Як правильно створити форму оптового замовлення в WordPress

як створити форму оптового замовлення в wordpress


Хочете створити оптову форму замовлення в WordPress?

Якщо ви є оптовим продавцем, який прагне вийти в Інтернет, але не хочете керувати повноцінним магазином електронної комерції, можливо, вам варто подумати про те, щоб додати на сайт WordPress просту форму оптового замовлення.

У цій статті ми розповімо, як правильно створити просту форму оптового замовлення в WordPress.

Крок 1: Встановіть WPForms, щоб створити форму оптового замовлення

По-перше, вам потрібно буде встановити та активувати WPForms підключати.

Використання WPForms це найпростіший спосіб створити форму оптового замовлення. WPForms дозволяє легко створювати будь-які форми, будь то контактна форма, форма реєстрації, реєстраційна форма або навіть форма замовлення тощо.

Щоб дізнатися більше про встановлення плагіна, ознайомтеся з нашою статтею про те, як встановити плагін WordPress.

Після активації перейдіть до WPForms »Налаштування в області адміністратора WordPress та введіть ліцензійний ключ.

Введіть ліцензійний ключ

Щоб отримати ліцензійний ключ, увійдіть у свій обліковий запис WPForms та натисніть на Завантаження вкладка. Скопіюйте та вставте ліцензійний ключ у адміністратор області WordPress.

Крок 2: Створіть нову форму рахунків / замовлень у WordPress

Далі вам потрібно перейти WPForms »Додати нове сторінки. Це направить вас до WPForms конструктор форм, і ви побачите шаблони форм на екрані.

Додати нову форму

Спочатку додайте назву нової оптової форми замовлення та виберіть Форма виставлення рахунків / замовлень шаблон для продовження.

Виберіть шаблон замовлення

Тепер ви повинні побачити форму замовлення за замовчуванням у своєму конструкторі форм. Він містить усі важливі поля для прийому онлайн-замовлень від клієнтів.

Бланк замовлення

Тепер натисніть кнопку Доступні товари поле вашого будівельника, щоб побачити його налаштування в лівій частині екрана.

Поле доступних елементів

Тут ви можете налаштувати етикетку, перейменувати поле та додати більше елементів до свого списку товарів.

Додати товари

Ви можете додавати більше продуктів і елементів, як вам подобається.

Плагін також дозволяє додавати зображення для кожного предмета до списку товарів. Просто встановіть прапорець поруч із пунктом Використовуйте вибір зображень варіант.

Використовуйте вибір зображень

Ви побачите Завантажити зображення кнопку під кожним елементом. Виберіть цю кнопку, щоб додати зображення своїх продуктів.

В Розширені налаштування, ви можете вибрати стиль вибору зображення та макет вибору, щоб красиво відображати зображення виробів.

Розширені опції

Після цього ви можете додати будь-які інші поля у форму оптового замовлення для збору даних від своїх клієнтів. Усі поля доступні в лівій частині екрана.

Після редагування форми натисніть на Зберегти кнопка у верхньому правому куті.

Крок 3. Налаштуйте параметри для своєї оптової форми замовлення

Далі вам потрібно перейти Налаштування »Загальні на сторінці в WPForms форми будівельник.

Загальні налаштування

На цій сторінці слід додати опис форми, текст кнопки надіслати, подати текст обробки кнопки тощо. Це також дозволяє включити опцію анти-спаму, динамічні поля, подання форми AJAX для платежів тощо.

Після внесення всіх необхідних змін натисніть на Зберегти кнопка для збереження цих налаштувань.

Крок 4: Налаштуйте сповіщення для своєї оптової форми замовлення

Щоб правильно керувати своїми оптовими замовленнями в WPForms, переконайтеся, що ви швидко отримуєте сповіщення про кожне подання форми. Таким чином, ви можете керувати своїми оптовими замовленнями та вчасно доставляти їх клієнтам.

В Налаштування, відвідати Сповіщення вкладку, щоб налаштувати сповіщення.

Сповіщення

Ви навіть можете відправити автоматичне повідомлення електронною поштою своїм клієнтам, а також підтвердити їхні замовлення.

Крок 5: Показуйте підтвердження своїм користувачам після подання форми

Коли клієнт подає форму оптового замовлення, вам потрібно буде відобразити повідомлення-підтвердження, яке говорить про те, що замовлення отримано.

З WPForms, ви можете відображати повідомлення про підтвердження, сторінку (наприклад, сторінку подяки) або перенаправляти користувачів до URL-адреси (наприклад, сторонній веб-сайт).

Вам потрібно відвідати Підтвердження вкладку для налаштування параметрів.

Підтвердження

Просто виберіть параметр із Тип підтвердження випадаючий. Якщо ви виберете повідомлення Виберіть опцію, а потім додайте повідомлення-підтвердження для відображення в успішному поданні форми оптового замовлення.

Повідомлення про підтвердження

Натисніть на Зберегти кнопка у верхньому правому куті екрана.

Крок 6. Додайте спосіб оплати до форми

Далі вам потрібно додати спосіб оплати до вашої форми, щоб ваші клієнти могли платити в Інтернеті за свої покупки. WPForms підтримує 2 варіанти оплати: Stripe та PayPal.

Якщо ви хочете додати платіж Stripe у форму замовлення, перейдіть до WPForms »Додатки сторінки у вашій адміністраторній області WordPress. Потім встановіть та активуйте Смуга Аддон.

Смуга Аддон

Увімкнувши це, відвідайте WPForms »Налаштування сторінки та перейдіть до сторінки Виплати вкладка. Звідти потрібно натиснути на Підключіться до Stripe кнопка для підключення способу оплати смугою з WPForms.

Підключіть смугу

Тепер увійдіть у свій акаунт Stripe, щоб авторизувати Stripe на своєму веб-сайті. Після успішного з’єднання перевірте стан на WPForms »Платежі сторінки в WordPress.

Статус з'єднання смугою

Тепер вам потрібно повернутися до конструктора форм WPForms і відвідати сторінку Поля вкладку з лівого боку. Від Додати поля розділ, ви можете перетягнути і опустити Кредитна картка смуги поле до вашої форми з правого боку.

Додати смугу оплати

Не забувай Увімкнути смуги платежів переходячи до Виплати »Смуга.

Увімкнено смугу платежів

Тепер натисніть на Зберегти кнопка.

Крок 7: Показуйте форму оптового замовлення в WordPress

Тепер ви можете відобразити свою оптову форму замовлення у публікації, сторінці, бічній панелі чи файлі шаблону.

Якщо ви хочете показати свою форму замовлення на сторінці, тоді відвідайте Сторінки »Додати нове щоб створити нову сторінку.

Редактор сторінки

Почніть з додавання заголовка для вашої нової сторінки. У редакторі блоків натисніть на + значок.

Ви можете шукати блок WPForms і натискати на нього.

Виберіть WPForms

Тепер ви побачите блок WPForms в редакторі. Ви можете натиснути спадне меню, щоб обрати створену вами форму оптового замовлення.

Виберіть форму

Нарешті, натисніть на Опублікувати натисніть кнопку і перейдіть на свою сторінку, щоб побачити форму оптового замовлення наживо.

Форма замовлення оптом

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як правильно створити форму оптового замовлення в WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом про те, як створити пропозиції WooCommerce BOGO “купити один отримати один”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map