Як перенести на WordPress з будь-якої CMS або сайту (крок за кроком)

Як перейти на WordPress з будь-якої CMS або веб-сайту


Ви хочете перейти на WordPress з будь-якої CMS або веб-сайту?

Це абсолютно добре, якщо ви вже створили веб-сайт на будь-якій платформі або CMS. Коли ваш бізнес зростає, ви можете будь-коли перенести свій веб-сайт на WordPress, незалежно від того, яку CMS ви використовуєте. Не тільки дешевше запускати сайт на WordPress, але і надає нескінченні можливості покращити свій сайт будь-якими функціями, про які можна подумати, як інтеграція вітрини електронної комерції, форуми, соціальна мережа з нішею тощо..

У цій статті ми покажемо вам, як перейти до WordPress з будь-якої CMS або веб-сайту.

Кінцевий посібник з міграції WordPress

Ось точні кроки, які ми розповімо в нашому покроковому посібнику з міграції WordPress:

 1. Визначте свою платформу веб-сайту: статичну або CMS
 2. Виберіть хостинг WordPress
 3. Встановіть WordPress і виберіть тему
 4. Експортуйте свій існуючий веб-сайт
 5. Імпортуйте веб-сайт у WordPress
 6. Керуйте перенаправленнями та постійними посиланнями
 7. Що робити після міграції

Чому варто перенести свій веб-сайт до WordPress?

WordPress – найпопулярніший веб-розробник веб-сайтів. Це дуже гнучко і легко налаштувати. Дуже багато найбільших світових брендів використовують WordPress для управління своїми сайтами.

У WordPress можна керувати без будь-яких знань кодування чи програмування. Він також оснащений багатьма вбудованими функціями, які роблять його найкращим вибором як для початківців, так і для розробників.

Давайте розглянемо деякі ключові причини, які змушують людей обирати WordPress на інших платформах.

SEO-дружні: Незалежно від того, що це ваш веб-сайт для малого бізнесу, портфоліо чи будь-який інший, WordPress дозволяє легко оптимізувати ваш сайт для SEO. Ви можете вибрати користувальницьку оптимізовану для SEO структуру постійних посилань кількома клацаннями миші. Встановивши плагін SEO, ви можете легко додати мета-опис, мета-заголовок та іншу інформацію SEO, не потребуючи жорсткого коду свого сайту.

Легко налаштувати: З появою редактора Gutenberg та WordPress Customizer, користуватися WordPress тепер простіше, ніж будь-коли !. Просто внесіть будь-які зміни та миттєво перегляньте зміни прямо на інформаційній панелі, без попереднього перегляду сторінки.

Щоб отримати додаткові причини, перегляньте наше повне керівництво про те, чому слід використовувати WordPress.

Перш ніж почати, важливо знати, що існує два типи WordPress платформ. WordPress.com – це розміщене рішення та WordPress.org, яка є платформою, що розміщена самостійно. У цьому посібнику ми використовуватимемо WordPress.org, що розміщений на власних веб-сайтах, оскільки він дає вам повний контроль над своїм сайтом.

Почнемо переходити до WordPress з будь-якої CMS або веб-сайту, крок за кроком.

Примітка: Перш ніж зануритися в цей підручник, ви припускаєте, що у вас є динамічний веб-сайт на основі CMS. Якщо у вас є статичний / HTML-сайт, можливо, ви захочете найняти професійного розробника для переміщення вашого веб-сайту в WordPress.

Крок 1. Визначте свою платформу веб-сайту: CMS або Static

Перше, що вам потрібно зробити, це дізнатися, чи створений вихідний веб-сайт на основі системи управління вмістом чи просто статичний / HTML-сайт. Система управління вмістом дозволяє вам налаштувати свій сайт із бекенда.

Дізнатися, чи ваш сайт динамічний чи статичний, ви можете перейти на Wappalyzer.com. Потім введіть доменне ім’я вашого веб-сайту у вікні та з’ясуйте, чи він використовує якусь програму.

міграція wordpress з пошуку технології CMS

Якщо ваш веб-сайт не розроблений на будь-якій CMS або додатку, можливо, ви захочете найняти професійного розробника для переміщення вашого сайту в WordPress.

Процес міграції відрізняється залежно від програми, створеної для вашого веб-сайту.

 • Перейдіть до наступного кроку, якщо ваш сайт створений за допомогою спеціальної CMS
 • Посібник з міграції Blogger до WordPress
 • Посібник з міграції Wix до WordPress
 • Weebly до посібника з міграції WordPress
 • Посібник з міграції WordPress від середніх
 • Побудовник веб-сайтів Godaddy для посібника з міграції WordPress

Крок 2: Виберіть хостинг для WordPress

Щоб створити веб-сайт на самому розміщеному WordPress.org, вам доведеться мати доменне ім’я та обліковий запис веб-хостингу.

Ім’я домену – це URL-адреса (наприклад, isitwp.com), яку люди вводять у своїх браузерах для доступу до вашого веб-сайту. Веб-хостинг – це місце, де ви будете зберігати весь свій вміст і файли. Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з різницею між доменним іменем та веб-хостингом.

Хоча там є десятки хостингів WordPress, ми рекомендуємо використовувати Bluehost. Це один з найпопулярніших провайдерів веб-хостингу та офіційно рекомендований сервіс хостингу від WordPress.org.

Ми уклали угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та велику знижку на веб-хостинг.

bluehost-веб-сайт

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Перейдіть на веб-сайт Bluehost і натисніть на Почати кнопка. Далі вам потрібно вибрати план хостингу для вашого нового веб-сайту WordPress. Виберемо основний план, як тільки ви починаєте. Він включає безкоштовне доменне ім’я та безкоштовний сертифікат SSL. Ви завжди можете оновити пізніше, коли ваш веб-сайт росте.

виберіть план блакитного гостя для веб-сайту ресторану

Після цього потрібно вибрати доменне ім’я. Ви можете використовувати наявний власний домен або безкоштовно зареєструвати новий.

придбання домену bluehost

На наступній сторінці вам потрібно ввести інформацію про ваш рахунок. Для легкої реєстрації ви можете ввійти в Google і завершити налаштування за кілька кліків.

створення облікового запису bluehost

Тепер прокрутіть униз до вікна інформації про пакет. Існує кілька варіантів, включаючи базовий план на 12 місяців, 24 місяці або 36 місяців. Ви також можете бачити, що кілька доповнень попередньо вибрані, що становить загальну ціну. Ми рекомендуємо зняти галочку з додатків, оскільки вони вам зараз не знадобляться. Ви завжди можете їх придбати пізніше, коли захочете.

Щоб отримати найкращу ціну на веб-хостингу, виберіть 36-місячний план.

інформація про пакет bluehost

Просуваючись вперед, потрібно прокрутити вниз, щоб ввести свої платіжні дані. Ви повинні погодитися з їх “Умовами надання послуг”, а потім натисніть кнопку Надіслати.

На наступному кроці потрібно створити пароль для свого хостинг-акаунта. Ви отримаєте електронний лист із деталями про те, як увійти на панель керування веб-хостингом (cPanel), де можна керувати файлами хостингу, електронними листами та підтримкою.

Для отримання більш детальної інформації про Bluehost, ознайомтеся з нашим повним оглядом Bluehost.

Крок 3: Встановіть WordPress і виберіть тему

Після придбання доменного імені та веб-хостингу вам потрібно встановити WordPress. Багато постачальників веб-хостингів, включаючи Bluehost, пропонують установку WordPress в один клік, щоб заощадити ваш час.

Вам потрібно перейти до свого рахунку Bluehost. Звідти ви можете натиснути на піктограму WordPress, щоб додати ім’я та теги вашого веб-сайту. Вам також потрібно вибрати свою тему WordPress і натиснути на Встановити кнопка.

Каталог тем

Оскільки є тисячі безкоштовних тем WordPress, це залякає пошук потрібної для вашого сайту. Усі теми мають різні функції та параметри. Гарна тема повинна включати в себе гарний дизайн шаблону, меню навігації, бічні панелі, підтримку віджетів, шорт-коди та шаблони сторінок..

Ви також можете перевірити найкращі та найпопулярніші теми WordPress усіх часів.

Для цього посібника ми будемо використовувати Тему Astra. Це популярна і багатоцільова тема WordPress, створена для створення будь-якого веб-сайту.

Тема Астри

Крок 4: Експорт вашого веб-сайту на основі CMS

Експорт існуючого або вихідного веб-сайту з CMS настільки простий. У розділі адміністратора вашого сайту з’явиться можливість експорту XML-файлу з повним вмістом, носіями та базами даних. Вам потрібно буде зберегти цей файл на своєму комп’ютері для міграції.

Крок 5. Імпортуйте веб-сайт на базі CMS в WordPress

Щоб імпортувати сайт на базі CMS в WordPress, перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати WP All Import підключати. Щоб отримати докладніші відомості, ознайомтеся з нашим посібником, як встановити плагін WordPress.

Після активації вам потрібно відвідати Весь імпорт »Новий імпорт в області адміністратора WordPress. Звідти натисніть на Завантажте файл кнопка.

Завантажте файл

Це відкриє діалогове вікно, де потрібно вибрати XML-файл, який ви експортували. Натисніть на відчинено кнопка для продовження.

Відкрийте XML-файл

Під час завантаження файлу ви побачите смужку прогресу, що показує хід процесу завантаження.

Хід завантаження файлів

Далі вам потрібно натиснути на Перейдіть до кроку 2 кнопка.

Продовжуйте крок другий

У WordPress можна імпортувати кілька елементів. Вам слід вибрати елемент і натиснути на Перейдіть до кроку 3 кнопка.

Елемент імпорту

Тепер потрібно перетягнути заголовок та опис у відповідні поля з правої частини екрана.

Додати опис заголовка

Прокрутіть вниз і натисніть на Перейдіть до кроку 4 кнопка.

На наступному кроці потрібно натиснути на Автовизначення кнопка для поля унікального ідентифікатора. Він автоматично заповнить поле правильним елементом.

Автовизначення

Прокрутіть донизу і натисніть на Продовжуйте кнопка.

Після завершення роботи натисніть на Підтвердіть & Виконати імпорт кнопка. Усі дані з XML-файлу будуть імпортовані в WordPress.

Підтвердити імпорт

Після завершення імпорту також з’явиться повідомлення про успіх.

Крок 6: Керуйте перенаправленнями та постійними посиланнями

Вам потрібно додати переадресації на свій веб-сайт, щоб зберегти рейтинги пошукових систем. Коли користувач відвідує стару URL-адресу, він перенаправить на ту саму сторінку на вашому новому сайті WordPress.

Просто дотримуйтесь цього покрокового керівництва далі налаштування переспрямувань у WordPress.

Наступне, що вам потрібно зробити – це керувати структурою постійних посилань. У області адміністратора WordPress завітайте Налаштування »Постійні посилання щоб вибрати формат URL.

Структура постійних посилань

Ви також можете створити власну структуру постійної посилання, якщо хочете.

Крок 7: Що робити після міграції

Після успішної міграції до WordPress, наступне, що вам потрібно зробити, – це використовувати весь потенціал WordPress.

На ринку доступні тисячі безкоштовних та преміальних плагінів WordPress. Ці додатки допоможуть вам підвищити функціональність вашого веб-сайту за кілька кліків. Ви також можете перевірити наш список обов’язкових плагінів WordPress.

Погляньте на кілька найпопулярніших плагінів, які потрібно встановити на веб-сайті WordPress після міграції:

 • WPForms: Це плагін для формату WordPress, який є найрізноманітнішим для початківців. Ви можете використовувати WPForms, щоб додати контактну форму, форму опитування, форму реєстрації користувача та будь-який тип спеціальної форми на своєму веб-сайті..
 • MonsterInsights: Це найпопулярніший плагін Google Analytics. Цей плагін покаже повну інформацію та звіти про трафік на інформаційній панелі WordPress, щоб ви могли покращити веб-сайт та збільшити свій трафік.
 • OptinMonster: OptinMonster допомагає конвертувати відвідувачів у передплатників та клієнтів. Це найпотужніший плагін для оптимізації генерації та конверсії. Ви також можете використовувати їх Exit-Intent® технологія відображення пропозицій та угод для відвідувачів, що відмовляються, і прохання їх підписатись на ваш список електронних листів.
 • BackupBuddy: Цей плагін допоможе вам підтримувати резервні копії веб-сайту WordPress. У випадку, якщо щось піде не так, або ваш веб-сайт зламаний, ви можете відновити все протягом декількох хвилин за допомогою BackupBuddy.
 • Сукурі: Якщо говорити про зловмисне програмне забезпечення та злом, Sucuri – популярний плагін безпеки WordPress. Це захищає ваш веб-сайт від усіляких шкідливих дій і хакерів.

Ваш веб-сайт може виглядати чудово і працює безперебійно, проте рекомендується протестувати його в кількох браузерах, щоб виявити можливі помилки. Для отримання більш детальної інформації ознайомтесь з цим посібником на усунення несправностей із поширеними помилками WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як перейти на WordPress з будь-якої CMS. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як перенести WordPress з локального сервера на активний сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map