Як швидко розробити свій список електронної пошти! (23 Божевільно прості поради)

поради отримати більше підписників електронної пошти


Шукаєте найкращі поради щодо розширення списку електронної пошти? Як власник компанії, вам знадобиться список адрес електронної пошти, щоб ділитися новинами, угодами, вмістом тощо. Вам потрібні справжні передплатники, які взаємодіють з вами та діють на ваші електронні листи.

У цій статті ми поділимося 23 порадами, які допоможуть вам легко отримати більше підписників електронної пошти.

Перш ніж розпочати роботу, ми рекомендуємо використовувати службу маркетингу електронної пошти, наприклад AWeber, MailChimp, Drip або постійний контакт для своїх електронних кампаній..

Все готово? Чудово. Ось наші улюблені поради, засновані на особистому досвіді, щоб легко розробити список електронної пошти:

Contents

1. Створіть спливаюче вікно виходу

Можливо, у вас хороший трафік, але чи знаєте ви, що понад 65% відвідувачів більше ніколи не прийдуть на ваш блог?

Це не тому, що вони не хочуть відвідувати знову або ваш блог недостатньо привабливий. Справжня причина полягає в тому, що вони ніколи не зможуть знайти вас знову. Однак якщо ви змусите їх підписатися на ваш список електронних листів, вони обов’язково почують від вас і відвідуватимуть ваш блог частіше.

Підсистема підписки – це чудово, але що ви зробите щодо тих відвідувачів, які виїжджають без підписки?

Що вам потрібно Технологія виходу-наміру. Він працює розумно, щоб відображати спливаюче вікно для користувачів, які збираються залишити ваш блог.

Вихід із технології намірів в OptinMonster

Щоб створити спливаюче вікно “Вихід із наміром”, вам потрібно буде скористатися OptinMonster, найкращий інструмент генерації свинцю на ринку. Просто підпишіться на безкоштовна пробна версія OptinMonster і ви можете оновити її за потребою.

По-перше, вам потрібно буде створити кампанію в OptinMonster. Після цього перейдіть до Правила відображення »Коли кампанія повинна з’являтися? »Про вихід-Намір сторінки та активувати правило відображення натиснувши перемикач стану.

Активуйте правило відображення

Створюючи спливаюче вікно “Вихід із наміром”, вам потрібно зробити його привабливим і вигідним, щоб відвідувачі хотіли поділитися своєю електронною поштою. Спробуйте запропонувати їм пропозицію, від якої не можна відмовити. Що приводить нас до …

2. Ділитися знижками та пропозиціями

Optin може перешкоджати відвідувачу закривати сторінку, показуючи їм, привабливим чином, що ви можете запропонувати. Надайте їм ексклюзивні знижки та пропозиції у відповідь на свою електронну адресу.

Перевірте, як сайт цього ресторану спокушає відвідувачів, пропонуючи безкоштовну страву з стейк в обмін на реєстрацію:

Знижка та угоди для реєстрації

Ви можете додавати знижки та пропозиції відповідно до своєї ніші, щоб зробити їх відповідними вашому блогу. Це дивовижний спосіб перетворити відвідувачів, що відмовляються, у підписників.

З необмеженими параметрами налаштування OptinMonster, Ви можете легко додати зображення та текст у спливаюче вікно Exit-Intent, щоб збільшити список електронної пошти.

3. Створіть двоетапний оптин

Цікаво, що таке 2-кроковий оптин?

Це проста техніка, щоб змусити відвідувачів підписатися на ваш список розсилки невеликим психологічним ударом. Ви можете створити цей тип optin, використовуючи OptinMonster.

Коли ваша кампанія буде готова, вам потрібно буде перейти Правила відображення »Коли повинна з’являтися кампанія? налаштувань та перейдіть на вкладку MonsterLink ™ (при натисканні), щоб активувати її.

Після цього ви можете скопіювати код і вставити його на будь-яку сторінку або допис у своєму блозі.

Двоетапний оптин

Він відображатиме кампанію за допомогою кнопки. Щойно користувачі натискають на кнопку, вони побачать вашу кампанію та видадуть свою електронну адресу, щоб закінчити процес.

Слід дотримуватися цього покрокового керівництва далі як створити двоетапний вибір для своїх електронних кампаній для отримання більш детальної інформації.

4. Додайте привабливе вітальне повідомлення

як розробити список електронної пошти - вітальне повідомлення

Перше враження від вашого блогу повинно бути цікавим та привабливим. Іноді потужне та привабливе вітальне повідомлення може стати чудовим джерелом отримання підписників електронної пошти.

Це особливо корисно, коли ви публікуєте гостьову статтю у відомому блозі та хочете вітати цих читачів у своєму блозі.

Ви також можете запропонувати хорошу пропозицію у своєму вітальному повідомленні та скористатися двоетапною оптимізацією, щоб відвідувачі могли підписатися на ваш список розсилки, як тільки ви зацікавились своїм інтересом.

5. Додайте Optin та CTA внизу повідомлень

Особливо важливими є ті відвідувачі, які читають ваші дописи в блозі до самого кінця. Їм так подобається ваш вміст, що вони не відскакували в середині статті.

Тепер настав час перетворити їх від відвідувача, що проходить, у звичайного читача. Ви можете додати CTA в кінці свого повідомлення, щоб попросити читачів ввести їх електронну пошту.

OptinMonster дозволяє додавати віджет після вмісту для своїх читачів, щоб підписатися безпосередньо з вашого блогу. Таким чином, вам не потрібно буде вручну додавати кампанію до кожної публікації блогу.

6. Створіть свинцеві магніти

Свинцевий магніт схожий на пропозицію обміну для відвідувачів вашого блогу. Ви даєте їм безкоштовний і корисний ресурс, і вони дають вам свої адреси електронної пошти. Це перевірена методика та допомагає розширити список вашої електронної пошти.

Але що робити, якщо ви нічого не можете запропонувати своїм відвідувачам? Що робити, якщо у вас немає електронної книги чи безкоштовного контрольного списку?

Не хвилюйся! Ось просте рішення: зібрати разом свої найпопулярніші статті блогу та перетворити їх у PDF-файл. Просто відвідайте Друкувати дружньо і додайте URL-адресу однієї зі своїх статей. Натисніть на PDF кнопку та завантажте її.

Тепер у вас є головний магніт, який можна запропонувати своїм відвідувачам, і ви можете створити стільки, скільки вам потрібно. Простий!

Потім потрібно зайти до розробника кампаній OptinMonster і відвідати сторінку Успіх вкладка. Звідти вам потрібно буде відкрити Блоки у лівому меню. Додайте блок кнопок до оптимуму успіху та назвіть його Завантажити зараз.

Завантажте тему успіху

Після цього перейдіть до Дія кнопки щоб додати URL-адресу головного магніту. Це дозволить вашим користувачам завантажувати ресурс відразу після введення їх електронної адреси.

Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з нашою публікацією на як ефективніше поставити свинцевий магніт.

7. Додати блокування вмісту

Блокування вмісту – ще один дивовижний спосіб швидкого розширення списку електронної пошти. Ви можете заблокувати частину вмісту та попросити читачів додати свою електронну адресу та підписатися, щоб продовжити читання публікації.

Це можна зробити за допомогою, ви здогадалися: OptinMonster.

Для початку вам потрібно буде з’ясувати, які найпопулярніші статті у вашому блозі мають найбільше трафіку. Для користувачів WordPress, MonsterInsights робить велику роботу в відображення публікацій з найбільшим трафіком на інформаційній панелі.

Якщо ви не використовуєте WordPress, просто перейдіть до Google Analytics і натисніть на Поведінка »Зміст сайту» Цільові сторінки. Він відображатиме ваші публікації з найбільшим трафіком.

Далі вам потрібно буде створити кампанію після публікації чи вбудованої мережі. У налаштуваннях розробника кампанії вам потрібно буде перейти Optin »Блокування вмісту.

Блокування вмісту

Тут ви можете визначити, як ви хочете заблокувати вміст для своїх читачів.

Після підписки відвідувачів вони зможуть прочитати всю статтю, і ваш список розсилки буде зростати.

8. Використовуйте кольорові варіації

список електронної пошти - використовуйте кольорові варіації

Кольори відіграють важливу роль у залученні відвідувача до вашої кампанії. Кольори спливаючого вікна, кнопки реєстрації, зображення, тексту тощо мають вирішальне значення. Різні кольори залишають різний вплив на глядача.

Для користувачів OptinMonster дуже просто змінювати кольори майже кожного елемента, який використовується в кампанії. Вам потрібно лише вибрати елемент, і він відобразить параметр редагування зліва. Це дозволяє вибрати будь-який колір для елементів за допомогою потужного інструменту вибору кольору.

Ви повинні це перевірити дослідження, в який колір перетворюється найбільше передплатників.

Це залежить від контексту вашої форми optin. Переконайтесь, що вибирайте кольори з розумом і зробіть оптимізацію інтерактивною.

9. Розділіть тест на свої оптини

Ще хвилюєтеся за кольори? Ви можете скласти всю свою кампанію на тест розбиття A / B, щоб побачити, яка форма оптиміну найкраще підходить для вас.

Ми рекомендуємо використовувати Google Optimize, безкоштовний тестовий та персональний продукт від Google. Це дозволяє вам легко проводити експерименти, щоб побачити, що найкраще працює на вашому сайті. Найкраще, що Google Optimize побудований на вершині Google Analytics, тому ви можете почати використовувати свої дані Analytics для проведення тестувань а / б та поліпшення конверсій оптимізованої форми відразу.

Використання Плагін MonsterInsights це найпростіший спосіб підключити Google Analytics та Google Optimize до вашого сайту WordPress. З його Google Optimize addon, ви можете створити кілька варіантів форми та легко провести тестування A / B спліт.

Google Optimize addon

Слід переглянути цей посібник далі як проводити тестові форми A / B та збільшувати кількість передплатників покрокові інструкції.

10. Використовуйте тригерні слова для кнопок

Вам потрібно буде додати цінний текст для відвідувачів за допомогою кнопок CTA. Використання персоналізованих слів може бути дуже привабливим.

Наприклад, слід використовувати “Завантажити мою електронну книгу” замість “Завантажити електронну книгу” або “Запустити мою безкоштовну пробну версію” замість “Запустити безкоштовну пробну версію”.

Це лише кілька основних прикладів для створення більш персоналізованих кнопок CTA для відвідувачів. Якщо ви все ще не впевнені в тексті, можете A / B розділити тест на кілька варіантів на ваших оптимізованих формах.

11. Додайте відгуки в Optin та CTAs

Ви коли-небудь використовували свої відгуки для чогось іншого, ніж просто додавати їх на сторінку відгуків?

Ви можете відображати ці відгуки у своїх кампаніях та вибирати форми для нових відвідувачів, щоб побачити, що інші користувачі сказали про вас. Це працездатний метод, а користь проста: розширюйте список електронної пошти.

У вас ще недостатньо відгуків? Ви також можете користуватися цитатами від своїх клієнтів, які ви отримували вдячні електронні листи, або твіт, що вихваляв вашу роботу. Використовуйте все, що говорить щось хороше про вас або ваші продукти, щоб заспокоїти своїх відвідувачів … і вони швидко стануть підписниками!

12. Побудувати цільову сторінку

Що таке цільова сторінка?

Ну, цільова сторінка – це проста сторінка вашого веб-сайту, як і всі інші. Однак ви додасте націлену електронну кампанію на цій сторінці. Коли ваші відвідувачі приземляться тут, їм буде важливо передплатити, перш ніж продовжити роботу на вашому веб-сайті.

Цільова сторінка створена для того, щоб ваша аудиторія бачила зосереджений вміст (тобто вашу електронну пошту). Це перевірений і успішний метод розширення списку електронної пошти.

Щоб швидко створити цільову сторінку, ви можете використовувати плагін цільової сторінки WordPress на своєму сайті.

Ви можете пов’язати цю цільову сторінку у своїх рекламних акціях із соціальних мереж, електронних листах, джерелах рефералів тощо.

13. Додайте посилання на кампанію у своєму електронному підписі

Ви надсилаєте щодня багато електронних листів? Якщо ви додасте посилання до своєї останньої кампанії під кожною електронною поштою, тоді ви будете рекламувати кампанію в експоненціальному масштабі далі.

Створивши кампанію в OptinMonster, вам потрібно буде відвідати Параметри публікації кампанії і натисніть на Спільний MonsterLink ™.

Спільні монстр-посилання

Тепер у вас є спільний MonsterLink ™, який ви можете використовувати будь-де, щоб ділитися своєю кампанією, і електронний лист – це ідеальне місце. Незалежно від того, якого постачальника послуг електронної пошти ви використовуєте, є можливість створити підпис електронної пошти.

Для користувачів Gmail можна перейти на сторінку Налаштування »Загальні і шукати Підпис поле.

Підпис електронною поштою

Ви можете додати підписникам посилання на вашу цільову сторінку, сторінку кампанії чи будь-яку іншу сторінку, яка має змогу читачів.

14. Не запитуйте занадто багато інформації

Ви можете додати скільки завгодно полів у свої форми для відбору. Але чи справді вам потрібна ВСЕ та інформація від відвідувача? Зазвичай електронної адреси достатньо, щоб користувач ввійшов у борт.

Якщо ви використовуєте OptinMonster, ви можете просто видалити додаткові поля з форм оптимізації, які не потрібні.

Сховати поле імені

Наприклад, натисніть поле імені у вашому конструкторі форм для вибору, і його параметри з’являться зліва. Ви можете вимкнути його, натиснувши налаштування перемикання.

15. Додайте посилання Optin у біографію Twitter

Ще одним чудовим способом просування вашої кампанії та розширення списку електронних листів є додавання спільного посилання у біографії вашого Twitter. У вас може бути хороший перегляд у Twitter, і люди хочуть бачити більше від вас.

Просто відредагуйте біографію Twitter і додайте посилання на сторінку своєї кампанії або популярну статтю із привабливою формою optin.

16. Створіть кнопку реєстрації на сторінці у Facebook

Кожен професійний бізнес має присутність у Facebook. На сторінках Facebook є можливість додавати посилання, яке можна натискати, із текстом кнопки за замовчуванням, як-от: Book Now, Contact Us, Sign Up тощо..

Зареєструйтесь на сторінці у Facebook

Ви можете відобразити цю кнопку поруч із опцією “Подобається Facebook” на своїй сторінці бізнесу. Це дозволяє додавати URL-адресу кампанії кнопкою. Ви також можете запускати платні маркетингові кампанії для цієї кнопки реєстрації спеціально.

Ваші шанувальники Facebook натиснуть кнопку та підпишуться на кампанію.

17. Активуйте свої соціальні акаунти

Ви можете витратити багато часу на декількох каналах соціальних медіа, щоб взаємодіяти зі своїми зв’язками.

Чому ви не використовуєте цей час для продажу своєї кампанії та розширення списку розсилки?

Вам не потрібно спамувати посилання кампанії на каналах соціальних медіа. Правильний спосіб – допомогти людям, які шукають рішення своїх проблем, і їхні питання повинні відповідати вашій ніші.

Після того, як ви будете в групах, люди зв’язуватимуться з вами автоматично, і вам потрібно більше від вас. Буде правильний час, щоб вони підписалися на ваш список розсилки.

18. Рекламуйте свою кампанію

зростаючий список вашої електронної пошти - оголошення у facebook

Після того, як ви активно допомагаєте людям у Facebook та інших платформах соціальних медіа, саме час просувати свою кампанію на соціальних каналах.

Вам слід спланувати платну акцію для своєї кампанії на платформах соціальних медіа та стежити за збільшенням списку підписників.

19. Сховати непотрібні елементи

У вас може бути довга бічна панель з великою кількістю варіантів для відвідувачів. Однак відвідувачів може не зацікавити багато з цих вишуканих віджетів бічної панелі.

Просто сфокусуйтесь на своїй головній меті: розробити список електронної пошти. Чим більше відволікань ви додасте, тим менше шансів на отримання підписників. Вам потрібно буде приховати весь пух і помітно відобразити свій доступ, щоб читачі могли ввести свою електронну пошту та приєднатися до вашого списку розсилки.

20. Використовуйте прапорець Підписка в контактних формах

Якщо ваш веб-сайт створений на WordPress, ви можете використовувати плагін WPForms, щоб додати прапорець підписки разом із контактною формою. WPForms інтегрується з популярними постачальниками послуг електронної пошти, такими як AWeber, MailChimp та Constant Contact.

Підпишіться прапорець

Це найпростіший спосіб, щоб ваші відвідувачі підписалися на ваш список розсилки, надсилаючи контактну форму.

Слід переглянути ці посібники, щоб дізнатися про кожного постачальника послуг електронної пошти окремо:

Як додати прапорець для реєстрації MailChimp до контактної форми
Як додати прапорець для реєстрації AWeber у вашу контактну форму
Як додати прапорець для реєстрації в постійному контакті до своєї контактної форми

21. Додайте посилання кампанії на сторінках подяки

Коли відвідувачі додають коментар на ваш сайт, ви можете перенаправити їх на сторінку подяки. На цій сторінці ви можете відобразити вікно підписки за допомогою Yoast Коментар Хаки плагін у WordPress.

Оскільки вони доклали зусиль, щоб зв’язатися з вами, є велика ймовірність, що вони підпишуть вашу форму підписки.

22. Поділіться посиланнями на інші блоги

Є кілька блогів з великим трафіком, які пропонують поділитися цікавими кампаніями, як ваша, зі своєю аудиторією. Ви можете надіслати свою кампанію в ці блоги. Після його прийняття в списку розсилки може з’явитися шип.

Ви також можете писати швидкі публікації гостей про свою кампанію та ділитися ними в блогах, що відповідають вашій бізнес-ніші. Таким чином, ви можете доставляти свою кампанію різній аудиторії.

23. Нехай це буде просто

Не в останню чергу.

Слідкуйте за тим, щоб ваша кампанія була простою для відвідувачів, оскільки це допоможе їм швидко зареєструватися, і ваш список розсилки буде зростати. І вам слід перевірити це порівняння між OptinMonster і Sumo.

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам дізнатися, як розробити список електронної пошти. Ви також можете перевірити наші посібники про те, як створити безкоштовну ділову електронну пошту менше ніж за 5 хвилин та як правильно створити вибух електронної пошти..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map