Як налаштувати відстеження завантажень у WordPress за допомогою Google Analytics

Як налаштувати відстеження завантажень у WordPress за допомогою Google Analytics


Ви хочете налаштувати відстеження завантажень файлів у WordPress? Відстеження завантажених файлів допоможе вам визначити, які з ваших електронних книг чи файлів PDF найбільше завантажуються користувачами.

У цій статті ми покажемо вам, як легко налаштувати відстеження завантажень у WordPress за допомогою Google Analytics.

Чому слід налаштувати відстеження завантажень за допомогою Google Analytics?

Якщо у вас на веб-сайті WordPress доступно декілька електронних книг чи інших корисних файлів, вам слід налаштувати відстеження завантажень, щоб перевірити, завантажують вони ці файли ваші користувачі. Ви також можете дізнатися, які з ваших файлів найбільше завантажують ваші користувачі.

Крім того, це допоможе вам дізнатися, які файли менше (або ні) завантажуються користувачами, так що ви можете коригувати свої стратегії та створювати лише той вміст, який найбільше приваблює користувачів на вашому веб-сайті.

Зазвичай ви використовуєте Google Analytics для моніторингу джерел трафіку та іншої корисної статистики на своєму веб-сайті WordPress. Однак Google Analytics не має системи відстеження завантажень для певних файлів.

Ми рекомендуємо використовувати MonsterInsights підключати. Це найкраще аналітичне рішення WordPress та допомагає легко відстежувати завантаження файлів.

Сказавши це, давайте подивимося, як легко налаштувати відстеження завантажень у WordPress за допомогою Google Analytics.

Налаштування відстеження завантажень у WordPress за допомогою Google Analytics

Перше, що вам потрібно буде зробити, це встановити та активувати плагін MonsterInsights. Вам слід придбати їхній план Pro, щоб легко налаштувати відстеження завантажень на своєму сайті. Детальніше дивіться наш покроковий посібник про те, як встановити плагін у WordPress.

Після активації вам потрібно буде налаштувати Google Analytics у WordPress за допомогою MonsterInsights. Це автоматично дозволить відстежувати завантаження файлів у WordPress.

Тепер ви можете продовжити та налаштувати, як ви хочете відслідковувати завантаження файлів. На інформаційній панелі MonsterInsights завантажені файли можна розглядати як події. Ви можете змінити цей параметр і побачити завантажені файли як перегляд сторінок.

Ми рекомендуємо відстежувати завантаження як події замість перегляду сторінок. Відстеження завантажень як подій більш плавно відображатиме статистику завантажень файлів на інформаційній панелі WordPress.

Відстеження завантажених файлів у вигляді перегляду сторінок може вплинути на статистику трафіку вашого веб-сайту. Якщо ви все ще бажаєте змінити налаштування за замовчуванням із подій на перегляд сторінок, просто увійдіть у свою адміністраторську область WordPress. Потім відвідайте Статистика »Налаштування» Відстеження на сторінці та перейдіть до меню “Завантаження файлів” з меню ліворуч.

Відстежуйте завантаження файлів у вигляді перегляду сторінок

Звідти виберіть Перегляд сторінки і натисніть кнопку Зберегти зміни, щоб зберегти ці налаштування.

Додавання додаткових розширень файлів для відстеження завантажень файлів

Цікаво, які розширення плагін MonsterInsights буде відслідковуватися як завантаження? Список наведено на сторінці завантаження файлів, включаючи doc, exe, js, pdf, ppt тощо.

Додайте більше розширень

Ви можете легко додати більше розширень у поле “Розширення файлів для відстеження як завантаження”. Клацніть на кнопку Зберегти зміни.

Примітка: Нові розширення відокремте комою у полі Розширення.

Перегляд завантажень файлів на інформаційній панелі WordPress

Щоб переглянути звіт про завантажені файли в WordPress, вам потрібно перейти Статистика »Звіт» Звіт видавців.

На цій сторінці прокрутіть униз до розділу Популярні посилання для завантаження, щоб переглянути завантаження.

Найпопулярніші посилання для завантаження

Перегляд завантажень файлів у Google Analytics

MonsterInsights дозволяє переглядати завантаження файлів у Google Analytics так само, як показує статистику трафіку вашого веб-сайту. Просто увійдіть у свій обліковий запис Google Analytics і натисніть посилання вашого веб-сайту, де ви відстежуєте завантаження.

Ваш веб-сайт в обліковому записі Google Analytics

Якщо ви вибрали перегляд сторінок у налаштуваннях MonsterInsights для завантаження файлів, просто перейдіть до Усі сторінки розділ, щоб знайти звіт про відстеження.

Звідти ви можете переглянути звіт, перейшовши на Поведінка »Вміст сайту» Усі сторінки.

Однак якщо ви вибрали події в налаштуваннях завантаження файлів, вам потрібно буде відвідати розділ звіту про події, щоб переглянути дані завантажених файлів..

Просто перейдіть до Поведінка »Події у лівому меню, і воно покаже вам кілька варіантів. Давайте обговоримо ці варіанти окремо.

 • Огляд: Якщо натиснути цю опцію, вона відобразить усі найпопулярніші події з вашого веб-сайту.
 • Найпопулярніші події: У цьому розділі ви побачите події, на яких ваші користувачі проводили найбільше часу.
 • Сторінки: У ньому відобразиться список усіх сторінок, на яких ви додали файли для завантаження для своїх користувачів, і вони натиснули опцію завантаження.
 • Потік подій: Ви можете відстежувати подорож своїх користувачів у розділі потоку подій. Він також дозволяє відстежувати, які файли подобаються більшості користувачів, зазначаючи час взаємодії, проведений на певних сторінках із завантажуваними файлами.

Щоб переглянути дані в діаграмах з деталями, перейдіть до сторінки Події »Найпопулярніші події розділ.

Відстеження подій у Google Analytics

Ви можете натиснути на опцію завантаження під Категорія події для перегляду повного звіту.

Звіт про події

Як працює функція відстеження завантажень файлів з MonsterInsights?

Google Analytics не має системи за замовчуванням для відстеження завантажень файлів. Однак MonsterInsights дозволяє легко відстежувати завантажені файли за допомогою Google Analytics.

У розділі звіту про події Google Analytics ви побачите всі завантажені ресурси, позначені під “посиланням на завантаження”.

Розділ звіту про події далі розділений на кілька стовпців. Ці компоненти будуть однаковими для завантажених файлів або будь-якого іншого відстеження подій у Google Analytics.

 • Категорія події: Ви побачите всі завантажені файли, натиснувши на мітку завантаження в стовпці Категорія подій (показано вище).
 • Дія події: Після натискання на мітку завантаження вона відобразить усі URL-адреси зі своїми завантажуваними ресурсами в стовпці Дія події, і ви можете натиснути будь-яку URL-адресу, щоб відстежувати завантаження.
 • Мітка події: Під цим стовпцем ви можете побачити заголовок або назву, з якою пов’язана ваша подія.

Це все. Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися, як налаштувати відстеження завантажень у WordPress за допомогою Google Analytics. Ви також можете переглянути альтернативи Google Analytics у нашій вітрині найкращих аналітичних рішень для WordPress.

Якщо ви хочете швидко створити свій веб-сайт і не хочете вручну додавати функції, перегляньте найкращі конструктори сторінок перетягування та перетягування сторінок для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map