Як правильно додати фрагменти коду на ваш сайт WordPress

Як додати фрагменти коду до сайту WordPress


Хочете дізнатися правильний спосіб додати спеціальні фрагменти коду на ваш сайт WordPress? Додавання фрагментів коду до WordPress – це не ракетна наука, але навіть найменша помилка може зірвати ваш веб-сайт. Якщо ви заскочите, не знаючи, що ви робите, це може бути фатальним для вашого бізнесу.

Отже, додаючи спеціальний код на свій сайт, вам потрібно буде переконатися, що ви робите це ПРАВО.

У цій статті ми пояснимо, як правильно скопіювати та вставити фрагменти коду на ваш сайт WordPress. Після закінчення читання ви отримаєте знання та впевненість змінювати свій сайт за вашим бажанням. Можливо, ви навіть трохи повеселитеся!

Навіщо додавати фрагменти коду до WordPress?

Додавання фрагментів коду на ваш сайт – один із найпростіших способів розширення функцій вашого веб-сайту. Хоча встановлення плагіна є очевидним способом покращення вбудованих функцій WordPress, особливо для не розробників, часом важко знайти плагін, який відповідає вашим потребам до листа. З іншого боку, ви можете знайти в Інтернеті сотні навчальних посібників WordPress, які рекомендують додавати фрагменти коду для задоволення ваших потреб..

З цього приводу важливо правильно вставити спеціальні фрагменти коду в правильний файл і в потрібному місці. В іншому випадку це може зірвати ваш веб-сайт, у свою чергу саботувати ваш бізнес та репутацію.

Розбимо цей підручник на 2 різні розділи:

 1. Настроювання файлів шаблонів WordPress
 2. Настроювання файлу function.php

I. Настроювання файлів шаблонів WordPress

Перш ніж зануритися, давайте подивимося, що таке файл шаблону WordPress.

Що таке шаблон WordPress?

налаштувати шаблон

Кожна тема WordPress складається з файлів шаблонів. Файли шаблонів у вашій темі визначають спосіб відображення вашого веб-сайту. Наприклад, header.php – шаблон за замовчуванням, який використовується в більшості тем WordPress для визначення області заголовка веб-сторінок, створених у WordPress, таких як статті вашого блогу та окремі сторінки.

Давайте розглянемо кілька шаблонів WordPress за замовчуванням, які використовуються в більшості тем WordPress.

 • php – визначає головну сторінку
 • php – визначає розділ заголовка
 • php – визначає розділ колонтитула
 • php – визначає функції, які використовуються в темі
 • php – визначає окремий пост / допис у блозі
 • php – визначає окрему сторінку
 • php – визначає розділ коментарів

Як вставити фрагменти в будь-який файл шаблону

Ви можете вставити фрагменти коду в будь-який файл шаблону, наприклад функції.php, single.php тощо, будь-яким із цих двох способів: за допомогою дочірньої теми або додавши код безпосередньо до наявної батьківської теми.

Однак радимо не змінювати шаблон безпосередньо у своїй батьківській темі, оскільки, оновивши тему, ви втратите всі налаштування, які ви зробили. Щоб зберегти зміни навіть після оновлення теми, можливо, ви захочете створити дочірню тему та виконати налаштування в ній.

Дочірня тема – це тема WordPress, яка успадковує свою функціональність від іншої теми WordPress (батьківської теми). Використання дочірньої теми – це правильний вибір, якщо ви хочете зробити багато змін у файлах шаблонів.

Давайте розглянемо, як створити дочірню тему та вставити фрагменти у файл шаблону.

Для детального посібника ви можете ознайомитися як створити дочірню тему на WordPress.

II. Настроювання файлу function.php

Файл function.php?

файл function.php

Функції.php – це шаблон шаблону у вашій темі WordPress, який дозволяє легко розширити функції вашої теми та інсталяції WordPress. Щоб розширити функції, все, що вам потрібно зробити, – це додати певні фрагменти коду до файлу function.php.

Як і будь-які інші файли шаблонів, ви можете додавати фрагменти безпосередньо у файл function.php. Крім того, щоб зберегти налаштування навіть після оновлення теми, ви можете створити дочірню тему та вставити код у неї.

Однак недоліком є ​​те, що ви перейдете на всі налаштування, які ви зробили для дочірньої теми, якщо перейдете на нову / іншу тему. Тут надходить плагін, орієнтований на сайт.

Плагін WordPress для певного сайту не залежить від вашої теми, що дозволяє додавати спеціальні фрагменти на ваш сайт. Ви можете використовувати плагін, орієнтований на сайт, двома способами:

 • Спосіб №1: Використання готового плагіна, наприклад, фрагменти коду
 • Спосіб №2: Створення додатка для сайту вручну

Спосіб №1: Використання готового плагіна

Кодові фрагменти це плагін WordPress, який надає графічний інтерфейс для управління фрагментами, подібними до меню плагінів.

Це усуває необхідність вставляти власні фрагменти у файл function.php вашої теми. Оскільки ви не вставляєте код у жодні файли тем, ви можете зберегти налаштування на своєму веб-сайті навіть після переключення теми..

За допомогою фрагментів коду ви можете активувати або дезактивувати фрагменти, як і плагіни.

Після активації плагін Code Snippets, ви можете додати спеціальні фрагменти, а потім вказати назву, опис та теги для фрагментів як орієнтир для себе вниз по лінії. Таким чином, у майбутньому ви зможете легко визначити мету кожного доданого фрагмента.

Для отримання більш детальної інформації ви можете прочитати наш пост про те, як створити плагін, орієнтований на сайт.

2. Створіть план для конкретного сайту та вставте код

Ви можете вручну створити плагін, орієнтований на сайт, і вставити код у нього. На відміну від готового плагіна, створений вручну плагін, як правило, є базовим, легким плагіном, який не має графічного інтерфейсу для управління фрагментами.

Щоб здійснити налаштування, ви можете перейти до редактора плагінів і вставити в нього код.

додайте свої фрагменти до плагіна, специфічного для сайту

У покроковому посібнику ви можете ознайомитись із створенням плагіна для сайту.

Це воно!

Ми сподіваємось, що це керівництво допомогло вам додати фрагменти коду на ваш сайт WordPress.

Тепер продовжуйте і знайдіть фрагменти коду, які ви можете додати, щоб покращити свої функції WordPress.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете перевірити обов’язкові плагіни для веб-сайту бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map