Як скласти систему бронювання зустрічей за допомогою WordPress

як скласти систему бронювання зустрічей


Хочете створити систему онлайн-бронювання зустрічей? Управління побаченнями для ваших послуг може бути клопотом. Налаштувавши систему бронювання зустрічей, ви можете дозволити своїм клієнтам легко планувати зустрічі на вашому веб-сайті без участі у вас.

У цій статті ми покажемо вам, як скласти систему бронювання зустрічей за допомогою WordPress.

Вибір плагіна для бронювання зустрічей для WordPress

З усіма різними плагінами бронювання зустрічей там, зробити систему бронювання зустрічей за допомогою WordPress легко. Для найкращих результатів ви можете вибрати BirchPress або WPForms для планування призначення.

BirchPress – найкращий вибір, якщо вам потрібен повний плагін бронювання зустрічей для вашого сайту. Це дозволяє вам керувати своїми побаченнями безпосередньо на інформаційній панелі WordPress.

Ви можете вибрати WPForms якщо ви хочете інтегрувати свої зустрічі з улюбленою платформою бронювання зустрічей. WPForms – це повний онлайн-конструктор форм. Завдяки інтеграції Zapier ви можете підключити форму бронювання зустрічей з будь-якою веб-програмою, яка підтримує Zapier.

Ось підручник з як оформити форму бронювання клієнта за допомогою WPForms і, наприклад, керуйте своїми зустрічами в Календарі Google.

У нашому підручнику ми будемо використовувати BirchPress для створення системи бронювання зустрічей з WordPress.

Початок роботи із системою бронювання зустрічей

Щоб створити веб-сайт із бронювання зустрічей за допомогою WordPress, вам доведеться придбати доменне ім’я та веб-хостинг.

Доменне ім’я – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті, наприклад Google.com та IsItWP.com, а веб-хостинг – це те, де файли вмісту вашого веб-сайту зберігаються в Інтернеті.

Ми рекомендуємо запустити свій веб-сайт на Bluehost, одному з найкращих хостинг-провайдерів у світі. Вони також офіційно рекомендують постачальника послуг хостингу від WordPress самих.

Ми розробили угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам БЕЗКОШТОВНЕ доменне ім’я та понад 60% знижки на веб-хостинг. За допомогою Bluehost ви можете запустити свій веб-сайт за ціною до $ 2,75 на місяць.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Крок 1: Встановлення та налаштування BirchPress

Перше, що вам потрібно буде зробити, це встановити та активувати плагін BirchPress. Після активації перейдіть до налаштувань плагіна, перейшовши на Зустрічі »Установки і почніть налаштування системи бронювання.

загальні налаштування - бронювання зустрічей

На сторінці налаштувань ви можете знайти кілька різних розділів:

 • Загальні: Налаштуйте загальні параметри, включаючи часовий пояс, валюту, перегляд календаря за замовчуванням тощо.
 • Формувальник: Тут ви можете налаштувати форми зустрічі.
 • Сповіщення: Налаштуйте сповіщення провайдерам послуг та вашим клієнтам. Електронні листи надсилаються, коли зустріч бронюється, переноситься або скасовується.
 • Виплати: На вкладці “Платежі” ви можете налаштувати свої платежні налаштування. BirchPress дозволяє збирати платежі через PayPal. Щоб отримати більше шлюзів для платежів, вам потрібно буде встановити інтеграцію WooCommerce.
 • WooCommerce: Увімкніть інтеграцію WooCommerce у цьому розділі.
 • Спеціальний код: Додайте спеціальний код у свій плагін BirchPress.

Крок 2. Додайте свої місцезнаходження

Якщо ви пропонуєте свою послугу в декількох місцях, то ви можете керувати зустрічами для всіх своїх місць від свого адміністратора WordPress. Все, що вам потрібно зробити, – це додати місцеположення в BirchPress і дозволити користувачам вибрати правильне місце розташування, коли вони бронюють зустріч.

Щоб додати місцеположення, перейдіть на сторінку Зустрічі »Місцеположення. Потім натисніть кнопку Додати місцезнаходження.

Загальні налаштування

Потім ви можете вказати більше інформації про своє місцезнаходження, включаючи номер телефону, адресу, поштовий індекс тощо.

Ви хочете переглянути нашу статтю про найкращі послуги та системи ділових телефонів.

Крок 3. Додайте постачальників послуг

Далі вам потрібно додати постачальників послуг або своїх співробітників. Якщо ви солопренер, вам потрібно лише додати себе як постачальник послуг.

Якщо ви хочете керувати побаченнями для всієї вашої фірми для, скажімо, вашого податкового консалтингового бізнесу, то вам потрібно буде додати кожного консультанта у вашій системі бронювання..

Додавання постачальників до вашої системи бронювання дуже просто. Перейдіть до Зустрічі »Постачальники і вказати реквізити своїх провайдерів.

призначити послуги для провайдера

Ви можете вказати ім’я та опис кожного постачальника в редакторі. Потім призначте послуги, які кожен постачальник може виконувати у полі Служби. Коли ви прокручуєте сторінку вниз, ви побачите декілька метаполев:

 • Додаткова інформація: Вкажіть електронну адресу постачальника.
 • Інтеграція календаря: BirchPress працює з уже наявними календарями, включаючи Google, iCal, iPhone, Android та Outlook. Ви можете імпортувати та синхронізувати свої зустрічі автоматично.
 • Вихідні дні: Вкажіть вихідні дні в календарі
 • Робочий розклад: Виберіть місто та додайте розклад для кожного постачальника послуг.

Крок 4: Додайте свої послуги

Щоб додати послугу в BirchPress, перейдіть на сторінку Зустрічі »Послуги і уточнюйте свої дані. Праворуч ви можете вказати місця, де ви будете виконувати цю послугу, та постачальників, які можуть нею користуватися.

налаштування послуги

Потім прокрутіть сторінку вниз і відрегулюйте налаштування служби відповідно до ваших потреб.

Крок 5: Опублікуйте форму бронювання

Тепер, коли ви налаштували всі деталі щодо своїх послуг, саме час опублікувати форму бронювання зустрічі.

Форму бронювання можна вбудувати в допис на сторінці та віджети за допомогою короткого коду. Після публікації ваші клієнти можуть легко перевірити вашу наявність та забронювати зустрічі в Інтернеті легко.

Щоб опублікувати форму бронювання, створіть нову сторінку в WordPress. Потім додайте в редактор наступний короткий код, куди ви хочете вставити форму: [bpscheduler_booking_form]

Крім того, ви можете додати зустріч безпосередньо з інформаційної панелі WordPress, перейшовши на сторінку Зустрічі »Нове призначення.

Ось як виглядає зразок форми бронювання:

форма бронювання зустрічі

Ви також можете переглянути календар, щоб переглянути та керувати своїми бронюваннями, відвідавши сторінку Зустрічі »Календар.

календар березовий

Це воно!

Ми сподіваємось, що це керівництво допомогло вам скласти систему бронювання зустрічей за допомогою WordPress. Щоб отримати додаткові плагіни, ви можете ознайомитися з нашим посібником щодо найкращих плагінів для бронювання зустрічей.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map