Як перенести WordPress з локального сервера на живий сайт (крок за кроком)

перемістити wordpress з локального сервера на живий сайт


Ви хочете перенести свій сайт WordPress з локального сервера на живий сайт? Розгортання вашого сайту WordPress на локальному сервері – один з найкращих способів прискорити процес розробки. Це допомагає вам забезпечити бездоганну роботу вашого веб-сайту WordPress навіть до залучення трафіку.

Найпростіший спосіб перенести ваш сайт WordPress з локального сервера на живий сайт, використовуючи плагін WordPress, наприклад BackupBuddy або Duplicator.

Якщо ви хочете перемістити свій сайт WordPress, не використовуючи додатків з локального сервера на активний сайт, просто дотримуйтесь покрокової інструкції нижче.

Але якщо ви все-таки хочете зробити це простіше, не хвилюйтеся. Ми покажемо вам, як перенести WordPress з локального сервера на живий сайт, використовуючи плагін Duplicator в кінці цієї статті..

Contents

Переміщення WordPress з локального сервера на активний сайт – передумови

Перш ніж почати, ми припускаємо, що на вашому локальному сервері працює сайт WordPress і ви маєте повний доступ до нього.

Вам також потрібно придбати доменне ім’я та веб-хостинг.

Якщо у вас немає домену та веб-хостингу, рекомендуємо вам отримати його спочатку, перш ніж почати. Якщо ви тільки починаєте, поєднана вартість домену та хостингу може здатися чималою.

Ось чому ми розробили угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та понад 60% знижки на хостинг WordPress.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Нарешті, вам також знадобиться встановити програму FTP на комп’ютері та знати як ним користуватися, тож ви можете завантажувати свій вміст і файли на веб-сайт, що живе в реальному часі.

Після того, як ви будете готові, ви можете продовжити міграцію.

Зміст – Перенесення WordPress з локального сервера на активний сайт

I. Перенесення сайту без плагіна

 1. Експортуйте свою базу даних з локального сервера
 2. Імпортуйте файли WordPress на живий сайт
 3. Створіть базу даних MySQL на веб-сайті Live
 4. Імпорт бази даних WordPress на виробничий сайт
 5. Змініть URL-адресу веб-сайту
 6. Налаштуйте WordPress у своєму веб-хостингу
 7. Виправити зображення та зламані посилання

II. Перенесення веб-сайту за допомогою плагіна (копіювач)

 1. Встановити та налаштувати копіювач
 2. Створіть базу даних для свого веб-сайту в реальному часі
 3. Імпортуйте файли з локального сервера
 4. Запустіть сценарій міграції

Крок 1: Експорт вашої бази даних з локального сервера

Перше, що вам потрібно зробити – це експортувати локальну базу даних WordPress. Для цього ми будемо використовувати phpMyAdmin. Якщо ви не знайомі з phpMyAdmin і вам потрібна допомога з цим кроком, перевірте це Управління базами даних WordPress за допомогою phpMyAdmin.

У своєму браузері просто перейдіть до http: // localhost / phpmyadmin / і натисніть на свою базу даних WordPress. Далі натисніть на Експорт кнопку у верхній панелі меню.

експорт-база даних-від-локального сервера до живого сервера

Тепер вам запропонують вибрати Швидкий або Користувальницькі варіанти. Вибір користувальницької опції надає вам безліч різних варіантів експорту вашої бази даних. Для швидкого експорту виберемо Швидкий, а потім вдарити Іди. Це завантажить вашу базу даних.

export-mysql-database-to-move-local-wordpress-site-to-live-server

Крок 2. Завантажте свої файли WordPress на веб-сайт Live

Після експорту бази даних, наступним кроком є ​​переміщення всіх файлів вашого сайту на ваш веб-сайт.

На цьому кроці вам потрібно використовувати свій FTP-клієнт для завантаження файлів. Спочатку підключіть свого FTP-клієнта до свого облікового запису веб-хостингу.

Після підключення виберіть правильний каталог у своєму обліковому записі хостингу, куди потрібно завантажити файли. Наприклад, якщо ви плануєте розміщувати сайт на example.com, ви хочете завантажити всі файли у свій каталог public_html.

Тепер виберіть усі локальні файли WordPress та завантажте їх на ваш живий сервер.

upload-wordpress-files-to-move-local-wordpress-site-to-live-server

Крок 3: Створіть базу даних MySQL на своєму веб-сайті в реальному часі

Поки ваш клієнт FTP завантажує ваші файли WordPress, ви можете розпочати імпорт своєї бази даних на живий сервер. Більшість керованих постачальників послуг хостингу WordPress пропонують cPanel для управління вашим обліковим записом хостингу. На цьому кроці ми покажемо вам, як створити базу даних, увійшовши у свій cPanel.

Після входу в свій cPanel натисніть кнопку Бази даних MySQL піктограму, яка зазвичай знаходиться в розділі Бази даних.

mysql-бази даних-для переміщення-локального wordpress-сайту-до-живого сервера

На наступному екрані, що з’явиться, вкажіть ім’я для вашої бази даних в Нова база даних і натисніть на поле Створити базу даних.

create-a-new-database

Тепер, коли була створена нова база даних, прокрутіть униз до розділу користувачів MySQL та створіть або додайте існуючого користувача до бази даних.

create-mysql-database-user-for-copying-a-wordpress-site-to-a-live-server

Після додавання користувача вам буде запропоновано встановити привілеї MySQL для цього користувача. Просто надайте користувачеві всі привілеї та натисніть на Внесіть зміни кнопка.

всі привілеї

Крок 4: Імпортуйте базу даних WordPress на свій веб-сайт в реальному часі

Далі вам доведеться імпортувати свою базу даних WordPress на свій виробничий сайт. У своєму cPanel прокрутіть униз до розділу Бази даних та натисніть на phpMyAdmin. Це перенаправить вас до розділу phpMyAdmin. Переконайтесь, що виберіть базу даних, створену на попередньому кроці, в якій не створено таблиць.

Перейдіть на вкладку Імпорт у верхньому меню. Виберіть файл, який потрібно імпортувати, натиснувши кнопку Виберіть файл. Не забудьте вибрати правильний файл, який ви завантажили на першому кроці з локального сервера.

Вибравши файл, натисніть на Іди кнопка для імпорту вашої бази даних WordPress.

імпортувати базу даних для переміщення-локальний wordpress-сайт-жити сервер

Крок 5: Змініть URL-адресу сайту

Наступне, що вам потрібно зробити, – це змінити URL-адресу сайту у вашій базі даних, щоб вона з’єднувалася з вашим живим веб-сайтом WordPress.

У phpMyAdmin шукайте таблицю wp_options у вашій базі даних, яку ви щойно імпортували на останньому кроці. У випадку, якщо ви змінив префікс бази даних, тоді шукайте {prefix} _options замість wp_options.

Виберіть Огляд кнопку, яку ви можете знайти поруч із wp_options. Крім того, ви можете переглядати таблицю wp_options, натиснувши її на бічній панелі, як показано на скріншоті нижче.

перегляньте wp_options, щоб завантажити веб-сайт WordPress з localhost в cpanel

В параметр_імен стовпчик, шукайте siteurl. Щоб відредагувати URL-адресу сайту, натисніть на Редагувати значок, як показано на скріншоті.

редагувати siteurl для переміщення локального сайту WordPress на сервер

Натиснувши на значок Правка, відкриється вікно редагування поля. Не забудьте замінити URL-адресу, показану у полі option_value, на ваше доменне ім’я.

Удар Іди кнопка для збереження поля.

change-site-url

Далі вам потрібно буде повторити цей крок для назви параметра: home. Сторінка wp_options може становити кілька сторінок, тому просто знайдіть домашню вкладку. Зазвичай, це на другій сторінці, до якої можна перейти, натиснувши стрілки на сторінки в phpMyAdmin.

Оновляючи домашню URL-адресу, переконайтеся, що вона відповідає вашому сайтуurl.

Крок 6. Налаштуйте WordPress у своєму веб-хостингу

Далі настав час налаштувати WordPress у виробничому середовищі.

Якщо ви спробуєте отримати доступ до свого сайту зараз, ви можете знайти таке повідомлення: Помилка встановлення підключення до бази даних. Налаштувавши WordPress, наша мета – виправити цю помилку та налаштувати веб-сайт, що працює у реальному часі.

Поверніться до свого FTP-клієнта та підключіть його до свого веб-сайту, а потім відредагуйте файл wp-config.php. На цьому кроці вам доведеться додати те саме ім’я бази даних, користувача та пароль до свого wp-config.php, який ви створили на кроці 3. Потім збережіть файл wp-config.php та завантажте його назад у свою мережу господар.

Відвідайте свій веб-сайт, і він має бути доступним зараз.

Далі вам потрібно увійти на інформаційну панель WordPress та перейти до Налаштування »Загальні. Не вносячи жодних змін, прокрутіть донизу та натисніть на Зберегти зміни кнопка. Це забезпечить коригування URL-адреси сайту в будь-якому іншому місці, де воно має бути.

Далі, перейдіть до Налаштування »Постійне посилання і натисніть Зберегти зміни щоб усі ваші посилання на пошту працювали нормально.

Також перевірте: Як налаштувати досить постійні посилання в WordPress.

Крок 7: Виправлення зображень та нерозривних посилань шляхом оновлення шляхів

Однією з найпоширеніших проблем, яку ви можете виявити під час переміщення свого веб-сайту WordPress з одного домену на інший або з локального сервера на живий сайт, є те, що ви знайдете непрацездатні посилання та відсутні зображення на всьому сайті після міграції. Щоб виправити це, ви можете використовувати SQL-запит або Оксамитовий плагін WordPress плагін.

Для тих, хто хоче це зробити через SQL, ось простий запит SQL, який повинен вирішити цю проблему:

ОНОВЛЕННЯ wp_posts SET post_content = ЗАМІНА (post_content, ‘localhost / test /’, ‘www.yourlivesite.com/’);

Просто перейдіть до phpMyAdmin, натисніть на вашу базу даних, а потім клацніть на SQL у верхньому меню. Напишіть цей запит, але не забудьте змінити URL-адресу вашого місцевого та активного веб-сайту.

запустіть sql для переміщення локального сайту wordpress на живий сервер

Це воно! Ваш веб-сайт у прямому ефірі має працювати зараз.

Перенесення WordPress з локального сервера на живий сайт за допомогою плагіна

Якщо ви хочете легко перемістити WordPress з локального сервера на живий сайт, це найкращий метод для початківців. За допомогою плагіну міграції ви можете перенести WordPress з локального сервера на веб-сайт, що живе в реальному часі, лише за декілька клацань.

Давайте почнемо.

Крок 1: Встановіть та встановіть плагін дублікатора

По-перше, вам потрібно вибрати плагін міграції, радимо вибрати Duplicator.

Далі встановіть та активуйте плагін на своєму локальному сайті. Якщо ви не впевнені, як встановити та активувати плагін WordPress, ознайомтеся з нашим докладним посібником щодо встановлення плагіна WordPress..

Після встановлення та активації плагіна Duplicator натисніть на Копіювач на інформаційній панелі WordPress натисніть на Пакети, і натисніть на Створити новий кнопка.

дублікатор-створення-новий пакет

На наступному екрані просто натисніть на Далі кнопка.

створити новий пакет-наступний-для-завантаження wordpress-веб-сайт-від-localhost-до -papanel

Потім копіювач сканує все, щоб переконатися, що все в порядку. Якщо всі елементи системи сканування повернуться із позначкою “Добре”, натисніть на Побудувати кнопка.

копіювання-сканування завершено

Цей процес «побудови» може зайняти кілька хвилин. Тому що те, що робить плагін, – це повна копія вашого сайту WordPress. Сюди входять усі основні файли WordPress, а також ваші теми, плагіни, зображення, завантаження та резервна копія вашої бази даних WordPress. Отже, час, який потрібно, залежить від розміру вашого веб-сайту. Не забудьте залишити цю вкладку відкритою, поки процес не завершиться.

Після завершення процесу ви можете натиснути на Завантажити одним кліком Кнопка для завантаження файлів пакета встановлення та архіву на комп’ютер.

завантажити-пакунок-переїзд-локальний-wordpress-сайт-жити-сервер

Крок 2: Створіть базу даних для свого веб-сайту в реальному часі

Тепер, коли ви завантажили файл архіву свого сайту та файл інсталятора, який автоматизує міграцію, розпакувавши архівний файл, вам потрібно створити базу даних MySQL для вашого веб-сайту в реальному часі.

Щоб створити базу даних, перейдіть на інформаційну панель cPanel свого облікового запису хостингу. Потрапивши туди, прокрутіть униз до розділу Бази даних та натисніть на Бази даних MySQL значок.

my-sql-бази даних-для переміщення-локального wordpress-сайту-на сервер

Потім ви побачите поле під назвою “Створити нову базу даних”. Просто введіть ім’я для вашої бази даних та натисніть на Створити базу даних кнопка.

create-new-база даних

Після натискання на цю кнопку cPanel створить нову базу даних для вас.

Наступним кроком є ​​прокручування сторінки до розділу “Користувачі MySQL”. Додайте нового користувача, створивши ім’я користувача та пароль. Потім натисніть на Створіть користувача кнопка. Не забудьте створити захищений пароль і запам’ятати своє ім’я користувача та пароль, оскільки вони вам знову знадобляться.

додавання нового користувача

Створивши нового користувача, потрібно буде надати цьому новому користувачеві дозвіл на роботу з базою даних. Для цього прокрутіть униз до розділу “Додати користувача до бази даних”. У спадному меню виберіть нового користувача у полі “Користувач”. Потім у полі “База даних” виберіть створену базу даних зі спадного меню. Нарешті, натисніть на Додайте кнопка.

додавання користувачів до бази даних

Тепер ваша база даних готова до використання з вашим веб-сайтом WordPress.

Крок 3: Завантажте файли з локального сервера на веб-сайт Live

Наступним кроком є ​​завантаження файлів архіву та інсталятора з вашого локального сайту на ваш хостинг-акаунт.

Ви можете підключитися до свого прямого веб-сайту за допомогою FTP-клієнта. Після того, як ви підключитесь до свого прямого веб-сайту, важливо переконатися, що кореневий каталог вашого веб-сайту порожній. Кореневий каталог, як правило, / home / public_html /.

Наприклад, якщо WordPress автоматично встановлюється там, як це роблять багато компаній, що розміщують веб-сайти, коли ви реєструєтесь, вам потрібно видалити ці файли.

Коли кореневий каталог повністю порожній, ви можете завантажити файли архіву та інсталятора з Duplicator.

upload-files-root-directory-to-move-local-wordpress-site-to-live-server

Крок 4: Запустіть сценарій міграції

Далі відвідайте таку URL-адресу у своєму браузері: http://mywebsite.com/installer.php

Не забудьте замінити “мій веб-сайт” фактичним доменним іменем.

Ввівши цю URL-адресу у своєму браузері, запуститься майстер міграції дублікатора.

копіювач-міграція-майстер переходу-wordpress-local-server-to-live-сайт

Тест на перевірку буде виконано, як тільки ви отримаєте зелений пропуск, прийміть умови & Умови, встановивши прапорець і натисніть на Далі кнопка.

На наступному екрані ви введете інформацію про свою базу даних WordPress, яка включає ім’я користувача та пароль, створені раніше.

Підказка: Він також попросить вас про свого господаря, який, ймовірно, “localhost”.

дублікатор-установка-база даних

Клацніть Далі продовжувати.

Плагін Duplicator тепер імпортує вашу базу даних WordPress з архіву до нової бази даних.

Далі з’явиться екран даних оновлення. Плагін автоматично визначає URL-адресу вашого нового веб-сайту, але він є шлях, тому вам фактично нічого не потрібно оновлювати тут. Просто натисніть Далі продовжувати.

оновлення-копіювач

Після завершення міграції ви побачите екран успіху, як описано нижче. Звідси ви можете перейти до адміністративної області WordPress свого веб-сайту, натиснувши на Вхід адміністратора кнопка.

копіювач-адміністратор-вхід-доступ-wordpress-сайт-на-живому сервері

Це все, ваша робота зроблена. Після входу на свій веб-сайт, Duplicator очистить інсталяційні файли для вас.

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам успішно перемістити ваш сайт WordPress з локального сервера на живий сайт. Тепер поверніться до свого веб-сайту та з’ясуйте, чи все працює так, як очікувалося.

Крім того, ви можете використовувати BackupBuddy замість цього, щоб перемістити WordPress з локального сервера на активний сайт.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете перевірити найкращі додатки для резервного копіювання WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map