Як почати блог WordPress у 2020 році [Повне керівництво]

Як створити блог


Шукаєте створити блог? Ми знаємо, що думка про запуск блогу може бути страшною, особливо якщо ви не людина, яка вміє керувати технологіями. Але хороша новина полягає в тому, що запустити блог – це простіше, ніж ви думаєте, незалежно від набору навичок.

Платформи для ведення блогів, такі як WordPress, дуже просто дозволяють заводити блог, не знаючи жодного рядка коду. Після налаштування блогу ви можете створювати вміст у редакторі публікацій, який дуже схожий на Microsoft Word. Ви можете налаштувати дизайн, зовнішній вигляд свого блогу за допомогою зручного інтерфейсу перетягування.

Іншими словами, запустити блог у 2020 році НЕ МОЖЕ простіше, ніж розпочати його 10 років тому.

Отже, ви хочете створити блог… але навіщо нас слухати?

На відміну від інших експертів, які бажають бачитись, і помилкових пророків, ми проповідуємо лише те, що практикуємо.

Ми створили кілька великих блогів у своїй кар’єрі, включаючи цей. Допоможи тисячам користувачів WordPress почати вести блоги, ми точно знаємо, що потрібно для створення приголомшливого блогу з нуля.

Незалежно від того, чи ви абсолютно новачок, чи просто потребуєте оновлення, у цьому посібнику ви знайдете все необхідне для запуску та роботи свого блогу.

Ми розбили цей посібник на 12 різних розділів:

У цьому покроковому посібнику ми розповімо, як запустити блог з нуля менше ніж за годину.

Якщо ви краще вирізаєте прямо на погоню і пірнаєте в покроковий технічний посібник, тоді йдіть за цим.

Contents

Розділ 1: Навіщо заводити блог?

Глава 1, чому заводити блог

Блог пройшов довгий шлях з моменту створення. Спочатку його використовували люди для обміну своїми особистими думками та думками. Зараз навіть підприємства по всьому світу використовують блоги для розширення своїх охоплень та отримання нових потенційних клієнтів.

Що стосується ведення блогів, то призначення має вирішальне значення, інакше ви втратите напрямок та натхнення з часом. Коли ви ведете блог із ціллю, ваші читачі з ним підключаться, тому що ця мета просвічується у вашій письмовій формі.

Ось кілька причин, чому люди ведуть блог:

Журнал / Особистий блог

Деякі люди ведуть блог, щоб документувати все, що відбувається, щоб вони могли слідкувати за своїм прогресом. Це допомагає вам зв’язуватися з однодумцями у громаді та вибудовувати з ними тривалі стосунки.

Заробляйте гроші блогів

Дуже багато людей починають блог з єдиною метою: заробити гроші в Інтернеті.

Ваш блог може стати вашим напівпасивним джерелом доходу, тобто ви можете заробляти гроші навіть тоді, коли ви не активно його оновлюєте. Нижче наведено кілька способів монетизації свого блогу.

 • Реклама: Продайте рекламний простір у своєму блозі та отримуйте стабільний потік від нього.
 • Партнерський маркетинг: Посилайтеся на продукти до своєї аудиторії та отримуйте дохід при покупці за допомогою ваших посилань.
 • Продаємо продукцію: Створіть продукт, який ви знаєте, що ваша аудиторія сподобається, і продайте його на своєму блозі.

Ставте себе як авторитет

У цю переповнену цифрову епоху блоги можуть допомогти вам продемонструвати свій досвід та встановити вас як авторитет. Для цього вам доведеться стежити за тенденціями у вашій ніші та послідовно вести блог про це.

Не забудьте регулярно пропонувати поради та рекомендації своїй аудиторії, щоб вони зрозуміли, що ваш блог – це ресурс, що стосується всього, що стосується вашої ніші.

1.1. Виберіть правильну нішу для свого блогу

Розпочинаючи блог, обов’язково потрібно усвідомити, що блоги не завжди будуть веселками та єдинорогами. Блог – це марафон, а не спринт.

Щоб вести щоденник щоденно, вам потрібно бути наполегливим. І щоб бути наполегливим, вам потрібно буде врахувати кілька різних речей, вибираючи тему для свого блогу:

 • Пристрасть: Для наполегливого ведення блогів вам потрібно вибрати тему, якою ви дійсно захоплюєтесь. Ви не можете постійно писати про тему, яка вас не хвилює.
 • Обсяг трафіку: Тільки тому, що ви любите тему, це не завжди означає, що вона найкраща для створення блогу. Якщо ніхто більше не хоче читати блог на тему, яку ви збираєтесь вибрати, то вам доведеться переглянути цю тему, перш ніж перейти до.
 • Призначення: Враховуйте мету свого блогу, коли ви вирішуєте тему. Наприклад, якщо ви хочете заробляти на життя рекламою, але ніша занадто вузька з низьким обсягом трафіку, ви можете розширити свою нішу або змінити свою стратегію монетизації..

1.2. Вивчити уроки звичайного письма

Блог трохи відрізняється від звичайного написання. Якщо ви прагнете блогера, то, можливо, вам доведеться вивчити кілька речей, яких ви навчали на уроках англійської мови.

Наприклад, коли ви ведете блоги або пишете в Інтернеті, радимо складати короткі пропозиції та навіть короткі абзаци, щоб читачі могли швидко споживати вашу статтю. Це головним чином через те, що люди мають коротший простір уваги в Інтернеті.

Ще одна відмінність полягає в тому, що редактори друку часто рекомендують письменникам писати від третьої особи. Однак очікується, що блогери пишуть голосом від першої особи. Пишучи голосом від першої особи, ви спілкуєтесь безпосередньо зі своїми читачами так само, як і з друзями.

Окрім прямого спілкування з читачами, вам також доведеться оптимізувати публікації свого блогу для пошукових систем. Це допоможе пошуковим системам виявити та індексувати ваш веб-сайт, так що ви можете залучити до свого блогу більше трафіку пошукової системи, також відомого як органічний трафік..

↑ Поверніться до змісту

Глава 2: Вибір платформи блогів

в главі 2 виберіть платформу для ведення блогів

Обрана вами платформа для ведення блогів може зробити ваш блог або зламати його.

Не кожна платформа для блогів створюється рівною. Легко перейнятися всіма доступними платформами для ведення блогів. Отже, перед тим, як заскочити, варто вивчити кілька різних факторів:

 • Ваша мета ведення блогів: Вибираючи платформу, вам важливо перевірити, чи вона відповідає вашим цілям блогів.
 • Корисність: Очевидно, вам потрібно вибрати просту у користуванні платформу. За допомогою інтуїтивно зрозумілої платформи ви можете легко виконати справи з мінімальною кривою навчання.
 • Монетизація: Двічі перевірте, чи ваша платформа для ведення блогів дозволяє вам монетизувати свій блог за допомогою реклами. Наприклад, деякі платформи, такі як безкоштовна WordPress.com, не дозволяють вам монетизувати свій блог. Це означає, що така платформа не підходить для вас, якщо ваша мета – заробляти гроші на блогах.

2.1. Кращі рекламні кампанії для блогів

Тепер, коли ви знаєте, які фактори вам потрібно враховувати, давайте подивимося на кілька найкращих платформ для блогів, що існують.

WordPress.org

wordpress.org

Без сумніву, WordPress – найпопулярніша платформа для ведення блогів. Спочатку WordPress був запущений як платформа для ведення блогів, але тепер перетворюється на повноцінну систему управління вмістом.

За допомогою WordPress ви можете створити будь-який веб-сайт, який ви можете собі уявити, наприклад, магазин електронної комерції, форум, соціальна мережа з нішею тощо..

Ми настійно рекомендуємо почати з WordPress, оскільки це дає повний контроль над вашим блогом. Також перегляньте нашу статтю про найкращі книги WordPress, включаючи книги про створення веб-сайту чи блогу з WordPress.

Ціноутворення: Щоб створити блог, вам потрібно придбати доменне ім’я та обліковий запис веб-хостингу. Доменне ім’я коштує близько 14,99 доларів на рік, а веб-хостинг – близько 7,99 доларів на місяць. Ми розробили угоду з Bluehost для користувачів IsItWP, тому вам доведеться платити лише $ 2,65 на місяць.

Це означає 60% знижки на хостинг WordPress та безкоштовне доменне ім’я.

Вікс

wix логотип

Wix – це безкоштовна платформа для створення веб-сайтів, яка також дозволяє створити абсолютно новий блог з нуля. Щоб створити блог із Wix, вам потрібно буде інтегрувати додаток Blog у свій веб-сайт Wix. Безкоштовний план Wix дозволяє використовувати 500 МБ пам’яті та 1 ГБ пропускної здатності.

Щоб зняти брендинг Wix та покращити вбудовані функції, ви можете придбати преміальний план, починаючи з 17 доларів на місяць.

WordPress.com

Веб-платформа для блогів wordpress.com

WordPress.com – це безкоштовна платформа для ведення блогів, якою керують ті ж люди, що й WordPress.org. За допомогою WordPress.com ви можете створити безкоштовний блог, не купуючи доменне ім’я. Ви можете оновити свою підписку на розширені функції, такі як користувацький домен, монетизація, додаткове сховище тощо.

Не забудьте перевірити відмінності між WordPress.com та WordPress.org.

Ціноутворення: Ви можете запустити базовий блог безкоштовно. За $ 48 на рік ви можете підключити спеціальне доменне ім’я та видалити рекламу WordPress.com. Щоб монетизувати свій блог, вам доведеться отримати план Преміум за 96 доларів на рік.

Блогер

Блогерська платформа Blogger.com

Blogger – безкоштовна платформа для блогів від Google. Blogger дозволяє заводити блог і монетизувати його рекламою, не витрачаючи на це ні копійки. Незважаючи на те, що він оснащений усіма функціями, які знадобляться для ведення блогу, ви не можете додавати розширені функції, як-от магазин електронної комерції.

Ціноутворення: Blogger – це 100% безкоштовна платформа для блогів.

2.2. Чому ми рекомендуємо WordPress.org для створення блогу?

Ми рекомендуємо використовувати власну платформу WordPress.org для всіх, оскільки це справді найкраща платформа для ведення блогів. Ми використовуємо його на всіх наших веб-сайтах, включаючи цей!

wordpress

Основна відмінність між власним розміщенням WordPress та іншими варіантами полягає в тому, що він дає вам повну свободу та контроль над своїм сайтом. Ви можете налаштувати зовнішній вигляд і відчувати себе за потребою. Ви можете монетизувати свій веб-сайт, скільки завгодно. Ви навіть можете додати інтернет-магазин у свій блог.

І останнє, але не менш важливе, ніхто не може видалити ваш блог лише тому, що ви не дотримувались їхніх умов надання послуг. Дивіться це керівництво, щоб побачити повний перелік відмінностей між WordPress.com і WordPress.org.

Також ознайомтеся з цією статтею про переміщення блогу від блогера до WordPress.

Тепер, коли ми обрали платформу, давайте подивимось, що вам потрібно для запуску блогу WordPress.

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 1 – Навіщо заводити блог?

Глава 3: Створення блогу – Технічний посібник (крок за кроком)

Розділ 3 розпочати технічний посібник для блогу

Почати блог – це не ракетна наука. За допомогою правильного набору інструментів можна легко запустити і запустити свій блог.

Незалежно від того, який саме блог ви хочете створити, вам знадобиться мати декілька речей, наприклад доменне ім’я, платформу для ведення блогів та веб-хостинг.

Після налаштування блогу вам потрібно буде налаштувати його зовнішній вигляд, додати основні функції та інше.

У цьому розділі ми пояснимо:

 • Як вибрати доменне ім’я
 • Як налаштувати доменне ім’я та веб-хостинг
 • Як встановити WordPress на хості
 • Як встановити тему WordPress, щоб налаштувати зовнішній вигляд блогу
 • Як встановити плагін WordPress для додавання функціональних можливостей

3.1. Як вибрати доменне ім’я

Реєстрація доменного імені проста та дешева, але важливо вибрати правильне доменне ім’я для вашого веб-сайту, яке легко вводити та запам’ятовувати.

Ваше доменне ім’я – це адреса вашого блогу в Інтернеті, як-от Google.com або IsItWP.com. Це те, що ваші клієнти вводять у своїх браузерах, щоб отримати доступ до вашого веб-сайту. Ім’я домену зазвичай коштує близько 14,99 дол. США на рік.

Давайте розглянемо кілька різних підходів, яких ви можете дотримуватися, щоб вибрати доменне ім’я для свого блогу.

Перейдіть за доменним доменним іменем

Пройшли дні, коли ви можете збільшити рейтинг пошуку свого блогу за допомогою доменного імені, наповненого ключовим словом. Хоча включення ключового слова у ваше доменне ім’я все ще може мати позитивний вплив, начинка з ключовими словами може негативно вплинути на ваші SEO роботи.

Вибираючи доменне ім’я, радимо звертатися до фірмового доменного імені, як-от ProBlogger.com або OptinMonster.com, над ключовим ключовим словом, наприклад copywritingtweaks.com або killercopywriting.com.

Вони не тільки простіше запам’ятати, але це допоможе вам отримати позитивний вплив на SEO в перспективі.

Виберіть правильне розширення домену

.com домени настільки популярні, що люди швидше набирають [yourblog] .com у своєму браузері, щоб відвідувати ваш сайт. Насправді, якщо ви виберете інше розширення, то, можливо, вам захочеться зробити додаткову роботу, щоб люди згадали про нього.

Звичайно, ми завжди радимо вибрати доменне ім’я .com для свого блогу. Однак, якщо .com недоступний, ви можете перейти до .net або .org.

Використовуйте генератор доменних імен

Генератор доменних імен від IsItWP

Вибір ідеального доменного імені для вашого блогу може залякати, оскільки велика ймовірність того, що ваше перше ім’я домену вже вибрано. Це означає, що вам потрібно буде подумати про ідеї доменних імен і перевірити їх наявність по черзі.

Генератор доменних імен допоможе вам заощадити час, автоматично генеруючи тонни ідей доменних імен, просто ввівши одне або два ключові слова.

Ви можете вибрати генератор доменних імен IsItWP для пошуку ідеального доменного імені.

3.2. Як налаштувати доменне ім’я та веб-хостинг

Тепер, коли ви знайшли доменне ім’я, наступне, що вам потрібно буде зробити – це зареєструвати його та налаштувати веб-хостинг.

Якщо ви новачок у веб-просторі, нижче наведено визначення доменного імені та веб-хостингу WordPress.

Доменне ім’я: Ваше доменне ім’я – це адреса вашого блогу в Інтернеті, як-от Google.com або IsItWP.com. Це те, що ваші клієнти вводять у своїх браузерах, щоб отримати доступ до вашого веб-сайту. Ім’я домену зазвичай коштує близько 14,99 дол. США на рік, але ми розповімо, як його отримати безкоштовно пізніше в цій статті.

веб хостинг: У вашому обліковому записі веб-хостингу зберігається вміст і файли вашого блогу. Подумайте про це як про дім вашого веб-сайту. Коли відвідувач намагається отримати доступ до вашого блогу, ввівши вашу веб-адресу (доменне ім’я), він буде спрямований до файлів веб-сайту, що зберігаються на вашому веб-сервері хостингу. Зазвичай веб-хостинг коштує $ 7,99 на місяць.

Крім того, ознайомтеся з цими кращими компаніями, що займаються хостингом блогів, для довідок.

Коли ви вперше починаєте свій блог, комбінована вартість доменного імені та хостингу може здатися досить багатою.

Ось чому ми розробили угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та понад 60% знижки на хостинг WordPress.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Bluehost – одна з найбільших хостингових компаній у світі. Вони беруть участь у спільноті WordPress з 2005 року, і вони офіційно рекомендовані хостинг-провайдером від WordPress.org.

Примітка: Ми віримо у повну прозорість. Якщо ви купуєте хостинг за допомогою реферального посилання, ми отримаємо невелику комісію без додаткових витрат для вас. Ви фактично отримаєте знижку на хостинг + безкоштовний домен + безкоштовний SSL. Ми можемо отримати комісію майже від будь-якої хостингової компанії, але рекомендуємо лише ті продукти, які, як ми справді віримо, принесуть користь нашим читачам.

Щоб розпочати свій блог WordPress, перейдіть на веб-сайт Bluehost і натисніть на Починай зараз кнопка.

створити блог на bluehost

На наступній сторінці вам запропонують вибрати план. Оскільки ви тільки починаєте роботу, ви можете вибрати базовий план, який також включає безкоштовний домен та безкоштовний сертифікат SSL. Ви завжди можете оновити свій обліковий запис у міру зростання вашого веб-сайту.

виберіть план синього заходу для створення блогу

Тепер ви можете або вибрати наявний у вас домен, або придбати новий домен безкоштовно. Ми рекомендуємо отримати новий домен, оскільки він безкоштовний.

придбання домену bluehost

Тепер вам буде запропоновано ввести інформацію свого облікового запису. Для легкої реєстрації ви можете увійти в Google за допомогою декількох клацань.

створення облікового запису bluehost

Після введення своїх даних прокрутіть сторінку вниз, поки не знайдете поле інформації про пакет. Ви можете вибрати базовий план на 12 місяців, 24 місяці або 36 місяців. Ви також побачите, що декілька доповнень попередньо обрані, що збільшує загальну ціну. Ви можете зняти прапорці з цих додатків, оскільки вони вам не знадобляться відразу. Ви завжди можете їх додати пізніше, якщо потрібно.

Примітка: Вибираючи план на 36 місяців, ви отримаєте найкраще співвідношення своїх грошей!

інформація про пакет bluehost

Після налаштування плану прокрутіть сторінку вниз далі, щоб ввести свої платіжні дані. Вам потрібно погодитися з їх умовами надання послуг, а потім натиснути Надіслати.

Це воно!

Ви успішно підписалися на план хостингу. Вам буде запропоновано створити пароль для свого облікового запису. Після цього ви отримаєте електронний лист із подробицями про те, як увійти у свою панель керування веб-хостингом (cPanel), де ви зможете керувати всім, від хостингу файлів до електронної пошти та підтримки.

3.3. Як встановити WordPress на веб-хості

З Bluehost вам не доведеться проходити окремий процес установки WordPress, оскільки Bluehost тепер робить це за замовчуванням. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати тему WordPress, а потім вказати ім’я та теги для вашого блогу, і ви будете готові розпочати роботу з WordPress.

Після підписки на ваш хостинг-план вам буде запропоновано вибрати тему WordPress. Під час цього кроку ви можете вибрати що завгодно, оскільки ви завжди зможете змінити тему пізніше (ми розповімо, як це зробити на наступному кроці цього підручника). Найважливіша частина – почати створювати свій блог, тому вперед і вибирайте будь-яку тему, яка приверне ваше око просто для того, щоб ви прокотилися.

виберіть тему

Потім вам буде запропоновано вибрати ім’я та теги для вашого блогу.

створити новий блог wordpress

Вказавши деталі, натисніть Далі. Тепер Bluehost автоматично встановить WordPress для вас. Як тільки це буде зроблено, він покаже вам такий екран:

установка WordPress успішна

Ви можете увійти на свій сайт, додавши wp-admin до вашої URL-адреси. Ось як має виглядати ваша URL-адреса для входу в WordPress:

http://example.com/wp-admin

Тепер ви можете увійти до свого блогу WordPress із використанням облікових даних, надісланих на вашу електронну адресу.

wordpress вхід

3.4. Як встановити тему WordPress

Тепер, коли ви увійшли в WordPress, змінити візуальний вигляд вашого блогу легко. Все, що вам потрібно зробити – це знайти правильну тему WordPress та встановити її у своєму блозі WordPress.

Тема WordPress за замовчуванням хороша, але якщо ви хочете по-іншому виглядати та відчувати свій сайт, то ви можете знайти альтернативну тему з офіційного каталогу тем та встановити її на своєму сайті.

Але перш ніж вибрати випадкову безкоштовну тему для свого блогу, подивіться наш список найкращих тем WordPress і вирішіть, яка з них буде найкращим вибором.

Якщо ви вибрали преміальну тему, її потрібно завантажити з веб-сайту продавця теми та завантажити на ваш WordPress.

Якщо ви вирішили перейти з безкоштовною темою WordPress з офіційного сховища тем, тоді ви можете шукати та встановлювати її безпосередньо на інформаційній панелі WordPress, не завантажуючи її на свій комп’ютер.

Щоб встановити безкоштовну тему, перейдіть до Зовнішній вигляд »Теми на інформаційній панелі WordPress. Потім натисніть кнопку Додати нову тему ящик.

додати нову тему

На інформаційній панелі ви побачите декілька популярних тем. Перш ніж встановлювати тему, ви можете її попередньо переглянути, натиснувши на показані ескізи.

Ви також можете фільтрувати теми на основі макетів, функцій та ніш блогу, натиснувши на Фільтр функцій кнопка.

тематичний фільтр

У правому куті введіть назву теми на панелі пошуку. Знайшовши потрібну тему, наведіть курсор на її зображення та натисніть на Встановити кнопка. Далі вам потрібно натиснути Активуйте щоб змінити зовнішній вигляд вашого блогу.

встановити тему

3.5. Як встановити плагін WordPress

Тепер, коли ви встановили тему WordPress, ви, мабуть, хочете знати, як покращити свій блог, додавши такі функції, як контактна форма, фотогалерея тощо.

За допомогою WordPress ви можете знайти тисячі безкоштовних плагінів (додатків), які дозволяють легко додавати додаткові функції у ваш блог, не торкаючись жодного рядка коду. Як і теми WordPress, ви можете легко знайти та встановити безкоштовні плагіни із сховища плагінів WordPress у межах вашої інформаційної панелі WordPress.

Все, що вам потрібно зробити – це відвідати Плагіни »Додати нове сторінки та використовуйте поле пошуку в правому куті, щоб знайти плагін. Коли ви знайдете плагін, який шукаєте, натисніть на Встановити зараз і натисніть кнопку Активуйте.

встановити плагін

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 2 – Вибір платформи для ведення блогів

Глава 4: Налаштування параметрів вашого блогу WordPress

Глава 4 налаштування параметрів блогу

На сьогодні ви вже створили основний блог.

Ви вже знаєте, як змінити тему WordPress та встановити плагіни. Все йде нормально.

Перш ніж зайти і почати публікувати статті у своєму блозі, вам потрібно буде змінити деякі налаштування блогу за замовчуванням і відрегулювати їх під свої вподобання. Погляньмо …

4.1. Виберіть структуру постійної посилання

У WordPress постійна посилання – це веб-адреса / URL-адреса вмісту, який ви публікуєте на своєму сайті. Це те, що люди вводять у адресний рядок свого веб-переглядача, щоб відвідувати веб-сторінки вашого веб-сайту.

Неправильний вибір постійної посилання може зашкодити трафіку вашої пошукової системи та рефералу, тому вам важливо вибрати правильний під час налаштування свого веб-сайту..

Структура постійної посилання за замовчуванням, відома як Рівнина містить у вашій URL-адресі кілька випадкових чисел, які нічого не говорять про ваш вміст, так що будь-який інший вибір краще. Виберіть той, який найбільше відповідає вашим потребам.

Щоб вибрати правильну структуру постійної посилання, перейдіть до Налаштування »Постійні посилання на інформаційній панелі WordPress.

налаштування постійної посилання на WordPress

Якщо у вас немає переваг, ви можете просто вибрати Назва допису опція зі списку.

4.2. Виберіть видимість пошукової системи

WordPress оснащений опцією, яка дозволяє легко відбивати пошукові системи від індексації вашого сайту одним клацанням миші. Не кажучи вже про те, що ніколи не слід перевіряти цю опцію, якщо ви розміщуєте рекламований веб-сайт або блог.

видимість пошукової системи

Однак нижче наведено кілька випадків використання, коли ви хочете відмовитись пошуковим системам від індексації вашого сайту.

 • Приватний контент: Ви, можливо, не захочете індексувати свій приватний вміст за платною стіною, як сайт членства, який створений спеціально для ваших членів.
 • Тест / розробка / демонстраційний сайт: Щоб уникнути дублювання покарання за вміст для вашого виробничого сайту, ви, можливо, захочете деіндексувати свій веб-сайт розробників від пошукової системи.
 • Динамічний зміст: Аналогічно, ви можете відмовити пошуковій системі від індексації вашого сайту, якщо ви створюєте динамічний контент, який надто часто оновлюється.

4.3. Налаштуйте WordPress Customizer

Хочете миттєво оновити налаштування теми під час попереднього перегляду зовнішнього вигляду вашого сайту?

Тепер це можливо за допомогою WordPress Customizer. WordPress Customizer дозволяє переглядати, як виглядатиме вміст вашого веб-сайту з іншою темою, з різними налаштуваннями теми тощо..

Наприклад, ви можете легко встановити заголовок свого сайту, мітку та фавікон.

Щоб змінити налаштування, все, що вам потрібно зробити, – це перейти до Зовнішній вигляд »Налаштувати.

Wordpress налаштування

4.4. Створіть меню навігації

Навігаційне меню забезпечує швидке посилання на деякі найважливіші сторінки вашого сайту. У WordPress навігаційне меню – це тематична функція.

Його зовнішній вигляд та відображення контролюються вашою темою WordPress. Після створення важливих сторінок ви можете продовжити та налаштувати навігаційне меню.

Щоб додати, відредагувати або керувати своїм навігаційним меню, перейдіть до Зовнішній вигляд »Меню. Потім натисніть кнопку створити нове меню.

створити меню в WordPress

Тепер вам буде запропоновано вказати Назва меню.

Як ви бачите на скріншоті, наша тема підтримує 2 різних місця розташування меню: Головне меню та Меню соціальних посилань. Майте на увазі, що розташування меню та їх назви відрізняються від теми до теми.

Потім виберіть сторінки, які ви хочете додати в меню, а потім натисніть кнопку Додати в меню.

структура меню позиції

Меню можна змінити за допомогою перетягування. Потім ви можете вибрати розташування меню та натиснути на Зберегти меню кнопка.

4.5. Налаштування віджетів бічної панелі / нижнього колонтитулу

WordPress віджети – це прості рухомі елементи, які дозволяють легко налаштувати свій веб-сайт. Ви можете використовувати віджети, щоб робити різні речі, такі як показ останніх публікацій, популярні коментарі, поле для реєстрації електронної пошти тощо.

Ви можете додати віджети до областей, готових віджетів, на своєму веб-сайті. Зазвичай це означає бічну панель вашого блогу, але багато тем підтримують додавання віджетів у колонтитул, а також інші розділи на домашній сторінці.

Щоб додати віджети до своїх готових віджетів областей, таких як бічна панель та колонтитул, виконайте наведені нижче дії.

Перейдіть до Зовнішній вигляд »Віджети.

Wordpress віджети

На панелі зліва ви можете знайти список доступних віджетів. У правій частині ви можете знайти кілька різних полів, які є готовими до віджетів областями, підтримуваними вашою темою.

У нашому прикладі наш віджет підтримує 3 різні області, готові до віджетів: бічну панель, колонтитул 1 та нижній колонтитул 2.

Щоб додати віджет, все, що вам потрібно зробити, – це перетягнути його в будь-яку готову для віджетів область.

4.6. Прийміть рішення про прийняття коментарів

Коментарі є життєвою кров’ю будь-якого блогу чи інтернет-публікації. Блоги не є монологами. Вони створені для двосторонньої розмови з вашими читачами через коментарі.

За допомогою коментарів у блозі ви можете заохотити своїх читачів спілкуватися з вами та іншими читачами. Але завжди потрібно поміркувати свої коментарі, перш ніж вони вийдуть в реальність. Таким чином ви можете забезпечити публікацію лише законних коментарів.

За замовчуванням WordPress дозволяє користувачам коментувати ваш блог. Якщо ви не хочете приймати коментарі, можете перейти до Налаштування »Обговорення, і зніміть прапорець біля Дозволити людям публікувати коментарі до нових статей.

дозволити-коментарі

4.7. Вирішіть питання про дозвіл пінгбеків / зворотних зворотів

Як і коментарі, за замовчуванням WordPress дозволяє пінгбеки та треки. Пінгбеки та трекбеки дозволяють іншим блогам повідомляти про вас, коли вони посилаються на вас.

Оскільки більшість пінгбаків і трекбеків є спамом, вам найкраще відключити їх на своєму сайті. Для цього можна зняти прапорець, Дозволити сповіщення про посилання з інших блогів ідучи до Налаштування »Обговорення.

4.8 Установіть бажаний часовий пояс

За замовчуванням часовий пояс WordPress – UTC +0. Встановивши WordPress на своєму сайті, можливо, ви захочете змінити часовий пояс на свої уподобання. Це полегшує вам заздалегідь запланувати свої повідомлення.

Щоб змінити часовий пояс, перейдіть до Налаштування »Загальні а потім виберіть місто або зсув часового поясу UTC.

часовий пояс

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 3 – Створення блогу – Технічний посібник (крок за кроком)

Розділ 5: Основні плагіни & Підручники для вашого блогу WordPress

Глава 5. Основні додатки та підручники

Маючи правильний набір плагінів у вашій панелі інструментів, необхідно розширити основні можливості вашого блогу WordPress.

Кожен блог унікальний за аудиторією, змістом, дизайном та особливостями. Однак є деякі загальні плагіни, які майже кожному блогу доведеться встановити. Оскільки досить просто перегратись усіма різними плагінами, доступними для WordPress, які роблять майже те саме, ми підбирали найкращі нижче.

Ми використовуємо ці плагіни на своїх власних сайтах і рекомендуємо нашим користувачам також їх встановити. Для вашої зручності, поряд з іменем плагінів, ми також пояснили їх використання та надали посилання на професійну та безкоштовну версії.

 • Створіть контактні форми за допомогою WPFormsПро | Безкоштовно
 • Підключіть свій сайт до Google Analytics, використовуючи MonsterInsightsПро | Безкоштовно
 • Покращуйте свій SEO Йоаст SEOПро | Безкоштовно
 • Додайте додатковий рівень безпеки за допомогою Сукурі
 • Зробіть регулярну резервну копію за допомогою Updraft Plus – Про | Безкоштовно
 • Поліпшення продуктивності WordPress за допомогою W3 Загальний кеш
 • Запобігайте дії спам-коментарів Акісмет – Про | Безкоштовно
 • Зростайте своїх абонентів та продажів за допомогою OptinMonster

Оскільки детальне пояснення щодо ВСІХ плагінів буде непосильним, ми пояснимо, як додати лише 3 найважливіші функції до свого блогу за допомогою перелічених вище плагінів..

 1. Як додати контактну форму за допомогою WPForms
 2. Як підключити свій блог до Google Analytics за допомогою MonsterInsights
 3. Як покращити свій SEO з Yoast SEO

5.1. Як додати контактну форму за допомогою WPForms

Незалежно від теми вашого блогу, включаючи контактну форму у своєму блозі, необхідно. Додавання контактної форми до свого блогу полегшує відвідувачам контакт з вами.

WPForms – найкращий плагін для контактних форм для початківців WordPress. Це дозволяє створювати контактну форму за допомогою конструктора перетягування та дозволяє легко публікувати її в будь-якому місці вашого сайту.

Ще кілька переваг використання WPForms є:

 • Створюйте будь-який тип онлайн-форм без проблем, таких як контактні форми, форми пожертвувань, реєстраційні форми, форми реєстрації тощо …
 • Усі форми, створені за допомогою WPForms, на 100% реагуватимуть на увазі, що це працює на мобільних пристроях, планшетах та настільних комп’ютерах.
 • Безпроблемно інтегруйте форму з улюбленими інструментами маркетингу електронною поштою або сторонніми веб-додатками.
 • І більше…

Прочитайте повний огляд WPForms.

Щоб створити форму у своєму блозі, спочатку вам доведеться встановити WPForms, перейшовши на Плагіни »Додати нове. Знайдіть плагін WPForms і, коли він з’явиться, натисніть Встановити зараз, і потім Активуйте.

встановити wpforms

Потім вас буде перенаправлено на прекрасну сторінку вітання WPForms. Ви можете або натиснути на Створіть свою першу форму кнопку або натисніть кнопку WPForms »Додати нове щоб створити свою першу форму.

створити свою першу форму

Далі вам буде запропоновано вибрати шаблон. Ви можете вибрати один із попередньо виготовлених шаблонів або почати із порожньої форми. Якщо ви хочете, ви можете дати власну назву вашій першій контактній формі.

виберіть шаблон форми

WPForms дозволяє легко створювати форму з перетягуванням. Клацніть відповідні поля форми на панелі ліворуч, щоб додати їх до вашої форми. Ви також можете легко переставити їх і навіть легко видалити непотрібні поля. Після внесення необхідних змін натисніть кнопку Зберегти.

створити просту форму

Далі, перейдіть на панель приладів і натисніть на WPForms »Усі форми. Тепер ви побачите всі створені вами форми. Поруч із назвою форми ви побачите короткий код форми. Скопіюйте цей короткий код.

WPForms

Тепер перейдіть до публікації чи сторінки, де ви хочете додати свою форму, і натисніть на “+” підпишіть у верхньому лівому куті редактора Гутенберга.

За допомогою поля пошуку шукайте короткий код. Виберіть його, коли його знайдете. На екрані у вас з’явиться таке.

Тепер вставте короткий код, який ви скопіювали раніше, і вставте його в задане поле та натисніть на Опублікувати кнопка праворуч.

Це воно! Ви успішно опублікували контактну форму.

Хочете створити контактну форму простим способом? Тоді, розпочніть роботу з WPForms сьогодні.

Хочете замість цього почати з безкоштовної версії? Спробуйте WPForms Lite.

5.2. Як підключити свій блог до Google Analytics за допомогою MonsterInsights

Якщо ви хочете збільшити трафік свого блогу, вам потрібно зрозуміти, як люди знаходять ваш блог і що вони роблять, коли вони перебувають у вашому блозі.

Найпростіший спосіб відстеження взаємодії користувачів на вашому сайті – це використання Google Analytics. Google Analytics – найкраще рішення для відстеження веб-сайтів, і це безкоштовно.

Плагін MonsterInsights полегшує вам налаштування Google Analytics у своєму блозі WordPress. Крім того, це дозволяє використовувати весь потенціал відстеження Google Analytics, наприклад відстеження завантажень файлів, відстеження оголошень, відстеження подань форми, відстеження транзакцій електронної комерції тощо, не торкаючись жодного рядка коду.

Прочитайте повний огляд MonsterInsights.

Щоб налаштувати Google Analytics у своєму блозі, перейдіть на сторінку Плагіни »Додати нове. Знайдіть MonsterInsights і, коли плагін з’явиться, натисніть Встановити зараз і потім, активувати.

встановити чудовисько

Переходьте до Статистика »Налаштування для автентифікації вашого блогу за допомогою Google Analytics. Клацніть Аутентифікуйте свій обліковий запис Google.

натисніть автентифікацію за допомогою свого облікового запису Google

На наступному екрані виберіть свій обліковий запис Google.

виберіть Google Analytics для аналітики

Далі дозвольте MonsterInsights управляти своїм обліковим записом.

дозволяють чудовиськом керувати аналітикою

Нарешті, виберіть правильний профіль веб-сайту для свого блогу та натисніть Повна автентифікація.

аутентифікувати чудовисько

Після автентифікації ви можете легко дізнатися, як працює ваш веб-сайт, відвідавши Статистика »Звіти.

wordpress google analytics з чудовиськом

Почніть з MonsterInsights вже сьогодні легко налаштувати Google Analytics на своєму сайті.

Хочете замість цього почати з безкоштовної версії? Спробуйте MonsterInsights Lite.

5.3. Як покращити свій SEO з Yoast SEO

Хочете залучити до свого блогу цільову аудиторію? Найкращий спосіб залучити цільових відвідувачів – збільшити більше трафіку пошукових систем, також відомий як органічний трафік, покращуючи SEO вашого веб-сайту.

На думку OptinMonster, SEO – це практика збільшення трафіку вашого веб-сайту, завдяки чому веб-сторінки отримують вищий рейтинг за результатами пошуку. Відвідувачі, які приходять на ваш сайт через пошукові системи, називаються органічним трафіком.

SEO може отримати технічний і складний, але завдяки безкоштовним плагінам SEO та посібникам з WordPress SEO, це стало досить просто, навіть для початківців.

Хоча ви можете знайти багато різних плагінів SEO, ми використовуємо та рекомендуємо Yoast SEO. Це найпопулярніший плагін SEO на ринку.

За допомогою Yoast SEO ви можете легко додавати метатеги та заголовки у свої публікації / сторінки в блозі WordPress. Це також змушує вас вибрати ключове слово для публікацій блогу та сторінок блогу, щоб переконатися, що ви правильно використовуєте ключове слово на цій сторінці.

На інформаційній панелі WordPress перейдіть до Плагіни »Додати нове. Шукайте Yoast на панелі пошуку, яку ви можете знайти у верхньому правому куті. Плагін Yoast SEO з’явиться на вашій сторінці. Клацніть Встановити і потім Активуйте.

встановити seast seast

На панелі інструментів WordPress тепер ви можете знайти меню SEO на лівій панелі завдань. Просто натисніть на нього. Якщо плагін виявляє будь-які помилки SEO, ви можете їх виправити, дотримуючись наданих пропозицій.

Налаштувати Yoast SEO легко за допомогою майстра налаштування. Просто натисніть на майстер налаштування почати.

майстер налаштування yoast seo

На першому кроці вас запитають, чи ви хочете налаштувати Yoast SEO самостійно чи найняти експерта, який це зробить за вас. Виберіть КОНФІГУРУЙТЕ САЙТИ SEO зробити це самостійно.

налаштувати yoast seo

На наступному кроці ви запитаєте, чи готовий ваш сайт для індексації. Ви можете вибрати варіант А. Потім натисніть кнопку Далі.

індексація yoast seo

На наступному кроці потрібно вибрати тип веб-сайту. Для вас це блог. Потім натисніть кнопку Далі.

тип сайту yoast seo

Для картки графіка знань Google вам буде запропоновано запитати, чи блог веде людина чи бренд. Якщо вибрано Особу, вам доведеться вказати ім’я особи. Якщо вибрано компанію, вам доведеться також додати логотип. Потім натисніть кнопку Далі.

yoast seo компанія або особа

Тепер ви можете ввести URL-адресу свого профілю соціальних медіа у відповідному полі. Потім натисніть кнопку Далі.

соціальні профілі yoast seo

На кроці видимості пошукової системи вам не потрібно змінювати налаштування за замовчуванням, оскільки вони створені для індексації ваших публікацій та сторінок. Просто натисніть Далі.

видимість пошукової системи yoast seo

Авторські архіви можуть створювати повторювані проблеми із вмістом для пошукових систем. Щоб запобігти цьому, ви можете відключити його, якщо у вашому блозі немає декількох авторів.

yoast seo декілька авторів

Далі вам буде запропоновано підключити свій веб-сайт до консолі пошуку Google, який є безкоштовним інструментом, який дає вам детальну інформацію про те, як сприймається Google вміст вашого блогу..

консоль пошуку yoast seo google

Далі ви можете встановити назву свого блогу, а потім клацніть Далі.

налаштування титульного списку yoast seo

Тепер ви можете вийти з майстра конфігурації, оскільки інші кроки створені для рекламних цілей, таких як підписка на інформаційний бюлетень Yoast.

Почніть з Yoast SEO сьогодні щоб покращити SEO вашого блогу.

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 4 – Налаштування параметрів вашого блогу

Глава 6: Робота з редактором WordPress для створення блогу

Глава 6 Робота з Wp-редакторами

WordPress може похвалитися тим, що є найкращою видавничою платформою, що існує, за популярністю та гнучкістю. Звичайно, з величезною часткою ринку 60%, WordPress відбиває штани від усієї конкуренції.

Однак головним недоліком є ​​те, що редактори публікацій та сторінок не такі гладкі, як інші платформи для блогів. У застарілого редактора WordPress, який зараз відомий як класичний редактор, є інтерфейс стилю текстового редактора. Це дозволяє користувачам вводити текст у текстовому або візуальному режимах. Оскільки він був частиною WordPress вже більше десяти років, існуючі користувачі звикли до цього інтерфейсу.

Однак редактори інших видавничих платформ, таких як Medium або Ghost, набагато інтуїтивніші, ніж у WordPress.

Пов’язані: Як мігрувати з середовища на WordPress (немає простоїв!)

Щоб додати насичений вміст до WordPress легше та приємніше, з версією 5.0 WordPress поставляється з абсолютно новим редактором, відомим як Gutenberg.

У цій главі розглянемо відмінності між Гутенбергом та Класичним редактором.

6.1. Написання контенту – Класичний редактор проти Гутенберга

За замовчуванням WordPress постачається разом з редактором Гутенберга, що дозволяє миттєво переглянути вашу статтю прямо в редакторі. Класичний редактор, з іншого боку, дозволяє користувачам вводити текст у текстовому або візуальному режимах.

класичний редактор

За допомогою Classic Editor користувачі не можуть миттєво попередньо переглянути готову сторінку під час написання вмісту. Редагування та переміщення різних елементів також може бути клопотом. Користувачам доведеться перемикатися вперед і назад між текстовим та візуальним режимами. Вони також можуть створювати проблеми з інтервалом та розміром. Сюди заходить редактор Гутенберга.

Редактор Гутенберга дозволяє вам побачити, як виглядає готова сторінка, перебуваючи в редакторі. Таким чином ви можете налаштувати розміри та інтервали в режимі реального часу без необхідності перемикатися на панель попереднього перегляду. Весь досвід редагування був відтворений для вмісту, насиченого медіа.

gutenberg редактор

Гутенберг розділяє всі елементи вашого вмісту на окремі одиниці, які називаються блоками. На відміну від класичного редактора, блоки в Гутенберзі допомагають легко налаштувати стиль та зовнішній вигляд вашого мультимедійного вмісту без необхідності використання спеціального коду.

6.2. Прийняття рішення про вибір конструктора сторінок

Без сумніву, Гутенберг створений для надання неперевершеного досвіду написання та редагування на WordPress. Його мета – зробити додавання насиченого вмісту до WordPress більш простим та приємним. Однак це не означає замінювати плагіни для створення сторінки на WordPress.

Вбудовані редактори WordPress поставляються з усіма необхідними інструментами для створення основної сторінки на вашому сайті. Однак якщо ви хочете створити привабливу сторінку, можливо, ви захочете скористатись конструктором сторінок на своєму сайті.

Це не тільки допоможе вам створити спеціальний макет для вашої веб-сторінки, але ви також можете створити приголомшливу сторінку, не змінюючи існуючі теми WordPress.

Ми рекомендуємо використовувати програму Beaver Builder для створення спеціальної сторінки. Ви також можете перевірити кращих розробників сторінок для WordPress.

Ми сподіваємося, що тепер у вас є основна ідея про редактори WordPress. У наступних 2 главах ми пояснимо, як створити WordPress сторінки та публікації.

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 5 – Основні плагіни WordPress & Підручники

Глава 7: Створення сторінок WordPress

Глава 7 створити сторінку на wordpress

У WordPress ви можете публікувати вміст у вигляді публікації чи сторінки. Коли ви хочете опублікувати звичайну статтю в блозі, ви пишете публікацію, і коли ви хочете опублікувати окрему веб-сторінку, наприклад, Про, Контактні сторінки, ви пишете сторінку.

Ще одна відмінність полягає в тому, що повідомлення дозволяють впорядковувати вміст за допомогою категорій і тегів, тоді як сторінки дозволяють застосовувати власні шаблони та впорядкувати їх залежно від ваших потреб.

7.1. Основні сторінки, які вам знадобляться

Домашня сторінка

Ваша домашня сторінка, мабуть, перша сторінка, яку відвідувачі бачать у своєму блозі. Щоб щиро вітати відвідувачів, які вперше відвідують вас, ви можете налаштувати свою домашню сторінку. Просто подивіться на приклад домашньої сторінки IsItWP для натхнення.

За замовчуванням WordPress визначає вашу сторінку блогу як домашню сторінку. Однак ви можете створити сторінку і вибрати її як свою домашню сторінку. Перш ніж зануритися і створити домашню сторінку, нижче наведено кілька речей.

 • Вбудований шаблон: Перевірте, чи підтримує ваша тема шаблон домашньої сторінки. У цьому випадку ви можете скористатися нею, а не створити абсолютно нову домашню сторінку, якщо не хочете іншої.
 • Повна ширина макета: Якщо ви хочете самостійно налаштувати домашню сторінку, ви можете вибрати макет сторінки для повної ширини / без бічної панелі. Таким чином ви зможете уникнути елементів бічної панелі зі своєї домашньої сторінки та легко створити висококористувальну сторінку.
 • Виберіть конструктор сторінки: Ви можете знайти десятки різних розробників сторінок, які допоможуть вам створити приголомшливу індивідуальну сторінку самостійно.

Щойно ви створили сторінку для домашньої сторінки, ви можете перейти Налаштування »Читання.

налаштування домашньої сторінки в wordpress

Потім виберіть статичну сторінку як свою домашню сторінку, а потім виберіть бажану домашню сторінку та сторінку публікацій.

Про сторінку

Створення сторінки про інформацію – це прекрасний спосіб налагодити емоційний зв’язок зі своєю аудиторією. На своїй сторінці про інформацію ви можете пояснити, як ви почали, чому і для чого цінний ваш блог.

Вам важливо зрозуміти мотивації та побоювання своєї аудиторії, перш ніж створити сторінку про інформацію. Таким чином, ви можете створити переконливу історію про себе, до якої ваша аудиторія може з легкістю ставитись. Вам також потрібно буде з’ясувати правильні емоційні зв’язки, щоб зв’язати свій блог із проблемами читачів.

Якщо ви шукаєте натхнення, перегляньте сторінку про SyedBalkhi.com.

Про приклад сторінки - Syed Balkhi

На сторінці about, Syed розкриває боротьбу, з якою він стикався протягом своєї подорожі як підприємець. Оскільки блог орієнтований на прагне підприємців та маркетологів, читачі можуть легко налагодити зв’язок із повсякденним життям.

Контактна сторінка

Ваша контактна сторінка відіграє важливу роль у перетворенні відвідувачів вашого веб-сайту на клієнтів. Якщо ви хочете заохотити вашу аудиторію зв’язатися з вами, тоді обов’язково додайте контактну форму на свою сторінку контактів.

На відміну від відображення адреси електронної пошти, наявність контактної форми на вашій сторінці контактів полегшує вашій аудиторії зв’язок з вами. Таким чином, ваша аудиторія може зв’язатися з вами, не виходячи зі свого сайту.

Можна використовувати WPForms створити контактну форму на своєму сайті, яка є одним із найкращих плагінів для створення Word для WordPress.

7.2. Як створити сторінку блогу за допомогою класичного редактора

Щоб створити нову сторінку, перейдіть до сторінки Сторінки »Додати нове.

Нова сторінка в WordPress

Тепер ви можете вказати заголовок нової сторінки та додати деякий вміст у текстовій області.

The Атрибути сторінки розділ дозволяє вибрати батьківську сторінку. Ви також можете вкладати сторінки в залежності від ваших потреб.

Деякі теми WordPress надають вам власні шаблони сторінок. Вибір шаблону допомагає легко додавати структурні варіанти на ваші веб-сторінки.

Після додавання вмісту перегляньте свою сторінку та натисніть кнопку Опублікувати. Ви успішно опублікували нову сторінку.

7.3. Як створити сторінку блогу за допомогою Гутенберга

Тепер розглянемо, як створити сторінку за допомогою редактора Gutenberg.

Перше, що вам потрібно буде зробити, це встановити та активувати Плагін Gutenberg. Це замінить класичний редактор на Гутенберг.

Щоб створити сторінку, перейдіть до Сторінки »Додати нове. Вам буде запропоновано додати заголовок до публікації. Потім ви можете почати писати вміст, як і класичний редактор.

Гутенберг дозволяє легко додавати будь-який вмістовий блок, який вам подобається, наприклад текст, зображення, галереї, зображення героїв, кнопки тощо. Щоб додати блок, все, що вам потрібно зробити, це натиснути інструмент Inserter (+).

блоки в редакторі Гутенберга

Щоб знайти Атрибути сторінки , натисніть кнопку шестерні у верхньому правому куті, а потім перейдіть на вкладку Документ. У атрибутах сторінки ви можете вибрати батьківську сторінку та сторінки гніздування відповідно до своїх потреб.

атрибути сторінки gutenberg

На вкладці Документ ви можете змінити шаблон сторінки, щоб додати структурні зміни до своїх сторінок.

Щоб налаштувати будь-який блок, ви можете перейти на вкладку Блокування та змінити конфігурації вибраного Блоку.

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 6 – Робота з редактором WordPress

Розділ 8: Написання Вашого першого допису в блозі

Глава 8 Створення публікації в блозі

Тепер, коли ви створили статичні сторінки WordPress і заповнили бічну панель та колонтитул відповідною інформацією, саме час почати публікувати свою першу публікацію в блозі.

До цього моменту ви, можливо, вже зрозуміли мету і нішу свого блогу. Якщо ви цього не зробите, ви можете повернутися до Розділ 1 щоб дізнатися це.

8.1. Як створити публікацію за допомогою класичного редактора

Щоб створити свою першу публікацію в блозі, перейдіть до редактора публікацій, натиснувши її Повідомлення »Додати нове.

Вам потрібно буде додати заголовок до своєї публікації та почати писати вміст у своєму редакторі публікацій. Щоб завантажити зображення в свій блог, все, що вам потрібно зробити, – це перетягнути свої зображення в текстовий редактор з комп’ютера. Крім того, ви можете використовувати Додати медіа кнопку, щоб завантажити свої зображення та відео.

додати медіа

8.2. Як створити публікацію за допомогою Гутенберга

Перше, що вам потрібно буде зробити, це встановити та активувати плагін Gutenberg.

Щоб створити публікацію, перейдіть до Повідомлення »Додати нове. Вам буде запропоновано додати заголовок до публікації. Потім ви можете почати писати вміст, як і класичний редактор.

Гутенберг дозволяє легко додавати будь-який вмістовий блок, який вам подобається, наприклад текст, зображення, галереї, зображення героїв, кнопки тощо. Щоб додати блок, все, що вам потрібно зробити, це натиснути інструмент Inserter (+).

8.3. Додавання категорій і тегів

Вміст вашого блогу WordPress організований за категоріями та тегами.

Категорії – це загальна група ваших публікацій блогу. Розгляньте це як загальні теми, які ви висвітлюєте, або зміст вашого блогу. Оскільки вони є ієрархічними, у вас може бути стільки підкатегорій для кожної.

Теги призначені для опису конкретних деталей вашої публікації. Вони можуть використовуватися для мікрокатегоризації вашого вмісту, але вони не є ієрархічними.

Ось як додати категорії та теги за допомогою “Класичного редактора”:

На екрані редактора публікацій прокрутіть униз до мета-вікна категорій праворуч. Ви можете натиснути Додати нову категорію або просто вибрати з існуючих категорій.

категорії та теги - класичний редактор

Аналогічно, використовуючи мета-поле Теги, ви можете створювати нові теги або вибирати з існуючих тегів.

За допомогою Гутенберга, щоб додати категорію та додати теги до своєї публікації блогу, ви можете натиснути на значок шестірні у верхньому правому куті редактора. На вкладці Документ ви можете додавати категорії та теги до своєї публікації блогу. Ви також можете змінити обране зображення, уривок і навіть змінити параметри стану та видимості.

категорії та теги- gutenberg

Щоб налаштувати будь-який блок, ви можете перейти на вкладку Блокування та змінити конфігурації вибраного Блоку.

Можна змінити 3 точки, щоб змінити вигляд редактора. Ви також можете перейти на редактор коду, якщо хочете.

Нарешті, ви можете натиснути кнопку Опублікувати в правому куті.

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Глава 7 – Створення сторінок WordPress

Розділ 9: Просувайте свій блог

Глава 9 просувайте ваш блог

Блог без читачів та залучень – це мертвий блог. Ведення блогу не має значення, якщо ніхто не хоче споживати ваш вміст.

Тільки тому, що ви опублікували чудовий вміст у своєму блозі, це не завжди означає, що він може приносити велику кількість трафіку. Насправді вам потрібно буде залучити потрібний сегмент читачів, яким сподобається тип вмісту, який ви публікуєте. В іншому випадку вони не будуть триматися, що з часом не буде для вас вигідним.

У цій главі ми пояснимо кілька різних способів просування вашого блогу.

 • Створіть вміст стовпа
 • Просьба електронної пошти
 • Маркетинг по електронній пошті
 • Соціальні засоби комунікації
 • Інші способи

9.1. Створення вмісту стовпа

Перш ніж зайнятися та почати просувати свій блог, важливо опублікувати вміст стовпа на своєму сайті. Насправді ніхто не хоче приєднуватися до сайту, який не забезпечує цінності. Це означає, що якщо ви спрямовуєте трафік на блог, який не має міцної основи, як, наприклад, вміст стовпа, ви втрачаєте частину своїх найцінніших активів: час, гроші та інші ресурси.

Вміст стовпа є основою вашого блогу. Зазвичай це серія публікацій в блозі, які представляють вашу найкращу роботу, але це також може бути інфографіка, відео чи будь-який інший тип вмісту.

Основна перевага змісту стовпа полягає в тому, що він приносить приплив нових відвідувачів та зворотних посилань. Оскільки він надає якусь цінність, ваша аудиторія, швидше за все, буде дотримуватися вашого блогу та просувати його. Найкраще, що він продовжує залучати більше трафіку – довго після того, як вони були розміщені спочатку.

Не впевнений, який тип публікацій в блозі ви повинні написати?

Не хвилюйся! Ми пояснимо кілька різних типів публікацій в блогах, які, як доведено, працюють.

 • Навчальні посібники та практичні посібники: Поясніть, як виконувати виснажливе завдання крок за кроком у простому для виконання стилі. Цей конкретний посібник, який ви зараз читаєте, є прекрасним прикладом підручника.
 • Листи: Публікації списків завжди є одним із найпоширеніших вмістів в Інтернеті, оскільки їх легко засвоювати.
 • Останні новини галузі: Слідкуйте за останніми новинами галузі та блогом. Ви навіть можете пояснити, що означає кожна тенденція для пересічного читача, і як вони можуть сприйняти зміни у вашій галузі.
 • Суперечливі сюжети: Якщо говорити про суперечки, можна привернути увагу читачів до вашого блогу, але будьте обережні! Суперечки можуть бути сильно емоційними. Будьте в курсі мови, якою ви користуєтесь, і намагайтеся не бути навмисно зловмисними, коли висловлюєте свої думки.

Шукаєте більше ідей для публікації в блозі? Прочитайте 73 види публікацій в блогах, які, як доведено, працюють.

Майте на увазі, що ведення блогів – це постійний процес. Тільки тому, що ви створили серію публікацій, це не означає, що ви працювали зі вмістом. Пам’ятайте, що блоги – це марафон, а не спринт.

Успіх вашого блогу полягає в тому, наскільки ви наполегливі в плані створення якісного контенту. Тепер вам не потрібно створювати одну публікацію щоденника. Майте графік публікації та дотримуйтесь його.

9.2. Електронна розсилка

Після того, як ви створили міцну основу для свого блогу, створивши серію вмісту стовпа, саме час активізувати та почати просувати свій блог.

Діапазон електронної пошти допомагає просувати свій блог кількома різними способами: Ви можете стимулювати трафік та зворотні посилання, отримувати повідомлення про преси, пропонувати публікації відвідувачів у популярних блогах тощо.

Без сумніву, електронна адреса електронної пошти – це найпростіший спосіб розвинути особистий зв’язок із впливовими людьми у вашій ніші. Ось як правильно прослідкувати електронну пошту, як правильно.

Крок 1: Зрозумійте своє призначення.

Наприклад, ви можете розпочати інформаційно-просвітницьку кампанію, щоб запропонувати гостям статті в популярних блогах. Або якщо ви хочете створити зворотні посилання, ви можете налаштувати впливових елементів і повідомити їм, що ви створили цінний вміст у своєму блозі, до якого варто посилатися.

Крок 2: Знайдіть адреси електронної пошти залежно від вашого призначення.

Якщо ви хочете опублікувати гостя, створіть список електронних адрес популярних блогерів.

Крок 3: Для створення інформаційної кампанії використовуйте інструмент пошуку електронної пошти, наприклад OutreachPlus.

outreachplus

OutreachPlus допомагає персоналізувати вашу кампанію, щоб досягти більшої ефективності, відповіді та залучення. Це впорядковує ваші зусилля з пошуку та допомагає вам отримати найкращі результати.

За допомогою правильних стратегій розширення електронної пошти може бути дуже ефективним у створенні зворотних посилань та залученні трафіку.

9.3. Маркетинг електронної пошти

Чи знаєте ви, що 95% відвідувачів, які вперше відвідують вас, ніколи не повернуться на ваш сайт? Це означає, що якщо ви не будуєте зв’язок зі своїми відвідувачами, які вперше відвідують, і змушують їх відвідувати неодноразово, вони втратяться назавжди.

Створення електронного бюлетеня – найкращий спосіб налагодити зв’язок зі своєю аудиторією та заохотити їх повернутися на ваш сайт.

Щоб створити інформаційний бюлетень електронної пошти, ви можете вибрати програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти, як постійний контакт або MailChimp. Ви можете періодично надсилати їм корисні електронні листи для створення довгострокових відносин. Час від часу ви можете рекламувати свої останні записи в блозі у своєму інформаційному бюлетені та заохочувати своїх передплатників відвідувати ваш сайт.

9.4. Соціальні засоби комунікації

Соціальні медіа – одне з найнадійніших джерел трафіку для вашого блогу. Якщо ви намагаєтесь зламати код щодо залучення соціального трафіку до свого блогу, нижче наведено кілька порад, які можуть допомогти.

Налаштування основ

Створіть профіль для свого блогу на різних сайтах соціальних мереж. Ви можете продемонструвати ці профілі у своєму блозі та заохотити своїх користувачів зв’язатися з вами. Крім того, встановіть плагін для соціального обміну, як “Спільні підрахунки”, і полегшите користувачам ділитися вмістом у соціальних мережах.

Зосередьтеся на одній або двох платформах соціальних медіа

Якщо зосередити увагу на будь-якій соціальній мережі, ви можете занадто сильно поширитись. Якщо у вас обмежений бюджет та ресурси, спочатку вам найбільше цікаво зосередитись лише на одній або двох соціальних платформах.

Якщо ви шукаєте натхнення для залучення трафіку в соціальних мережах, можете перевірити як збільшити трафік Facebook на 332%.

Оптимізуйте свій вміст

Якщо ви коли-небудь ділилися публікацією блогу в соціальних мережах, ви, можливо, помітили, що соціальна мережа автоматично виводить зображення, назву та опис вашого вмісту. Ця інформація дає основні відомості про вміст, яким ви ділитесь, що спонукає інших користувачів натискати на нього.

Якщо ви не зможете знайти гарний попередній перегляд своєї публікації під час ділення в соціальних мережах, швидше за все, ваша тема не підтримує теги OG (Open Graph). Теги OG допомагають соціальним мережам виводити потрібну інформацію зі свого посилання. Якщо у вас однакова проблема з посиланнями, якими ви ділитесь, ви можете перевірити як виправити помилкову проблему мініатюр у Facebook.

9.5. Інші способи просування вашого блогу

Нижче наведено ще кілька способів просування вашого блогу.

Коментування в блозі: Активно коментуйте популярні блоги у своїй ніші та вступайте в розмови. Коли користувачі натискають на ваше ім’я, вони будуть спрямовані на ваш блог (за умови, що блог, котрий ви коментували, дозволяє зворотні посилання від імені коментатора).

Оптимізація пошукових систем (SEO): SEO дозволяє вам збільшувати трафік вашого веб-сайту, отримуючи публікації свого блогу для вищого рейтингу в пошукових системах. Завдяки тактиці SEO та виїзних сайтів ви можете спрямовувати більш цільовий органічний трафік на свій сайт. Ви можете дізнатися більше про це в наступному розділі.

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 8 – Написання Вашого першого допису в блозі

Розділ 10: SEO WordPress: Початок роботи

глава 10 wordpress seo

Хочете залучити цільовий трафік на ваш сайт із пошукових систем? Оптимізація пошукових систем (SEO) може бути складною через постійно змінюються алгоритми пошуку.

Однак за допомогою правильної стратегії ви можете збільшувати свій органічний трафік, незважаючи на постійні зміни алгоритму. Дотримуючись найкращих тактик SEO, ви дозволяєте пошуковим системам легко сканувати та індексувати ваш веб-сайт.

У цьому розділі ми обговоримо наступне:

 • Дослідження ключових слів
 • На сторінці SEO
 • Будівництво посилань

10.1. Дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів є одним з найважливіших аспектів SEO. Дослідження за ключовими словами допомагає зрозуміти, що шукає ваша аудиторія в Google.

В ідеалі вам потрібно знайти всі можливі поєднання ключових слів, які ваша потенційна аудиторія використовує в Google, щоб знайти ваш вміст.

Нижче наведено кілька інструментів дослідження ключових слів, які можуть вам бути корисними.

 • Планувальник ключових слів Google: Планувальник ключових слів – це безкоштовний інструмент, який допоможе вам знайти правильні ключові слова для ваших кампаній AdWords. Ви можете використовувати той самий інструмент для мозкового штурму своїх контент-ідей.
 • Пошук Google: Пошук Google допомагає вам знайти багато пов’язаних ключових слів для свого блогу. Ви можете знайти відповідні ключові слова внизу сторінки результатів пошуку.
 • SEMRush: SEMRush – це платний інструмент, який допоможе вам знайти список потенційних ключових слів для вашого блогу. Це допомагає вам з’ясувати, що працює для вашої конкуренції, які відвідувачі сайтів у вашій галузі шукають та на які ключові слова слід звернути увагу.

Коли у вас є список потенційних ключових слів, саме час створити редакційний календар, щоб упорядкувати процес створення вмісту.

10.2. На сторінці SEO

Для того, щоб вищити рейтинг в Google і розмістити веб-сторінки вгорі результатів пошуку, вам потрібно буде оптимізувати свої веб-сторінки для пошукової системи.

За допомогою WordPress оптимізувати веб-сайт для пошукових систем легко. Ось як це зробити.

Встановіть плагін SEO

SEO-плагін допомагає зробити вашу пошукову систему зручною. Рекомендуємо встановити Плагін Yoast на вашому сайті. Встановивши плагін, ви знайдете метабокс у кожному пості та редакторі сторінок, щоб додати SEO-заголовок, опис та ключове слово.

Yoast SEO змушує вас вибирати ключове слово для фокусування, коли ви публікуєте вміст, а потім гарантує, що ви правильно його використовуєте на цій сторінці.

Додати alt теги для зображень

Довідка тегів Alt описує зображення на зображенні. Google розміщує відносно високе значення для тексту alt, щоб визначити, що є на зображенні та темі навколишнього тексту.

Внутрішнє пов’язування

Додайте 2-3 внутрішніх посилання на кожну публікацію.

Внутрішні посилання дозволяють користувачам переходити до інших сторінок. Він довше зберігає відвідувачів на вашому сайті і, що ще важливіше, збільшує сік вашої посилання, що покращує ваш SEO.

10.3. Побудова посилань

Побудова посилань є головним фактором того, як Google займає рейтинг веб-сторінок. Ви можете покращити рейтинг свого блогу, збільшивши кількість високоякісних посилань, які посилаються на ваші сторінки.

Існує маса різних способів законного створення зворотних посилань на ваш сайт. Давайте розглянемо деякі з них нижче.

Створіть вміст стовпа:

Ми вже згадували про це, але повторюємо це знову. Перш ніж зануритися і спробувати створити зворотні посилання, переконайтеся, що ви вже опублікували кілька вмісту, на який варто посилатися. Деякі приклади вмісту стовпів – це посібники, списки та тематичні дослідження.

Створіть спільну інфографіку:

Ви можете найняти графічного дизайнера або створити його самостійно, використовуючи інструмент для створення інфографіки, наприклад Canva, Піктограма або Візме. Створивши його, зробіть його доступним для надання вбудованого коду, який ваші користувачі можуть легко використовувати.

Зверніться до ймовірних зв’язківців:

Створіть список блогів, які, ймовірно, забезпечать посилання на ваш блог. Наприклад, ви можете знайти блоги, які щотижня публікують резюме про вашу нішу, і попросити їх розмістити вашу статтю у своєму майбутньому дописі.

Публікуйте інтерв’ю:

Створіть список впливових та опублікуйте з ними інтерв’ю з одним питанням. Цілком ймовірно, що вони, ймовірно, додадуть посилання на опубліковане інтерв’ю.

Гість блогів:

Публікуйте у своїй ніші якісні статті про гості на відомих сайтах. Хоча це ефективна стратегія отримання посилань, майте на увазі, що компанія Google зламала маркетологів, які зловживають цією тактикою низькоякісними статтями та посиланнями.

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 9 – Просувати свій блог

Розділ 11: Оцінюйте свій блог

глава 11 монетизуйте свій блог

Ви хочете залишити свою роботу від 9 до 5? Цікаво, як завести блог і заробити гроші? Тоді ви не самотні!

Хоча монетизація блогу – це не така швидка багата схема, за допомогою правильних стратегій цілком можливо отримати надійний дохід.

У цій главі ми пояснимо чотири різні способи заробляти гроші на блогах.

 1. Реклама
 2. Партнерський маркетинг
 3. Фрілансування
 4. Продаж продукції

11.1. Реклама

Реклама, мабуть, найпростіший спосіб заробити гроші на блогах.

Почати можна з показу оголошень Google AdSense, яка є рекламною мережею Google. Найкраще те, що для цього не потрібно мати величезний обсяг трафіку, щоб приєднатися до програми.

Крім того, ви можете продавати прямі оголошення на своєму сайті. Це ефективно для вашого блогу, якщо він залучає значну базу трафіку. Оскільки це не залежить від будь-яких рекламних мереж, ви можете зберегти весь прибуток від доходу від реклами.

Для монетизації свого сайту будь-якими видами реклами рекомендуємо використовувати плагін AdSanity. Це спрощує управління рекламою, дозволяє мінімізувати доходи від реклами.

11.2. Партнерський маркетинг

Партнерський маркетинг допомагає вам отримувати дохід від свого блогу, коли хтось купує продукт через ваші реферали. В основному ви вибираєте продукт, який вам подобається, вставляєте афілійоване посилання на цей продукт і кожного разу, коли хтось придбає його, натиснувши ваше посилання, ви можете заробляти комісії.

Якщо ви вважаєте, що реклама дратує, партнерський маркетинг – найкращий спосіб заробити солідний дохід від свого блогу. Ви навіть можете використовувати його разом із рекламою та іншими методами монетизації.

Ми використовуємо та рекомендуємо ThirstyAffiliates для управління та приховування партнерських посилань.

11.3. Фрілансування

Пропонувати свої вміння та досвід у своєму блозі як фрілансер – це найкращий спосіб заробити на своєму блозі. Ви не тільки зможете продемонструвати свій блог у блозі, але і зможете залучити потрібний сегмент платників.

Не забудьте створити сторінку вашого найму в своєму блозі та широко просувати цю сторінку.

11.4. Продаж продукції

Якщо ви хочете отримати постійний потік пасивного доходу, то, можливо, ви захочете розглянути можливість продажу продуктів з свого блогу. За допомогою правильних стратегій цілком можна заробляти на своєму блозі повний робочий день, продаючи продукти.

Нижче наведено кілька ідей:

Продаємо електронні книги: Створення продукту може бути важким і залякуючим завданням. Якщо ви вже опублікували якийсь великий вміст стовпа, ви можете легко переробити його в електронну книгу і продати його своїй аудиторії.

Інтегруйте магазин електронної комерції: Інтегруйте вітрину електронної комерції у свій існуючий блог за допомогою плагіна для електронної комерції, наприклад WooCommerce. Якщо ви продаєте товарний товар, який відображає тип вмісту, який вони люблять у вашому блозі, ви можете виправити наявну базу користувачів, щоб продати продукти електронної комерції..

↑ Поверніться до змісту

«Попереднє: Розділ 10 – WordPress SEO: Початок роботи

Глава 12: Ресурси для вивчення та оволодіння WordPress

глава 12 ресурси WordPress

Спільнота WordPress величезна, тому ви можете знайти в Інтернеті безліч різних ресурсів, які допоможуть вам вивчити та опанувати WordPress.

Ось найкращі та безкоштовні ресурси WordPress, які ви можете знайти в Інтернеті, є:

 • IsItWP: На IsItWP ми регулярно публікуємо підручники WordPress, тематику WordPress та обшивки плагінів, огляди, угоди WordPress та багато іншого.
 • WPBeginner: WPBeginner – це найбільший безкоштовний ресурс WordPress в Інтернеті для початківців WordPress. Вони регулярно публікують корисні підручники, відео, купонні коди для продуктів WordPress та багато іншого.
 • Блог WPForms: Якщо ви хочете прочитати підручники, які допоможуть вам розвивати свій бізнес за допомогою платформи WordPress, вам слід перейти до блогу WPForms. Ви також можете знайти поради та рекомендовані практики для створення будь-яких типів онлайн-форм WordPress.
 • Блог MonsterInsights: Блог MonsterInsights – чудовий ресурс, за яким ви можете скористатися, щоб зрозуміти найкращі практики та рекомендації Google Analytics.

FAQ

Допоможи тисячам користувачів відкрити блог, ми виявили, що люди задають однакові запитання знову і знову. Ось чому ми склали список часто задаваних питань, щоб ви могли легко запустити свій блог.

Чим відрізняється блог від веб-сайту?
Блог – це лише тип веб-сайту, який публікує статті у зворотному хронологічному порядку. Статті в блозі зазвичай публікуються на платформі для ведення блогів на зразок WordPress, тому кожен, хто не може кодувати, може легко запустити блог. Після налаштування блогу ви можете легко почати створювати вміст у своєму редакторі публікацій та публікувати його одним натисканням кнопки.

Детальніше: Як створити веб-сайт.

Чи можу я створити блог без WordPress?

Так! Є десятки платформ для ведення блогів, такі як Blogger, WordPress.com та TypePad. Але ми завжди радимо вам створити блог на власному хості WordPress, оскільки це дає повну свободу будувати блог так, як вам потрібно, без обмежень.

Яка різниця між WordPress.com та WordPress.org (WordPress з власним хостом)?

WordPress.com – це безкоштовна платформа для ведення блогів, яка дозволяє вам легко розпочати блог, але вона має багато обмежень, таких як обмежена доступність теми та обмежене місце для зберігання. Крім того, безкоштовна платформа не дозволяє вам монетизувати свій веб-сайт.

WordPress.org, також відомий як власний розміщений WordPress, вимагає, щоб ви мали власник доменного імені та облікового запису хостингу для ведення блогу. За допомогою власної платформи ви отримуєте повний контроль над своїм блогом, можете монетизувати свій блог так, як вам завгодно, отримувати необмежену кількість тем і параметрів налаштування та користуватися необмеженим простором пам’яті залежно від вашого хостинг-провайдера.

Скільки коштує завести блог?

Щоб створити блог на самому розміщеному WordPress, вам доведеться придбати доменне ім’я за 14,99 доларів США на рік та хостинг-акаунт, який коштує близько 7,99 доларів на місяць. Загалом запуск блогу обійдеться лише в 110,87 доларів на рік.

Ви можете знайти тисячі безкоштовних тем і плагінів для свого блогу. Однак якщо ви віддаєте перевагу преміум-тем і плагінів, поточна вартість вашого блогу може збільшитися.

Чи можу я почати анонімний блог?

Якщо ви хочете опублікувати блог, але залишаєтеся анонімним, вам потрібно переконатися, що ви захищаєте свій домен із увімкненою конфіденційністю WHOIS. Для анонімних блогів люди часто використовують псевдонім / псевдонім, щоб писати під. Ви навіть можете створити унікальний електронний лист лише для написання свого блогу.

З чого слід почати блог?

Хоча ви можете заводити блог на будь-яку тему, радимо завести блог на тему, якою ви дійсно захоплені. Або ви навіть можете почати особистий блог, документуючи своє повсякденне життя та звертаючись до однодумців в Інтернеті.

Чи можу я вести блог з кількома авторами?

Так. WordPress постачається з 5 ролями користувачів за замовчуванням, які допоможуть вам керувати та контролювати дозволи для кожного автора вашого блогу.

Чи можу я додати свою електронну комерцію до свого блогу?

Так! Додавання вітрини електронної комерції дозволяє легко розпочати продаж фізичних чи цифрових продуктів прямо з вашого блогу. Просто встановіть плагін типу WooCommerce та інтегруйте вітрину електронної комерції у свій блог, щоб ви могли розпочати продаж своїх товарів.

Як я можу дізнатися більше про термінології WordPress?

Зверніться до цього Терміни словника WordPress для початківців кожного разу, коли вас спантеличують дивні терміни або скорочення WordPress.

Чи можу я створити блог на кількох мовах?

За допомогою WordPress ви можете легко запустити багатомовний блог з багатомовним плагіном, таким як Polylang. Ви також можете вибрати тему WordPress, яка підтримує багатомовний плагін, який ви хочете використовувати.

Ми сподіваємось, що це керівництво допомогло вам створити блог WordPress. Весело блоги!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map