Як правильно перемістити WordPress до нового доменного імені

Як правильно перемістити свій сайт WordPress на нове доменне ім’я


Ви хочете перенести веб-сайт WordPress з одного доменного імені на інший домен на тому ж сервері? Перехід на нове доменне ім’я може вплинути на рейтинг пошукової системи вашого веб-сайту. Щоб мінімізувати цей вплив, вам потрібно буде дотримуватися певного поетапного процесу, щоб повернути свою пошукову позицію після перенесення веб-сайту.

У цій статті ми покажемо вам, як правильно перемістити свій сайт WordPress на нове доменне ім’я з мінімальним впливом на SEO.

Крок 0. Оцініть свій WordPress сайт

Переміщення вашого сайту WordPress на нове доменне ім’я – це зовсім інший процес, ніж перехід вашого веб-сайту з одного веб-хоста на інший. Для процесу, описаного в цьому посібнику, у вас буде той самий веб-хостинг, але нове доменне ім’я. Якщо ви не впевнені, який процес потрібно, прочитайте нашу статтю про різницю між доменним іменем та веб-хостингом.

Перш ніж ми розпочнемо, ви повинні перевірити, чи працює ваш веб-сайт WordPress від вашого поточного доменного імені та чи успішно ви отримали нове доменне ім’я. Якщо у вас ще немає вашого нового доменного імені, ви можете придбати його у будь-якого з найкращих реєстраторів доменних імен на ринку..

Пов’язані: Кращий інструмент генератора імен веб-сайтів (безкоштовно)

Переконайтеся, що у вас є доступ до cPanel для вашого веб-сайту і чи зможете ви підключити свій сайт до FTP-клієнта. Після того, як ви двічі перевірте всі ці фактори, ви можете продовжити процес переходу.

Примітка: Вам важливо знати, що незначний вплив на трафік вашого веб-сайту є нормальним при переключенні доменів. Однак ми допоможемо вам поетапно досягти поставлених цілей, не втрачаючи контролю над рейтингом пошукової системи.

Готові? Давайте розпочнемо.

Крок 1. Створіть повну резервну копію WordPress

Для початку вам знадобиться повна резервна копія вашого сайту WordPress. Ви можете знайти багато плагінів для резервного копіювання WordPress, але ми настійно радимо використовувати плагін Duplicator для цього процесу.

Копіювач – це безкоштовний плагін для резервного копіювання та міграції WordPress.

Перше, що вам потрібно зробити, – це встановити плагін Duplicator. Якщо вам потрібна допомога, ознайомтеся з нашим посібником, як встановити плагін WordPress.

Після активації ви побачите нове меню “Копіювач” у адміністративному сервісі вашого веб-сайту. Вам потрібно буде перейти до Копіювач »Пакети сторінки та створити новий пакет.

Створіть новий пакет

На наступній сторінці ви можете дати ім’я новому пакету, вибрати місце зберігання, вибрати тип архіву та натиснути кнопку “Далі”.

Він сканує ваш веб-сайт, і вам доведеться почекати кілька хвилин, поки сканування не завершиться.

Сканування веб-сайту

Після того, як сканування успішно завершиться, ви можете продовжити натискання кнопки “Створити”, щоб створити повну резервну копію веб-сайту WordPress..

Збірка резервного копіювання

Залежно від розміру веб-сайту та медіа-файлів, процес завершення резервного копіювання може зайняти кілька хвилин.

Після її завершення ви знайдете файли “Установника” та “Архів”, які можна завантажити як пакет. Ви також можете натиснути на опцію «Завантажити в один клік», щоб миттєво їх завантажити на комп’ютер.

Завантажте файли

У цьому пакеті у вас буде файл архіву, який містить копію версії вашого сайту WordPress. Ви будете використовувати це для переключення свого веб-сайту на нове доменне ім’я. Тоді як файл встановлення може допомогти вам в автоматизації та запуску процесу міграції.

Крок 2. Налаштування бази даних для вашого нового домену

Вам знадобиться база даних на вашому веб-хостингу для вашого нового доменного імені. Ця база даних зберігатиме файли та сценарії WordPress для вашого веб-сайту.

Примітка: Якщо у вас є запасна база даних, ви можете перейти безпосередньо до наступного кроку безпосередньо. В іншому випадку продовжуйте цей крок.

Вам потрібно буде увійти до свого акаунта cPanel, щоб створити нову базу даних. Після входу ви можете перейти до Бази даних »Бази даних MySQL можливість продовжити.

Бази даних MySQL

Потім потрібно ввести ім’я нової бази даних та натиснути кнопку “Створити базу даних”.

Створіть нову базу даних

В обліковому записі cPanel вашого веб-сайту буде створена нова база даних.

Після цього вам потрібно буде перейти до розділу MySQL Users нижче. Введіть ім’я користувача, пароль та натисніть кнопку “Створити користувача”.

Створіть нового користувача

Тепер у вас буде нова база даних та новий користувач. Вам потрібно зв’язати їх разом, щоб користувач міг працювати над базою даних.

У розділі “Додати користувача до бази даних” вам потрібно буде вибрати користувача, який ви тільки що створили, а потім зможете вибрати нову базу даних. Натисніть кнопку “Додати”, щоб пов’язати їх.

Додавання користувача до бази даних

Після додавання ви готові переключити веб-сайт зі свого старого доменного імені на нове доменне ім’я. Скопіюйте інформацію (включаючи ім’я бази даних, користувача та пароль) у блокнот. Вам це знадобиться пізніше!

Крок 3. Завантажте файли резервного копіювання WordPress

На ваш комп’ютер завантажені файли “Установник” та “Архів”.

Тепер вам потрібно увійти до свого нового доменного імені за допомогою FTP-клієнта. У кореневий каталог можна завантажити файли встановлення та архіву.

Завантажте файли в корінь

Завантаживши файли, ви можете перейти до цієї URL-адреси на вкладці браузера:

http://newsite.com/installer.php

У цій URL-адресі “newsite.com” буде замінено на ваше нове доменне ім’я, а installer.php може допомогти з міграцією, як обговорювалося вище.

Після запуску цієї URL-адреси процес міграції розпочнеться автоматично.

Почніть міграцію

На наступному екрані ви можете залишити всі настройки такими, які є. Почніть з перевірки параметра “Загальні положення та умови”. Натисніть кнопку “Далі”, щоб продовжити.

Далі вам потрібно буде ввести інформацію в базу даних.

У полі Хост слід ввести “localhost”, а в інших полях з’являться деталі, які ви скопіювали раніше.

Введіть інформацію бази даних

Обов’язково натисніть кнопку “Далі”.

Після цього він завантажить ваші резервні файли WordPress у базу даних, яку ви створили для нового доменного імені.

Він відображатиме нові налаштування, включаючи URL-адресу, Шлях та Заголовок нового домену. Якщо інформація правильна, натисніть кнопку «Далі».

Оновлення даних

Процес буде завершено, і ваш веб-сайт успішно переміститься до вашого нового доменного імені.

Логін адміністратора

Нарешті, ви побачите кнопку “Увійти адміністратора”, яка переведе вас на сторінку входу в WordPress для вашого нового доменного імені.

Крок 4. Додайте постійні перенаправлення

Ви перенесли свій веб-сайт на нове доменне ім’я, але пошукові системи все ще можуть мати сліди від вашого старого доменного імені. Це може відволікати ваших користувачів, а також не добре для вашого SEO.

Щоб цього уникнути, потрібно встановити 301 постійну переадресацію.

Постійні переадресації гарантують, що ваші користувачі, які відвідують URL-адресу старого домену, будуть автоматично переспрямовані на ваше нове доменне ім’я.

По-перше, вам потрібно буде підключити старий веб-сайт за допомогою FTP-клієнта. Знайдіть файл .htaccess у вашій кореневій директорії та відредагуйте його.

Вам потрібно буде додати цей код поверх іншого коду у вашому .htaccess файлі:

# Опції + FollowSymLinks
ПерепишітьEngine на
Перезаписати ^ (. *) $ Http://www.newsite.com/$1 [R = 301, L]

У цьому коді вам потрібно буде змінити URL-адресу (http://www.newsite.com/) на нове доменне ім’я.

RewriteEngine переконається, що відвідувачі, які виїжджають за вашою старою URL-адресою, будуть перенаправлені на вашу нову URL-адресу домену.

Ви можете перевірити переспрямування, відвідавши ваше старе доменне ім’я. Він повинен автоматично перенаправляти вас на ваш веб-сайт на ваш новий домен. Якщо виникла проблема, ви можете зв’язатися з постачальником веб-хостингу, щоб налаштувати переадресацію.

Крок 5. Повідомте Google про зміну адреси

Переспрямування допоможе вашим користувачам бачити ваш веб-сайт за вашим новим доменним іменем. Ви також повинні повідомити Google про цю зміну, щоб Google міг шукати нове доменне ім’я та відображати його у своїх результатах пошуку для своїх користувачів.

Почніть з додавання нового домену до консолі пошуку Google. Ви повинні перевірити це повністю керівництво до консолі пошуку Google за допомогою.

Після цього вам потрібно буде перейти на стару версію пошукової консолі Google, щоб скористатися інструментом “Зміна адреси”.

Перейдіть на стару версію консолі Google

Просто перейдіть на своє старе ім’я домену у спадному меню поруч із кнопкою “Використовувати нову пошукову консоль”. Потім натисніть на значок налаштувань і виберіть “Змінити адресу”.

Зміна адреси

Це запустить інструмент “Зміна адреси”. Ви можете вибрати новий веб-сайт, протестувати постійні переадресації 301 та подати свій сайт, щоб повідомити Google про зміну адреси.

Майстер зміни адреси

Цей крок повідомить Google про ваше недавнє переключення доменного імені вашого веб-сайту, і пошуковій системі стане легше швидко сканувати вашу нову URL-адресу.

Крок 6. Оновіть своїх користувачів

Виконуючи вищезазначені дії, ви переконалися, що ваші користувачі будуть переспрямовані на ваше нове доменне ім’я. Однак ви також можете повідомити їх особисто про цю зміну доменної адреси вашого сайту.

Найпростіший спосіб зробити це – опублікувавши статтю з оновленням і поділитися нею в соціальних мережах зі своїми користувачами. Ви також можете надіслати оновлення до свого списку електронних листів, щоб повідомити про зміни.

В електронному листі ви можете попросити своїх користувачів протестувати ваш веб-сайт і повідомити, чи знайдуть вони якісь проблеми. Це допоможе вашим користувачам запам’ятати нове доменне ім’я вашого сайту, і ви отримаєте інформацію від кількох людей.

Не пропустіть цю покрокову статтю про те, як перенести WordPress з локального сервера на активний сайт.

Ми сподіваємось, що це керівництво допомогло вам навчитися правильно переміщувати ваш сайт WordPress на нове доменне ім’я. Ви також можете перевірити нашу статтю про те, як перемістити свій сайт з WordPress.com на WordPress.org, не втрачаючи жодних даних.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me