Як отримати документи в електронному вигляді з WordPress

як підписувати документи в електронному вигляді в wordpress


Ви хочете піти на папері та підписати документи в електронному вигляді?

Оформлення документів під електронною поштою здається втомлюючим процесом – ваші користувачі повинні надрукувати документ, підписати та сканувати його, а потім вони повернуть вам його електронною поштою..

На щастя з WordPress, ви можете пропустити всі ці кроки та дозволити вашим користувачам підписувати документи з електронним підписом відразу. У цій статті ми розповімо, як підписати документи на веб-сайті WordPress, не проходячи всі тривалі процеси.

Але перед цим давайте розберемося, чому цифровий підпис важливий і як він може бути корисним для вашого бізнесу.

Навіщо підписувати документи в електронному вигляді

Незалежно від того, яким бізнесом ви займаєтесь в Інтернеті, ви можете підписати документи в електронному вигляді.

По-перше, електронний підпис або цифрове отримання документів, підписаних, полегшує клієнту підписання документів. Ваші клієнти можуть підписати папери просто за допомогою миші або сенсорного екрану і одразу надіслати їх вам.

По-друге, ви можете пропустити всі кроки надсилання електронної пошти туди-сюди і швидше все робити. Це означає, що ви можете швидко закрити угоди і не потрібно чекати, поки ваші папери підпишуться.

Крок 0: Створіть документ про договір про надання послуг

Перш ніж створити копію договору про надання послуг, вам потрібно знати точні моменти, які слід включити до неї, щоб мати правильні реквізити перед тим, як підписати її. Типова копія угоди зазвичай складається з наступного:

 1. Умови обслуговування та оплати
 2. Адреса та контактний номер вашого клієнта
 3. Поле підпису

Якщо ви не впевнені, як створити копію угоди, це зразок може допомогти вам почати роботу. Як тільки ваша угода готова, ви можете додати поле цифрового підпису до своєї копії. Ось як це можна зробити.

Крок 1: Встановіть модуль WPForms для додавання поля цифрового підпису

WPForms

Перший крок – встановити та активувати WPForms плагін на вашому сайті. WPForms – це один з найкращих і найпопулярніших плагінів для контактної форми WordPress, який дозволяє створювати будь-який тип форми, включаючи форму цифрового підпису з її надійним конструктором перетягування та перетягування. Їй не потрібно абсолютно ніякого кодування і потрібно менше 5 хвилин, щоб створити свою першу форму.

Крок 2: Встановіть WPForms Signature Addon

На другому кроці потрібно встановити WPForms Підпис підпис Для цього перейдіть на інформаційну панель WordPress і натисніть на WPForms »Додатки. Тепер використовуйте поле пошуку, щоб знайти WPForms Signature Addon.

Додавання підпису WPForms

Опинившись, натисніть на Активуйте кнопка, щоб аддон почав працювати.

Крок 3: Створіть свою першу форму для ввімкнення електронного підпису

Тепер, коли ви встановили та активували додаток, саме час створити свою першу форму з підтримкою E-Signature. Для цього перейдіть на панель приладів і натисніть на WPForms »Додати нове.

Тепер виберіть шаблон форми. Є кілька варіантів на вибір. Але заради цього підручника ми виберемо Проста контактна форма варіант.

Простий шаблон контактної форми

Тепер ви повинні знаходитись на сторінці свого конструктора форм, де ви побачите всі елементи зліва та візуальний конструктор праворуч. Оскільки це конструктор перетягування, ви можете легко перетягнути параметри зліва та опустити їх у формі праворуч.

Ви також можете змінити порядок своїх полів, перетягнувши їх і перетягнувши їх у потрібне місце. Коли ви додасте всі необхідні поля та додасте копію, яку ви написали для угоди, додайте її Підпис варіант із розділу Фантазії поля. Просто перетягніть цю опцію і залиште її у формі.

Додаток для підпису WPForms

Не забудьте вдарити Зберегти кнопка у верхньому правому куті поля.

Крок 4: Вставлення форми підпису на ваш веб-сайт

Тепер ваша форма готова і готова до роботи. Все, що вам потрібно – це вставити свою форму на свій сайт, щоб вона була видимою для ваших користувачів. Створіть нову публікацію / сторінку (або відредагуйте існуючу) та просто натисніть на Додати форму кнопки над панеллю інструментів.

Додати форму до публікації

З’явиться спливаюче меню. Виберіть контактну форму, яку ви створили, у спадному меню. Потім натисніть кнопку Додати форму.

Натисніть Публікувати (або Оновіть, якщо ви редагуєте вже існуючу публікацію / сторінку), і ваша форма з’явиться в прямому ефірі на вашому веб-сайті, готова до прокатки та прокатки.

Це воно! Ваші користувачі тепер можуть легко використовувати поле для підписання форми та подання, не проходячи жодного складного процесу. Залежно від ваших вимог, ви можете додати або видалити будь-яке поле зі своєї форми.

електронний підпис, як підписати форму

З WPForms, у вас може бути багато інших таких розширених функцій, які полегшать вам речі. Щоб дізнатися про ці функції, прочитайте наш детальний огляд на WPForms.

Якщо вам сподобалась ця стаття, ви також можете перевірити, як створити користувальницьку сторінку входу в WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map