Як правильно створити користувацьку сторінку входу в WordPress (крок за кроком)

як створити користувацьку сторінку входу в wordpress


Ніколи не замислювалися, чи можна створити користувальницьку сторінку входу в WordPress?

Створення користувацької сторінки для входу допомагає відображати послідовну марку для користувачів, що надає вашому сайту більш професійний вигляд.

У цій статті ми розповімо, як створити користувальницьку сторінку входу в WordPress.

Створення користувацької сторінки для входу в WordPress – Зміст

Навіщо створювати користувацьку сторінку входу?

Якщо ви користуєтесь веб-сайтом, який працює на базі спільноти, наприклад форум, членський веб-сайт, нішева соціальна мережа чи будь-який інший веб-сайт, для якого потрібні користувачі зареєструвати обліковий запис та увійти, вам знадобиться створити власну сторінку входу.

Сторінка входу в WordPress за замовчуванням виглядає загальною та нудною. За допомогою спеціальної сторінки для входу ви можете персоналізувати всі елементи на сторінці навколо форми.

Якщо у вас є користувацька сторінка для входу, ви можете приховати сторінку входу за замовчуванням, якщо хочете. Це може зменшити спам для входу та захистити ваш сайт WordPress.

Вибір правильного плагіна для створення користувацької сторінки для входу

В офіційному сховищі плагінів WordPress ви можете знайти десятки різних плагінів, які допоможуть вам легко створити користувацьку сторінку входу. У цій статті ми розглянемо два різних плагіни: WPForms і Тема Мій Вхід.

Виберіть WPForms якщо вам потрібен повнофункціональний плагін для WordPress, який допоможе вам легко створювати будь-які види онлайн-форм, включаючи реєстраційні форми, форми оплати, контактні форми тощо.

Деякі переваги WPForms:

 • Налаштуйте форму для входу так, як вам потрібно, без обмежень.
 • Опублікуйте форму для входу на будь-які повідомлення чи сторінки.
 • Вставте форму для входу в бічну панель або навіть у нижній колонтитул.

Виберіть Тема Мій вхід якщо ви хочете легко створити просту сторінку входу.

Нижче наведено декілька особливостей теми My Login:

 • Не потрібно конфігурації для створення спеціальної сторінки входу.
 • Автоматично приховує сторінку входу за замовчуванням і перенаправляє на новостворену сторінку входу.
 • Додайте посилання на сторінку входу на бічній панелі за допомогою спеціального віджета для входу.

Мінус полягає в тому, що, на відміну від WPForms, Тема My Login не дозволяє вбудовувати форму для входу в будь-яке місце на вашому сайті і відображатиметься виключно на вашій сторінці входу. Оскільки це не повнофункціональний плагін форми, як WPForms, можливість налаштувати форму входу обмежена.

Спосіб 1. Використання WPForms для створення сторінки входу

WPForms

Давайте розглянемо, як створити сторінку входу за допомогою WPForms.

Крок 1: Встановіть WPForms на свій сайт

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін WPForms. Переконайтесь, що ви підтвердили свій ліцензійний ключ, перейшовши до WPForms »Налаштування. Ви можете отримати ліцензійний ключ зі свого облікового запису на веб-сайті WPForms.

Щоб створити користувацьку сторінку входу за допомогою WPForms, вам доведеться встановити Аддон реєстрації користувача ідучи до WPForms »Додатки. Клацніть Встановити Addon поруч з Реєстрація користувача Addon та натисніть Активувати.

Після активації аддона ви можете продовжувати і створювати форму для входу користувача за допомогою WPForms.

Крок 2: Створіть власну форму входу

Завдяки потужному конструктору перетягування і передачі WPForms ви можете створити форму для входу за кілька хвилин, а не за години, не записуючи жодного рядка коду.

Щоб створити форму для входу, відвідайте WPForms »Додати нове. На сторінці налаштування форми вам потрібно вибрати Форма входу користувача шаблон для створення форми входу.

шаблон форми для входу користувача

Тепер ви побачите конструктор форм, де можна додавати, налаштовувати та видаляти поля форми для входу. За замовчуванням шаблон форми реєстрації додає такі форми форми: Ім’я користувача і Пароль.

форма входу користувача у wordpress

Ви можете налаштувати будь-яке поле, натиснувши його в конструкторі сторінок. Потім ви можете зробити потрібні налаштування на панелі ліворуч.

Крок 3: Конфігурація форми

Щоб налаштувати загальні налаштування, ви можете перейти до Налаштування »Загальні. На цій сторінці ви можете налаштувати назву форми, опис, текст кнопки надсилання тощо.

загальна форма реєстрації

Вам не потрібно нічого робити в Сповіщення вкладку для вашої спеціальної форми для входу. За замовчуванням сповіщення вимкнено, тому ви не отримаєте електронний лист, коли хтось увійде на ваш сайт.

Коли користувач увійде через вашу власну форму входу, він переселиться на домашню сторінку вашого веб-сайту. Ви можете змінити URL-адресу для переадресації, якщо хочете, в URL-адреса переспрямування підтвердження поле.

налаштування підтвердження користувацької сторінки входу

Крок 4: Опублікуйте форму WordPress

Однією з головних переваг використання WPForms для створення форми для входу є те, що вона дозволяє вбудовувати свою форму в будь-яке місце на вашому веб-сайті, включаючи публікації, сторінки, віджети бічної панелі або областях нижнього колонтитула.

Давайте подивимось, як публікувати форму в публікаціях чи на сторінках.

Створіть нову публікацію чи сторінку в WordPress та натисніть на + значок у редакторі блоків Гутенберга. Ви можете шукати блок WPForms і натискати на нього.

Додайте форми

Потім виберіть форму для входу в блок WPForms, і вона автоматично завантажиться у вашу публікацію / сторінку.

Виберіть форму для входу

Після додавання форми ви можете опублікувати свою публікацію / сторінку.

Ви також можете додати форму входу у віджет бічної панелі наступним чином. Переходьте до Зовнішній вигляд »Віджети і додайте віджет WPForms на бічну панель.

Віджет для входу в систему

Виберіть власну форму входу в налаштуваннях віджета і натисніть на Зберегти кнопка для збереження змін.

Спосіб 2: Використання теми Мій вхід для створення сторінки входу

тема мій плагін для входу

The Тема Мій Вхід плагін дозволяє легко публікувати користувальницьку форму для входу на веб-сайті WordPress. Щоб створити просту сторінку входу, все, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін Theme My Login.

Плагін працює з коробки без додаткової конфігурації.

Однак якщо вам потрібно налаштувати параметри плагіна, ви можете натиснути меню Тема “Мій вхід” на інформаційній панелі WordPress..

тема мої налаштування входу

Потім ви можете змінити типи входу та реєстрації. Ви також можете налаштувати URL-адреси для входу, виходу, реєстрації, втраченого пароля та скидання паролів.

Спосіб 3: Налаштувати існуючу сторінку входу в WordPress без плагіна

Якщо ви бажаєте внести зміни або додати користувальницьку стилізацію до наявної сторінки входу, ніж створити абсолютно нову, ось як це зробити.

Просто додайте цей код у файл function.php теми вашої теми або у плагін, орієнтований на сайт:

Якщо ви вперше додаєте фрагменти коду в WordPress, перегляньте наш посібник про те, як правильно додати фрагменти коду в WordPress, щоб ви випадково не зламали свій сайт.

// Спеціальна сторінка входу
функція clp_login_head () {

відлуння ”; // Почати власні стилі
echo ‘.login #nav a, .login #backtoblog a {color: #! важливо; } ‘; // Колір посилання на сторінку входу
echo ‘.login h1 a {background: url ("’. get_bloginfo (‘stylesheet_directory’). ‘/ зображення / ЗОБРАЖЕННЯ ТУТ"); ширина: px; висота: px; } ‘; // Логотип сторінки входу
echo ‘.login .button-basic {фон: #; окантовка: #; } ‘; // Колір кнопки сторінки входу
відлуння ”; // Закінчення користувацьких стилів

}
добавлення (‘login_head’, ‘clp_login_head’);

Ви можете змінити CSS та URL-адресу зображення у наведеному вище коді, щоб додати свій власний стиль для сторінки входу в WordPress.

Спосіб 4: Відображення форми для входу в WordPress в будь-якому місці без плагіна

Якщо ви хочете відобразити форму входу в WordPress на будь-якій сторінці, бічній панелі чи області нижнього колонтитулу, ви можете додати цей код до файлу шаблону вашої теми:

Як і у наведеному вище способі, якщо ви вперше додаєте фрагменти коду до WordPress, тоді зверніться до нашого посібника про те, як правильно додати фрагменти коду в WordPress, щоб випадково не зламати свій сайт.

<?php
wp_login_form ();
?>

Вищевказаний код відображатиме лише загальну сторінку входу в WordPress у тому місці, де ви додасте код. У випадку, якщо ви можете додати користувацьку сторінку форми WordPress з додатковими полями та параметрами, тоді ви можете використовувати цей код:

<?php $ args = масив (
‘відлуння’ => правда,
‘перенаправлення’ => “http://wpsnipp.com”,
‘form_id’ => ‘форма входу’,
‘label_username’ => __ (“Ім’я користувача”),
‘label_password’ => __ (“Пароль”),
‘label_remember’ => __( ‘Пам’ятай мене’ ),
‘label_log_in’ => __ (“Увійти”),
‘id_username’ => ‘user_login’,
‘id_password’ => ‘user_pass’,
‘id_remember’ => ‘Пам’ятай мене’,
‘id_submit’ => ‘wp-submit’,
‘запам’ятати’ => правда,
‘value_username’ => НУЛЬ,
‘value_remember’ => помилковий );
wp_login_form ($ аргументи);
?>

Це воно!

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам створити користувальницьку сторінку входу в WordPress. Якщо вам сподобалась ця стаття, ви також можете прочитати нашу статтю про найкращі плагіни контактної форми для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map