Як перемістити свій сайт з WordPress.com на WordPress.org

як перейти з wordpress.com до wordpress.org


Ви хочете перенести свій сайт або блог з WordPress.com на WordPress.org?

Незважаючи на те, що WordPress.com може стати для вас корисним пунктом для початку роботи з веденням ведення блогів, оскільки ваш блог повинен розвиватися, ви можете перейти на WordPress, що розміщується на власних веб-сайтах (WordPress.org), щоб ви могли мати більше контролю над своїм блогом.

WordPress.org – це повнофункціональна система управління вмістом. Окрім того, що ви надаєте повний контроль над своїм блогом, WordPress.org дозволяє вам налаштувати зовнішній вигляд свого блогу так, як вам потрібно, монетизувати його, як вам завгодно, додавати сторонні відстеження, включаючи Google Analytics, та багато іншого.

Прочитайте всі відмінності між WordPress.com та WordPress.org.

У цьому покроковому посібнику ми розповімо, як перенести свій блог з WordPress.com на WordPress.org.

Ось перелік кроків, які ми розповімо в цьому посібнику:

Примітка: Якщо ви плануєте перемикати домени, ми пропонуємо повне керівництво про те, як правильно перемістити WordPress до нового доменного імені.

Крок 1. Придбайте веб-хост

Щоб перенести свій сайт на власну платформу WordPress, вам потрібно мати власне доменне ім’я та обліковий запис хостингу WordPress. Якщо на вашому веб-сайті WordPress.com вже створений користувальницький домен, ви можете зберегти те саме ім’я домену навіть після переміщення його.

Доменне ім’я: Ваше доменне ім’я – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті, як-от Google.com або IsItWP.com. Це те, що ваші клієнти вводять у своїх браузерах, щоб отримати доступ до вашого веб-сайту. Ім’я домену зазвичай коштує близько 14,99 доларів на рік, але ми розповімо, як отримати його безкоштовно пізніше в цій статті.

веб хостинг: Як ви, можливо, знаєте, WordPress.com – це безкоштовна і найкраща платформа для розміщення блогів, яка має чимало обмежень, як-от неможливість встановлення плагінів та обмежена налаштування тощо. сайту, вам доведеться придбати хостинг-акаунт. У вашому обліковому записі веб-хостингу зберігається вміст і файли вашого веб-сайту.

Подумайте про це як про будинок нового веб-сайту. Коли відвідувач намагається отримати доступ до вашого сайту, ввівши вашу веб-адресу (доменне ім’я), він буде спрямований на файли веб-сайту, що зберігаються на вашому веб-сервері хостингу. Зазвичай веб-хостинг коштує $ 7,99 на місяць.

Коли ви починаєте з власного розміщення WordPress, поєднана вартість домену та хостингу може здатися дуже багатою.

Ось чому ми розробили угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та 65% знижки на хостингу WordPress.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Bluehost – одна з найбільших хостингових компаній у світі. Вони також є офіційно рекомендованим хостинг-провайдером WordPress.org.

Щоб придбати обліковий запис веб-хостингу, перейдіть на веб-сайт Bluehost і натисніть на Починай зараз кнопка.

створити блог на bluehost

На наступній сторінці відтепер вам запропонують вибрати план. Оскільки ви тільки починаєте роботу, ви можете вибрати базовий план, який також включає безкоштовний домен та безкоштовний SSL. Ви завжди можете оновити свій обліковий запис у міру зростання вашого веб-сайту.

виберіть план синього заходу для створення блогу

Тепер ви можете або вибрати вже наявний у вас домен, або придбати новий домен безкоштовно. Якщо ви не використовували користувальницький домен на WordPress.com, радимо отримати новий домен, оскільки він безкоштовний.

придбання домену bluehost

Тепер вам буде запропоновано ввести інформацію свого облікового запису. Для легкої реєстрації ви можете увійти за допомогою даних про вхід у Google лише за кілька кліків.

створення облікового запису bluehost

Після введення деталей прокрутіть сторінку вниз, поки не знайдете поле інформації про пакет. Ви можете вибрати базовий план на 12 місяців, 24 місяці або 36 місяців. Щоб заощадити гроші, ви можете зняти прапорець, які були вибрані за замовчуванням. Коли ви починаєте, ці додатки вам не знадобляться. Ви завжди можете їх додати пізніше, якщо потрібно.

Примітка: Вибираючи план на 36 місяців, ви отримаєте найкраще співвідношення своїх грошей!

інформація про пакет bluehost

Після налаштування плану прокрутіть сторінку вниз далі, щоб ввести свої платіжні дані. Вам потрібно погодитися з їх умовами надання послуг, а потім натиснути Надіслати.

Це воно!

Ви успішно підписалися на план хостингу. Вам буде запропоновано створити пароль для свого облікового запису. Після цього ви отримаєте електронний лист із подробицями про те, як увійти на панель керування веб-хостингом (cPanel), де ви зможете керувати всім, від розміщення файлів до електронної пошти та підтримки.

Крок 2: Встановіть WordPress

Після придбання облікового запису веб-хостингу наступним кроком буде встановлення на нього WordPress. Також слід ознайомитись із цією статтею про те, навіщо використовувати WordPress.

З Bluehost вам не доведеться проходити окремий процес установки WordPress, оскільки Bluehost тепер робить це за замовчуванням. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати тему WordPress, вказати ім’я та теги для вашого блогу, і ви будете готові розпочати роботу з WordPress.

Після підписки на ваш хостинг-план вам буде запропоновано вибрати тему WordPress. На цьому кроці ви можете вибрати майже будь-що, тому що ви завжди можете змінити тему пізніше.

виберіть тему

Після цього вам буде запропоновано вибрати ім’я та теги для вашого блогу.

створити новий блог wordpress

Вказавши деталі, натисніть Далі. Тепер Bluehost автоматично встановить WordPress для вас. Як тільки це буде зроблено, він покаже вам такий екран:

установка WordPress успішна

Ви можете увійти на свій сайт, додавши wp-admin до вашої URL-адреси. Ось як має виглядати ваша URL-адреса для входу в WordPress:

http://example.com/wp-admin

Тепер ви можете увійти до свого блогу WordPress із використанням облікових даних, надісланих на вашу електронну адресу.

wordpress вхід

Крок 3: Експортуйте свій вміст з WordPress.com

Увійдіть у свій обліковий запис WordPress.com та перейдіть на інформаційну панель свого блогу. Потім переходьте до Інструменти »Експорт.

Ви перейдете на нову сторінку, де вам запропонують вибрати між безкоштовним або керованим перекладом. В Експорт , натисніть кнопку Почніть експортувати.

експортуйте wordpress.com на wordpress.org

Далі виберіть Весь вміст експортувати весь вміст з WordPress.com, а потім натисніть на Завантажте експортний файл кнопка.

завантажити експортний файл з WordPress.com

У ваш комп’ютер буде завантажений XML-файл, який містить усі ваші публікації, сторінки, зображення, коментарі, користувацькі поля, категорії, теги, меню навігації та іншу інформацію.

Крок 4: Імпортуйте свій вміст у WordPress, що розміщений самостійно

Тепер, коли ми експортували ваш вміст з WordPress.com, наступним кроком є ​​імпорт їх на ваш новий сайт. Увійдіть у свою нову інформаційну панель WordPress та перейдіть до Інструменти »Імпорт.

встановити імпорт WordPress

Далі натисніть на Встановити зараз поруч з WordPress. Це дозволить встановити плагін імпортера WordPress на ваш новий сайт. Після встановлення натисніть Запуск імпортера щоб активувати плагін. Він перенесе вас на сторінку, де вам буде запропоновано завантажити файл WordML WordPress.com, завантажений у попередньому кроці.

імпорт WordPress

Виберіть файл і натисніть Завантажте файл та імпортуйте.

Примітка: якщо розмір вашого файлу перевищує обмеження для завантаження, показане на сторінці, у вас є два варіанти: Ви можете або попросити вашу веб-хостинг-компанію тимчасово збільшити ліміт завантаження або розділити файл за допомогою Розбивач файлів WXR.

Після завантаження вам буде запропоновано імпортувати авторів або призначити публікації існуючим користувачам. Якщо ви хочете імпортувати вкладення, установіть прапорець і натисніть Надіслати.

імпортувати wordpress та призначити авторів

Як тільки все буде зроблено, ви побачите повідомлення про успіх.

імпорт WordPress повідомлення про успіх

Крок 5. Імпортуйте свої посилання на блог

Якщо ви використовували функцію посилань Blogroll на своєму старому веб-сайті WordPress.com, можливо, вам захочеться імпортувати їх і на новий сайт..

Посилання на журнал експорту експортуються у форматі OPML. Це формат XML, який дозволяє експортувати та імпортувати ваші посилання та категорії посилань. Ви можете знайти свій OPML-файл WordPress.com, відвідавши таку адресу:

http://example.wordpress.com/wp-links-opml.php

Обов’язково замініть приклад з піддоменом вашого блогу WordPress.com Якщо ви вже використовуєте користувацький домен у своєму блозі WordPress.com, то ви можете замінити весь домен, як показано нижче:

http://www.example.com/wp-links-opml.php

Після відкриття файлу OPML у вашому браузері просто збережіть файл на своєму комп’ютері, натиснувши CTRL + S (Command + S на Mac).

wordpress.com опт файл

Завантаживши файл OPML, вам потрібно імпортувати його на ваш щойно встановлений сайт WordPress.

За замовчуванням, власний розміщений WordPress не забезпечує менеджер посилань, як WordPress.com.

Щоб увімкнути посилання так само, як ваш веб-сайт WordPress.com, вам потрібно буде встановити плагін під назвою Менеджер посилань з сховища плагінів.

Плагін не оновлювався протягом останніх двох років, але ви можете впевнено встановити його, оскільки не потребує оновлення..

Після активації плагін додасть нове меню, Посилання у панелі адміністратора WordPress.

увімкніть ведення блогів у самому розміщеному WordPress

Тепер, щоб керувати посиланнями та блогами свого сайту WordPress.com, вам потрібно буде імпортувати їх на свій сайт WordPress. Відвідати Інструменти »Імпорт і натисніть на Blogroll, щоб встановити імпортер OPML, а потім клацніть Запуск імпортера.

імпорт блогу з WordPress.com

Вам буде запропоновано завантажити файл OPML, який ви зберегли раніше. Вибравши файл для завантаження, натисніть Імпорт файлу OPML.

Ви побачите повідомлення про успіх після завантаження всіх посилань.

Крок 6: Установіть свій блог WordPress.com приватним

Очевидно, що вам не потрібно буде зберігати два окремих сайти з однаковим вмістом як на WordPress.com, так і на самому розміщеному WordPress. Вам потрібно буде або перенаправити всіх користувачів на новий сайт, або зберегти приватний сайт WordPress.com, так що він буде видимий лише вам та користувачам, яких ви вибрали.

На цьому кроці розглянемо, як зберегти приватний сайт WordPress.com.

Якщо ви не хочете переспрямовувати своїх старих користувачів на новий сайт, перейдіть на сторінку Налаштування »Читання. У розділі Видимість сайту виберіть Я хотів би, щоб мій сайт був приватним.

встановити приватний сайт wordpress.com

Якщо ви деякий час ведете блоги та виросли віддану аудиторію, то не має сенсу залишати їх повішеними. Google та інші пошукові системи також можуть індексувати ваш сайт. На вашому новому сайті слід залишати недоторканими як рейтинги вашої пошукової системи, так і старі користувачі.

Ми покажемо вам, як перенаправити відвідувачів і зберегти рейтинги пошуку на наступному кроці.

Крок 7: Перенаправлення відвідувачів та збереження рейтингу пошуку

Перенаправлення користувачів на нове місце із заголовком 301 – це стандартне рішення для збереження рейтингу пошуку під час переміщення сайту з одного місця на інше. З WordPress.com у вас немає доступу до .htaccess, тому ви не можете самостійно вносити будь-які зміни, щоб зберегти рейтинг пошукових систем. Однак WordPress.com пропонує платне оновлення, перенаправлення сайту, яке забезпечує цю функціональність.

Перейдіть на сторінку переадресації сайту у своєму обліковому записі WordPress.com та виберіть свій старий сайт для переадресації.

виберіть сайт для переадресації сайту

Функціональність переадресації коштує 13 доларів США на рік. Це оновлення забезпечує переадресацію 301, що дозволяє відвідувачам та пошуковим системам автоматично перенаправлятись на ваш новий сайт.

Пов’язані: Кращі плагіни для перенаправлення для WordPress.

перенаправлення сайту wordpress.com на wordpress.org

Вам може бути цікаво: “як довго я повинен продовжувати платити за цю функцію переадресації?” Відповідь – стільки, скільки ви хочете. Однак ми рекомендуємо вам зберігати цю функцію принаймні протягом 2 років. Таким чином ви приділяєте своїм користувачам достатньо часу для запам’ятовування вашого нового доменного імені.

Якщо ви змінюєте домени, то інша річ, яку ви хочете зробити, – це оновити всі в поштових URL-адресах. Якщо ви коли-небудь зв’язували свої публікації, тоді обов’язково оновіть ці посилання на вашому новому сайті.

Найкращі практики WordPress, які слід дотримуватися після міграції сайту

Тепер, коли ви завершили перенесення свого веб-сайту WordPress.com на WordPress.org, наступне, що ви хочете зробити, – це дотримуватися найкращих практик WordPress, щоб забезпечити безпеку свого веб-сайту та підвищення аудиторії на самостійній платформі WordPress..

Перш ніж вибрати випадкову безкоштовну тему для свого сайту, подивіться наш список найкращих тем WordPress і вирішіть, яка з них буде найкращим вибором для ваших потреб.

Після міграції нижче наведено кілька речей, які потрібно негайно зробити на новому веб-сайті WordPress:

 • Контактний формуляр: Додайте контактну форму на свій веб-сайт WordPress. Ви також можете перевірити найкращі плагіни контактної форми WordPress.
 • Додати відстеження Google Analytics: Додайте відстеження Google Analytics на новий сайт WordPress, встановивши Плагін MonsterInsights.
 • Безпека WordPress: Забезпечте безпеку кулею WordPress, встановивши частину
  кращі плагіни безпеки WordPress. Ви також повинні прочитати кінцевий посібник із безпеки WordPress для отримання більш детальної інформації.
 • Удосконалити SEO WordPress: Підвисьте свій SEO, використовуючи найкращі плагіни WordPress SEO.
 • Резервне копіювання WordPress: Сплануйте резервну копію вашого сайту WordPress за допомогою
  найкращий плагін для резервного копіювання WordPress.
 • Продуктивність WordPress: Поліпшення продуктивності WordPress, встановивши найкращі кешування WordPress та інші плагіни продуктивності WordPress.
 • Запобігайте дії спам-коментарів: Запобігайте дії спам-коментарів, встановлюючи плагін Akismet на своєму сайті.
 • Розвивайте свій веб-сайт: Розширюйте своїх відвідувачів та клієнтів, використовуючи найкращі плагіни для покоління WordPress.

Часті питання (FAQ)

Допоможи сотням користувачів перенести свій блог з WordPress.com на самостійно розміщений WordPress.org, ми виявили, що люди задають однакові запитання знову і знову. Ось чому ми склали список часто задаваних питань, щоб ви могли легко перенести свій блог, без проблем.

Що відбувається з моїми підписниками WordPress.com?

Щоб перемістити своїх підписників з WordPress.com на ваш власний веб-сайт WordPress, вам потрібно буде встановити плагін Jetpack. Використовуючи Jetpack, ви можете передати своїх передплатників, дотримуючись цього підручника.

Які витрати на перехід на WordPress.org?

WordPress безкоштовний. Як описано в підручнику, щоб перенаправити користувачів та зберегти рейтинг пошуку непошкодженим на новому веб-сайті, вам доведеться підписатися на переадресацію сайту за 13 доларів на рік принаймні 2 роки. Крім цього, вам потрібно заплатити за ваше доменне ім’я та обліковий запис хостингу, щоб запустити власний веб-сайт WordPress. Ви можете придбати доменне ім’я за 14,99 доларів США на рік та хостинг-рахунок за 7,99 доларів на місяць. Загалом, розміщення сайту на самому розміщеній платформі WordPress обійдеться всього в 123,87 доларів на рік.

Ви можете знайти тисячі безкоштовних тем і плагінів для свого блогу. Однак якщо ви віддаєте перевагу преміум-тем і плагінів, поточна вартість вашого блогу може збільшитися.

Я вже заплатив WordPress.com, чи можу я отримати відшкодування?

Так! WordPress.com дозволяє випробувати їх платний план без ризику протягом 30 днів. Якщо ви придбали їхній платний план за останні 30 днів, ви можете попросити повне повернення коштів. Якщо ваше доменне ім’я зареєстровано протягом останніх 48 годин, ви також можете отримати відшкодування за нього.

Чи зламаються мої зображення?

Ні, не будуть. При передачі за допомогою файлу імпорту всі додані зображення завантажуються, а посилання оновлюються. Однак ми помітили одне питання: якщо URL-адреса зображення починається з files.wordpress.com, їх неможливо перетворити. Якщо ви помітили, що URL-адреса зображення не змінилася і все ще вказує на WordPress.com, рекомендуємо скористатися імпортувати зовнішні зображення плагін, щоб перемістити ваші зображення без ризику.

Я зареєстрував свій домен через WordPress.com, чи можу я все-таки рухатися?

Так, ти можеш. Якщо у вас вже є доменне ім’я, зареєстроване через WordPress.com, то вам може знадобитися лише обліковий запис веб-хостингу. Ви можете вказати це доменне ім’я на новому власному веб-сайті WordPress. Крім того, ви можете перенести своє доменне ім’я до реєстратора доменних імен, наприклад NameCheap або Godaddy.

Чи впаде мій веб-сайт при переключенні?

Ні! Ви можете перемістити веб-сайт із нульовим простоєм, дотримуючись наш підручник.

Ви можете почати відстежувати власний веб-сайт WordPress, встановивши Google Analytics.

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам безперешкодно переключити ваш сайт WordPress.com на власний розміщення WordPress.org. Ви також можете ознайомитись з нашими покроковими посібниками про те, як перенести WordPress з локального сервера на активний сайт і перейти з Середнього до WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map