Як створити форму Word Type в WordPress (крок за кроком)

Створіть форму WordForm у WordPress


Ви хочете створити форму Wordform в WordPress?

Typeform – це онлайн-інструмент форми, який дозволяє створювати та вставляти форми на будь-який веб-сайт. Однією з унікальних особливостей Typeform є розмовна форма, інтерактивна веб-форма, яка вписується у вашу сторінку для високих конверсій.

У цій статті ми розповімо, як створити розмовну форму стилю Typeform у WordPress.

Створення форми форми стилю в WordPress

Створення розмовної форми стилю Typeform стане в нагоді, коли ви хочете створити довгі форми, такі як форма реєстрації користувача, форма пожертви, форма заяви на роботу, форма опитування тощо..

Найкраща частина розмовних форм полягає в тому, що вона додає творчості простим формам WordPress та сприяє зменшенню відмови від форми.

Typeform – це онлайн-інструмент для створення форм, який вимагає зайти до їх веб-сайту для створення та вбудовування форми на ваш веб-сайт. Крім того, всі записи форми зберігаються у вашому обліковому записі Typeform.

Щоб створити розмовну форму на своєму сайті WordPress, ми завжди рекомендуємо використовувати плагін форми WordPress, наприклад WPForms. WPForms дозволяє створювати форми та зберігати записи прямо в WordPress. Він був використаний понад 2 мільйони WordPress сайтів і є найпростішим у використанні плагіном форми.

Це ідеальна альтернатива Typeform і постачається з безліччю вбудованих функцій, таких як конструктор перетягування та перетягування, інтеграція інструментів інформаційних бюлетенів тощо.

Також перевірте: Найкращі будівельники веб-сайтів порівняно

Ознайомтеся з цим повним порівнянням WPForms проти Typeform для отримання більш детальної інформації.

розмовні-форми-wpforms

Давайте розглянемо, як створити форму Wordform в WordPress.

Крок 1: Встановлення модуля розмовної форми – WPForms

Спочатку вам потрібно буде встановити та активувати WPForms підключати.

Ви можете скористатися купоном WPForms IsItWP, щоб отримати 50% знижки на всі свої ліцензії.

Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з цією статтею про те, як встановити плагін WordPress.

Після активації плагіна вам потрібно буде перейти WPForms »Налаштування. Звідси вам потрібно буде підтвердити свій ліцензійний ключ, щоб отримати доступ до всіх функцій WPForms.

Ви можете отримати ліцензійний ключ зі свого облікового запису на веб-сайті WPForms.

Сторінка ліцензії WPForms

Натисніть кнопку “Підтвердити”, щоб продовжити.

Крок 2: Активація надбудови форм розмов

Після перевірки вам потрібно перейти на сторінку додатків, відвідавши сторінку WPForms »Додатки а потім встановіть та активуйте Розмовні форми надбудова.

Встановіть розмовні форми Addon

Далі ви побачите статус Активний на надбудову.

Статус Аддона активний

Цей додаток дозволяє створювати форми стилю Typeform з нуля. Крім того, ви можете перетворити наявні форми в розмовні форми.

Розмовні форми скорочують довжину веб-сторінки, показуючи питання по одному. Це залучає ваших користувачів, і вони, швидше за все, із задоволенням заповнюють ваші довгі форми.

Крок 3: Створення нової форми в WordPress

Розмовні форми ідеально підходять для всіх типів форм, але корисні, особливо для довгих форм.

Для цього посібника ми створимо форму опитування.

Створимо нову форму опитування, відвідавши WPForms »Додати нове. WPForms поставляється з декількома шаблонами форм для швидкого запуску потрібної форми. Він також має конструктор перетягування форм, що полегшує додавання та керування полями форм.

Форма опитування

Створивши форму опитування, ви можете продовжити та ввімкнути режим розмовної форми на сторінці “Налаштування”.

Крок 4: Увімкнути та змінити параметри форми розмови

Щоб увімкнути розмовний режим форми, відвідайте Налаштування »Форми розмови з лівого боку екрана. Потім позначте позначку Увімкнути режим розмовної форми варіант.

Увімкніть розмовні форми

Після ввімкнення ви побачите всі налаштування налаштування для розмовної форми. Це дозволяє додавати спеціальний логотип, змінювати фон тощо. Ви також можете перетворити звичайну сторінку в цільову сторінку із розмовною формою на ній.

Налаштування розмовної форми

По-перше, вам потрібно ввести заголовок у Заголовок розмовної форми поле. Переконайтеся, що він короткий і пояснювальний.

Назва форми

Після цього ви можете додати користувальницьке повідомлення для своїх користувачів у повідомлення текстове вікно. Це повідомлення може бути стимулятором для користувачів, які приймають опитування.

Форма повідомлення

Потім ви знайдете налаштування “Постійної посилання”.

Зазвичай додаток “Форма розмови” автоматично генерує постійну посилання або URL для вашої цільової сторінки. Ви можете залишити його таким, як є, або налаштувати його, щоб додати свою постійну посилання.

Постійна посилання

Рекомендується тримати його коротко, щоб він виглядав професійно і запам’ятовується.

На наступному кроці слід додати спеціальний логотип для цільової сторінки вашої розмовної форми. Під Логотип заголовка варіант, натисніть на Завантажити зображення кнопку, щоб додати ваш логотип.

Логотип заголовка

Ви також побачите Сховати брендування WPForms прапорець. Якщо ви скасуєте цю опцію, повідомлення WPForms зі сторінки розмовної форми буде приховано.

Далі потрібно вибрати кольорову схему для налаштування цільової сторінки. Ця кольорова схема буде дотримуватися фону та кнопок вашої сторінки.

Ви можете вибрати попередньо вбудований колір або відкрити інструмент вибору кольору, щоб додати спеціальну колірну гаму.

Форми кольорів сторінки

В останньому налаштуваннях ви можете вибрати, як повинна відображатися смужка виконання, що позначає заповнення форми.

Крок 5: Попередній перегляд та збереження розмовної форми

Після завершення всіх налаштувань можна прокрутити вгору та натиснути на Попередній перегляд розмовної форми кнопка для попереднього перегляду форми.

Попередній перегляд форми та збереження налаштувань

Якщо ви задоволені, поверніться на сторінку налаштування та натисніть на Зберегти кнопка для збереження цих налаштувань.

Це готово!

Ви можете завітати на постійну посилання цільової сторінки вашої розмовної форми, щоб побачити її в дії.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити форму Wordform у WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як створити багатосторінкову форму в WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map