Як правильно оновити WordPress (крок за кроком)

Як правильно оновити WordPress


Ви хочете оновити свій веб-сайт останньою версією WordPress? Випуски нової версії допомагають підтримувати безпеку, швидкість та сумісність вашого веб-сайту WordPress. Вони також пропонують нові захоплюючі функції і для вашого сайту.

У цій статті ми розповімо, як правильно оновити WordPress як з панелі адміністратора, так і вручну, в 3-4 прості дії.

Чому слід оновити веб-сайт WordPress?

Оновлення до останньої версії WordPress захистить ваш веб-сайт від будь-якого шкідливого коду чи вмісту. Це також робить ваш веб-сайт швидшим. Найновіша версія WordPress завжди має додаткові функції, і вона зазвичай виправляє будь-які проблеми попередніх версій.

Ви отримаєте сповіщення про оновлення свого веб-сайту на інформаційній панелі адміністратора, коли з’явиться нове оновлення. У повідомленні є посилання для оновлення до останньої версії WordPress. Він також надсилає електронне повідомлення адміністратору сайту про випуск нової версії.

Оновіть WordPress

Крім оновлення веб-сайту на панелі адміністратора, ви також можете вручну оновити WordPress, завантаживши останню версію з офіційного веб-сайту WordPress.org. Для цього вам потрібно буде завантажити файли WordPress на веб-хостинг-сервер за допомогою FTP-клієнта. Якщо у вас немає доступу до FTP, ви можете просто дотримуватися методу адміністративної панелі.

Зважаючи на це, давайте подивимось, як правильно оновити WordPress, крок за кроком.

Крок 1: Зробіть повну резервну копію свого веб-сайту

Перш ніж розпочати оновлення WordPress, важливо зробити повну резервну копію веб-сайту. Якщо ваш веб-сайт з будь-якої причини виходить з ладу після оновлення, у вас з’явиться резервна копія для відновлення вашого сайту в нормальному режимі. Повна резервна копія включає ваш вміст, зображення, базу даних та інші корисні файли WordPress.

Щоб зробити повне резервне копіювання, включаючи вашу базу даних, ви можете використовувати плагін сторонній WordPress. На ринку є багато резервних модулів WordPress. Ми рекомендуємо використовувати UpdraftPlus або BackupBuddy. Ці додатки для резервного копіювання не тільки допоможуть вам створити резервну копію, але ви також можете використовувати їх для відновлення вашого веб-сайту WordPress, якщо щось піде не так.

Ви можете дотримуватися наш покроковий посібник про те, як легко створити резервну копію веб-сайту WordPress для отримання додаткової інформації.

Крок 2: Оновіть теми та додатки WordPress

Далі вам потрібно буде оновити всі теми та плагіни. Іноді старіша версія теми чи плагіна може бути не сумісна з новітньою версією WordPress. У цьому випадку ваш веб-сайт може вийти з ладу або відобразити помилки після оновлення до останньої версії WordPress.

Щоб оновити свої теми та плагіни, ви можете перейти до Інформаційна панель »Оновлення в області адміністратора WordPress.

Сторінка оновлень на інформаційній панелі WordPress

Ви також можете оновити свої теми або додатки окремо. За темами можна перейти Зовнішній вигляд »Теми і оновлюйте теми окремо.

Оновлення тем

Подібно до ваших тем, ви можете перейти до Плагіни »Встановлені додатки сторінки у вашій адміністраторній області WordPress для оновлення плагінів по одному.

Оновіть плагіни

Після оновлення тем і плагінів ви готові розпочати процес оновлення WordPress.

Крок 3 (А): Оновлення WordPress з панелі адміністратора (простий спосіб)

Це простий спосіб оновити веб-сайт WordPress. Ви можете натиснути посилання “Оновити зараз” на інформаційній панелі адміністратора. Він покаже вам сторінку оновлень WordPress. Оскільки ви вже створили повну резервну копію свого сайту WordPress, ви можете просто натиснути кнопку “Оновити зараз”.

Оновіть WordPress зараз

Примітка: Якщо ви не адміністратор сайту, то в повідомленні буде запропоновано повідомити адміністратора про випуск нової версії.

Після оновлення ви побачите привітальну сторінку нової та останньої інформаційної панелі WordPress. Ви можете відвідати свій веб-сайт, щоб насолодитися новою та останньою версією WordPress.

Крок 3 (B): Оновлення WordPress вручну, завантажуючи файли

Щоб оновити WordPress вручну, завантаживши файли на хостинг-сервер, вам потрібно буде виконати наведені нижче дії.

Завантажте останню версію WordPress

Перше, що вам потрібно зробити – це завантажити остання версія WordPress. На офіційному веб-сайті завжди відображатиметься найновіша доступна версія. Ви можете натиснути кнопку “Завантажити WordPress”, щоб отримати її безкоштовно.

Завантажте останню версію WordPress

Буде завантажений поштовий файл. Ви можете витягти файли з папки, щоб завантажити їх на ваш сервер вручну. Просто увійдіть до FTP-клієнта, наприклад FileZilla або SmartFTP, використовуючи своє ім’я користувача та пароль для підключення до вашого веб-сайту.

Після цього ви можете завантажити та замінити основні файли WordPress, щоб оновити веб-сайт до останньої версії.

Завантаження та перезапис основних файлів WordPress

Вам потрібно буде завантажити всі основні файли WordPress із папки, яку ви раніше вилучили, на ваш хостинг-сервер WordPress. Після завантаження файлів відкриється вікно, яке запитує, чи хочете ви перезаписати файли. Просто виберіть опцію перезаписати та натисніть кнопку “ОК”.

Завантажте файли WordPress

Не забудьте пропустити папку “wp-content”. Ця папка містить ваші теми, плагіни, завантаження та інші корисні файли. Оскільки ви вручну оновлювали свої теми та додатки, ця папка може залишатися такою, якою є.

Після завантаження всіх файлів ви можете перейти до свого веб-сайту, щоб побачити, чи все працює, як належить.

Крок 4: Запустіть сценарій оновлення бази даних (необов’язково)

Якщо ви оновлюєте версію WordPress на більш старій версії, то є невеликий шанс, що ви побачите такий екран:

Оновлення бази даних WordPress

Це трапляється, коли ви намагаєтеся отримати доступ до своєї адміністративної панелі WordPress. Це виглядає набагато страшніше, ніж є насправді. Це дуже швидкий процес, і оновлення вашої бази даних буде успішним через кілька хвилин.

Примітка: Це може бути або не потрібно, залежно від того, які версії ви оновлюєте.

Що ви повинні зробити після оновлення WordPress

Якщо все працює як слід, то ви зробили належне оновлення WordPress до останньої версії.

Якщо ви бачите помилку зі своєю базою даних, ви можете перевірити наш посібник щодо виправлення помилки встановлення підключення до бази даних у WordPress. Ви також не повинні пропустити наш підбірний список обов’язкових плагінів WordPress.

Це все. Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам дізнатися, як правильно оновити WordPress. Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, ви також можете ознайомитись з нашим довідником щодо найкращих інструментів та плагінів контент-маркетингу для веб-сайтів WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map