Як почати Інтернет-репетиторство з WordPress

Інтернет-репетиторський бізнес з WP


Хочете запустити Інтернет-репетиторський бізнес з WordPress? Репетиторство в Інтернеті повільно стає нормою в галузі освіти.

Завдяки правильному плагіну WordPress, як Learndash, ви можете легко запустити бізнес-репетиторство в Інтернеті, навіть якщо ви абсолютно новачок.

У цьому підручнику ми покажемо вам, як запустити Інтернет-репетиторський бізнес (крок за кроком).

Навіщо починати Інтернет-навчання

Давайте розглянемо кілька переваг онлайн-репетиторів.

 • Ніяких географічних обмежень: вчити та вчитися з будь-якої точки світу.
 • Економлять гроші та час, оскільки репетитору та студенту не потрібно їздити на заняття.
 • Це надзвичайно корисно в надзвичайні періоди, як кризовий час Covid-19, коли людей по всьому світу силою зачиняють у свої будинки, щоб захистити себе від смертельного вірусу.

Крок 1: Створення веб-сайту для навчання в Інтернеті

Спочатку створіть веб-сайт для навчання з WordPress. Щоб створити веб-сайт, вам знадобиться доменне ім’я та веб-хостинг.

Ім’я домену – це URL-адреса, яку користувачі вводять у своїх браузерах для доступу до вашого веб-сайту (наприклад, google.com або isitwp.com).

Веб-хостинг – це місце, де люди зберігають вміст та файли своїх веб-сайтів.

Коли відвідувач намагається отримати доступ до вашого веб-сайту, ввівши вашу веб-адресу (доменне ім’я), він буде спрямований на файли веб-сайту, що зберігаються на вашому веб-сервері хостингу.

Коли ви хочете створити новий веб-сайт з нуля, поєднана вартість домену та хостингу може здатися досить багатою.

Ось чому ми розробили угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та понад 60% знижки на хостинг WordPress.

створити веб-сайт на bluehost

Для отримання більш детальної інформації дізнайтеся, як створити веб-сайт з нуля.

Крок 2. Встановлення та налаштування модуля LearnDash LMS

Наступним кроком є ​​встановлення плагіна LearnDash. LearnDash – популярний плагін системи управління навчанням (LMS), який спрощує створення онлайн-курсів за допомогою всіх його потужних функцій. Ви можете використовувати його для створення курсів, вікторин, планів уроків та багато іншого.

Плагін LearnDash LMS, створюйте веб-сайт для навчання

Ось як можна встановити плагін на своєму сайті WordPress. Якщо ви хочете дізнатися більше, перегляньте наш огляд LearnDash.

Після встановлення та активації плагіна перейдіть до LearnDash LMS »Налаштування» Ліцензія LMS. Тут ви можете ввести свою електронну адресу та ліцензійний ключ.

Ліцензія Learndash

Тепер натисніть на Оновити ліцензію кнопка. Далі, перейдіть до Налаштування PayPal вкладка. На цій вкладці у вас будуть різні варіанти. Просто заповніть їх і натисніть на Зберегти кнопка праворуч екрана. Ці налаштування допоможуть вам отримувати онлайн-платежі від своїх користувачів.

Налаштування PayPal

Ваші основні налаштування налаштовані правильно. Тепер ви можете почати створювати свій онлайн-курс. Подивимося, як це зробити.

Крок 3: Використання LearnDash для створення курсів

Щоб створити курс з LearnDash, перейдіть на сторінку LearnDash »Курси» Додати нове

Тепер ви будете на новому екрані, де ви можете почати створювати свій курс. Почати можна, додавши назву до курсу. Як тільки назва буде додана, продовжуйте і додайте опис курсу.

Додати курс Learndash

Ви також можете додати зображене зображення, яке відображатиметься як ескіз курсу. У вас навіть є варіанти додати категорії, теги тощо до курсу.

Після завершення перейдіть на Налаштування вкладка. Тут ви побачите кілька варіантів, таких як:

 • Можливість додавати матеріали курсу, які видно на головній сторінці курсу
 • Додати сертифікат курсу
 • Виберіть параметри наочності курсу
 • Налаштуйте Спеціальна сторінка і Спеціальний порядок уроку

Налаштування LearnDash

Прокручуючи далі вниз, ви побачите параметри, щоб вибрати, яким чином ваші користувачі отримуватимуть доступ до вашого курсу курсу.

Ви можете надати доступ усім, вимагати, щоб користувачі зареєструвалися, щоб отримати доступ, або зробити його доступним лише для користувачів преміум класу.

Налаштування LearnDash

Ви також можете вибрати попередні реквізити курсу, бали, термін дії доступу та змінити параметри списку доступу.

Налаштування LearnDash

Після завершення налаштувань натисніть на Опублікувати кнопку, щоб ваш курс був доступний для користувачів.

Крок 4: Додавання уроків до курсу

Наступним кроком є ​​створення уроків для вашого курсу. Для цього перейдіть до Будівельник вкладка. Тут ви можете створити нові уроки та вікторини для свого курсу. Натисніть на Нові уроки додати урок. Для вікторин натисніть на Нова вікторина.

Курси та вікторини LearnDash

Ви також можете додати нові уроки, перейшовши на LearnDash LMS »Уроки» Додати нове.

Уроки навчання

Це перенесе вас до редактора уроків, де ви можете розпочати створення свого уроку. Ви можете почати з додавання заголовка, а потім створити свій урок так, як ви створили б звичайну публікацію. Сміливо вставляйте посилання та завантажуйте мультимедійні файли.

Як тільки урок буде створений, перейдіть до Налаштування вкладка. Тут ви можете налаштувати вигляд своїх уроків та керувати доступом користувачів.

Налаштування уроку, навчання

Тут ви також можете запланувати свої уроки.

Планувальник уроків, навчання

Після завершення збережіть свої налаштування за допомогою Зберегти чернетку варіант. Ви також можете додати більше тем до кожного свого курсу та уроку, перейшовши на сторінку Теми »Додати нове.

вивчити теми

Після створення уроків ви можете призначити його вже створеному курсу. Ви можете зробити це, перейшовши до Налаштування вкладку вгорі сторінки.

Тепер під Тема Налаштування доступу, ви побачите два варіанти. Звичайно, ви можете натиснути стрілку спадного меню під пунктом Асоційований курс потім виберіть курс, у який ви хочете додати свою тему. Ви можете зробити те ж саме і на уроках.

Крок 5: Увімкнення призначення з LearnDash

LearnDash також дозволяє додавати завдання до своїх курсів. Ця опція доступна в розділі Уроки »Налаштування . Тут ви можете ввімкнути Додавання завантажень. Це дозволить розширити масу варіантів, за допомогою яких можна встановити розмір файлу для завантаження, обмежити кількість завантажень файлів тощо.

Завантаження призначається

Після того, як ваше завдання буде створено, ви можете їх переглянути LearnDash »Призначення.

Крок 6: Створення сертифікатів для своїх користувачів

Наступним кроком є ​​створення сертифікатів для ваших користувачів, які можуть бути нагороджені в кінці курсу. Щоб створити сертифікат, перейдіть на сторінку LearnDash »Сертифікати

Сертифікати LearnDash

Тепер натисніть на Додати новий. Тут ви можете створити свої сертифікати та налаштувати їх, щоб зробити їх більш привабливими. Після закінчення ви можете пов’язати його з будь-яким курсом, який хочете.

Наприклад, щоб додати сертифікат до певного курсу, перейдіть до LearnDash »Курс . Тепер натисніть на Редагувати »Налаштування. Тут ви зможете додати свої сертифікати, натиснувши стрілку спадного меню та вибравши потрібний.

сертифікати

Крок 7: Створення курсів з членства

Тепер, коли курс готовий, ви також можете створити програму членства для своїх курсів. Створивши сайт для членства, ви можете зробити свої курси доступними лише для зареєстрованих користувачів. Ви можете приховати свій преміум-вміст і дозволити користувачам розблокувати їх за допомогою ключа. Доступ до цього ключа можна отримати лише при придбанні членства на вашому сайті.

Це прекрасний спосіб заробити повторювані гроші з вашого веб-сайту для навчання репетиторів.

Ви можете легко додати членство на свій сайт, використовуючи плагін MemberPress. За допомогою цього плагіна ви можете перетворити ваш звичайний сайт на сайт для членства. Ось як можна встановити плагін MemberPress.

Після того, як плагін буде встановлений і активований, ви можете почати використовувати його для перетворення вашого звичайного сайту на сайт членства. Ось як можна додати членство в MemberPress.

У цьому плагіні пропонуються також функції оплати та параметри контролю підписки.

Це воно! Ваш онлайн-клас репетиторів вже готовий. Хіба не так просто? Якщо ви хочете продати більше товарів або послуг на своєму веб-сайті, ви можете дізнатися, як додати магазин електронної комерції до свого сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map