Як розмістити веб-сайт Повний покроковий посібник

як розмістити веб-сайт


Вам цікаво, як розмістити веб-сайт? Кроки щодо розміщення веб-сайту для початківців можуть здатися непростими, але якщо ви хочете створити веб-сайт, хостинг вашого веб-сайту необхідний. В основному веб-хостинг – це місце в Інтернеті для власників веб-сайтів для зберігання своїх веб-сайтів. Ваш веб-сайт потребує місця для проживання в Інтернеті, якщо ви хочете, щоб користувачі могли його відвідувати.

Тож, якщо ви новачок у створенні веб-сайту, не хвилюйтесь. У цій публікації ми покажемо, як розмістити веб-сайт, поетапно, для початківців. Давайте розпочнемо.

Крок 1: Визначте тип веб-сайту

Якщо ви хочете створити веб-сайт, спершу ви повинні вирішити, який тип веб-сайту ви збираєтеся зробити. Тип веб-сайту, який ви вирішили створити, залежить від того, яка мета вашого веб-сайту.

Існує 4 основних типи веб-сайтів, це:

 • Статичний – Статичний веб-сайт, іноді відомий як плоска або нерухома сторінка, відображається у веб-браузері саме так, як він зберігається. Це не змінюється, воно залишається однаковим або “статичним” для кожного користувача, який переглядає сайт. Статичні веб-сайти добре підходять для веб-сайтів малого бізнесу, персональних веб-сайтів, веб-сайтів для портфоліо тощо.
 • Динамічний – Динамічний веб-сайт містить інформацію, яка змінюється залежно від ряду факторів, які можуть включати користувача, який переглядає сайт, час доби, часовий пояс або рідну мову країни, в якій переглядач знаходиться. Наприклад, Amazon, Facebook та YouTube – приклади динамічних веб-сайтів, оскільки їх вміст завжди змінюється.
 • електронна комерція – Веб-сайт електронної комерції (електронна комерція означає електронну комерцію) – це інтернет-портал, на якому відбувається продаж та купівля товарів чи послуг та передача коштів через Інтернет. Простіше кажучи, коли ви купуєте чи продаєте щось за допомогою Інтернету, ви берете участь у електронній комерції. Сюди входять веб-сайти, такі як Walmart, eBay та Grubhub. Важливо зазначити, що веб-сайти електронної комерції – це, як правило, динамічні сайти.
 • Блог – Блог – це інтернет-журнал або інформаційний веб-сайт, де вміст подається у зворотному хронологічному порядку (новий вміст відображається спочатку). Блоги зазвичай веде один письменник або невелика група людей, щоб представити інформацію в розмовному стилі. Прикладами блогів є наш веб-сайт, IsItWP, The Huffington Post та Mashable.

Отже, визначте, який веб-сайт найкращий для ваших потреб та потреб вашої аудиторії. Наприклад, якщо у вас є малий бізнес і ви хочете створити веб-сайт для його просування, статичний веб-сайт, мабуть, буде найкращим вибором для вас. Крім того, статичні веб-сайти – це найпростіший і найдешевший для створення. Ви також можете ознайомитись з нашим експертом щодо того, скільки коштує веб-сайт.

Якщо ви не впевнені, чи слід створювати блог чи веб-сайт, перегляньте наш пост Що таке блог? Блог проти веб-сайту & Як вони працюють?

Також перегляньте нашу статтю про найкращі книги WordPress, включаючи книги про створення веб-сайту чи блогу з WordPress.

Після того як ви вирішили, який тип веб-сайту ви хочете створити, вам також потрібно вибрати спосіб створення свого веб-сайту. Сьогодні існує ряд розробників веб-сайтів, які дозволяють легко створити власний веб-сайт. Рекомендуємо вибрати WordPress.

wordpress-make-a-website

WordPress – найпопулярніша платформа для створення веб-сайтів, вона фактично займає понад 30% усіх сайтів в Інтернеті. З WordPress створити веб-сайт надзвичайно просто за короткий час, і вам не потрібно нічого знати про код. Ви маєте повний контроль над зовнішнім виглядом свого веб-сайту, оскільки WordPress пропонує безліч безкоштовних тем, щоб вмить надати Вашому сайту професійний вигляд. Ви також отримуєте доступ до широкого набору плагінів WordPress, щоб зробити ваш веб-сайт більш потужним.

Крім того, багато кращих сервісів веб-хостингу пропонують хостинг WordPress, який включає просту установку WordPress в один клік, що приводить нас до наступного кроку вибору послуги веб-хостингу.

Крок 2. Виберіть сервіс веб-хостингу

Тепер саме час вибрати сервіс веб-хостингу. Як ми вже згадували раніше, веб-хостинг – це те, де ваш веб-сайт буде зберігатися в Інтернеті. Перш ніж ви зможете створити веб-сайт і зробити його доступним для користувачів в Інтернеті, вам потрібно придбати веб-хостинг.

Вибираючи послугу веб-хостингу, ви хочете вибрати ту, яка пропонує швидкість, безпеку, надійність і є
бюджет, а також хостинг для WordPress, якщо ви вибрали WordPress як платформу для створення веб-сайтів. Існує ряд чудових веб-хостів, які пропонують хостинг WordPress, включаючи HostGator і SiteGround.

Але веб-хост, який ми рекомендуємо, – Bluehost.

Bluehost – офіційний хостинг-провайдер, рекомендований WordPress. З Bluehost вам ніколи не доведеться турбуватися про повільність вашого веб-сайту, навіть якщо у вас багато трафіку. Вони також надають цілодобову підтримку експертів, яка завжди є для того, щоб допомогти вам кожного разу, коли у вас виникли проблеми.

Якщо ви хочете дізнатися більше про Bluehost, перегляньте наш повний огляд Bluehost.

bluehost-wordpress-хостинг

Крім того, для читачів IsItWP Bluehost пропонує приголомшливу угоду. Ви можете зареєструватися в Bluehost вже сьогодні та отримати безкоштовний домен, сертифікат SSL та величезну знижку 60% на хостинг. За допомогою Bluehost ви можете почати створювати свій веб-сайт або блог за ціною до $ 2,75 на місяць. Платіть щорічно і економте великі гроші на Bluehost.

Bluehost – це також сумісний з PCI веб-хостинг.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Після того як ви вирішили обрати Bluehost своїм веб-хостом, натисніть на наше посилання на веб-сайт Bluehost і натисніть на Починай зараз кнопка. Наступним кроком є ​​вибір плану веб-хостингу.

Крок 3: Виберіть план веб-хостингу

Підписавшись на Bluehost, вам буде запропоновано вибрати план хостингу. Bluehost пропонує 3 різні плани хостингу: Basic, Plus та Choice Plus. З нашою ексклюзивною пропозицією Bluehost базовий план складає лише 2,75 долара на місяць, план Plus коштує 4,95 долара на місяць, а план Choice Plus коштує 5,45 долара на місяць. Кожен із планів включає безкоштовне доменне ім’я та сертифікат SSL.

bluehost-хостинг-плани

Однією з головних відмінностей між планами є кількість веб-сайтів, які ви можете створити, та простір веб-сайтів. За допомогою базового плану ви можете створити лише 1 веб-сайт, і ви отримаєте 50 Гб простору веб-сайту. З іншими планами ви можете створювати необмежену кількість веб-сайтів і у вас є немерегований простір веб-сайтів.

Для нових власників веб-сайтів рекомендуємо вибрати базовий план. Потім, коли ваш веб-сайт і ваш бізнес зростають, ви можете оновити свій план, якщо потрібно.

Пов’язані: 10 кращих веб-хостингових послуг Великобританії

Після того як ви вирішили, який план веб-хостингу вам потрібен, натисніть зелену кнопку “Вибрати”, щоб продовжити.

Крок 4: Виберіть ім’я домену

Вибравши свій план, наступним кроком, на якому розміщено веб-сайт, є вибір доменного імені. Ім’я домену – це адреса, яку люди вводять у рядок URL-адреси браузера, щоб перейти на ваш веб-сайт. Для отримання більш детального опису, а також порад щодо того, як вибрати гарне доменне ім’я для вашого веб-сайту, перегляньте іншу публікацію, яка розповідає про те, що таке доменне ім’я та як воно працює..

Як ми вже згадували, з Bluehost ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я, коли ви підписуєтесь на їх веб-хостинг-сервіс. Вибравши план Bluehost, вам буде запропоновано вибрати ім’я домену.

Перейти до Новий домен розділ на сторінці та введіть доменне ім’я, яке ви вибрали для свого веб-сайту. Потім натисніть синій Далі кнопка.

bluehost-select-a-domain

Далі введіть інформацію про свій рахунок. Ви можете ввести своє ім’я, електронну адресу та іншу інформацію, якщо хочете або для швидшої реєстрації натисніть на Увійдіть у Google кнопка.

створення облікового запису bluehost

Закінчивши введення своїх даних, прокрутіть униз сторінки донизу Інформація про пакет розділ. В План рахунків Ви можете вибрати базовий план на 12, 24 або 36 місяців. Ми рекомендуємо обирати план на 36 місяців, оскільки ви отримуєте найбільше співвідношення своїх грошей. Тут ви також можете зняти прапорець для вибраних для вас доповнень, якщо вам подобається, ви завжди можете їх додати ще пізніше, якщо бажаєте.

bluehost-пакет-інформація

Нарешті, прокрутіть сторінку вниз далі та введіть свої платіжні реквізити, погодьтесь із умовами надання послуг та натисніть на Надіслати кнопка.

Крок 5: Встановіть WordPress

Після того, як ви придбали веб-хостинг і вибрали своє доменне ім’я, слід встановити WordPress. На щастя з Bluehost, немає складного процесу встановлення. Bluehost автоматично встановить WordPress для вас, і ви можете увійти на свій сайт WordPress безпосередньо з панелі інструментів Bluehost.

Закінчивши підписатися на план хостингу, вам буде запропоновано вибрати тему WordPress. Ви можете вибрати будь-яку тему під час цього кроку, щоб розпочати роботу, оскільки згодом ви завжди можете легко змінити тему.

вибір теми

Далі вам буде запропоновано вибрати ім’я для свого веб-сайту та тегова лінія.

create-new-wordpress-site-host-a-website

Після введення своїх даних натисніть Далі. Потім Bluehost встановить WordPress для вас. Після завершення встановлення WordPress ви побачите екран, подібний до наведеного нижче.

host-a-website-wordpress-install

Тепер ви можете увійти на свій веб-сайт WordPress і почати його створювати. Щоб увійти на свій сайт, додайте wp-admin в кінці вашої URL-адреси, який виглядатиме приблизно так:

http://mywebsite.com/wp-admin

Введіть облікові дані для входу, надіслані на вашу електронну адресу, і натисніть на Увійти кнопка.

host-a-website-wordpress-login

Тепер, коли у вас розміщений ваш веб-сайт, що далі?

Вам може бути цікаво, що робити далі після входу на веб-сайт WordPress. Що ж, зараз час приступити до створення та налаштування вашого сайту! Дещо, що слід зробити далі, включає:

 • Виберіть тему WordPress, яка ідеально підходить для вашого веб-сайту.
 • Створіть сторінки для свого веб-сайту, наприклад, домашню сторінку та, наприклад, про сторінку.
 • Додайте контактну форму на свій сайт, використовуючи плагін WordPress типу WPForms.
 • Встановіть інші плагіни WordPress, щоб зробити ваш веб-сайт ще більш потужним, наприклад, плагіни SEO.
 • Почніть створювати список електронної пошти з таким інструментом OptinMonster.

Ми сподіваємося, що вам сподобався цей пост і що тепер ви знаєте, як розмістити веб-сайт. Якщо вам сподобалась ця стаття, розгляньте інші наші публікації про те, що ділиться проти VPS проти присвяченого хостингу та як запустити блог WordPress (& Зробити додатковий дохід).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map