Як перенести свій веб-сайт із Weebly до WordPress

Як перенести свій веб-сайт з Weebly на WordPress


Шукаєте спосіб переміщення свого веб-сайту з Weebly на WordPress? Weebly – це чудова платформа веб-побудови для початківців, але згодом ви зрозумієте, що вона обмежує вас з точки зору можливостей. Тоді саме час звернутися до WordPress, найпотужнішого розробника веб-сайтів на ринку.

У цій статті ми покажемо вам, як перемістити свій веб-сайт із Weebly на WordPress.

Спочатку подивіться цей перелік кроків, які ми розповімо у посібнику:

 1. Налаштування WordPress
 2. Експорт вашого веб-сайту з Weebly
 3. Імпорт веб-сайту Weebly в WordPress
 4. Створення переспрямувань
 5. Керування посиланнями / структурою URL-адрес
 6. Настроювання та плагіни
 7. Виправлення помилок

Чому варто перенести свій веб-сайт з Weebly на WordPress?

Більшість початківців починають свої веб-сайти з першого рішення, яке вони знайдуть в Інтернеті. Деякі з цих веб-будівельних платформ, як, наприклад, Weebly, також безкоштовні, що є привабливим для стартапів. Однак після того, як ваш веб-сайт почне рости, вам знадобляться додаткові функції та функції.

Наприклад, ознайомтеся лише з кількома функціями, які Weebly бракує:

Простий SEO:
У Weebly ви можете оптимізувати назву сторінки, метаописи тощо для підвищення рівня SEO. Хоча, якщо ви не знайомі з SEO, Weebly не говорить вам, що робити. Але з плагіном WordPress, таким як Yoast SEO та іншими інструментами SEO, покращити SEO свого сайту набагато простіше через чіткі поради та інструкції, які він надає.

Жодних сторонніх додатків чи інструментів:
Weebly пропонує ряд інструментів і додатків для додавання додаткових функцій на ваш веб-сайт, таких як контактна форма, фотогалерея, блог тощо. Але якщо Weebly не пропонує певний інструмент чи додаток, який ви хочете, ви не в змозі удача. З іншого боку, WordPress має понад 55 000 плагінів на вибір, тож ви зможете знайти все необхідне.

Комісії та обмеження електронної комерції:
Створити та виростити Інтернет-магазин може бути складніше для Weebly. Наприклад, Weebly стягує плату в розмірі 3% за трансакцію понад плату, яку ви вже будете стягувати з платіжних процесорів, таких як PayPal або Stripe. Отже, для початківців, які хочуть створити інтернет-магазин, ви сплатите подвійну плату за трансакцію. Щоб зняти плату за транзакції Weebly, вам потрібно перейти до їхнього бізнес-плану, який коштує $ 25 на місяць.

Мине дуже багато часу, перш ніж зрозумієш, що Weebly не відповідає вашим очікуванням.

Настав час кращого рішення: WordPress. Це найпростіша, зручна у використанні платформа, яка не робить компромісів щодо безкоштовних плагінів та доповнень. Багато провідних брендів використовують WordPress для своїх веб-сайтів та блогів.

Але як можна перенести весь веб-сайт із Weebly на WordPress, не втрачаючи жодного вмісту? Це звучить важко, але це не так.

Наші друзі з WPBeginner створили надзвичайно простий інструмент для експорту Вашого веб-сайту з Weebly до WordPress (про це ми поговоримо далі в цій статті). Використовуючи їх інструмент, ви можете легко перемістити весь вміст вашого веб-сайту та медіа-файли з Weebly до WordPress.

Пов’язані: Як перейти з середнього до WordPress (без простоїв)

Готові? Ходімо!

Крок 1: Налаштування WordPress

Перше, що вам знадобиться перед налаштуванням WordPress – це доменне ім’я та веб-хостинг. Доменне ім’я – це ім’я вашого веб-сайту, наприклад example.com або isitwp.com; і веб-хостинг – це місце в Інтернеті, куди ви завантажуєте свій вміст, медіа-файли тощо. Ви можете ознайомитися з нашою статтею про відмінності між доменним іменем та веб-хостингом для отримання більш детальної інформації..

Як правило, доменні імена мають різні ціни залежно від TLD та реєстраторів доменів. Просте доменне ім’я коштує від 11 до 15 доларів на рік. Однак ви можете придбати веб-хостинг в діапазоні від 7 до 15 доларів на місяць для початкового / базового веб-сайту.

Для наших користувачів ми розробили угоду з Bluehost. Вони є найпопулярнішою веб-хостинговою компанією та офіційно рекомендовані хостинг-партнери WordPress. Bluehost пропонує читачам IsItWP безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та 60% знижки на веб-хостинг.

create-a-wordpress-account-on-bluehost

Якщо ви шукаєте альтернативні варіанти, ознайомтеся з нашими експертними підборами найкращих хостинг-провайдерів WordPress. Більшість із них пропонують знижки користувачам IsItWP.

Купуючи доменне ім’я та веб-хостинг, продовжуйте та встановлюйте WordPress. Для отримання простих інструкцій ви можете ознайомитися з нашим повним посібником із встановлення WordPress.

Після успішного встановлення ви можете розпочати процес переміщення веб-сайту Weebly до WordPress.

Крок 2: Експорт вашого веб-сайту з Weebly

Як було обговорено раніше, ми будемо використовувати Weebly для імпортера WordPress інструмент для експорту вашого веб-сайту Weebly.

Цей інструмент допомагає експортувати весь вміст та медіа-файли з Weebly у формат, підтримуваний WordPress. Через це ви можете легко імпортувати дані свого веб-сайту в WordPress, використовуючи плагін імпортера.

Примітка: Ми перевірили цей інструмент, перш ніж рекомендувати його користувачам. Він прекрасно працює, нічого не ламаючи.

Відвідайте Weebly для імпортера WordPress веб-сайту інструменту та додайте URL-адресу Weebly у перше поле.

Weebly для WordPress

Після цього введіть своє ім’я, електронну адресу та оберіть формат для експорту вашого веб-сайту Weebly. Ми рекомендуємо експортувати веб-сайт у форматі WXR за замовчуванням.

Також буде запитано, чи потрібно експортувати сторінки веб-сайту з іншим вмістом. За замовчуванням вона позначена Так що означає, що сторінки будуть експортовані. Ви можете позначити цю опцію як Ні якщо ви не хочете експортувати сторінки або просто продовжувати, нічого не змінюючи.

Натисніть кнопку “Експортувати мій веб-сайт Weebly”, щоб продовжити.

Імпортер буде обробляти у фоновому режимі. Після готовності воно покаже вам повідомлення про успіх із завантажуваним посиланням, яке ви можете використовувати для імпорту веб-сайту Weebly в WordPress.

Зберегти посилання як

Вам знадобиться файл XML для WordPress. Просто натисніть правою кнопкою миші кнопку “Завантажити Weebly Export File” та виберіть опцію “Зберегти посилання як …”. Він завантажить файл export.xml, необхідний для WordPress.

Крок 3: Імпорт веб-сайту Weebly в WordPress

Щоб імпортувати веб-сайт Weebly, вам потрібно буде увійти у свою адміністраторську область WordPress. Звідти вам потрібно буде перейти до Інструменти »Імпорт сторінки. На цій сторінці ви побачите кілька імпортерів, але вам потрібно буде використовувати імпортер WordPress.

Вперед та натисніть посилання “Встановити зараз” під імпортером WordPress, і воно буде встановлено без зміни та завантаження сторінки.

Імпортер WordPress

Після успішної установки ви побачите, що параметри тепер змінені. Натисніть посилання “Запустити імпортера” під імпортером WordPress, щоб продовжити.

Запустіть імпортер WordPress

Далі слід натиснути кнопку “Вибрати файл” і вибрати файл export.xml, який ви завантажили на попередньому кроці.

Обов’язково натисніть кнопку “Завантажити файл та імпортувати”. Ви перейдете на нову сторінку, де потрібно призначити авторів до вашого вмісту.

Призначати авторів

Для вас буде кілька варіантів, зокрема імпорт ваших авторів з Weebly, створення нових авторів або призначення статей існуючим користувачам у WordPress.

Вам також потрібно позначити налаштування “Завантажити та імпортувати файли”, яке допоможе імпортувати ваші зображення та медіафайли з Weebly до WordPress.

Коли ви будете готові, натисніть кнопку “Надіслати”, і імпортер запуститься у фоновому режимі. Залежить певний час залежно від розміру вмісту та медіафайлів, тому будьте терплячі.

Після успішного імпорту веб-сайту Weebly, він покаже вам повідомлення про оновлення своїх облікових даних (пароль та ролі користувача).

Імпортний успіх

Що далі?

Ви можете заздалегідь перевірити свої сторінки, публікації та інший вміст WordPress, щоб переконатися, що все в порядку. Ми також рекомендуємо перевірити свої медіафайли, які були імпортовані з Weebly.

Однак якщо ви дізнаєтесь, що імпортер пропустив частину вашого вмісту, ви можете повторити процес імпорту решти вмісту з Weebly в WordPress. Не хвилюйтеся про повторення, оскільки імпортер імпортуватиме лише вміст, що залишився.

Крок 4: Створення переспрямувань

Під час використання користувальницького доменного імені (https://example.com) для веб-сайту Weebly вам потрібно буде перенаправити його на новий хостинг WordPress. Це дозволить вашим користувачам правильно переглядати ваші веб-сторінки.

Щоб створити переадресації, вам потрібно буде увійти до свого облікового запису адміністратора Weebly і відвідати сторінку “Домени”. Звідти вам потрібно буде натиснути на власний домен і перейти до меню налаштувань. Ви знайдете можливість редагувати сервери імен.

Просто натисніть кнопку “Змінити”, і на ній з’являться основні та вторинні поля серверів імен. Якщо ви придбали веб-хостинг Bluehost, сервери імен будуть ns1.bluehost.com та ns2.bluehost.com

Примітка: Якщо з цими серверами імен є якісь помилки, ви можете звернутися за допомогою до служби підтримки.

Редагувати сервери імен

Обов’язково натисніть кнопку “Зберегти”.

На належне оновлення серверів імен знадобиться 24–48 годин. Після цього ваші користувачі побачать ваш веб-сайт WordPress.

Якщо ваш веб-сайт Weebly був побудований на піддомені (https://mysite.example.com), то слід дотримуватися наступних кроків:

Спочатку вам потрібно буде увійти у свій обліковий запис Weebly і відредагувати свій сайт. Звідти можна їхати Налаштування »SEO.

Weebly код заголовка

У цих налаштуваннях вам потрібно буде знайти розділ коду заголовка та додати цей рядок коду:

Вам потрібно буде змінити URL-адресу (http://www.wordpresdomain.com/) на URL-адресу веб-сайту WordPress.

Після заміни вам потрібно буде натиснути кнопки Зберегти та опублікувати. Далі, відвідайте URL-адреси вашого веб-сайту Weebly, і сторінку буде переспрямовано на ваш новий сайт WordPress.

Крок 5: Керування посиланнями / Структура URL-адреси

Вам потрібно буде виправити структуру URL-адрес для своїх користувачів. В іншому випадку вони можуть побачити помилку 404 на ваших веб-сторінках після міграції. Ця помилка виникає через те, що URL-адреса не збігалася під час переадресації.

Щоб виправити структуру постійних посилань / URL-адрес, вам потрібно буде перейти до Налаштування »Постійні посилання сторінки у вашій адміністраторній області WordPress. Звідти вам потрібно вибрати спеціальну структуру для URL-адрес та ввести / blog /% postname% у вказане поле.

Постійні посилання

Після додавання натисніть кнопку “Зберегти зміни”. Це вирішить проблеми з вашими публікаціями.

Але Weebly використовує .html у URL-адресах для сторінок, що означає, що вам потрібно керувати цим питанням окремо від публікацій.

Щоб додати .html у структуру URL-адрес сторінок WordPress, вам потрібно буде встановити та активувати Додайте будь-яке розширення до сторінок підключати. Перегляньте наш посібник про те, як встановити плагін WordPress для допомоги.

Після активації вам потрібно буде перейти Налаштування »Додати будь-яке розширення до сторінок керувати параметрами. У полі “Розширення” вам потрібно буде додати .html та натиснути кнопку “Оновити налаштування”.

Додайте розширення HTML на сторінки

Після цього ви можете повернутися до Налаштування »Постійні посилання на сторінці та натисніть кнопку “Зберегти зміни”, щоб правильно оновити URL-адреси WordPress.

Крок 6: Настроювання та плагіни

Ваш сайт успішно переміщено з Weebly на WordPress.

Далі ви можете ознайомитись з нашою статтею про найкращі плагіни WordPress, якими ОБОВ’ЯЗКОВО користуватися. Ці додатки допоможуть додати більше функцій та функціональних можливостей на ваш веб-сайт.

Ми також рекомендуємо ознайомитись з нашим підбором найкращих тем WordPress для конкретних ніш:

 • Кращі теми WordPress для подорожей
 • Кращі теми освіти WordPress
 • Кращі теми фотографії для WordPress
 • Найкращі бізнес-теми WordPress для веб-сайту вашого бізнесу
 • Кращі багатоцільові теми WordPress для всіх веб-сайтів

Ці теми були обрані нашими експертами. Однак при невеликому пошуку ви можете знайти в Інтернеті багато інших тем WordPress, які відповідають вашим інтересам та потребам.

Крок 7: Виправлення помилок

Ми хочемо переконатися, що ви не бачите жодних помилок, тому ми перерахували кілька поширених проблем, з якими можуть зіткнутися користувачі після міграції. Поглянь:

Поширені помилки WordPress:

Можливо, ви бачите поширену помилку підключення до бази даних WordPress. Ми рекомендуємо дотримуватися повного покрокового керівництва про те, як виправити помилку встановлення підключення до бази даних у WordPress.

Випуск зовнішніх зображень:

Як правило, імпортер WordPress повинен імпортувати всі ваші зображення з Weebly і зберігати їх у медіатеці WordPress. Однак якщо ви виявите, що зображення не були імпортовані належним чином, радимо дотримуватися цього посібника далі як імпортувати зовнішні зображення в WordPress.

Ми сподіваємось, що це керівництво допомогло вам дізнатися, як перемістити свій веб-сайт із Weebly на WordPress. Якщо вам сподобалась ця стаття, можливо, ви також можете ознайомитися з нашим посібником про те, як перейти з Wix на WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map