Як налаштувати відстеження користувачів у WordPress за допомогою Google Analytics

Як налаштувати відстеження користувачів у WordPress за допомогою Google Analytics


Ви хочете налаштувати відстеження користувачів у WordPress? Користувачі відстеження можуть дати вам уявлення про те, як ваші користувачі взаємодіють із вашим сайтом, покращити користувацький досвід та загалом збільшити більше трафіку та доходу.

Існує кілька інструментів для контролю за участю користувачів на вашому сайті WordPress. Усі ці інструменти мають власні функції та параметри, що дозволяє вам легко відслідковувати подорож відвідувачів.

У цій статті ми покажемо вам, як налаштувати відстеження користувачів у WordPress за допомогою Google Analytics.

Чому слід відстежувати користувачів у WordPress?

Причин відстеження користувачів вашого веб-сайту у WordPress може бути багато. Якщо ви користуєтесь веб-сайтом для членства, важливо знати популярні сторінки серед користувачів, які увійшли в систему, щоб ви могли покращити їх для нових відвідувачів.

Якщо ви запускаєте веб-сайт електронної комерції, ви можете відстежувати трафік і розуміти, які продукти швидше купуватимуть користувачі. Таким чином, ви можете максимізувати свій дохід, покращуючи найбільш відвідувані сторінки продуктів.

Загалом, відстеження користувачів дає вам уявлення про інтерес та перевагу користувачів, які увійшли в систему. Таким чином ви можете зробити свій веб-сайт більш привабливим і, можливо, отримати більше продажів та доходів.

Найпростіший спосіб налаштування відстеження користувачів на вашому сайті – це з’єднання Google Analytics із MonsterInsights.

Хоча Google Analytics пропонує безліч функцій відстеження, включаючи відстеження користувачів, їх включення може залякати, особливо якщо ви не розробник чи експерт Analytics.

Однак із MonsterInsights все, що вам потрібно зробити, – це натиснути кнопку, що дозволяє відстежувати користувача. За допомогою відстеження користувача ви можете відстежувати

  • Визначте, як зареєстровані користувачі використовують ваш сайт на різних пристроях.
  • Точно відстежуйте унікальні відвідування та взаємодії, які допоможуть вам скласти карту індивідуального подорожі покупця.
  • Клік на рекламні та партнерські посилання
  • Перегляд сторінок для окремих користувачів
  • І більше..

Відстеження користувачів у WordPress за допомогою MonsterInsights

Тепер, коли ви знаєте, чому слід налаштувати відстеження користувачів у WordPress, давайте продовжимо та подивимось, як це можна зробити покроково.

Крок 1: Встановлення MonsterInsights в WordPress

Перше, що вам потрібно зробити – це встановити та активувати MonsterInsights підключати. Щоб отримати докладніші відомості, ознайомтеся з нашим посібником, як встановити плагін WordPress.

Щоб налаштувати відстеження користувачів, вам знадобляться MonsterInsights Про план. У комплекті є багато варіантів автоматичного відстеження вихідних посилань, сторінок продуктів, партнерських посилань, оголошень та форм.

Після встановлення вам потрібно буде підключити Google Analytics до MonsterInsights. Для цього вам потрібно увійти до свого Google Analytics рахунок. Якщо у вас немає облікового запису, перегляньте це повне керівництво щодо встановлення Google Analytics у WordPress.

Після входу в систему потрібно відвідати Статистика »Налаштування в області адміністратора WordPress.

Звідти потрібно натиснути на Підключіть MonsterInsights натисніть кнопку для підтвердження автентичності у вашому обліковому записі Google Analytics.

Підключіть MonsterInsights

Далі вам потрібно вибрати профіль Google, який потрібно з’єднати з MonsterInsights.

Виберіть обліковий запис Google

Після цього потрібно дозволити MonsterInsights збирати дані з Google Analytics. На відображення даних аналітики на інформаційній панелі WordPress знадобиться до 24 годин.

Дозволити MonsterInsights підключатися до Google Analytics

MonsterInsights автоматично додає код Google Analytics у колонтитул вашого веб-сайту WordPress, і вам не потрібно редагувати жоден код.

Крок 2: Увімкнення відстеження користувачів у WordPress за допомогою MonsterInsights

Після успішного підключення відвідайте Статистика »Налаштування і натисніть на Відстеження вкладка. Звідти потрібно натиснути на Демографія вліво в меню.

Увімкнути відстеження користувача

На цій сторінці вам потрібно перевірити Увімкнути відстеження ідентифікатора користувача варіант.

Крок 3: Увімкнення відстеження користувачів у Google Analytics

Щоб увімкнути звіт про відстеження користувача в Google Analytics, увійдіть у свій акаунт та виберіть веб-сайт.

Вибір облікового запису Google Analytics

Далі вам потрібно відвідати Адміністратор налаштування.

Налаштування адміністратора

Звідти потрібно натиснути на Інформація про відстеження щоб розгорнути його, а потім натисніть на Ідентифікатор користувача налаштування під ним.

Відстеження ідентифікатора користувача

Після цього потрібно включити функцію User-ID, увімкнувши її та натиснувши на Наступний крок кнопка.

Увімкніть функцію User ID

Тепер натисніть на Наступний крок знову, не змінюючи нічого.

Наступний крок

Нарешті, натисніть на Створіть кнопку, щоб створити ідентифікатор користувача.

Створіть ідентифікатор користувача

На наступній сторінці вам потрібно додати ім’я в Назва перегляду звітів поле. Вам слід додати ІДЕНТИФІКАТОР КОРИСТУВАЧА як ім’я, щоб легко відстежувати користувачів.

Назва перегляду звітів

Далі слід прокрутити донизу і натиснути на Створити перегляд кнопка.

Створити подання

Це дозволить відстежувати користувачів у Google Analytics. Ви можете продовжити та натиснути логотип Google Analytics, щоб продовжити.

Де можна знайти звіт про відстеження користувачів у Google Analytics?

Тепер ви можете перевірити перегляд User-ID з іншими даними веб-сайту.

Перегляд даних User ID

Просто відвідайте Аудиторія »Провідник користувачів з лівого боку, щоб побачити дані користувача. Він відображатиме всіх користувачів із ідентифікатором користувача.

Список користувачів

Щоб переглянути детальнішу інформацію про конкретного користувача, натисніть на User ID, щоб розгорнути його.

Інформація про користувача

Ви можете перевірити інформацію про ідентифікатор користувача в WordPress, щоб дізнатися, який ідентифікатор асоціюється з тим, хто користувач. У своєму адміністраторі WordPress завітайте Користувачі »Усі користувачі. Перемістіть мишу на Редагувати посилання під іменем користувача, і воно відобразиться внизу екрана user_id =.

ідентифікатор користувача

Це все.

Також перевірте: Найкращі плагіни WordPress Analytics порівняно.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися, як налаштувати відстеження користувачів у WordPress. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником про те, як налаштувати відстеження авторів у WordPress за допомогою Google Analytics.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me