Як підвищити ефективність та швидкість роботи WordPress (поради експертів)

зробити веб-сайт WordPress швидше


Вам цікаво, як зробити ваш веб-сайт WordPress швидше? Ваш сайт WordPress повинен працювати з максимальною швидкістю. Але якщо ваш сайт здається трохи повільним, як ви можете підвищити продуктивність та швидкість WordPress? Не хвилюйтесь, вам не потрібно знати будь-який складний код, щоб зробити ваш веб-сайт WordPress швидшим.

У цій статті ми розповімо, як підвищити продуктивність та швидкість WordPress. Крім того, поради, які ми поділимося з вами, досить прості, щоб початківці WordPress оволоділи. Оскільки це тривалий покроковий посібник, ось наведений зміст, який допоможе вам знайти дорогу навколо статті.

Contents

Зміст – Підвищення продуктивності WordPress

Підвищення продуктивності WordPress – Початок роботи

Закладення міцного фундаменту для швидкого веб-сайту

Оптимізація продуктивності WordPress – найкращі практики

Тонка настройка WordPress для швидкості

Тепер почнемо.

Статистика швидкості веб-сайтів: Чому важлива швидкість та продуктивність WordPress?

статистика швидкості веб-сайтів

Швидкість та продуктивність вашого сайту WordPress важливіші, ніж ви думаєте. Вам потрібно зробити ваш веб-сайт WordPress швидшим не тільки для вашого спокою, але і для відвідувачів вашого веб-сайту та клієнтів.

Повільний веб-сайт може негативно вплинути на користувальницьку роботу вашого веб-сайту, зробивши його неприємним для відвідування та взаємодії з вашим веб-сайтом. Люди не мають часу та терпіння чекати, коли сайт повільно завантажується. Отже, якщо ваш веб-сайт не завантажується досить швидко, ви ризикуєте, що користувачі відмовляться від вашого веб-сайту, перш ніж він навіть завантажиться.

Повільніші веб-сайти також підштовхуються внизу в результатах пошуку, а користувачам важче відкривати ваш веб-сайт в першу чергу.

Крім того, повільний веб-сайт із низькою ефективністю також може зашкодити вашій здатності здійснювати конверсії.

Погляньте на цю статистику, яка показує, як важливо зробити ваш веб-сайт WordPress швидшим:

 • 79% клієнтів, які повідомляють про незадоволення роботою веб-сайту, мають меншу ймовірність купувати з цього сайту знову.
 • Затримка на 1 секунду означає зменшення конверсій на 7%.
 • Затримка часу завантаження сторінки на 1 секунду означає втрату 11% у переглядах сторінки.
 • Якщо ваш сайт складає $ 100,00 / день, покращення швидкості сторінки приносить додаткові 7000 доларів на день. (HubSpot)

Як бачите, коли ви робите веб-сайт WordPress, вам потрібно враховувати ефективність та швидкість роботи вашого веб-сайту. Це забезпечить задоволення відвідувачів вашого сайту, збільшить трафік на веб-сайті та генерує продажі.

Що сповільнює ваш сайт WordPress?

Існує ряд факторів, через які ваш веб-сайт повільно завантажується. Знаючи, що є причиною вашого повільного веб-сайту, допоможе вам зробити ваш веб-сайт WordPress швидше і уникнути помилок у майбутньому, які можуть зашкодити роботі вашого веб-сайту.

Найпоширеніші причини, що сповільнюють ваш веб-сайт, наступні:

 • WordPress хостинг – Можлива повільна швидкість вашого веб-сайту. Ваш веб-хостинг-сервер може не давати вашому веб-сайту достатньо швидкості.
 • Зображення – Якщо ваш веб-сайт важкий і зображення не оптимізовано, це може спричинити повільне завантаження сторінки.
 • WordPress плагіни – Занадто багато плагінів WordPress або погано закодованого плагіна може уповільнити ваш веб-сайт.
 • Застарілий WordPress – Якщо ви не будете постійно оновлювати веб-сайт WordPress, це може негативно вплинути на швидкість вашого веб-сайту.
 • Зовнішні сценарії – Оголошення, завантажувачі шрифтів та інші зовнішні сценарії можуть спричинити повільність роботи вашого веб-сайту.
 • Конфігурація WordPress – Якщо ваш веб-сайт WordPress не розміщує кешовані сторінки, це може перевантажити ваш сервер і призвести до уповільнення або збоїв вашого веб-сайту..

У цей момент ці фактори можуть вас бентежити, і ви, можливо, не знаєте, як їх виправити. Але не хвилюйтесь, ми з цим підемо далі в статті.

Наскільки швидко слід завантажувати веб-сайт WordPress?

Тепер, коли ви знаєте, чому вам потрібно зробити ваш веб-сайт WordPress швидше, вам може бути цікаво, як швидко повинен завантажуватися ваш веб-сайт?

Що ж, за статистикою, 47% клієнтів очікують завантаження веб-сторінки 2 секунди або менше. У той час як 64% користувачів смартфонів очікують, що сторінки завантажуються менше ніж за 4 секунди.

2 секунди або менше може здатися вам швидкістю блискавки, але ви можете змусити ваш веб-сайт завантажуватися так швидко, не приносячи шкоди клієнту..

Як перевірити швидкість та продуктивність вашого сайту WordPress?

Перш ніж піти далі, спочатку потрібно пройти тестування. Тестування швидкості та продуктивності вашого веб-сайту допоможе вам визначити, скільки роботи потрібно зробити, щоб зробити ваш веб-сайт WordPress швидшим.

Тепер ви не можете просто відкрити веб-переглядач, перейти на свій веб-сайт і скористатися секундоміром для перевірки швидкості свого веб-сайту. Вам потрібно скористатися інструментом, який перевірить швидкість вашого веб-сайту.

Інструмент тестування швидкості веб-сайту зможе дати найточніші результати щодо швидкості веб-сайту за будь-яких обставин.

Оскільки ви відвідуєте свій веб-сайт часто, ваш сайт майже миттєво завантажується для вас. Це пов’язано з сучасними браузерами, такими як Google Chrome, які зберігають ваш веб-сайт у кеші. Але для користувача, який ніколи раніше не відвідував ваш веб-сайт, ваш веб-сайт може завантажуватись дуже різним чином.

Користувачі в різних географічних місцях можуть також відчувати ваш веб-сайт по-різному.

Отже, щоб отримати більш точне уявлення про швидкість вашого сайту WordPress, ми рекомендуємо вам скористатися нашим безкоштовним інструментом тестування швидкості веб-сайту для WordPress.

Просто введіть URL-адресу вашого веб-сайту, натисніть на Проаналізуйте веб-сайт і ви отримаєте безкоштовний звіт про швидкість та ефективність роботи свого веб-сайту WordPress.

веб-сайт-швидкість-тест-інструмент

Наш безкоштовний інструмент тестування швидкості надасть вам час завантаження сторінки, ступінь продуктивності, розмір сторінки та запити. Ще одна перевага нашого інструменту полягає в тому, що він також дасть вам корисні поради щодо того, як можна покращити швидкість та ефективність роботи вашого веб-сайту.

Крім того, ви також можете перевірити час роботи вашого веб-сайту за допомогою нашої безкоштовної перевірки часу роботи веб-сайту.

Продовження роботи веб-сайту – це час, коли ваш веб-сайт доступний для користувачів протягом певного періоду часу. Звичайно, якщо ваш веб-сайт часто не працює, це неприємно для відвідувачів та клієнтів.

Іноді ваш веб-сайт може бути недоступним для вас, але не для інших користувачів, і навпаки. Ви можете скористатися нашою перевіряючою програмою, щоб миттєво побачити, чи не працює ваш веб-сайт чи ні.

Прості виправлення, щоб зробити ваш веб-сайт WordPress швидше

Тепер, коли ви знаєте, чому важлива швидкість вашого веб-сайту WordPress, що призводить до того, що ваш сайт повільний і яка швидкість вашого власного веб-сайту WordPress, саме час почати робити ваш веб-сайт WordPress швидше.

Усі поради, якими ми поділимось з вами, легко виконати, вам не потрібно взагалі багато знати про кодування, щоб збільшити швидкість веб-сайту WordPress. Залежно від того, наскільки швидко чи повільно працює ваш веб-сайт, ви можете реалізувати всі ці поради або лише кілька.

Тепер давайте поглибимося до цих простих кроків, які ви можете зробити, щоб зробити ваш веб-сайт WordPress швидшим.

Виберіть найкращий хостинг для WordPress

Як ми вже згадували раніше, хостинг WordPress, який ви обираєте для свого веб-сайту, може стати причиною вашої низької швидкості та низької продуктивності.

Два найпоширеніших типи хостингу:

 • Спільний хостинг – Спільні хостингові послуги, такі як Bluehost та SiteGround – це популярний вибір, і вони вживають додаткових заходів для підвищення продуктивності вашого веб-сайту. Але єдиний недолік спільного хостингу – це те, що вам потрібно поділитися ресурсами сервера з іншими їх клієнтами. Тож у пік трафіку ви змагаєтесь із усіма сусідніми веб-сайтами на сервері, щоб швидко відвідувати ваш сайт. Якщо один із цих сусідніх веб-сайтів отримує багато трафіку, це може сповільнити ваш веб-сайт.
 • Керований хостинг WordPress – З іншого боку, при повному керуванні хостингом WordPress з таким постачальником, як WPEngine, всі технічні аспекти управління веб-сайтом зроблені саме для вас – виключно для вас. Зазвичай це більш дорогий варіант, але ваш веб-сайт буде швидшим та безпечнішим.

Отже, якщо ви хочете підвищити швидкість і продуктивність свого веб-сайту, подумайте про перехід на керований хостинг WordPress з таким постачальником, як WPEngine, що є нашою рекомендацією щодо найкращого керованого хостингу WordPress. Також ви можете ознайомитись з нашим поглибленим порівнянням хостингу для спільного використання та керованого.

Виберіть тему WordPress для швидкого завантаження

Вибір неправильної теми WordPress може різко уповільнити швидкість вашого веб-сайту. Деякі теми погано розроблені для швидкості та продуктивності – вони роздуті такою кількістю функцій, як кричущі анімації, складні макети тощо. Навіть якщо ви не використовуєте багато функцій, які надає ваша тема, код теми все одно потрібно завантажити.

Отже, щоб зробити ваш веб-сайт WordPress швидшим і підвищити продуктивність, виберіть тему, яка має лише необхідні функції та побудована для швидкості.

Перейдіть з теми з преміум-магазину WordPress, наприклад, StudioPress, Themify або CSSIgniter. Усі їх теми є першокласними – вони закодовані та розроблені для швидкості.

Наприклад, тема “Протокол” StudioPress “Pro Pro все ще є гладкою, має всі функції, необхідні для створення професійного веб-сайту, і він розроблений з урахуванням швидкості.

studiopress-Authority-pro

Виберіть мінімалістичний дизайн сайту

Говорячи про вибір однієї з найкращих тем WordPress, подумайте про те, щоб вийти з мінімалістичним дизайном сайту, щоб підвищити швидкість та продуктивність свого веб-сайту..

Зараз не тільки мінімалістичні веб-сайти дуже модні, але й допомагають швидше завантажувати ваш веб-сайт. Теми WordPress, розроблені з урахуванням мінімалізму, зменшать безладність, тому ваш веб-сайт не займе стільки часу для завантаження.

Крім того, мінімалістичний дизайн також чудово підходить для користувачів.

Погляньте на цю дивовижну мінімалістичну тему. Елегантна тема Themify розроблена з простотою на увазі. Він видаляє всі фантазійні анімації та графічні ефекти, щоб зосередити увагу на вашому вмісті та пришвидшити ваш сайт.

тематизація-елегантність-тема

Ви можете мати теми WordPress, розроблені для швидкого завантаження, але зрештою, чим простіша ваша тема WordPress, тим швидше вона завантажується. Ви також можете переглянути наш список найкращих багатоцільових тем WordPress.

Використовуйте плагін для кешування WordPress

Використання хорошого плагіну кешування є ключовим для підвищення швидкості та продуктивності вашого веб-сайту WordPress. Як плагін для кешування робить ваш веб-сайт WordPress швидшим?

Плагін кешування створює статичні HTML-сторінки вашого веб-сайту та зберігає його на вашому сервері. Кожен раз, коли користувач відвідує ваш сайт, плагін кешування подаватиме легшу HTML-сторінку замість обробки важчих скриптів WordPress PHP, які були б раніше. Цей процес дійсно прискорює час завантаження сторінки.

Одним з найкращих плагінів кешування WordPress, на наш погляд, є WP Rocket.

wp-rocket-caching-плагін

Цей популярний плагін преміум-кешування дуже простий у використанні. Після активації плагіна кешування сторінок розпочнеться автоматично.

Крім кешування сторінок, до інших функцій WP Rocket пропонуються попереднє завантаження кешу, стиснення статичних файлів, зображення за запитом, мінімізація HTML, JavaScript та CSS-файлів тощо..

Щоб отримати більше наших рекомендацій, ознайомтеся з нашою публікацією про порівняння 7 найкращих плагінів WordPress для кешування.

Автоматично оптимізуйте зображення для швидкості за допомогою плагіна WordPress

Завантажуються дуже важкі веб-сайти. Це тому, що типові файли зображень настільки великі. Але ви не можете позбутися всіх зображень на своєму сайті – вони важливі для вашого дизайну та користувальницької роботи, і що ви можете зробити?

По-перше, ви можете змінити розмір великих зображень, перш ніж додавати їх на свій сайт. Але ви можете зробити це на крок далі, стиснувши свої зображення.

Ви можете легко оптимізувати та стискати зображення для швидкості, використовуючи плагін для стиснення зображень WordPress. Один з наших головних виборів для найкращих плагінів для стиснення зображень – це reSmush.it.

resmush-it-image-compression-plugin

reSmush.it – ​​найпопулярніші доступні плагіни для стиснення зображень, якими користуються понад 300 000 веб-сайтів. За допомогою цього плагіна ви можете автоматично оптимізувати зображення під час завантаження. Вони також пропонують можливість об’ємної оптимізації всіх ваших старих зображень за 2 кліки.

Деякі інші чудові плагіни для стиснення зображень включають оптимізатор зображень EWWW, WP Smush, та оптимізатор зображень ShortPixel.

Видалити невикористані плагіни

Один з найбільших переваг створення блогу чи веб-сайту на WordPress – це те, що ви отримуєте доступ до тисяч безкоштовних плагінів, щоб зробити ваш веб-сайт більш потужним. При першому запуску ви можете трохи з розуму встановити кожен плагін, який вам навіть трохи цікавий.

Але якщо на вашому веб-сайті є багато плагінів, які ви не використовуєте, це може сповільнити ваш веб-сайт. Ось чому важливо видалити невикористані плагіни. Навіть просто дезактивація плагінів, які ви не використовуєте, зменшить кількість коду, який ваш сайт повинен завантажити.

Те саме стосується і тем, і засобів масової інформації. Якщо вони вам не потрібні, киньте їх.

Виберіть Швидші плагіни

Плагіни WordPress можуть стати чудовим доповненням до вашого веб-сайту, але ви повинні бути обережними, які саме ви вирішите додати до свого веб-сайту. Плагіни, які погано закодовані, можуть різко вплинути на швидкість вашого веб-сайту, тому так важливо встановити на своєму сайті лише найкращі та найшвидші плагіни..

Якщо ви не впевнені, чи певний плагін спричиняє повільність вашого веб-сайту, можете просто запустити тест. Ви можете скористатися нашим безкоштовним інструментом тестування швидкості веб-сайту, щоб перевірити швидкість вашого веб-сайту за допомогою встановленого та активованого плагіна та без плагіна. Якщо ваш веб-сайт набрав нижчий показник із встановленим плагіном, це хороший знак, що плагін створює вам проблеми.

Як правило, вибираючи плагін для свого веб-сайту, найкраще дослідити та вибрати той, який має чудові відгуки. Ми регулярно публікуємо списки наших рекомендацій щодо найкращих плагінів, щоб допомогти вам вибрати найкращі плагіни WordPress для вашого веб-сайту.

Наприклад, наш найкращий вибір для кращого плагіна для розробників форм WPForms. Наш найкращий вибір плагінів для розробників сторінок – це Beaver Builder, і наша рекомендація щодо найкращого плагіна для галереї – галерея Envira.

Дотримуйтесь наших статей, щоб допомогти вам вибрати найкращі плагіни WordPress для вашого веб-сайту, які не зашкодять швидкості та продуктивності вашого сайту.

Тримайте оновлення WordPress

Ще одне просте виправлення для того, щоб зробити ваш веб-сайт WordPress швидшим, – це оновлювати WordPress. Команда WordPress постійно виходить із незначними та основними оновленнями основної технології. Ці оновлення виходять з причини, чи потрібно вводити нові функції та вдосконалення, виправляти помилки та навіть додавати виправлення для підвищення швидкості.

Багато постачальників хостингу автоматично піклуються про основні оновлення WordPress. Але вам все одно потрібно зробити свою роль, щоб переконатися, що на вашому сайті WordPress працює остання версія.

На інформаційній панелі WordPress натисніть на Оновлення. Тут ви отримаєте сповіщення про те, чи використовуєте ви останню версію WordPress. Якщо ви цього не зробите, можете оновити його.

тримати wordpress-оновлений

У цій області ви також можете побачити всі плагіни, які потрібно оновити. Ваші плагіни повинні завжди оновлюватися з тієї ж причини, що і для ядра WordPress потрібно оновлювати: для максимальної продуктивності, швидкості та безпеки.

Захистіть свій сайт WordPress

Не забувайте, що ваш веб-сайт може бути уповільнений не лише самим собою, але і його можна уповільнити діями інших людей – хакерів.

Важливою частиною збереження вашого веб-сайту швидкості та продуктивності в найкращих випадках є забезпечення вашого WordPress сайту. Наприклад, напади відмови у сервісі (DOS) є поширеними. Ці типи атак забирають ресурси вашого сервера і сповільнюють ваш сайт, щоб направити трафік вашого веб-сайту на власний веб-сайт. Тож, щоб захистити свій сайт від таких типів атак та інших, переконайтесь, що ви захистили свій сайт WordPress.

Ми рекомендуємо використовувати плагін безпеки для легкого захисту свого сайту, а одним із найкращих плагінів безпеки є Sucuri.

sucuri-wordpress-security-плагін

Sucuri виправляє хаки і запобігає майбутнім атакам при постійному моніторингу. Цей плагін також оптимізований для прискорення вашого веб-сайту. Вони пропонують швидкі функції, такі як високопродуктивні сервери, параметри розумного кешування, глобальна мережа anycast, швидка підтримка HTTP / 2 та багато іншого.

Для більш детальної інформації ознайомтеся з нашим повним оглядом Sucuri.

Оптимізуйте свою швидкість на домашній сторінці

Ваша домашня сторінка, ймовірно, перше місце, на яке приїдуть відвідувачі вашого нового веб-сайту. Якщо ваша домашня сторінка повільно завантажується, ви загрожуєте тим, що відвідувачі відмовляться від вашого веб-сайту, перш ніж вони переглянуть інші ваші сторінки. Тому з цієї причини вам потрібно оптимізувати домашню сторінку за швидкістю.

Багато тем WordPress розроблені для відображення публікацій блогу на домашній сторінці. Але повідомлення в блогах, як правило, тривалий вміст. Чим більше вмісту у вас на домашній сторінці, тим довше буде потрібно завантаження.

Отже, щоб оптимізувати вашу домашню сторінку для швидкості, показуйте лише уривки публікацій свого блогу. За замовчуванням WordPress показує повний вміст кожної статті на вашій домашній сторінці. На інформаційній панелі WordPress перейдіть до Налаштування, потім натисніть на Читання. У розділі “Для кожної статті у стрічці, шоу” переконайтесь, що ви вибрали “Підсумок” замість “Повний текст”.

шоу-блог-уривки

Під час зміни параметрів для показу уривків статей слід також розглянути можливість зменшення кількості публікацій блогу, які відображаються на сторінці. Це також допоможе прискорити час завантаження. У розділі «Найбільше показують сторінки блогу» – це місце, де ви можете встановити кількість публікацій блогу, які потрібно відображати на 1 сторінці.

Розбийте довгі пости на сторінки

Ви також можете розділити свої довгі пости на різні сторінки, щоб зробити ваш веб-сайт WordPress швидшим. Якщо ви пишете поглиблені, тривалі статті, це приголомшливо для вашого SEO, і вашим читачам це сподобається. Але завантажувати потрібно довше.

Отже, розділіть ці надзвичайно довгі статті на сторінки.

Все, що вам потрібно зробити – це коли ви пишете довге повідомлення в блозі, вставити перерву на сторінку.

розділені-довгі повідомлення-на-сторінки

Розділіть коментарі на сторінки

Іншим аспектом вашого блогу, який може спричинити повільність вашого веб-сайту, є розділ коментарів. Якщо у вашому блозі є розділ з коментарями, який розгулює активність, це чудово підходить для вашої участі. Але це може бути не так вже й великим для швидкості та продуктивності вашого веб-сайту, тому що ваш веб-сайт повинен завантажувати всі ці коментарі кожного разу, коли хтось відвідує ваші публікації в блозі.

Щоб вирішити цю проблему і зробити ваш веб-сайт WordPress швидшим, розділіть коментарі на сторінки.

Йти до Налаштування, тоді Обговорення. Потім встановіть прапорець біля розділу “Розбиття коментарів на сторінки”.

зробіть свій-WordPress-веб-сайт швидшим

Не завантажуйте відео безпосередньо на свій сайт WordPress

У вас є можливість завантажувати відео та аудіофайли безпосередньо на ваш сайт WordPress. Додавання відео та аудіо до вашого веб-сайту – це прекрасний спосіб змішати ваш вміст, привернути увагу відвідувачів вашого сайту та посилити залучення. Але ніколи не слід завантажувати відео чи аудіо безпосередньо на веб-сайт WordPress, оскільки це може спричинити завантаження вашого веб-сайту швидкістю равлика..

Мало того, але розміщення великих медіафайлів може значно збільшити розміри резервної копії, і це також може коштувати вам пропускної здатності. Ваша компанія, що розміщує веб-сайт, може навіть стягувати плату за перевитрату або закривати ваш сайт, навіть якщо ваш план включає “необмежену” пропускну здатність.

Натомість завантажуйте свої медіа-файли на такі платформи, як YouTube, Vimeo, SoundCloud тощо. Потім за допомогою вбудованої функції WordPress для вбудовування відео ви можете скопіювати та вставити URL у свою публікацію, щоб автоматично вставляти відео / аудіо.

Використовуйте ледаче завантаження для своїх зображень

Ще один спосіб оптимізації зображень на вашому веб-сайті для швидкості та продуктивності – використовувати ледаче завантаження для своїх зображень.

Те, як працює ледача завантаження, – якщо у вас на сайті багато тонн зображень, завантажуються лише ті зображення, які можна побачити на екрані користувача. Отже, замість того, щоб усі ваші зображення завантажувалися одразу, завантажуються лише ті зображення, які є на екрані в той час. Коли користувач прокручується вниз, зображення завантажуватимуться за потребою. Цей процес покращує час завантаження сторінки.

Ви можете легко скористатися ледачим завантаженням, використовуючи плагін типу Ледаче навантаження ракетою WP.

lazy-load-wp-ракета

Цей плагін працює на всіх зображеннях у вмісті публікації чи в тексті віджетів, ескізах, аватарах, посмішках та iframe.

Ви також можете користуватися ледачим завантаженням для відео також із плагіном Ледаче завантаження для відео.

Використання мережі доставки вмісту (CDN)

Як ми вже згадували раніше, користувачі в різних географічних місцях можуть по-різному відчувати ваш веб-сайт. Наприклад, для користувачів у США ваш веб-сайт може бути дуже швидким, але для користувачів в Індії ваш веб-сайт набагато повільніше.

Це пов’язано з тим, що ваш сайт не на сервері веб-хостингу, який має центри обробки даних в інших частинах світу, що спричиняє затримку у вашому завантаженні. Але ви можете використовувати мережу доставки вмісту (CDN) для вирішення цієї проблеми.

CDN – це мережа, яка має сервери по всьому світу. Кожен сервер зберігатиме статичний вміст та файли, що складають ваш веб-сайт. Потім ці файли доставляються користувачеві з того сервера, який знаходиться найближче до їх конкретного місця розташування. Це гарантує, що ваш веб-сайт швидко завантажується для всіх користувачів, незалежно від їх місцезнаходження у світі.

Ви можете використовувати рішення WordPress CDN, як StackPath CDN.

stackpath-cdn

За допомогою StackPath CDN ваш веб-сайт можна доставляти по всьому світу з блискавичною швидкістю.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map