Як створити форму пожертвування WordPress (крок за кроком)

як створити форму для пожертви в WordPress


Ви хочете створити форму для пожертв у WordPress? Незалежно від того, чи є неприбутковою організацією чи просто хтось, кому потрібна додаткова допомога, додавання форми пожертви на ваш веб-сайт не повинно бути зайвим..

У цій статті ми розповімо, як створити форму для пожертвування у WordPress, крок за кроком, простий спосіб.

Як створити власну форму пожертвування в WordPress

Завдяки інтуїтивно зрозумілому конструктору перетягування, WPForms найкращий творець форми для WordPress, доступний на ринку. Навіть повний новачок може встановити його, активувати його і без особливих зусиль почати формувати форми.

Для обробки платежів у формі пожертвування вам знадобиться або PayPal або Смуга аддон для WPForms. Обидва входять до складу Про версія (та остаточна версія) плагіна WPForms.

Крок 1: Встановлення та активація WPForms

Перед тим, як використовувати WPForms, вам доведеться це отримати. Має сенс, правда? Тож перейдіть на веб-сайт WPForms і візьміть версію Pro або Ultimate. Завантажте його, встановіть та активуйте.

Як тільки це буде зроблено, ви будете готові до прокатки!

Не знаєте, як встановити та активувати плагін? Нема проблем! Ми написали для цього путівник.

Крок 2: Створіть форму Word для пожертвування у WordPress

Щоб розпочати роботу з вашим щойно активованим плагіном, натисніть на WPForms »Додати нове.

Після завантаження форми форми сміливо називайте форму вгорі сторінки.

Звідти ви побачите список шаблонів. Виберіть шаблон форми пожертвування, натиснувши на Створіть форму пожертвування.

З’явиться повідомлення, що “Не забудьте: натисніть вкладку” Платежі “, щоб налаштувати свого постачальника платежів”. Не хвилюйтесь з цього приводу. Ми це розкриємо на наступному кроці далі в цьому підручнику. Просто натисніть «ОК», щоб вийти з обличчя.

За замовчуванням обраний вами шаблон форми пожертвування містить поля для:

 • Ім’я
 • Електронна пошта
 • Сума пожертви
 • Коментар або повідомлення

У цьому шаблоні поле Сума пожертвувань – це поле Єдиного предмета, яке дозволяє користувачам вводити будь-яку суму, яку вони бажають внести. Однак у цьому підручнику ми покажемо вам, як змінити поле на поле з декількома варіантами, надавши вам контроль над сумою, яку користувачі можуть дарувати..

Для цього натисніть на Кілька предметів кнопку під Поля оплати розділ. Перетягніть поле над полем Сума пожертв (якщо ви все-таки дозволяєте користувачам мати можливість вибору власних сум; якщо ні, розмістіть його куди завгодно).

Щоб відредагувати поле кількох предметів, просто натисніть на нього. Перепишіть етикетку, щоб сказати “Сума пожертви”. Звідти введіть бажані вами кроки та опцію «Ввести суму».

Після того як ви зробите це, час змінити поле “Один предмет”, яке відображатиметься, лише якщо встановлено прапорець “Ввести суму”..

Виберіть у полі Одиночний елемент, натиснувши на нього. Це дозволить вам редагувати його. Переконайтесь, що прапорець “Обов’язковий” не встановлений, або ваші донори не зможуть використовувати що-небудь, АЛЕ цю опцію (поля з декількома варіантами втрачаються).

Клацніть розділ Conditionss, трохи далі вниз на панелі редагування. Звідти натисніть «Увімкнути умовну логіку». Потім налаштуйте його для “Показати це поле, якщо Сума пожертв введена сума”.

Закінчивши, збережіть зміни та перейдіть до наступного кроку.

Крок 3: Налаштування інтеграції платежів

Далі настав час налаштувати інтеграцію платежів. Ви можете використовувати або Stripe, або PayPal. Але в цьому підручнику ми покажемо вам, як налаштувати PayPal, оскільки він найпопулярніший. Просто майте на увазі, що налаштування Stripe – це практично той самий процес.

Оскільки ви все ще перебуваєте на екрані редагування форми, ви можете просто натиснути на Виплати на лівій частині, а потім клацніть Стандарт PayPal.

У правій частині екрана введіть свої настройки. Спочатку перевірте Увімкнути стандарт PayPal платежі. Потім виберіть Пожертвування зі спадного меню Тип платежу.

Безпосередньо під цими конфігураціями вам надається можливість надсилати користувачів до URL-адреси, якщо вони скасують процес оформлення замовлення. Це фантастична можливість залучити їх знову до вашого веб-сайту іншими способами, надіславши їх на вашу сторінку підписки, недавню публікацію в блозі або опитування з проханням надати відгук.

Коли ви закінчите, натисніть кнопку Зберегти та перейдіть до другого кроку.

Крок 4: Налаштуйте сповіщення

Цей крок необхідний для того, щоб ваші донори отримали підтвердження електронною поштою після того, як вони пожертвують вас.

Переходьте до Налаштування »Сповіщення почати.

За замовчуванням повідомлення, адміністратор сайту, буде надіслано вам. Але, натиснувши Додати нове повідомлення, ви можете створити окреме повідомлення для донора.

Назвіть своє повідомлення. Потім поруч Надіслати на електронну адресу, клацніть Показати смарт-теги. У спливаючому списку виберіть Електронна пошта.

Звідти просто прокрутіть униз та налаштуйте повідомлення, яке ви бажаєте отримати від ваших донорів.

Клацніть Зберегти а потім перейдіть до останнього кроку. Ви майже там!

Крок 5: Додайте свою форму пожертвування на свій сайт WordPress

Залишилося лише зараз розмістити форму на вашому веб-сайті. Ви майже там!

Ви можете вбудовувати форму пожертвування в будь-яку публікацію, сторінку або область, готові до віджетів (бічна панель / заголовок / колонтитул).

Для цього підручника ми додамо форму на сторінку.

По-перше, голова до Сторінки »Додати нове. Назвіть назву своєї сторінки та натисніть на Додати форму кнопки над панеллю інструментів.

Виберіть у спадному меню форму пожертвування, яку ви створили. Тоді дайте Вставити форму кнопка приємного сердечного клацання.

На вашій сторінці з’явиться короткий код. Не соромтеся додавати будь-який текст або зображення, які ви хочете навколо нього. Закінчивши, натисніть на Опублікувати кнопка.

Віола! Тепер у вас є форма пожертви на сторінці вашого веб-сайту WordPress!

Віддаєте перевагу, щоб ваша форма була на бічній панелі? Не проблема. Просто головою до Зовнішній вигляд »Віджети і перетягніть віджет WPForms до області бічної панелі.

Виберіть форму, яку ви створили, зі спадного меню в налаштуваннях віджета. Потім натисніть кнопку Зберегти. Це воно! Тепер ваша форма пожертви на вашій бічній панелі.

Ми сподіваємося, що ця публікація допомогла вам дізнатися, як створити форму для пожертв у WordPress. Можливо, вам також сподобається, читаючи 25 законних способів заробляти гроші в Інтернеті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map