Як перенести сайт з одного веб-хоста на інший у 2020 році

перемістити WordPress на новий хост без простоїв


Вам цікаво, як переключити ваш сайт WordPress з одного веб-хоста на інший без простоїв? Як і переїзд до нового будинку фізичного світу, перехід до нового “дому” (веб-хостингу) в Інтернеті – це унікальний набір проблем. Одне з найпоширеніших проблем – це те, чи знизиться ваш сайт під час переходу.

Але вам нема про що турбуватися.

У цій статті ми покажемо вам, як двома способами перенести свій веб-сайт з одного веб-хоста на інший без простоїв.

Спосіб №1: Міграція вашого сайту безкоштовно за допомогою експертів
Спосіб №2: Власна міграція сайту (крок за кроком)

Перш ніж ми розпочнемо роботу, давайте переглянемо, чому ви повинні перенести свій сайт WordPress на новий хост, а також чому слід уникати простоїв..

Коли і навіщо вам перенести сайт WordPress на новий хост

Існує ряд причин, чому ви повинні перенести свій сайт WordPress на інший хост, переглянемо декілька основних причин:

1. Ваш веб-сайт повільний
Можливо, ви почали з постачальника веб-хостингу, якого ви знайшли за допомогою короткого пошуку в Інтернеті. Але в міру зростання трафіку вашого веб-сайту вам потрібно шукати надійне рішення, яке може запропонувати кращу швидкість та ефективність. Веб-сайт з повільним завантаженням поганий не лише для SEO, але й збільшує шанси користувачів відмовитися від вашого веб-сайту. У цьому випадку ви переместите свій сайт WordPress на новий хост, щоб покращити його статус. Також ознайомтеся з нашим посібником про те, як перенести WordPress з локального сервера на живий сайт.

2. Ви втрачаєте трафік:
Якщо у вас спостерігається багато простоїв з вашим поточним веб-хостом, це хороший знак, що настав час перейти на новий хост. Незапланований час простою в найзайнятіші години вашого веб-сайту може розстроїти відвідувачів вашого веб-сайту та призвести до втрати потенційних клієнтів, лояльних клієнтів та доходу. Крім того, занадто багато простоїв може призвести до зниження рейтингу результатів пошуку. Перехід на веб-хостинг, який пропонує гарантію тривалості роботи, гарантує, що ви не втратите трафік чи продажі.

3. Ваш поточний веб-хост не підходить для вас:
Однією з найпоширеніших і простих причин, через які ви можете перейти від одного веб-хоста до іншого, є те, що ваш поточний веб-хостинг не дає вам бажаного. Наприклад, можливо, ваш поточний веб-хост занадто дорогий. Можливо, ви знайшли кращого веб-хостингу, який буде доступнішим і пропонує більше необхідних функцій, наприклад Bluehost. Важливо вибрати веб-хостинг, який надає вашому веб-сайту те, що йому потрібно, а також той, який відповідає вашому бюджету.

Але вам завжди потрібно переконатися, що ваш веб-сайт працює і працює під час міграції з одного хоста на інший. Продовжуйте читати, щоб з’ясувати, чому.

Примітка: Ви також можете перевірити, як перемістити WordPress до нового доменного імені.

Чому слід уникати простоїв? (Важливо)

Початківці, які мають невеликі веб-сайти WordPress, які мають мало трафіку або взагалі не мають трафіку, запитують, чому їм потрібно турбуватися про невеликий час простою. З іншого боку, очевидніше, чому великим веб-сайтам з більшим трафіком та великим рейтингом пошукових систем потрібно бути обережними при зміні хостів. Більші веб-сайти не можуть ризикувати будь-яким простоєм, оскільки це може вплинути на їх статус. Однак невеликі веб-сайти також повинні бути обізнані з проблемами.

Простій веб-сайту не підходить ні для малих, ні для великих веб-сайтів. Поговоримо про декілька способів простою може вплинути на ваш сайт WordPress:

 • Користувачі подумають, що ви закрили – Коли користувачі відвідують ваш веб-сайт, вони хочуть, щоб він працював. Якщо ваш веб-сайт стикається з простоєм, то нові відвідувачі можуть вважати, що його не існує, а старі користувачі можуть вважати, що ви закрили.
 • Пошкоджена репутація – час простою може виникнути через багато причин. Технічний користувач може це зрозуміти, але не всі ваші користувачі є розробниками. Це створить погане враження про ваш бренд або бізнес у середнього відвідувача.
 • Втрата SEO-рейтингу – Ваш веб-сайт може зайняти рейтинг у пошукових системах. Якщо ваш веб-сайт не працює, а пошукові системи надсилають своїх ботів для сканування вашого сайту, це пошкодить ваш рейтинг.

Після прочитання вищесказаного, сподіваємось, ви маєте уявлення про те, чому важливо підтримувати 24/7/365 веб-сайт. Переміщуючи веб-сайт на новий хост, ви можете виконувати наведені нижче дії, щоб уникнути простоїв і успішно перенести веб-сайт WordPress.

Бонусна порада: Ви завжди можете використовувати наш безкоштовний інструмент перевірки часу роботи, щоб проаналізувати стан вашого веб-сайту.

Готові розпочати роботу? Ходімо!

Спосіб 1. Безкоштовна міграція вашого сайту за допомогою експертів

У першому методі ми покажемо вам, як безкоштовно перенести свій веб-сайт з одного веб-хоста на інший. Цей крок призначений для тих, хто технічно не дуже здоровий. Дотримуючись цього методу, ви можете перенести ваш сайт, не заплативши жодної копійки і не дотримуючись жодних складних кроків.

Для цього вам потрібно знайти хостинг-провайдерів, які пропонують безкоштовні послуги міграції. Для того, щоб вам було простіше, ми перерахували декілька хостинг-компаній, які безкоштовно перенесуть ваш веб-сайт, за умови, що ви погоджуєтесь розмістити на ньому свій веб-сайт. Тож давайте перевіримо їх.

1. SiteGround

siteground дешевий хостинг

SiteGround пропонує безкоштовні послуги міграції для своїх користувачів, які вибирають плани хостингу GrowBig та GoGeek.

Щоб скористатися послугою безкоштовної міграції, після реєстрації перейдіть на інформаційну панель SiteGround. Тут, під Область користувача йти до Підтримка »Запросити допомогу від нашої команди» Передати веб-сайт. Роблячи це, ви можете перенести всі файли вашого веб-сайту та базу даних додатків зі старого сервісу хостингу на SiteGround без проблем..

Найкраще, що всі шляхи до файлів та інформація до бази даних залишаються однаковими у вашому новому обліковому записі хостингу, тому вам не потрібно нічого виправляти на своєму веб-сайті після міграції.

2. ХостГатор

HostGator, безкоштовні міграційні послуги

HostGator – це ще один чудовий варіант, який пропонує безкоштовні послуги міграції своїм користувачам протягом 30 днів після реєстрації на послугу веб-хостингу. Ця опція доступна для будь-якого плану, на який ви підписалися. Щоб скористатися їхньою послугою безкоштовного трансферу, вам просто потрібно заповнити 3-х крокову форму та попросити їх перенести ваш сайт.

Але перед цим вам знадобиться така інформація:

 • Старе ім’я користувача FTP
 • Ім’я користувача та пароль FTP
 • Інформація про адміністратора WordPress
 • cPanel URL для входу, а також ім’я користувача & пароль
 • Остання резервна копія бази даних WordPress

3. Хостинг A2

@ Хостинг, безкоштовна міграція

Наступним варіантом, на який можна звернутися, є послуга хостингу A2. Як і SiteGround та HostGator, хостинг A2 також пропонує безкоштовні послуги міграції своїм користувачам.

Після того як ви здійснили свій платіж, увійдіть у свій клієнтський портал і натисніть на Підтримка »Міграція . Натисніть на Запит на міграцію варіант.

Тепер установіть прапорці, щоб прийняти Умови надання послуг та Політику прийнятного використання, а потім натисніть Продовжити до кроку 2. На наступному кроці виберіть потрібну послугу та натисніть на Перейдіть до кроку 3 кнопка. Нарешті на наступному кроці натисніть на Надіслати міграцію кнопка.

І це все. Ви отримаєте сповіщення, як тільки міграція завершиться.

Спосіб 2. Ручна міграція сайту (крок за кроком)

Цей метод призначений для тих, хто готовий самостійно перенести свій веб-сайт. Хоча для початківців це звучить залякано, це не так важко, як це здається. Просто належним чином виконайте наші кроки, і ви повинні бути хорошими.

Ось перелік кроків, які ми висвітлюємо:

 1. Виберіть новий веб-хост
 2. Створіть резервну копію свого сайту для міграції за допомогою копіювача
 3. Імпортуйте веб-сайт WordPress своєму новому хосту
 4. Змініть файл хоста, щоб запобігти простою
 5. Створіть базу даних MySQL на своєму новому веб-хості
 6. Запустіть процес міграції дублікатора
 7. Оновіть свій домен

Важливо: Хочемо нагадати, що деякі провайдери веб-хостингу пропонують безкоштовну послугу міграції. Якщо ви не впевнені, чи пропонує ваш хостинг-провайдер безкоштовну міграцію, спершу запитайте їх, перш ніж зробити це самостійно. Якщо вони цього не пропонують, ви можете продовжити навчальний посібник.

Крок 1. Виберіть новий веб-хост

Зміна вашого веб-хоста сама по собі є важливим рішенням, тому вам доведеться докласти зусиль для оптимізації свого веб-сайту на поточному хості, перш ніж перейти на новий. Якщо воно все ще не вдається забезпечити швидкість, безпеку, продуктивність тощо навіть після оптимізації, вам дійсно потрібно переключити веб-хостинг.

веб хостинг

Вибираючи нового веб-хоста, будьте в курсі конкретних функцій, які ваш сайт потребує в його поточному положенні та в майбутньому, тому вам не потрібно буде знову змінювати хостів вниз.

Існує багато різних типів хостингу, таких як спільний хостинг, спеціалізований хостинг сервера та керований хостинг WordPress.

Вибираючи веб-хост, ось що ми рекомендуємо:

Спільний хостинг:

Ідеально підходить для тих, хто тільки починає новий веб-сайт і потребує доступного хостингового рішення. Bluehost – найкращий провайдер для спільного хостингу. Вони офіційно рекомендовані WordPress.org. Користувачі IsItWP отримують 60% знижку разом з безкоштовним доменним іменем при придбанні нового хостинг-акаунта.

Почніть з Bluehost сьогодні!

Виділений сервер:

Це найкраще рішення для користувачів, які хочуть взяти в оренду весь сервер для свого використання і потребують повного контролю над сервером. Ми рекомендуємо хостинг InMotion для виділених серверів. Вони дозволяють вибрати ідеальний центр обробки даних для вашого сайту та надавати безкоштовну допомогу при запуску протягом 2 годин. Купон на хостинг InMotion отримає більше знижок.

Почніть з хостингу InMotion сьогодні!

Керований хостинг WordPress:

Найкращий вибір для веб-сайтів WordPress, які залучають високий обсяг трафіку. Завдяки керованому хостингу WordPress ви можете керувати своїм сайтом на сервері, який унікально оптимізований для налаштування безпеки WordPress. Ми рекомендуємо WP Engine для керованого хостингу WordPress.

Почніть з WP Engine вже сьогодні!

Ми рекомендуємо перевірити ці порівняння між хостингом Bluehost і InMotion та Bluehost vs WP Engine.

Купуючи план хостингу, не встановлюйте WordPress так, як зазвичай, коли створюєте новий сайт. Просто залиште його порожнім і переходимо до кроку 2.

Крок 2: Створіть резервну копію свого сайту для міграції за допомогою копіювача

Перейдіть до області адміністрування веб-сайту, який ви хочете перемістити, та встановіть плагін Duplicator. Це один з найкращих плагінів WordPress для міграції та резервного копіювання. Якщо ви не знаєте, як встановити плагін, перегляньте наш покроковий посібник із встановлення плагіну WordPress..

Після встановлення плагіна Duplicator перейдіть до Копіювач »Пакети на інформаційній панелі WordPress.

Потім натисніть кнопку Створити новий кнопка в правому куті сторінки.

create-new-package-duplicator-плагін

Далі ви побачите сторінку, схожу на зображену нижче. Клацніть на Далі кнопка для запуску процесу створення пакету.

click-next-to-create-package

Звідти ви перейдете до другого кроку в процесі створення пакету. Переконайтесь, що сканування завершено, і всі результати Добре. Потім натисніть кнопку Побудувати кнопка.

повне сканування

Зачекайте, поки процес завершиться. Це може зайняти деякий час, залежно від розміру вашого веб-сайту.

Як тільки процес завершиться, ви побачите варіанти завантаження для Інсталятор, Архів, і Завантажити одним кліком. Вам потрібно буде натиснути на Завантажити одним кліком тому що вам знадобляться як файли встановлення, так і архіву.

копіюванням-завантаженням-копіювачем

Файл Archive – це копія вашого веб-сайту, а файл Installer допоможе вам автоматично завантажити процес встановлення.

Крок 3: Імпортуйте веб-сайт WordPress своєму новому хосту

Далі вам доведеться завантажити завантажені файли (Установник та Архів) на новий веб-хост. Для цього ви можете використовувати FTP-клієнт для підключення до нового веб-хоста. Якщо ви не новачок у цьому, можете дотримуватися інструкцій, наведених у цьому покроковому посібнику до завантажуйте файли через FTP в WordPress.

За допомогою FTP-клієнта завантажуйте файли встановлення та архіву в кореневий каталог (зазвичай / ім’я користувача / public_html / папку) вашого веб-сайту.

Перед завантаженням потрібно переконатися, що папка повністю порожня. Деякі хостинг-компанії WordPress автоматично встановлюють WordPress під час реєстрації. Вам потрібно буде видалити його, якщо він уже встановлений вашим хостом.

Крок 4: Змініть файл хоста, щоб запобігти простою

Ви вже завантажили файл installer.php та archive.zip на новий веб-хост на кроці 3, тому спробуйте відкрити файл installer.php у своєму браузері..

Ви можете отримати доступ до файлу за допомогою такої URL-адреси:

http://www.example.com/installer.php

Але, намагаючись отримати доступ до файлу, ви отримаєте 404 сторінка помилок тому що ваш домен все ще вказує на старий хост.

Це означає, що вам потрібно змінити сервери доменних імен і вказати на нового хоста, але ми не радимо це робити. Якщо ви зробите це, він покаже вашим користувачам зламаний веб-сайт під час переходу до міграції.

Ось чому ми пропонуємо використовувати альтернативний метод, щоб користувачі могли отримати повний доступ до вашого сайту навіть під час міграції.

За допомогою цієї методики ви зможете отримати доступ до свого нового сайту, використовуючи новий домен тимчасово на комп’ютері. Це зроблено з файлом хоста на вашому комп’ютері, який можна використовувати для зіставлення доменних імен на конкретні IP-адреси.

Тепер ви додасте запис доменного імені у файл хоста, щоб він вказував на вашого нового хоста, але лише за допомогою комп’ютера. Тому ви можете отримати доступ до своїх файлів на своєму новому веб-хості, поки ваші користувачі все ще матимуть доступ до вашого сайту зі старого хоста. Отже, настав час нуля.

По-перше, вам потрібно буде дізнатися IP-адресу нового сервера веб-хостингу. Щоб знайти це, відкрийте інформаційну панель cPanel та перейдіть до Інформація про сервер. Там ви побачите це як Спільна IP-адреса.

host-ip-адреса

Тримайте цю сторінку відкритою, оскільки вам потрібно буде скопіювати IP-адресу на наступному кроці.

Якщо ви використовуєте Windows, перейдіть на сторінку Програми »Усі програми» Аксесуари, клацніть правою кнопкою миші на Блокноті та виберіть Запустити як адміністратор. Потім з’явиться підказка Windows UAC з двома параметрами: Так і Ні. Натисніть на Так запустити Блокнот з правами адміністратора.

Тепер на екрані блокнота перейдіть до Файл »Відкрити а потім перейти до

C: WindowsSystem32driversetc. Виберіть файл хоста та відкрийте його.

Якщо ви використовуєте Mac, вам потрібно буде відкрити додаток Terminal і ввести цю команду для редагування файлу хоста:

sudo nano / private / тощо / господарі

Потім і користувачам Windows, і Mac потрібно ввести IP-адресу, яку ви скопіювали, і ваше доменне ім’я внизу файла хоста, як це:

192.168.1.22 www.example.com

Потім збережіть свої зміни. Тепер ви можете отримати доступ до файлів свого веб-сайту на новому хості, використовуючи доменне ім’я на своєму комп’ютері.

Примітка: Вам потрібно буде скасувати зміни, внесені до файлу хоста, після завершення міграції сайту на кроці 6.

Крок 5: Створіть базу даних MySQL на своєму новому веб-хості

Тепер ви готові запустити installer.php файл на новому хості, але перед цим потрібно переконатися, що створена база даних MySQL.

Щоб створити базу даних MySQL, перейдіть на інформаційну панель свого cPanel та перейдіть до Бази даних розділ. Потім вам потрібно буде натиснути на Бази даних MySQL розділ.

mysql-бази даних

Тепер ви побачите поле для створення нової бази даних. Введіть ім’я бази даних та натисніть на Створити базу даних кнопка.

create-new-mysql-database-bluehost

Після створення бази даних прокрутіть сторінку вниз до сторінки Користувачі MySQL розділ. Звідти введіть ім’я користувача та пароль для нового користувача та натисніть на Створити користувача кнопка.

create-mysql-користувач

Візьміть до уваги ім’я користувача та пароль бази даних, які ви тільки що створили, оскільки вони вам знадобляться на наступному кроці.

Тепер ви повинні додати свого користувача до бази даних. Для цього прокрутіть униз до пункту Додати користувача до бази даних і виберіть базу даних MySQL та користувача, якого ви тільки що створили. Потім натисніть кнопку Додайте кнопка.

додавання користувача до бази даних-bluehost

Тепер ваша база даних все налаштована на використання на вашому сайті WordPress.

Крок 6: Запустіть процес міграції дублікатора

Нарешті, у вас все готово для запуску файла інсталятора.

Отже, перейдіть до адресного рядка веб-переглядача та введіть URL-адресу, як показано нижче, щоб запустити installer.php.

http://www.example.com/installer.php

дублікатор-інсталятор-step1

Інсталятор виконає кілька тестів і покаже Перехід поруч із тестами на архів та перевірку валідності, як показано на скріншоті вище.

Поставте прапорець із умовами та натисніть на Далі кнопка.

Звідти ви побачите відкритий крок копіювача 2. Вам потрібно буде ввести хост MySQL, ім’я бази даних, ім’я користувача та пароль. Вставити localhost у полі хосту та заповніть дані бази даних, які ви використовували на кроці 5.

копіювач-інсталятор-step2

Тепер ви можете натиснути на Далі кнопка для продовження. Але ми рекомендуємо спочатку натиснути на Тестова база даних щоб переконатися у відсутності помилок підключення до бази даних.

Потім Duplicator імпортує вашу базу даних WordPress з файлу archive.zip у ваш новий хост.

Потім кроком 3 копіювача буде запропоновано оновити URL-адресу або шлях веб-сайту, але вам не потрібно нічого тут змінювати, оскільки ви насправді не змінюєте його. Отже, натисніть на Далі кнопка для продовження.

Копіювач виконає останні кроки та покаже кнопку входу на своєму четвертому та останньому кроці.

дублікатор-інсталятор-останній крок

Тепер ви повністю перемістили свій сайт WordPress на новий веб-хост. Отже, ви можете просто увійти та перевірити, чи все в порядку.

Крок 7: Оновіть свій домен

Ми дійшли останнього кроку переходу вашого веб-сайту WordPress з одного веб-хоста на новий.

На попередньому кроці ви додали копію всіх файлів свого веб-сайту до нового хоста, але ваш домен все ще вказує на ваш старий хост, тому вам також потрібно буде оновити домен..

Для цього вам потрібно буде переключити свій DNS-сервери імен. Якщо ваш домен був зареєстрований у вашій хостинговій компанії, то найкраще перемістити домен на новий веб-хостинг. Якщо вона була зареєстрована в такій компанії, яка зареєструвала домен, як NameCheap, GoDaddy тощо, вам потрібно буде оновити сервери доменних імен.

Сервери доменних імен, як правило, є декількома URL-адресами, як-от наведеними нижче, які ви отримаєте від нового веб-хостингу.

ns1.hostname.com
ns2.hostname.com

Крок до зміни серверів доменних імен відрізняється від одного постачальника домену до іншого; однак основне поняття те саме. Отже, ми покажемо вам, як змінити сервери імен DNS за допомогою Domain.com та GoDaddy у цьому підручнику.

Почнемо з Domain.com.

Спочатку увійдіть у свій обліковий запис Domain.com. Знайдіть домен, який ви хочете оновити, і натисніть на Управління кнопка.

керувати серверами імен

Далі натисніть на DNS & Сервери імен.

change-dns-та-nameservers

Щоб змінити сервери імен, натисніть Редагувати поруч із серверами імен.

редагувати сервери імен

Потім заповніть нові сервери імен, надані вашим новим веб-хостом, і натисніть на Зберегти кнопка.

Це воно!

Так само давайте подивимось, як оновити сервери імен у GoDaddy.

Спочатку увійдіть у свій акаунт GoDaddy та перейдіть до Домени. Потім натисніть на Управління кнопку біля доменного імені, яке потрібно оновити.

управляти-домени-godaddy

Потім переходьте до Додаткові налаштування і натисніть на Управління DNS.

додаткові налаштування-управління-dns

Тепер вам потрібно прокрутити вниз до Сервери імен і натисніть на Зміна кнопка.

сервери змін

Потім натисніть спадне меню та переключіть тип сервера імен За замовчуванням до Користувальницькі. Потім заповніть нові сервери імен, надані вашим новим веб-хостом, і натисніть на Зберегти кнопка.

update-dns

Тепер ви успішно оновили сервери доменних імен. На жаль, виконання цих змін у DNS може зайняти від 4 до 48 годин.

Тим часом у вас тепер буде однаковий вміст як на вашому старому, так і на новому хості, тому користувачі не побачать різниці, а міграція сайту буде безперебійною без простоїв (Ви можете перевірити вартість простою, використовуючи нашу безкоштовну вартість простою. калькулятор або навіть скористатися нашим інструментом статусу веб-сайту, щоб перевірити, чи працює наш сайт для ваших користувачів).

Ми сподіваємось, що це керівництво допомогло вам переключити ваш сайт WordPress з одного веб-хоста на інший із нульовим простоєм. Ви також можете ознайомитися з нашим покроковим підручником щодо створення безкоштовного ділового електронного листа за допомогою Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me