Як налаштувати відстеження електронної комерції Google Analytics для WooCommerce

як налаштувати відстеження електронної комерції для woocommerce


Ви хочете налаштувати відстеження електронної комерції Google Analytics для свого інтернет-магазину? Відстеження вашого магазину WooCommerce допоможе вам покращити дорогу користувача та збільшити продажі. Це звичайна практика дізнаватися, які продукти продають найбільше у вашому інтернет-магазині.

У цій статті ми покажемо вам, як легко налаштувати відстеження електронної комерції Google Analytics для вашого магазину WooCommerce.

Що таке відстеження електронної комерції та чим вона відрізняється?

Ви, ймовірно, вже стежите за трафіком свого веб-сайту / блогу за допомогою Google Analytics. Це дозволяє оптимізувати ваш сайт для користувачів, так що ви можете отримати більше трафіку. Ви також можете відстежувати трафік вашого магазину WooCommerce як загальний веб-сайт в Google Analytics.

Так само відстеження електронної комерції (точніше – покращене відстеження електронної комерції) – це також можливість на інформаційній панелі Google Analytics надавати повну інформацію про покупки у вашому магазині. Це допоможе вам зрозуміти своїх потенційних клієнтів, щоб ви могли покращити найбільш відвідувані сторінки продуктів та зробити їх ще кращими для своїх клієнтів.

Однак вам потрібно ввімкнути розширене відстеження електронної комерції Google Analytics для WooCommerce для відстеження поведінки покупців ваших клієнтів. Покращене відстеження електронної комерції допоможе вам витягти кілька важливих звітів у Google Analytics, наприклад, поведінка щодо покупок, поведінка в касі, ефективність списків товарів, ефективність продажів, маркетингові звіти тощо.

Ці звіти додають величезних переваг вашому магазину WooCommerce. Давайте детально обговоримо деякі звіти.

Звіт про поведінку в магазинах

аналіз поведінки торгових

Це потужний звіт, який дає вам ретельний огляд шляху вашого клієнта. Ви можете відстежувати кожного клієнта, щоб дізнатись про товари, звернення до кнопки оформлення замовлення, завершені покупки та процеси оплати.

Крім того, воно дасть вам зрозуміти, куди перерється подорож вашого клієнта. Наприклад, якщо клієнт натиснув кнопку оформлення замовлення, але ніколи не завершив покупку. Потім ви можете покращити конкретний процес у вашому магазині WooCommerce, щоб ваші клієнти закінчили покупки та здійснили платежі.

Звіт про ефективність списків продуктів

звіт про ефективність списку продуктів

Це важливий звіт для відображення подорожі клієнта на сторінках ваших продуктів. За допомогою списків товарів ви можете налаштувати продаж і перехресні продажі для своїх клієнтів. Цей звіт показує ефективність перелічених списків товарів. Оскільки це генератор доходу для вашого інтернет-магазину, ви повинні переконатися, що списки товарів керуються належним чином.

Ви також можете відстежувати ефективність окремого продукту та визначати повну інформацію про розпродажі, кількість замовлень, скасування та інше.

Звіти з маркетингу

купон на товар

Багато інтернет-магазинів створюють маркетингові стратегії та хочуть створити Google Analytics за допомогою WordPress для відстеження кожної кампанії окремо. Звіти про маркетинг у відстеженні електронної комерції Google Analytics для вашого магазину WooCommerce роблять саме це.

Якщо ви працюєте з філіями, ви можете легко відстежувати статистику, за якою філія надсилає найбільше клієнтів у ваш магазин. У детальній статистиці ви можете відстежувати дохід, кількість замовлень, успішні транзакції тощо.

Ви також можете налаштувати відстеження своїх кодів купонів. Це дозволяє отримати повні дані про те, який купонний код має найбільше продажів і навпаки.

Налаштування відстеження електронної комерції Google Analytics для WooCommerce

Перше, що вам потрібно буде зробити, це встановити та активувати MonsterInsights підключати. Щоб отримати докладнішу інформацію, дивіться наш покроковий посібник про те, як встановити плагін WordPress.

Після активації вам потрібно буде відвідати Статистика »Налаштування сторінки. Звідти натисніть на Аутентифікуйте свій обліковий запис Google кнопка.

Аутентифікуйте свій обліковий запис Google

Для отримання повних інструкцій слід дотримуватися цього посібника далі як правильно підключити Google Analytics до MonsterInsights.

Після успішного з’єднання вам потрібно буде відвідати Статистика »Доповнення встановити та активувати додаток електронної комерції MonsterInsights.

Аддон електронної комерції

Після активації увійдіть у свій Google Analytics панель приладів. Далі вам потрібно буде натиснути ім’я вашого веб-сайту, де ви хочете налаштувати відстеження електронної комерції.

Ваш веб-сайт в обліковому записі Google Analytics

Тепер перейдіть до Адміністратор налаштування на лівій бічній панелі.

Адміністратор

На цій сторінці вам потрібно буде перейти Налаштування електронної комерції в правій частині екрана.

Налаштування електронної комерції

Далі увімкніть Статус і Супутні товари варіанти. Ми обговорювали ці варіанти вище у вступі.

Увімкніть налаштування електронної комерції

Після ввімкнення натисніть на Далі кнопка для продовження.

Він відобразить Розширені налаштування електронної комерції варіант. Потрібно включити цю опцію звітування, щоб переглянути всі звіти в Google Analytics.

Увімкніть розширені налаштування електронної комерції

Тепер поверніться до області адміністратора WordPress. Відвідайте Статистика »Налаштування і натисніть на Відстеження вкладка. У меню ліворуч перейдіть до електронна комерція і натисніть кнопку Використовуйте розширену електронну комерцію налаштування.

Використовуйте розширений варіант електронної комерції

Детальніше:: Кращі плагіни для електронної комерції WordPress.

Це все. Тепер ви можете переглянути повний звіт про ваш магазин WooCommerce за допомогою відстеження електронної комерції Google Analytics MonsterInsights..

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися, як налаштувати відстеження електронної комерції Google Analytics для WooCommerce. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником про те, як налаштувати відстеження завантажень у WordPress за допомогою Google Analytics.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map