” з меню ліворуч.

Якщо ідентифікатор спеціального виміру збігається з номером індексу в Google Analytics, вам нічого не потрібно робити. Якщо ідентифікатор інший, переконайтеся, що введіть те саме число, яке ви відзначили у стовпці індексу Google Analytics для параметра «Автор» та натисніть кнопку «Зберегти зміни»..

Ідентифікатор спеціальних розмірів

Тепер вам потрібно буде додати спеціальний звіт у свій обліковий запис Google Analytics, щоб правильно відстежувати авторів блогу. У Google Analytics вам потрібно буде перейти Настроювання »Спеціальні звіти з лівого меню. Шукайте Звіт про вміст поля та визначають метричні групи.

Вам потрібно буде додати Автор у розділі “Параметри” та натисніть на Зберегти кнопка.

Спеціальні звіти

Він відображатиме звіт про трафік для вашого параметра “Автор”. Ви можете відстежувати перегляд сторінки та показник відмов у відповідності з авторами блогу.

Авторський звіт

Щоб переглянути інші власні авторські звіти, виберіть Автор як вторинний вимір у Google Analytics.

По-перше, вам потрібно буде відвідати Поведінка »Вміст сайту» Усі сторінки. Тут виберіть будь-який основний вимір (наприклад: Назва сторінки) та перейдіть до Вторинний вимір випадаючий під ним.

У розділі Спеціальні параметри натисніть на Автор можливість перегляду користувацьких звітів з іншими основними параметрами.

Вторинний вимір

Він додасть новий стовпець автора та відображатиме ім’я автора поруч із заголовком кожного блогу. Таким чином ви можете переглянути більш персоналізовані звіти для авторів.

Спеціальний авторський звіт

У Google Analytics у вас є різні варіанти зміни параметрів та перегляду користувацьких звітів за потребою. Google Analytics також дозволяє експортувати звіти як електронні таблиці.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися, як налаштувати відстеження авторів у WordPress за допомогою Google Analytics.

Якщо вам сподобалась ця стаття, можливо, вам також сподобається наш посібник щодо налаштування відстеження завантажень у WordPress за допомогою Google Analytics.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map