Як отримати безкоштовний сертифікат SSL за хвилину (HTTPS)

Як отримати безкоштовний сертифікат SSL


Шукаєте безкоштовний сертифікат SSL для підвищення безпеки вашого веб-сайту? Сертифікат SSL тепер обов’язковий для всіх веб-сайтів. Якщо на вашому веб-сайті не встановлено сертифікат SSL, замість веб-сторінки в браузерах, як Google Chrome, з’явиться помилка.

У цій статті ми покажемо вам, як отримати безкоштовний сертифікат SSL, щоб захистити ваш сайт WordPress від загроз безпеці та зловмисного програмного забезпечення.

Що таке сертифікат SSL і навіщо це потрібно??

SSL є коротким для шару захищених сокетів. Він працює як шар брандмауера між користувачем та веб-сервером для безпечного перегляду.

Коли ви відвідуєте URL-адресу веб-сайту, він надсилає інформацію на сервер та відображає веб-сторінку у вашому браузері. Інформація, яку ви надсилаєте на сервер, може бути будь-якою з URL-адреси веб-сайту, ім’ям користувача / паролем, реквізитами кредитної картки, особистими даними, електронною адресою тощо. Ці дані є приватними, і з ними потрібно звертатися чутливо.

Якщо ви не застосували сертифікат SSL, то ваш веб-сайт може бути атакований або викрадений, що означає, що ви можете втратити важливу інформацію. Викрадачі використовують цю інформацію для шантажу користувачів. Обов’язково потрібно зберігати веб-сайт захищеним за протоколом HTTPS, додаючи сертифікат SSL.

Сертифікат SSL може видавати лише сертифікований орган, який визнав, що надає SSL сертифікати для веб-сайтів. Коли на ваш сайт додається сертифікат SSL, ви побачите замок і HTTPS з URL-адресою вашого веб-сайту.
Протокол HTTPS

Якщо сертифікат SSL не додано успішно, ви все одно побачите старий протокол HTTP, який є незахищеним. Популярні веб-браузери, як-от Google Chrome, відмовилися від сайтів, які зберігають протокол HTTP. Якщо ви спробуєте зайти на сайт без SSL-сертифіката, ви можете побачити помилку в браузері Google Chrome.

Хоча сертифікат SSL є обов’язковим для всіх веб-сайтів, ви повинні знати, що якщо ваш веб-сайт обробляє онлайн-платежі, входи / реєстрації користувачів, членство тощо, це ОБОВ’ЯЗКОВО для вас. В іншому випадку ваші дані, а також дані користувачів вашого сайту будуть піддаватися серйозному ризику.

Іноді сторонні сервіси, які керують платежами, також повідомлять вам про встановлення SSL / HTTP на вашому веб-сайті, щоб уникнути зламу. Це відбувається, коли ваш веб-сайт отримує платежі за допомогою онлайн-сервісу, наприклад PayPal або Stripe.

Давайте розглянемо деякі ключові моменти, які допоможуть вам зрозуміти, для чого вам потрібен сертифікат SSL:

  • Це підтверджує вашу ідентичність в Інтернеті та запевняє користувачів, що ваш веб-сайт гідний вкладати час у нього.
  • Ваші користувачі можуть здійснювати платежі без будь-яких питань безпеки.
  • Google підтримує веб-сайти, на яких активований протокол SSL / HTTP. Сайти з SSL / HTTP також матимуть кращі пошукові рейтинги, ніж сайти зі старим протоколом HTTP.

Тепер, коли ви знаєте, що таке сертифікат SSL і навіщо він вам потрібен, наступне, що вам потрібно знати, – це як він працює.

Як SSL-сертифікат захищає ваш веб-сайт?

SSL створює шар між користувачем та сервером веб-сайту. Цей шар зашифровує інформацію, яка обмінюється / передається від користувача на веб-сервері та назад у веб-переглядачі.

Коли користувач переглядає URL-адресу веб-сайту, перше, що він перевірить, це чи ввімкнено SSL / HTTP, а потім він шифрує інформацію, перш ніж надсилати її на сервер. На сервері є спеціальний ключ SSL, який допомагає в розшифровці інформації.

Аналогічно, коли сервер відповідає на запит користувача, він розшифровується за допомогою того ж ключа SSL для відображення на веб-сторінці. Шифрування допомагає захистити ваш веб-сайт та інформацію від викрадення.

Яка вартість сертифіката SSL?

На ринку є багато постачальників сертифікатів SSL. Усі ці провайдери є авторизованими і можуть пропонувати різні ціни. Ціна коливається в межах від 49 до 199 доларів США на рік залежно від послуг, пропонованих компанією SSL.

Деякі з популярних постачальників сертифікатів SSL також пропонують доповнення та такі послуги, як установка сертифіката SSL на вашому веб-сайті. Ці послуги мають додаткові витрати для користувача.

Ми рекомендуємо придбати ваш сертифікат SSL у GoDaddy. Вони є одним з найкращих реєстраторів доменних імен та постачальників веб-хостингів на ринку. Вони управляють понад 75 мільйонами доменів. Їх SSL сертифікати починаються від $ 2,49 / місяць, що є найкращою пропозицією для одного сайту. Вони також допомагають встановити сертифікат SSL у вашому домені.

Ціна SSL GoDaddy

Примітка: Ця інформація призначена для користувачів, які хочуть придбати сертифікат SSL. Якщо ви шукаєте безкоштовний сертифікат SSL, продовжте читання нижче.

Як ви можете отримати безкоштовний сертифікат SSL?

Сертифікат SSL є обов’язковим для всіх видів веб-сайтів. Але додаткова вартість сертифіката SSL багатьом власникам веб-сайтів ускладнює його встановлення. Це може бути дуже неприємно. Якщо для успішного веб-сайту зараз сертифікат SSL є обов’язковим, чому це так дорого? Чи не було б краще для всіх, якби вона була вільною?

Не хвилюйтесь: у нас є хороші новини для вас!

Існує некомерційна компанія під назвою Let’s Encrypt. Вони розуміють необхідність та важливість сертифікатів SSL для всіх веб-сайтів, тому вирішили запустити безкоштовний сертифікат для всіх. Їх вчинок доброти помітили деякі з найпопулярніших компаній у світі, такі як Facebook та Google, і підтримка їхньої справи зросла. Завдяки цьому, Let’s Encrypt може продовжувати свою роботу, допомагаючи власникам веб-сайтів, як ви.

Однак процес увімкнення сертифіката SSL за допомогою шифрування Let’s є вдосконаленим та не сприятливим для початківців. Вам потрібно буде мати навички кодування, знання сервера та повне командування Shell / SSH, щоб встановити шифрувати Let’s Encrypt на вашому веб-сайті.

Для початківців ми рекомендуємо використовувати кращих постачальників хостингів WordPress, які пропонують безкоштовні SSL сертифікати, купуючи веб-хостинг у них. Вони не тільки пропонують безкоштовний сертифікат SSL, але і встановлюють його на ваш веб-сайт; а це означає, що вам не потрібно нічого турбуватися.

Ось перелік усіх найкращих хостинг-провайдерів WordPress на ринку, які надають безкоштовний сертифікат SSL:

  1. Bluehost
  2. Сонник
  3. SiteGround
  4. Хостинг InMotion
  5. WPEngine
  6. Рідка павутина
  7. GreenGeeks

Якщо ви вже є клієнтом будь-якої з перерахованих вище хостинг-компаній, ви можете попросити їх команду підтримки клієнтів безкоштовно включити сертифікат SSL на вашому веб-сайті..

Однак якщо ви бажаєте ввімкнути SSL вручну, ми можемо навести вам приклад Bluehost. Вам потрібно увійти до свого рахунку cPanel і перейти до Мої сайти з лівого меню.

На цій сторінці потрібно натиснути на опцію “Керувати сайтом” на своєму веб-сайті, де потрібно включити SSL.

Управління сайтом

На вкладці “Безпека” ви побачите кілька налаштувань, включаючи безкоштовний сертифікат SSL. Просто увімкніть його, щоб увімкнути SSL на своєму веб-сайті.

Увімкнути безкоштовний SSL

Примітка: Усі провайдери веб-хостингу матимуть різні інформаційні панелі, але опцію SSL ви знайдете в налаштуваннях безпеки.

Ви також повинні прочитати кінцевий посібник із безпеки WordPress для отримання більш детальної інформації.

Якщо ви використовуєте будь-якого іншого постачальника веб-хостингу, ніж зазначений, і він не пропонує безкоштовний сертифікат SSL, ви можете просто перенести свій сайт WordPress в будь-яку з перелічених вище хостинг-компаній, щоб скористатися пропозицією безкоштовного сертифіката SSL..

Також перевірте: Як додати SSL та HTTPS у WordPress.

Що робити після встановлення сертифіката SSL

Увімкнувши сертифікат SSL на своєму сайті WordPress, вам також потрібно буде встановити свої URL-адреси та почати використовувати HTTP (захищений протокол).

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити Дійсно простий SSL плагін у WordPress. Ви можете ознайомитися з нашим посібником про те, як встановити плагін WordPress, якщо ви новинки не використовуєте.

Після активації вам не потрібно робити жодних додаткових кроків. Плагін автоматично перевірить, чи встановлений на вашому сайті сертифікат SSL та перенаправить усі ваші URL-адреси з HTTP на HTTP.

Дійсно простий SSL

Тепер ваш сайт WordPress використовує захищений протокол SSL / HTTPs, який робить ваш веб-сайт захищеним.

Якщо все-таки є файли або URL-адреси, які не завантажуються із захищених HTTP, це, швидше за все, пов’язано з неправильним кодуванням у плагіні, який ви використовуєте на своєму веб-сайті. Ви можете виявити несправний плагін і відключити його, щоб переконатися, що ви повністю захищені.

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам дізнатися, як отримати безкоштовний сертифікат SSL для вашого веб-сайту. Якщо вам сподобалась ця стаття, то також ознайомтеся з нашим покроковим посібником про те, як легко створити резервну копію свого веб-сайту WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me