Як створити бланк на весь екран привітання для оптимуму в WordPress

Як створити вітальний килимок у WordPress


Хочете створити форму для повноекранного вибору в WordPress?

Любіть або ненавидите … використання вітального килимка – це один із найпростіших способів привернути увагу користувачів. Навіть великі бренди, такі як Forbes, використовують вітальний килимок для просування своїх кампаній.

У цій статті ми розповімо, як правильно створити вітальний килимок у WordPress.

Що таке вітальний мат & Навіщо це потрібно??

Вітальний килимок – це ефективний спосіб залучити користувачів до вашої кампанії, як тільки вони відвідують ваш веб-сайт. Ви можете відображати флеш-розпродажі, угоди, форми реєстрації бюлетенів та інші заклики до дій, щоб вітати своїх користувачів.

Ви можете знати, що велика кількість відвідувачів, які вперше вперше залишають ваш веб-сайт, швидко залишають ваш веб-сайт, не вживаючи жодних заходів.

За допомогою вітальної килимки ви можете продемонструвати своїм відвідувачам персоналізовану пропозицію або оптимізовану кампанію, щоб потім ви могли з ними зв’язатися пізніше.

Найпростіший спосіб створити вітальний килимок на весь екран – за допомогою OptinMonster. Найкраще полягає в тому, що вона дозволяє автоматично персоналізувати пропозицію на основі сторінки, на якій перебувають відвідувачі, джерела рефералів тощо..

Крок 1: Встановіть OptinMonster та створіть нову кампанію

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати OptinMonster підключати. Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашою статтею про те, як встановити плагін WordPress.

Цей плагін працює як інструмент, який з’єднує ваш веб-сайт з вашим обліковим записом OptinMonster. Якщо у вас ще немає облікового запису, продовжте і підпишіться на один із планів OptinMonster.

Після активації плагіна перейдіть до OptinMonster »Кампанії у своєму адміністраторі WordPress. Звідти натисніть на Створіть нову кампанію кнопка.

Створіть кампанію

Потім ви побачите сторінку облікового запису OptinMonster. Почніть з вибору Повноекранний тип кампанії.

Повноекранний тип нового типу

Після цього прокрутіть трохи вниз і виберіть шаблон для вітальної килимки. Заради цієї статті ми будемо використовувати Соціальна шаблон.

Виберіть шаблон

Тепер вам потрібно буде додати ім’я кампанії та URL свого веб-сайту, куди потрібно додати вітальний килимок.

Почніть будівництво

Щоб продовжити, потрібно натиснути на Почніть будівництво кнопка.

Крок 2: Налаштуйте шаблон вітального мату в OptinMonster

На вітальному килимі ви побачите безліч варіантів редагування. OptinMonster дозволяє легко налаштувати кольори, шрифти, фонові зображення та інші варіанти дизайну.

Налаштуйте вітальний мат

Клацніть будь-який елемент вітального килима з правого боку екрана, і ви побачите його настройки з лівого боку. Ви можете переглянути попередні зміни на екрані.

Обов’язково натисніть на Зберегти кнопка для зберігання налаштувань кожного разу, коли ви вносите зміни на вітальний килимок.

Крок 3: Керування правилами відображення вашого вітального мату

Ви можете встановити правила відображення вручну, щоб показувати вітальний килимок своїм користувачам, коли завгодно. Якщо ви не зміните ці налаштування, то вітальний килимок з’явиться для всіх ваших користувачів через 5 секунд після того, як вони відкриють ваш веб-сайт.

Правила відображення

Оскільки це вітальний килимок, слід змінити налаштування на “0” секунд, щоб користувачі могли бачити це відразу, коли вони завантажують ваш веб-сайт WordPress.

Змініть налаштування дисплея

Тепер потрібно прокрутити донизу і натиснути на Наступний крок кнопка.

В Дії налаштування, вам нічого не потрібно змінювати. Однак якщо ви хочете додати звуковий ефект своїм вітальним килимом, натисніть на + І кнопка.

Ви можете додати звук для гри з вітальним килимом з доступних опцій.

Відтворити звуковий ефект

Потім натисніть на Наступний крок кнопка для продовження.

Правила відображення підсумків

Ви побачите Підсумок правил відображення Погляньте на всі налаштування, які ви зробили, і натисніть на Зберегти кнопка.

Крок 4: Інтеграція служби маркетингу електронної пошти за допомогою OptinMonster

Далі вам потрібно натиснути на Інтеграції кнопки у верхньому меню в конструкторі кампаній. Ви можете додати інтеграцію електронної пошти, щоб створити список електронної пошти на своєму вітальному килимі.

Натисніть на + Додати нову інтеграцію кнопка з лівого боку екрана.

Додати нову інтеграцію

OptinMonster дозволяє вам зв’язатися з десятками постачальників електронної пошти, і ви зможете підключитися до будь-якої служби електронної пошти, яка вам подобається. Ми рекомендуємо вибрати постійний контакт, який є популярною послугою маркетингу електронної пошти на ринку.

Виберіть Постачальник електронної пошти

Тепер вам потрібно натиснути на Зареєструйтесь за допомогою постійного контакту Кнопка для підключення облікового запису OptinMonster із постійним контактом.

Зареєструйтесь за допомогою постійного контакту

Ви повинні увійти до свого постійного контакту і натиснути на Підключіться до постійного контакту кнопка для продовження.

Підключіться до постійного контакту

Після цього виберіть Обліковий запис постачальника електронної пошти і Списки постачальників електронної пошти щоб створити список електронних листів за допомогою вітального килима в WordPress.

Список постачальників електронної пошти

Натисніть на Зберегти кнопка у верхньому правому куті екрана.

Крок 5: Налаштування Analytics в OptinMonster

Analytics допоможе вам відстежувати активність відвідувачів на своєму вітальному маті. OptinMonster пропонує аналітику за замовчуванням, і ви також можете легко підключити Google Analytics.

Натисніть на Аналітика у верхньому меню, а потім додайте своє Обліковий запис Google Analytics і Профіль веб-сайту.

Підключіть Analytics

Далі вам потрібно натиснути на Зберегти кнопка для продовження.

Крок 6: Опублікуйте та покажіть свій вітальний килимок у WordPress

Після завершення всіх налаштувань натисніть на Опублікувати кнопка у верхньому меню. Вам також потрібно змінити статус кампанії на Наживо і натисніть на Зберегти кнопка.

Опублікувати кампанію

Тепер поверніться на сторінку адміністратора WordPress та відвідайте OptinMonster »Кампанії. Потім натисніть на Оновити кампанію Натисніть кнопку, щоб побачити рекламну кампанію, яку ви нещодавно створили.

Оновити кампанію

Далі вам потрібно натиснути на Відредагуйте параметри виводу під назвою вітальної кампанії мат.

Відредагуйте параметри виводу

На цьому кроці ввімкніть кампанію на своєму сайті та виберіть, хто повинен бачити вашу кампанію. Потім натисніть на Збережіть налаштування кнопка.

Налаштування виводу

Ваш вітальний килимок готовий, і він з’явиться всім вашим користувачам, які завітають на ваш веб-сайт.

Вітальний мат в WordPress

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам навчитися створювати вітальний килимок у WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як привітати користувачів WordPress за допомогою спеціального вітального повідомлення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map