Як створити форму WordPress за допомогою вибору дати

як створити форму WordPress за допомогою вибору дати


Ви хочете додати інструмент вибору дати до своєї контактної форми? Вибір дати потрібен, коли ви бажаєте, щоб ваші користувачі обрали дату та час у формі.

У цій статті ми розповімо, як створити форму WordPress за допомогою засобу вибору дати.

Коли і чому слід додати підбирач дат у формах WordPress?

У багатьох контактних формах є прості поля, такі як ім’я, електронна пошта, телефон та повідомлення. Цієї інформації достатньо для зв’язку з вашими користувачами. Однак, якщо ви хочете запланувати зустріч зі своїми користувачами, вам потрібно буде додати форму вибору дати у форму.

Якщо ви працюєте у магазині електронної комерції та хочете, щоб клієнти додали дату своєї наявності для доставки, тоді ви можете додати поле дати та часу у контактній формі чи формі замовлення.

Є багато інших причин, чому вам потрібно попросити своїх користувачів надати дату та час із їх основною інформацією. Давайте розглянемо, як легко створити форму WordPress за допомогою вибору дати.

Створення форми WordPress за допомогою вибору дати

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати WPForms підключати. Щоб отримати докладнішу інформацію, дивіться наш покроковий посібник про те, як встановити плагін WordPress.

Після активації вам потрібно буде перейти до WPForms »Додати нове сторінки для створення форми в WordPress. Він запустить екран налаштування WPForms, де ви знайдете безліч попередньо вбудованих шаблонів, щоб легко створити нову форму на ваш вибір. Ви також можете вибрати порожню форму, щоб почати з нуля.

Для початку ми вибираємо це Проста контактна форма шаблон.

Створіть нову форму

Проста форма контакту завантажуватиметься з основними іменами полів, електронною поштою, коментарями тощо. Ви можете побачити більше полів у лівій частині та попередній перегляд вашої нової форми в правій частині екрана. Просто перетягніть будь-яке поле з лівого боку до нової форми з правого боку.

Оскільки ви хочете додати інструмент вибору дати, вам потрібно перетягнути його Дата, час поле з лівого стовпця на вашу форму. Ви можете розмістити дату вибору над або під будь-яким полем у формі WordPress.

Поле вибору дати перетягування

Форма є повністю гнучкою, що означає, що ви можете легко змінити порядок полів або налаштувати будь-яке поле з розділу попереднього перегляду форми на правій стороні.

Зміна порядку поля

Після натискання будь-якого поля в попередньому перегляді форми воно відобразить налаштування зліва на ліворуч для цього конкретного поля. Наприклад, якщо натиснути на Дата, час щойно ви додали до форми, ви побачите ці налаштування, щоб налаштувати:

 • Мітка: Це назва поля Дата / Час у вашій формі.
 • Формат: У цьому спадному меню ви можете вибрати формат дати, часу або обох.
 • Опис: Це дозволяє додавати інструкції для користувачів нижче поля.
 • Вимагається: Якщо ви встановите цю опцію, користувач не може надіслати форму, не вибравши дату / час у цьому полі.

Окрім цих основних параметрів, існують розширені варіанти налаштування дизайну та стилю поля дати та часу.

Налаштування поля форми

Кілька з розширених варіантів включають:

 • Розмір поля: Для поля дати та часу доступні різні розміри дисплея.
 • Дата: Це заповнювач. Текст, який ви додасте сюди, за замовчуванням відображатиметься для користувачів. Поруч із ним ви також можете вибрати формат дати.
 • Тип: Ви можете вибрати тип для вибору дати. Існує 2 типи: Вибір дати та випадання дати
 • Час: Це ще один заповнювач часу. Ви також можете вибрати формат від 12 годин до 24 годин.

Існує багато інших спеціальних налаштувань, таких як інтервал, приховування міток тощо.

Розширені опції

Ви також повинні ознайомитись з цим посібником як додати спеціальну CSS до форми для отримання більш детальних інструкцій.

Обов’язково натисніть на Зберегти кнопка для зберігання змін.

Налаштування підтвердження та сповіщень

Після того як ви будете задоволені полями, вам потрібно буде керувати налаштуваннями підтвердження та електронними повідомленнями для вашої форми. Просто відвідайте Установки »Підтвердження сторінки в програмі для створення WPForms. Звідти ви можете додати користувальницьке повідомлення для своїх користувачів, яке вони отримають після надсилання форми. Ви також можете змінити тип підтвердження, щоб перенаправити користувачів на сторінку подяки.

Налаштування підтвердження форми

Після цього можна перейти до Налаштування »Сповіщення сторінка для управління сповіщеннями електронної пошти для надсилання форм. Ви також можете надсилати кілька повідомлень на різні адреси електронної пошти. Перегляньте цей посібник на як створити кілька повідомлень у WPForms.

Для розширених налаштувань ви можете додати умовна логіка у вашій формі для надсилання певних сповіщень користувачам. Дізнайтеся як створити сповіщення про умовні форми у формах WordPress.

Нарешті, вам потрібно буде натиснути на Зберегти кнопку, щоб побачити вашу контактну форму в дії.

Відобразіть форму на вашому сайті WordPress

Ви можете легко додати контактну форму на свої сторінки WordPress, публікації, бічні панелі та інші області віджетів.

Щоб додати форму на сторінку, вам потрібно буде перейти Сторінки »Додати нове в WordPress. Просто натисніть кнопку Додати форму над текстовим редактором.

Додайте форму на сторінку

З’явиться спливаюче вікно, де ви можете вибрати форму, яку ви створили. Вибравши правильну форму, натисніть на Додати форму кнопка. Цей процес є однаковим для публікацій WordPress. Опублікуйте сторінку / публікацію, щоб побачити контактну форму з вибором дати на вашому сайті WordPress.

Форма WordPress з вибором дати

Однак якщо ви хочете додати форму на бічну панель або будь-яку іншу область, перейдіть до неї, тоді перейдіть до Зовнішній вигляд »Віджети щоб перетягнути віджет WPForms на бічну панель. У налаштуваннях віджета ви можете вибрати форму, яку ви створили вище, і натиснути на Зберегти кнопка.

Це все. Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити форму WordPress за допомогою вибору дати. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником про те, як створити форму для завантаження файлів у WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map