Як створити форму Word “Style” у WordPress

як створити форми стилів google в WordPress


Хочете створити форми “Стиль Google Форми” для вашого веб-сайту WordPress?

Дуже багато видавців вибирають Google Forms для створення опитування, оскільки він пропонує цільову сторінку, що не відволікає увагу, присвячену формі.

Якщо ви хочете створити цільову сторінку, що не відволікає увагу, спеціально для вашої форми, але не хочете користуватися стороннім додатком, як-от Google Forms, то ви в потрібному місці.

У цьому підручнику ми покажемо вам, як створити форму “Стиль Google Форми” прямо з інформаційної панелі WordPress за допомогою плагіна під назвою WPForms.

Рідне створення форми “Стиль Google Форми” у WordPress

wpforms-contact-form-plugin

WPForms є найкращим плагіном контактної форми на ринку, який постачається з декількома макетами форм, включаючи макет під назвою Сторінки форми. Сторінки форм від WPForms є хорошою альтернативою Google Forms.

Найкраще, що на відміну від Google Forms, WPForms дозволяє додавати логотип марки на сторінку форми. Логотип сторонньої сторони не відображатиметься. Крім того, оформлення сторінки форми не контролюється вашою темою WordPress, тож вам не доведеться погоджуватися на посередні макети форми та конверсії низької форми

Ви можете використовувати WPForms для створення спеціальних цільових сторінок форми для:

 • Покоління свинцю
 • Опитування
 • Реєстрації сайту
 • Реєстрація подій

і багато іншого. Перегляньте цей детальний огляд WPForms.

Крок 1: Встановлення та активація WPForms

встановити wpforms

Перший крок – встановити та активувати WPForms плагін на вашому веб-сайті.

Після цього ви можете приступити до створення сторінки форми для свого сайту WordPress.

Крок 2: Встановлення пакету шаблонів форм Addon

Наступним кроком є ​​встановлення Сторінки форми Аддон. За допомогою цього додатка ви можете легко перетворити форму на спеціальну цільову сторінку форми. Щоб активувати цей плагін, перейдіть на інформаційну панель WordPress і натисніть на WPForms »Додатки. Тепер, використовуючи поле пошуку, шукайте додаток Сторінки форми.

Аддон Сторінки форми

Знайшовши, натисніть на Встановити Addon кнопка, щоб аддон почав працювати.

Крок 3: Створення нової форми з WPForms

Щоб створити нову форму, перейдіть на сторінку WPForms »Додати нове на інформаційній панелі WordPress. Потім ви перейдете на нову сторінку, де ви зможете вибрати шаблон для своєї форми.

wpforms-шаблони

Виберемо Проста контактна форма шаблон. Тепер ви перейдете на нову сторінку, де ви можете побачити редактор форми праворуч, а форми форми та інші налаштування зліва.

WPForms Builder

Ви можете просто перетягнути поля ліворуч і опустити їх у конструктор форм справа. На відміну від Google Forms, ви також отримаєте можливість підключити свою форму до служби маркетингу електронної пошти та платіжних послуг. Ось покроковий посібник зі створення простої форми контактів з WPForms.

Крок 4: Перетворення контактної форми на сторінку форми

Після того, як ваша форма була успішно створена, саме час перетворити її на сторінку форми. Для цього вам потрібно піти Налаштування »Загальне» Сторінки форм.

Тут ви знайдете варіант, який називається Увімкніть режим форми сторінки. Просто встановіть прапорець біля нього.

WPForms Builder форми сторінкиaddon

Це розширить ваші параметри, і ви побачите додані різні поля. Більшість із цих полів не є зрозумілими, тому ви можете заповнити їх відповідно до своїх вимог.

У перших двох полях ви можете додати назву сторінки форми та повідомлення, яке ви хочете передати своїм користувачам.

Форма цільової сторінки

У наступних 3 полях ви знайдете варіант постійної посилання (це автоматично створюється WPForms, тому вам тут нічого не потрібно робити), варіант логотипу заголовка, куди можна завантажити логотип вашого бізнесу, і варіант кольорової схеми..

Шаблони WPForms Builder пакують налаштування додатка, google формує форму стилю

Нарешті, ви отримаєте на вибір два стилі компонування.

 • Сучасний: Цей відображає більш широку форму із закругленими кутами. Нижня частина фону вашої сторінки буде темнішою за колір, який ви вибрали для своєї кольорової гами.
 • Класичний: Цей параметр відображає більш вузьку форму з квадратними кутами. Нижня частина фону вашої сторінки буде світлішою, ніж ваша колірна гамма.

класичний і сучасний дизайн

Виберіть той, який вам найбільше подобається. Після завершення натисніть на Зберегти кнопка у верхньому правому куті екрана. Ви також можете використовувати Сторінка форми попереднього перегляду кнопка у верхньому правому куті для попереднього перегляду змін. І ось як це виглядає.

PReview формує цільову сторінку, google формує форму стилю

Крок 5: Опублікування цільової сторінки форми

Щойно цільова сторінка вашої форми готова, саме час опублікувати форму. Для цього ви можете перейти на будь-яку сторінку або публікацію, в якій потрібно відобразити форму. Тепер натисніть на + натисніть кнопку і знайдіть WPForms варіант.

Публікуйте wpforms, google стилі форми

Тепер натисніть на нього. З стрілки, що випадає поруч, виберіть форму, яку ви тільки що створили.

Publsih wpforms формує цільову сторінку, google формує форму стилю

Тепер натисніть на Опублікувати кнопка праворуч, щоб форма перейшла наживо.

І це так просто створити форму Google для стилю Google для веб-сайту WordPress. Ми сподіваємось, що Ви знайшли цю статтю корисною. Якщо ви це зробили, ви можете також дізнатися, як створити форму опитування за допомогою WPForms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map