Як побудувати Інтернет-ринок в WordPress (2020)

Як побудувати ринок wordpress


Ви хочете створити інтернет-ринок в WordPress?

Побудова інтернет-ринку – один з найкращих способів заробити гроші в Інтернеті. Хоча це не швидка розбагатіння, за допомогою правильних стратегій цілком можливо заробити солідний дохід за допомогою інтернет-ринку.

У цій статті ми розповімо, як створити інтернет-ринок в WordPress.

Що таке Інтернет-ринок?

Інтернет-ринок – це тип веб-сайту електронної комерції, який дозволяє користувачам стати продавцем і перелічити свої товари для продажу. Як власник ринку, ви не володієте інвентарем. Ваш бізнес полягає в тому, щоб дозволити користувачам перераховувати свої товари на вашому веб-сайті та полегшувати транзакції.

Ви можете заробляти гроші, заробляючи певну комісію за кожен продаж на вашому ринку.

eBay – ідеальний приклад інтернет-ринку.

Скільки коштує зробити інтернет-ринок?

Фізичний ринок коштуватиме мільйони доларів і потребує багатьох років для його створення. Однак інтернет-ринок може бути побудований менш ніж за годину і коштує лише 6,95 долара на місяць.

Ось інструменти, які вам знадобляться для створення інтернет-ринку, і подивимося, скільки вони коштують:

 1. Доменне ім’я (14,95 дол. США / рік): ім’я домену – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті, як-от Google.com або IsItWP.com. Це те, що відвідувачі вводять у своїх браузерах, щоб отримати доступ до вашого веб-сайту.
 2. веб хостинг ($ 13,99 / місяць): Веб-хостинг – це місце, де люди зберігають вміст та файли своїх веб-сайтів. Коли хтось вводить вашу веб-адресу (доменне ім’я), вони будуть спрямовані на файли веб-сайту, що зберігаються на вашому веб-сервері хостингу.
 3. WordPress (безкоштовно): WordPress – найнадійніша і популярна платформа для створення будь-якого веб-сайту, включаючи ринок.
 4. WooCommerce (безкоштовно): WooCommerce – це найбільший у світі плагін для електронної комерції для WordPress.
 5. WC Wendors плагін (безкоштовно): Це плагін №1 для WooCommerce, який перетворює веб-сайт електронної комерції у повноцінний ринок.
 6. SSL сертифікат (6,67 дол. США / місяць): SSL додає зелений значок замка в адресний рядок, повідомляючи своїм клієнтам, що ваш веб-сайт заслуговує на довіру обробляти онлайн-транзакцію.

Це означає, що сукупні витрати на створення веб-сайту будуть коштувати близько 263 доларів щорічно, тобто 22 долари на місяць. Коли ви починаєте, це здається трохи дорогим. Ось чому ми уклали угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам все необхідне за $ 6,95 на місяць. Платіть щорічно і економте більше на Bluehost.

bluehost-woocommerce-reference

Bluehost – офіційно рекомендований WordPress хостинг-провайдер WordPress.org. Вони пропонують широкий вибір варіантів хостингу, але для інтернет-ринку ми рекомендуємо їх хостинг WooCommerce, який постачається в комплекті з усім необхідним для ринку.

Попросіть цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Крок 1: Створення Інтернет-магазину за допомогою WordPress

По-перше, вам потрібно буде дотримуватися наш покроковий посібник щодо створення інтернет-магазину в WordPress за допомогою WooCommerce.

Хоча WooCommerce є потужним плагіном, він створює єдиний магазин продавців, і ви можете лише додавати продукти. Цей магазин не дозволяє постачальникам підписуватися, що означає, що вам знадобиться додаток або плагін для перетворення вашого інтернет-магазину на ринок.

Крок 2. Перетворення магазину на ринок за допомогою плагіна

Після того, як ваш інтернет-магазин буде готовий, ви можете продовжити та встановити Продавці туалетів підключати. Щоб отримати докладніші відомості, ознайомтеся з нашою статтею про те, як встановити плагін WordPress.

Плагін для постачальників туалетів працюватиме як доповнення, щоб перетворити ваш інтернет-магазин єдиного постачальника в ринок для багатьох постачальників. Після налаштування постачальники можуть зареєструватися, додати свою продукцію та продати в Інтернеті зі свого веб-сайту.

Як адміністратор, ви можете контролювати постачальників та ринок. Плагін дозволяє встановити відсотковий комісійний відсоток від продажів, категорій продуктів, шлюзів платежів тощо.

Після активації можна перейти до Продавці туалету »Налаштування для внесення змін на ваш веб-сайт.

Налаштування постачальників туалетів

У загальних налаштуваннях ви знайдете такі варіанти:

 • Дозволити реєстрацію постачальників
 • Умови & Умови
 • Ручне затвердження постачальника
 • Стань посиланням постачальника

Є й інші налаштування. Ви можете вибрати параметри, які потрібно включити на своєму ринку.

Примітка: Натисніть кнопку “Зберегти зміни”, перш ніж перейти на інші вкладки для подальших налаштувань.

Після цього ви можете перейти на вкладку “Комісія”, щоб додати налаштування комісії для постачальників. Відсоток, який ви додасте в цьому полі, буде сума, сплачена продавцям за їхній продаж.

Комісія

Ви також можете додати окремий відсотковий відсоток за кожного постачальника та товари.

Тепер ви можете перейти на вкладку “Можливості”, щоб керувати дозволами постачальників. Загальні параметри можливостей мають кілька варіантів, які включають дозволення постачальникам додавати / редагувати продукти, висилати продукти безпосередньо на ринок без затвердження, переглядати та експортувати замовлення та передповідні звіти про продаж.

Можливості

Якщо перейти на налаштування “Продукти” на вкладці “Можливості”, ви можете додати типи продуктів, параметри типу, вкладки даних про продукт та дозволити постачальникам додавати популярні продукти.

Можливості продукту

Потім ви можете перейти до налаштувань “Замовлення”, щоб налаштувати, що постачальник повинен бачити для отриманого замовлення. Існує кілька налаштувань, які включають дозволення постачальникам переглядати нотатки про замовлення, додавати нотатки про замовлення, бачити ім’я клієнтів, ім’я доставки, адреси тощо.

Ви можете просто зняти прапорці з будь-яких налаштувань, які ви не хочете, щоб продавці бачили їхні замовлення.

Можливості замовлень

Після закінчення налаштувань можливостей постачальників ви можете перейти на вкладку “Відображення”.

У ньому є власні налаштування для створення сторінок для постачальників. Щоб створити сторінки, ви можете перейти до Сторінки »Додати нове у WordPress та додайте шорт-коди, наведені під кожною спадною панеллю.

Відображення коротких кодів сторінки

Створивши сторінки за допомогою цих коротких кодів, просто поверніться, щоб вибрати їх на вкладці “Дисплей”.

Прокрутіть униз на цій же сторінці до “Налаштування магазину” та змініть параметри магазину для окремих постачальників, які включають URL-адресу магазину продавця, шаблон заголовка в магазині, назву магазину тощо.

Збережіть налаштування

Після цього ви можете перейти на вкладку “Платежі”. Якщо у вас є досвід роботи з інтернет-ринками, ви знаєте, що продавці платять щотижня, щотижня та щомісяця.

Однак рекомендований спосіб – очистити платежі вручну. Тим часом ви можете відстежувати огляд товару та обробляти запити на відшкодування клієнтів.

Виплати

Ви також можете використовувати сплачені аддони від постачальників туалетів, щоб встановити автоматичні платежі постачальникам. Цей плагін підтримує Stripe, Escrow, MangoPay тощо.

Кожен спосіб оплати має свої налаштування. Вибравши шлюз платежів, можливо, вам потрібно буде ввести свої ключі API, щоб платежі безперебійно оброблялися.

Це завершує налаштування плагіна для постачальників туалетів. Поверніться до налаштувань WooCommerce, щоб увімкнути керування акаунтами для клієнтів.

Крок 3: Дозволити клієнтам створити обліковий запис

Просто перейдіть до WooCommerce »Налаштування сторінки. На вкладці “Облікові записи та конфіденційність” потрібно вибрати всі налаштування для створення облікового запису.

Створення рахунку

Прокрутіть донизу та натисніть кнопку “Зберегти зміни”.

Крок 4: Додавання сторінки облікових записів у меню навігації

Далі, ви можете продовжити і помістити опцію реєстрації акаунта у вашому меню навігації. Це полегшить процес реєстрації клієнтів, і всі ваші користувачі можуть швидко зареєструватися.

Вам потрібно відвідати Зовнішній вигляд »Меню сторінки, щоб додати сторінки “Мій обліковий запис” та “Оформити замовлення” у меню навігації.

Налаштування меню

Після додавання цих сторінок натисніть кнопку “Зберегти меню”, щоб продовжити.

Якщо у вас немає сторінки “Мій обліковий запис”, тоді створіть нову сторінку із заголовком “Мій обліковий запис”. Потрібно додати цей короткий код на сторінку:

[woocommerce_my_account]

Крок 5: Запустіть і керуйте своїм Інтернет-магазином

Після того, як ваш інтернет-ринок буде готовий, ви можете перевірити, чи все працює так, як очікувалося, створивши новий обліковий запис, схваливши тестові запити на очікування постачальника та багато іншого.

Постачальники можуть зареєструватися для облікового запису та увійти у свої акаунти зі свого веб-сайту.

Реєстрація продавців

Після входу в систему, продавці можуть додавати свої товари на інтернет-ринку. Їм потрібно створити свої магазини для перегляду замовлень, звітів про продаж та інших деталей.

Усі постачальники також повинні надати платіжну інформацію для отримання виплат, виходячи з обраного шлюзу платежів. Щоб здійснити обробку платежів вручну, продавці повинні надати реквізити свого банківського рахунку.

Платіжні реквізити

Ви також отримаєте кілька повідомлень електронною поштою про дії продавців. Він включає сповіщення про запити товарів. Ви можете схвалити, відредагувати або видалити продукт, коли ви маєте повний контроль на своєму інтернет-ринку.

Ми також рекомендуємо ознайомитись із цими статтями, щоб покращити ефективність ринку електронної комерції:

 • Як налаштувати відстеження електронної комерції Google Analytics для WooCommerce
 • Кращі теми WooCommerce для вашого інтернет-ринку
 • Кращі платформи електронної комерції для Multivendor Marketplaces

Це все.

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам дізнатися, як створити інтернет-ринок в WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашою статтею про найкращі хостингові компанії з електронної комерції.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me