Як перевести сайт WordPress у режим технічного обслуговування (із плагіном та без нього)

як увімкнути режим обслуговування в wordpress


Хочете додати сторінку режиму обслуговування на веб-сайт WordPress?

Додавання сторінки режиму обслуговування на ваш сайт – чудовий спосіб приховати зламані сторінки від відвідувачів, коли ваш веб-сайт не працює для обслуговування. Це допомагає вам налаштувати налаштування вашого веб-сайту, тему чи плагіни зазвичай в серверній частині сайту, не дозволяючи відвідувачам бачити гайки та болти, які ви використовуєте для процесу технічного обслуговування..

І не тільки це, це також чудовий спосіб зберегти свій SEO, сигналізуючи пошуковим системам про те, що ваш веб-сайт не працює для обслуговування. Тож кожен раз, коли пошукові системи сканують ваш сайт, він буде пропускати індексацію будь-яких змін, які виглядають неповними, гарантуючи, що ваші рейтинги SEO залишаються цілими.

У цій статті ми розповімо, як перевести веб-сайт WordPress в режим обслуговування. Але перед цим давайте швидше подивимось, як ця сторінка принесе вам користь.

Зміст – Увімкніть режим обслуговування в WordPress

Навіщо використовувати сторінку технічного обслуговування на своєму веб-сайті

Давайте розглянемо кілька переваг сторінки технічного обслуговування. За допомогою сторінки технічного обслуговування ви можете…

 • приховати зламані сторінки від відвідувачів
 • перенаправляйте відвідувачів на інше місце призначення, коли вони приземляються на ваш сайт
 • забезпечити збереження рейтингу
 • збирати електронні адреси користувачів
 • повідомте всіх своїх передплатників, як тільки ваш сайт знову з’явиться
 • збільшити своїх соціальних послідовників

За замовчуванням WordPress пропонує можливість додати сторінку режиму обслуговування на ваш веб-сайт. Але ви не можете нічого з цим зробити, щоб покращити його візуальність. І люди не хотіли б бачити цю сторінку, оскільки вона дуже непрофесійна.

повідомлення режиму обслуговування WordPress

Але не хвилюйся Вам більше не потрібно його використовувати.

SeedProd це дивовижний плагін, який незабаром пропонує вам велику гнучкість щодо зовнішнього вигляду сторінки обслуговування. Таким чином, вам більше не доведеться мати справу зі сторінкою режиму технічного обслуговування за замовчуванням, яку пропонує WordPress. Натомість ви можете створити вражаючу лише за кілька хвилин.

Увімкніть режим обслуговування за допомогою плагіна – SeedProd

SeedProd

SeedProd – це повністю чуйний і супер гнучкий плагін WordPress, який дозволяє створювати гарні сторінки режиму обслуговування без кодування жодного рядка. Ви можете використовувати цей плагін для створення яскравої та привабливої ​​сторінки для своїх відвідувачів, щоб повідомити їм, що ваш веб-сайт не працює для обслуговування.

Від додавання логотипу вашої торгової марки до налаштування кожного шматочка вашої сторінки, з цим плагіном все робиться так просто і легко. Щоб залучати відвідувачів довше, ви також можете додати відео на цю сторінку. Він також підтримує різні інші елементи на сторінці, наприклад форму електронної пошти, таймер зворотного відліку, панель прогресу, соціальні значки, CTA та багато іншого.

Сказавши це, давайте перевіримо, як перевести сайт WordPress в режим обслуговування. Давайте почнемо.

Крок 1. Встановіть та активуйте плагін SeedProd незабаром

Перший крок – встановити та активувати Плагін SeedProd на вашому сайті WordPress. Якщо ви не знаєте, як встановити плагін у WordPress, ось як це зробити.

Після встановлення та активації плагіна вам доведеться підтвердити ліцензійний ключ. Ви можете знайти ключ у своєму обліковому записі SeedProd, створеному на момент придбання товару. Вставте ключ у порожнє поле та натисніть прапорець, щоб підтвердити його.

В ідеалі він повинен автоматично перенести вас на сторінку «ліцензійний ключ» після завершення процесу активації. Якщо цього немає, ви можете зробити це вручну, перейшовши на інформаційну панель WordPress »Налаштування» Скоро Pro »Ліцензія.

Якщо прокрутити сторінку вниз, ви знайдете відео, яке показує, як користуватися плагіном.

Закінчивши, ви готові почати використовувати плагін. Тепер натисніть на Перейдіть до налаштувань кнопку, щоб почати створювати свою сторінку.

Крок 2: Виберіть свою тему

Настав час створити сторінку режиму обслуговування. Натиснувши на сторінку Перейти до налаштувань, ви перейдете до наступного вікна. Тут вам потрібно вибрати Увімкнути режим технічного обслуговування варіант. Після цього натисніть кнопку Редагувати незабаром / Сторінку режиму обслуговування, щоб перейти до конструктора сторінок.

найближчим часом про

Але до цього ви зможете вибрати тему, щоб ви могли розпочати роботу відразу. SeedProd пропонує понад 60 різних повністю настроюваних заздалегідь вбудованих шаблонів на вибір.

SeedProd найближчим часом теми

Виберіть тему, яка вам найбільше подобається. Тепер ви перейдете на конструктор візуальних сторінок, де можна працювати над налаштуванням теми. У лівій частині екрана з’являться параметри налаштування, а в правій частині ви можете переглянути свою сторінку. Ви можете переглянути зміни на екрані попереднього перегляду під час внесення змін.

Перший варіант – це варіант Теми. Ви можете використовувати цю опцію, щоб змінити тему, якщо хочете. Але оскільки ми тільки що вибрали тему для нашої сторінки, ми зараз пропустимо її та виберемо наступний варіант – Вміст.

Параметр “Зміст” дозволяє змінювати текст на своїй сторінці.

вкладка вмісту насіння

У цьому варіанті ви можете налаштувати назву сторінки, заголовок та опис. Ви також можете завантажити свій логотип на цій вкладці. Якщо прокрутити трохи вниз, ви також побачите кілька інших варіантів.

порядок насіннєвих елементів

Якщо ви хочете змінити порядок елементів, просто перетягніть їх у потрібному порядку під Розділ наказу варіант. Ви також можете додати фавікон та працювати над своїм заголовком та описом SEO, ескізами соціальних медіа та додати код Google Analytics у цьому розділі.

Хоча всі теми постачаються із фоновим зображенням за замовчуванням, ви можете змінити його, якщо хочете. SeedProd постачається з бібліотекою, що містить багато зображень, до яких можна отримати доступ, не платячи нічого зайвого. Просто натисніть на Виберіть зображення зображення виберіть улюблене зображення.

Ви також можете скористатися полем пошуку, щоб знайти певне зображення, яке потрібно.

Тут також можна працювати над положенням та розміром фонового зображення. Щоб зробити це більш привабливим, у вас є можливість долучити відео та слайд-шоу.

Наступний варіант – Контейнер вмісту. Ви можете використовувати цю опцію, щоб зробити ваш контейнер для вмісту непрозорим або прозорим, що б ви думали, що найкраще виглядає. Ви також можете розмістити його, додати анімацію та налаштувати її радіус.

Ви також можете вибрати колір, щоб доповнити зображення на його тлі, як ми це робили тут.

Наступний варіант – Колір елементів та типографія. Зараз ми пропустимо їх і додамо елементи спочатку, щоб ми могли їх редагувати.

Крок 3: Додайте елементи на свою сторінку

SeedProd пропонує 6 різних елементів для додавання на вашу сторінку. Ви можете легко додати їх, а потім налаштувати їх зовнішній вигляд відповідно до вашого бренду. Ось варіанти, які у вас є.

Щоб додати елемент, просто натисніть на конкретну опцію. Наприклад, якщо ви хочете додати параметр електронної пошти, просто натисніть на Налаштування форми електронної пошти і включити форму. Потім можна додати ширину форми. Він також має можливість дозволити вам вибрати постачальника послуг електронного маркетингу. У комплекті є більше 23 варіантів на вибір.

Якщо ви хочете додати соціальні посилання, просто натисніть на соціальний профіль та виберіть соціальну піктограму, натиснувши стрілку вниз. потім ви можете додати свої посилання та налаштувати розмір та колір кнопки.

Аналогічно, ви також можете вибрати свої кнопки загальної частки, таймер зворотного відліку та панель прогресу. Ось як це виглядає після додавання їх усіх.

Крок 4: Налаштуйте кольори та типографіку елементів

Тепер, коли ви додали всі елементи на свою сторінку, ви можете повернутися до Колір елементів варіант, доступний прямо під Контейнер вмісту вкладка.

Тут ви можете вибрати свій улюблений колір і використовувати крихітну чорну смужку для регулювання непрозорості елементів. Ви також можете змінити колір тла форми.

Якщо ви хочете налаштувати свій текст, є й варіант для цього. Тож ваш дизайн вже майже готовий. Якщо ви хочете додати власний дизайн, ви можете скористатися Спеціальний CSS і Розширені сценарії варіанти для цього.

Крок 5: Перевірте чутливість вашої сторінки

Тепер, коли сторінка готова, останнім кроком вашого процесу проектування є перевірка чуйності сторінки. Щоб перевірити, як це відображається на екрані різних пристроїв, просто натисніть кнопки Настільний і Мобільний.

Крок 6: Опублікуйте сторінку режиму обслуговування

Тепер ви готові опублікувати свою сторінку. Для цього спочатку натисніть кнопку Зберегти, щоб зберегти свої налаштування. Тепер натисніть на Повернутися до налаштувань варіанти. Це перенесе вас до вікна, де ви вибрали активацію Режим обслуговування варіант. Тепер натисніть на Зберегти всі зміни кнопку, щоб сторінка виходила наживо. Ось як ваша сторінка з’явиться для відвідувачів.

незабаром сторінка

Тепер ви можете увійти до бекенда та продовжити своє завдання з обслуговування.

Увімкніть режим обслуговування без плагіна

Якщо ви вперше додаєте фрагменти коду в WordPress, тоді зверніться до нашого посібника про те, як правильно додати фрагменти коду в WordPress, щоб ви не випадково зламали свій сайт.

Ми створили простий фрагмент коду, який ви можете використовувати для переведення вашого сайту WordPress в режим обслуговування без плагіна.

Все, що вам потрібно зробити, – це додати цей код до файлу function.php своєї теми або до плагіна, призначеного для сайту:

функція підтримки_mode () {

if (! current_user_can (‘edit_themes’) ||! is_user_logged_in ()) {wp_die (‘Технічне обслуговування.’);}

}
добавлення (‘get_header’, ‘support_mode’);

Щоб вимкнути режим обслуговування та надати користувачам доступ до вашого веб-сайту, просто прокоментуйте такий останній рядок:

// додати запуск ();

Тож так просто створити сторінку обслуговування для свого веб-сайту. Ви також можете перевірити плагіни найкращого режиму обслуговування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map