Як створити Інтернет-магазин у 2020 році – крок за кроком

як створити інтернет-магазин


Шукаєте створити інтернет-магазин? Ми не здивовані. Як створити магазин електронної комерції – це один із найбільш затребуваних навчальних посібників у нашої аудиторії.

Індустрія електронної комерції процвітає, і сучасні тенденції роздрібної торгівлі показують, що 51% американців віддають перевагу покупкам в Інтернеті. Це найкращий час, щоб занурити ногу в бізнес із електронною комерцією. Якщо вам цікаво, як запустити інтернет-магазин, то цей посібник для вас.

Нижче ми створили покрокову інструкцію щодо створення веб-магазину, який ви можете використовувати для створення власного магазину. Вам не потрібно бути людиною, спритною в техніці. Ви можете створити інтернет-магазин, не написавши жодного рядка коду, ми обіцяємо.

Щоб легко дотримуватися цього посібника, ми розбили його на 10 різних розділів:

Contents

Глава 1: Вирішення питання, що продати

виготовлення інтернет-магазину - вирішуйте, що продати

Перш ніж розпочати створення інтернет-магазину, вам потрібно вирішити, що ви збираєтеся продавати. Вибір правильних товарів для продажу важливий для успіху вашого інтернет-магазину.

В цілому вам потрібно продати товари, які інтернет-покупці захочуть придбати. Щоб допомогти вам визначити, що продавати в своєму інтернет-магазині, вам потрібно переглянути декілька факторів, зокрема:

 • Попит на ринку – Ринковий попит описує попит на певний товар і того, хто хоче його придбати. Отже, якщо ринковий попит на товар високий, люди, швидше за все, купують цей товар у вашому інтернет-магазині, і за нього теж платять більше. Ви можете досліджувати попит на ринку, використовуючи безкоштовний інструмент, як-от Інструмент планування ключових слів Google. Введіть ключові слова для продукту, наприклад, “органічні зволожуючі засоби для обличчя”. Якщо для цих ключових слів великий обсяг пошуку, це показує, що багато покупців в Інтернеті шукають цей товар.
 • Конкуренція – Може бути високий попит на товар, але якщо конкуренція занадто велика, ваш інтернет-магазин може не виділятися серед натовпу. Отже, важливо вивчити свою конкуренцію. Просте пошук у Google за ключовими словами продукту та перегляньте компанії, які відображаються вгорі результатів пошуку. Визначте, чим ви будете відрізнятися від них, щоб переконати покупців купувати у вашому інтернет-магазині.
 • Що в тренді – Якщо ви зможете розпочати продаж продуктів у своєму інтернет-магазині, які мають тенденцію, ви зможете захопити онлайн-покупців до початку змагань. Отже, будьте в курсі того, що є в тренді. Ви можете переглянути веб-сайти на зразок Amazon, eBay та Etsy, а також переглядати їхні списки “Що є гарячого” та “Найбажаніших”, щоб знайти нові, найпопулярніші продукти.

Пам’ятайте, що б ви не вирішили продати у своєму інтернет-магазині, це має бути пристрастю. Якщо створити інтернет-магазин з надією заробити гроші, але вибирати продати те, що вас не цікавить або обізнаний, не принесе вам успіху. Ваша пристрасть до продуктів повинна світитися на вашому веб-сайті. Якщо ви по-справжньому насолоджуєтесь і вірите у товари, які продаєте, з більшою ймовірністю купувати у вас покупці в Інтернеті.

Щоб допомогти вам зрозуміти, що продати у своєму інтернет-магазині, продовжуйте читати.

1.1. Цифрові та фізичні товари

По-перше, вам потрібно вирішити, чи збираєтесь ви продавати цифрові товари чи фізичні товари. Фізичні продукти давно стали популярним вибором для продажу та купівлі в Інтернеті, але цифрові продукти стають все більш популярними та цінними.

Давайте подивимось на відмінності цифрових та фізичних продуктів.

Що таке фізичний продукт?

Фізичний продукт – це дотичний, відчутний продукт, який ви продаєте та відправляєте своїм клієнтам. Одяг, меблі, продукти харчування, засоби краси, картини тощо – це все фізичні продукти.

Деякі приклади популярних інтернет-магазинів, які продають фізичні продукти, включають Amazon, Walmart, Target, American Apparel та Best Buy.

продаж фізичного продукту: walmart

Що таке цифровий продукт?

Цифровий продукт, також відомий як електронний товар, – це нематеріальний продукт або форма носія, які можна продавати та розповсюджувати знову та знову в Інтернеті без необхідності замінювати ваш інвентар. Цифрові продукти випускаються у вигляді файлів, що завантажуються, PDF-файлів, плагінів, відео, поточних файлів, шаблонів тощо. Електронні книги, програмне забезпечення, аудіокниги, музика та цифрове мистецтво – все приклади цифрових продуктів.

Деякі приклади популярних інтернет-магазинів, які продають цифрові продукти, включають Amazon’s Kindle Store, iTunes, Shutterstock та Themify, який продає теми WordPress.

Приклад цифрових товарів, магазин Amazon kindle

Плюси і мінуси: Цифрові та фізичні продукти

У продажу як цифрових, так і фізичних продуктів є плюси і мінуси, ви повинні зважити плюси і мінуси, щоб вирішити, який тип товару ви повинні продати в своєму інтернет-магазині.

Отже, давайте розглянемо плюси і мінуси кожного.

Фізичні продукти

Плюси:

 • Чітке значення – Демонструвати цінність фізичного продукту дуже просто. Призначення фізичних продуктів, як правило, зрозуміле і зрозуміле.
 • Вища сприйнята цінність – Оскільки фізичні продукти відчутні, покупці часто пов’язують їх з більш високою сприйнятою цінністю.
 • Простий у використанні – Для фізичних продуктів зазвичай не так багато пояснень, тренувань чи спостережень. Просто продайте, відправляйте, а клієнт може скористатись ним відразу.

Мінуси:

 • Витрати на доставку – Оскільки вам доведеться відвантажувати фізичний продукт, вам доведеться враховувати витрати на доставку та обробку.
 • Більше часу – Доставка фізичного товару клієнтам по всій країні вимагає часу.
 • Зберігання – Якщо ви продаєте фізичні продукти, більшу частину часу вам потрібно багато місця для зберігання продуктів.

Цифрові продукти

Плюси:

 • Без інвентаризації – З цифровими продуктами у вас немає інвентарю. Це означає, що вам не потрібно мати справу із замовленням певної кількості одиниць та їх зберіганням.
 • Ні витрат на доставку, ні часу – Вам не потрібно поставляти цифровий продукт. Клієнти завантажують цифрові продукти прямо на свої пристрої, а це означає, що вони отримують продукт миттєво, і ви також можете безкоштовно надіслати його.
 • Легше масштабувати – Оскільки ви можете продавати один і той самий цифровий продукт неодноразово і не потрібно мати справу з інвентарем або зберіганням, набагато простіше масштабувати і розвивати свій бізнес.
 • В цілому більш просто – З усіх вищезгаданих причин цифрові продукти в цілому простіші у продажу та простіші в управлінні.

Мінуси:

 • Важче демонструвати значення – З цифровим продуктом важче продемонструвати цінність. Потрібно більше роботи, щоб переконати клієнтів, що ваш цифровий продукт варто купувати.
 • Нижнє сприйняте значення – Оскільки цифровий продукт – це не те, що клієнти можуть тримати в своїх руках, вони асоціюються з меншою сприйнятою цінністю.
 • Багато конкуренції – Оскільки цифрові продукти настільки легко продавати в Інтернеті, зараз багато людей роблять це. Отже, у вас, ймовірно, буде багато конкуренції. Але конкуренція і з продажем фізичних продуктів є.

Як бачите, у продажу як цифрових, так і фізичних продуктів є плюси і мінуси. Продаж цифрових продуктів наростає, оскільки розпочати продаж цифрових продуктів в Інтернеті легко. Вам не потрібно витрачати багато грошей, щоб почати роботу, і ви можете продавати один і той же продукт знову і знову. Але споживачі теж шукають фізичні продукти. Отже, зважте плюси та мінуси та вирішіть, який варіант найкраще підійде для вас.

1.2. Створення власних продуктів проти продажу встановлених продуктів

Далі вам потрібно вирішити, чи хочете ви створити власну продукцію чи продати усталені товари.

Якщо ви хочете створити власну продукцію, тоді ви повинні зрозуміти, що це займе багато вашого часу. Наприклад, якщо ви продаєте хустки із ручної роботи, вам доведеться витрачати час на створення багато товарних запасів достроково або витрачати тижні на створення нового товару кожен раз, коли хтось замовить його, в результаті чого клієнту доведеться чекати набагато довше, щоб отримати їх предмет.

Окрім виробів ручної роботи, створення власного фізичного продукту, як наступний найкращий пилосос, займе багато часу, іноді років, і вам доведеться витратити багато грошей, що може бути не найкращим маршрутом для вас.

З іншого боку, створити власний цифровий продукт набагато простіше. Наприклад, якщо ви вирішили продати шаблони, ви можете створити шаблон за пару годин і продавати його знову і знову – набагато простіше.

Продаж усталених продуктів – це найпростіший шлях, оскільки вам не потрібно витрачати час на створення або створення продукту. Плюс із певними існуючими продуктами значна частина маркетингу робиться і для вас. Покупці вже будуть ознайомлені з товаром та його цінністю, тому прийняття рішення про покупку їм буде простіше.

1.3. Партнерський магазин Amazon

Інший тип інтернет-магазину, який ви можете створити, – це філія магазину Amazon. Маючи філійний магазин Amazon, ви можете продавати товари на своєму веб-сайті, який має Amazon. Тож вам не доведеться турбуватися про створення власних продуктів або справу зі зберіганням інвентарю, доставкою та обробкою, відстеженням запасів тощо.

Партнерські магазини Amazon управляються через Amazon Associates програма, яка дозволяє заробляти відсоток від кожного продукту Amazon, який рекламується та продається через ваш веб-сайт.

магазин філій Amazon

Стати партнером Amazon безкоштовно, все, що вам потрібно зробити – це зареєструватися. Крім того, у вас є можливість створити новий інтернет-магазин, щоб перераховувати та продавати товари Amazon, або ви можете використовувати свій існуючий веб-сайт, щоб продавати свої продукти та заробляти гроші.

Покроковий посібник про те, як запустити філійний магазин Amazon, ознайомтеся з нашою статтею про те, як створити філіальний магазин Amazon за допомогою WordPress.

1.4. Регулярна продаж проти моделі підписки

Створюючи інтернет-магазин, ви також повинні вирішити, чи збираєтесь ви використовувати звичайну модель продажу або використовувати модель підписки.

Регулярний продаж, також відомий як разовий продаж, – це коли клієнт купує товар, і він доставляється їм 1 раз. Якщо вони хочуть замовити інший товар, вони повинні зайти на ваш веб-сайт, придбати його знову, і тоді товар буде доставлений їм вдруге.

Але модель передплати – це коли клієнти платно повторюють ціну за доступ до товару чи послуги через регулярні проміжки часу.

Наприклад, Привіт свіжий використовує модель передплати. Клієнти сплачують періодичну плату і щотижня їм доставляють набори їжі.

створити інтернет-магазин підписки

Деякі інші популярні інтернет-магазини, що слідують за моделлю підписки, включають BarkBox, FabFitFun та Netflix.

Ви також можете продавати цифрові продукти через підписку. Багато компаній, що працюють з програмним забезпеченням та плагінами, стягують щомісячну плату з клієнтів за використання продукту.

Коли ви продаєте товар покупцеві 1 раз, тоді вам доведеться наполегливо працювати, щоб змусити їх купувати знову. Але з моделлю підписки у вас є щомісячний повторюваний дохід, на який ви можете розраховувати.

Глава 2: Встановлення правильних очікувань

створення правильних очікувань від інтернет-магазину

Перш ніж запустити свій інтернет-магазин, вам також потрібно встановити правильні очікування. Якщо ви не новачок в електронній комерції, ви можете не знати про поширені помилки, які роблять нові веб-сайти електронної комерції. Уникнення цих помилок для початківців допоможе поставити ваш інтернет-магазин на шлях до успіху. Отже, давайте розглянемо деякі найпоширеніші помилки електронної комерції.

Нереалістичні очікування від продажів
Очевидно, більшість людей хочуть заробити інтернет-магазин, щоб заробити гроші. Деякі очікують, що все, що їм потрібно зробити, – це створити свій веб-сайт, додати свою продукцію в Інтернеті, і великі гроші почнуть впроваджуватися. Але, щоб стати успішним інтернет-магазином із великим доходом, потрібен час і робота. Отже, ви повинні встановити реальні цілі для свого інтернет-магазину. Встановлення цілей доходу та відстеження їх допоможе вам побачити, наскільки добре працює ваш інтернет-магазин і наскільки ви близькі до того, щоб ваш Інтернет-магазин став повноцінним бізнесом.

Поставте реалістичні цілі для:

 • Щоденні розпродажі
 • Щомісячні продажі
 • Щорічні продажі

Завдяки цим цілям ви також повинні врахувати витрати на запуск свого інтернет-магазину. Ваш магазин буде вигідним лише в тому випадку, якщо продажі перевищують ваші витрати. У міру зростання вашого інтернет-магазину ви можете коригувати цілі та очікування, щоб вони відповідали.

Без цільової аудиторії
Не кожен буде вашим замовником. Якщо ви постараєтесь бути усім для всіх, ваш інтернет-магазин не буде успішним. Вам потрібно вирішити, хто ваша цільова аудиторія, і вам потрібно створити та продати свій інтернет-магазин з урахуванням цих людей. Крім того, вам потрібно дати причині вашій аудиторії робити покупки з вами замість великих веб-сайтів, таких як Amazon або Walmart.

Створіть профіль для свого ідеального клієнта, який включає:

 • Демографія – Основні демографічні показники вашої цільової аудиторії, такі як вік, стать, місце розташування, професія, спосіб життя тощо.
 • Інтереси – Чим зацікавлена ​​ваша аудиторія? Кулінарія, кемпінг, мода, спорт тощо.
 • Цінності та вірування – Вирішіть, що важливо для вашої аудиторії? Бути етичним? Чесний?
 • Больові очки – З якими проблемами / проблемами стикається ваша цільова аудиторія? І як ваш інтернет-магазин допомагає вирішити цю проблему?

Визначення вашої цільової аудиторії допоможе вашому бізнесу зв’язатися з покупцями та забезпечити більше продажів.

Поганий дизайн сайту
Багато власників інтернет-магазинів не усвідомлюють важливості хорошого дизайну сайту. Ваш веб-сайт часто є першим, що побачать ваші клієнти. Якщо дизайн вашого інтернет-магазину безладний, непрофесійний і важко орієнтуватися, покупці не захочуть купувати у вас.

Тож переконайтесь, що ваш інтернет-магазин має сучасну тему, простий у навігації та чудово виглядає і на мобільних. Професійний логотип, який можна відображати на веб-сайті електронної комерції, також сприяє довірі між покупцями та вашим веб-сайтом.

Погане обслуговування клієнтів
Хороше обслуговування клієнтів – одна з найважливіших складових успішного інтернет-магазину. Клієнти хочуть знати, що ви надаєте гарне обслуговування клієнтів ще до того, як здійснюють покупку. Ви можете довести це їм, додавши політику повернення на свій веб-сайт, надавши контактну інформацію про підтримку, наприклад електронну пошту чи номер телефону, або навіть додавши чат в реальному часі на свій веб-сайт..

Якщо ви не надаєте швидке та ефективне обслуговування клієнтів, ви ризикуєте втратити своїх клієнтів.

Ми переглянемо кроки, які ви можете вжити, щоб уникнути цих помилок далі в статті. Але спочатку потрібно вибрати правильну платформу електронної комерції та почати створювати свій веб-сайт.

Глава 3: Вибір платформи електронної комерції для створення інтернет-магазину

створення платформ для інтернет-магазинів та електронної комерції

Вибір правильної платформи електронної комерції має вирішальне значення для вашого бізнесу, тому що важко відмовитися, якщо ваше рішення виявиться неправильним. Насправді 60% власників магазинів середнього та великого рівня погоджуються, що перед тим, як вибрати платформи електронної комерції, вони повинні були провести більш ретельну перевірку..

3 найпопулярніших платформ електронної комерції, які ми рекомендуємо, – це Shopify, BigCommerce та WordPress + WooCommerce.
Давайте швидко розглянемо кожну з цих популярних платформ електронної комерції.

3.1. Розкриття кращих платформ електронної комерції

Шопіруйте

shopify builder

Shopify – це повністю розміщене рішення для електронної комерції, яке починається з 29 доларів на місяць. Shopify дозволяє легко запускати магазин, не встановлюючи програмного забезпечення або підтримувати сервер веб-хостингу.

Хоча це дозволяє налаштувати дизайн вашого магазину, параметри налаштування обмежені в порівнянні з платформою електронної комерції, що розміщена власноруч. Вам також доведеться сплачувати плату за трансакцію за кожне замовлення, а також щомісячну плату. Це означає, що ваша реальна вартість буде перевищувати 29 доларів на місяць, і вона зростатиме в міру зростання вашого магазину.

Плюси:

 • Зручний і простий у навчанні.
 • Shopify управляє вашим інтернет-магазином для вас.
 • Масштабування вашого веб-сайту легко та доступно.

Мінуси:

 • Ви не маєте повного контролю над своїм сайтом.
 • Ви повинні сплатити комісії за транзакції.
 • Обмежене налаштування через неможливість вибору потрібних функцій.

Прочитайте наш повний огляд Shopify.

BigCommerce

платформа електронної комерції bigcommerce

BigCommerce – ще одне повноцінне рішення щодо електронної комерції. Це означає, що ви можете швидко зробити інтернет-магазин, не маючи необхідності керувати будь-яким із технічних аспектів. Просто створіть обліковий запис у BigCommerce, одразу ж створіть свій інтернет-магазин, використовуючи 1 їх численні шаблони електронної комерції, додайте свої продукти та розпочніть продаж.

Ви можете розпочати роботу з BigCommerce лише за 29,95 доларів на місяць, що включає необмежену кількість продуктів, зберігання файлів та пропускну здатність. Крім того, з BigCommerce немає плати за транзакції за використання провідних шлюзів платежів на відміну від Shopify.

Плюси:

 • Зручний і простий у відкритті сайт.
 • Без комісій за трансакцію.
 • Це повністю розміщене рішення, вам не потрібно турбуватися про управління своїм сайтом.

Мінуси:

 • Ви не маєте повного контролю над своїм сайтом.
 • Налаштування вашого сайту обмежене, наприклад, лише кілька безкоштовних тем, які можна вибрати.
 • Щорічні ліміти продажу в Інтернеті, якщо ви перевищуєте ліміт, вам доведеться оновити план.

WooCommerce

платформа woocommerce

Завдяки власному влаштуванню електронної комерції, як-от WooCommerce, ви отримаєте повний контроль над своїм інтернет-магазином. WooCommerce – це платформа вибору для майже 28% усіх інтернет-магазинів. Найкраще, що він працює над WordPress як безкоштовний плагін, тому якщо ви знайомі з WordPress, то ви можете легко керувати магазином за допомогою WooCommerce. Крім того, якщо у вас вже є веб-сайт або блог WordPress, ви можете легко перетворити його в інтернет-магазин за допомогою WooCommerce.

WooCommerce постачається з низкою вбудованих функцій, таких як доставка, обробка платежів, управління запасами, купони, звітування тощо. Ви також маєте можливість придбати розширення WooCommerce, щоб додати більше енергії до свого інтернет-магазину або використовувати ряд сторонніх безкоштовних і платних плагінів WooCommerce, щоб сприяти зростанню продажів.

Крім того, оскільки WooCommerce є платформою з відкритим кодом та плагіном для електронної комерції WordPress, її можна безкоштовно завантажити з сховища WordPress.org. Для початку роботи з WooCommerce все, що вам потрібно, – це доменне ім’я, сертифікат SSL та обліковий запис веб-хостингу. З деякими кращими компаніями, що займаються веб-хостингом, ви можете отримати все це всього за 3-5 доларів на місяць, що робить WooCommerce самим дешевим способом створення інтернет-магазину.

Плюси:

 • Повний контроль над вашим сайтом.
 • WooCommerce – це програмне забезпечення з відкритим кодом, налаштування не є нескінченним із доповненнями.
 • Більш доступні, ніж інші платформи електронної комерції.
 • Більш доступні керовані варіанти веб-хостингу, які стосуються WooCommerce.
 • Без комісій за трансакцію.

Мінуси:

 • Ви повинні керувати власним сайтом, включаючи безпеку, оновлення, резервне копіювання тощо.
 • Безлімітні функції можуть зробити трохи непосильним для навчання.
 • Масштабування вашого інтернет-магазину складніше, оскільки вам доведеться самостійно керувати своїм сайтом або платити більше за керований веб-хостинг.

Важливо зазначити, що для використання плагіну WooCommerce WordPress вам потрібно створити свій сайт за допомогою WordPress.org, а не WordPress.com. Перегляньте нашу статтю на WordPress.com проти WordPress.org, щоб дізнатися більше про різницю між двома.

3.2. Чому ми рекомендуємо WooCommerce створити Інтернет-магазин

Хоча платформи електронної комерції, такі як Shopify та BigCommerce, є трохи простішими у користуванні та постачають все необхідне з коробки, щоб легко створити інтернет-магазин, WooCommerce постачається з меншою стартовою вартістю і ви маєте більше контролю над своїм сайтом..

Завдяки WooCommerce ви маєте повний контроль над тим, як виглядає та працює ваш інтернет-магазин. Так само, як ми пропонуємо створити веб-сайт з WordPress через нескінченні можливості налаштування, те саме стосується створення інтернет-магазину з WooCommerce. Інтернет-магазин з WooCommerce дозволяє використовувати численні плагіни WordPress, щоб додати більше функцій у ваш інтернет-магазин.

Крім того, ви отримуєте доступ до тонн дивовижних тем WooCommerce, щоб надати магазину саме той вигляд, який ви хочете. Він також постачається з інтеграціями, способами оплати, доповненнями тощо.

Оскільки спільнота WooCommerce та WordPress настільки велика, якщо ви коли-небудь стикаєтеся з проблемою, пов’язаною з вашим інтернет-магазином, є багато інтернет-спільнот та форумів, які допоможуть вам допомогти.

Створення інтернет-магазину за допомогою WooCommerce дозволяє створити саме той тип електронної комерції, який ви хочете, не витрачаючи велику частину свого бюджету.

Пов’язані: 6 кращих платформ електронної комерції для Multivendor Marketplaces

3.3. Передумови створення інтернет-магазину

Як ми вже згадували раніше, коли ви створюєте інтернет-магазин із WooCommerce, перед початком роботи вам потрібні кілька речей. Оскільки WooCommerce – плагін для WordPress, вам потрібен власний веб-сайт WordPress разом із цими трьома речами: доменне ім’я, сертифікат SSL та веб-хостинг. Давайте розберемося, що є кожною з цих передумов і навіщо вони вам потрібні.

Доменне ім’я
Ім’я домену – це адреса вашого веб-сайту. Користувачі можуть ввести ваше доменне ім’я в адресний рядок свого веб-переглядача та отримати доступ до вашого веб-сайту. Наприклад, деякі популярні доменні імена, які вам можуть бути знайомі, включають www.IsItWP.com, www.Amazon.com, www.Facebook.com та www.WPBeginner.com.

доменне ім’я для магазину електронної комерції

Без доменного імені користувачі не зможуть відвідувати ваш веб-сайт електронної комерції зі своїх комп’ютерів. Отже, якщо ви хочете створити інтернет-магазин, вам потрібно буде придбати доменне ім’я, яке відповідає бренду вашого інтернет-магазину.

Для більш детального пояснення дивіться нашу статтю: Що таке доменне ім’я та як воно працює?

SSL сертифікат
Сертифікат SSL (Secure Sockets Layer), також відомий як цифровий сертифікат, створює захищений зв’язок між веб-сайтом та веб-переглядачем відвідувача. Це гарантує безпеку та безпеку всіх даних, що передаються між вашими покупцями та веб-сайтом. Сертифікат SSL потрібен на будь-якому веб-сайті, який прийматиме інформацію про кредитну карту.

сертифікат електронної комерції SSL

Крім того, показ сертифікату SSL на вашому сайті створює довіру між вашим веб-сайтом та вашими клієнтами. Якщо ваш інтернет-магазин не захищений, користувачі не захочуть купувати у вас. Але сертифікат SSL показує їм, що їх інформація в надійних руках.

Веб хостинг
Створюючи веб-сайт електронної комерції з розміщеними WordPress та WooCommerce, вам також потрібно придбати веб-хостинг. Коли ви робите веб-сайт, усі файли зберігаються на вашому комп’ютері, і ніхто більше не може їх переглядати. Але купуючи веб-хостинг, компанія, що займається хостингом, зберігає файли вашого веб-сайту у просторі в Інтернеті, щоб інші користувачі могли відвідувати ваш веб-сайт.

Веб-хостинг – це в основному там, де ваш сайт живе в Інтернеті. Подібно до того, як роздрібний магазин потребує фізичного розташування, до якого можуть зайти покупці, для вашого інтернет-магазину потрібний простір в Інтернеті, який також можуть відвідувати і користувачі. Веб-хостинг надасть вам це.

Якщо ви боїтесь, що всі ці передумови будуть дорогими, не хвилюйтеся. Ми розповімо, як можна отримати безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та доступний веб-хостинг у наступних кількох розділах.

3.4. Як вибрати фірмове найменування

Вибір марки є важливим. Бренд – це в основному назва вашого інтернет-магазину. Ім’я вашого бренду, як правило, також повинно відповідати вашому доменному імені. Наприклад, подумайте про найпопулярніший інтернет-магазин в Інтернеті – Amazon. Їх торгова марка – Amazon, а їх доменне ім’я – www.Amazon.com. Якщо однакове ім’я вашого бренду та доменне ім’я, покупцям легко пам’ятати та знаходити ваш веб-сайт в Інтернеті.

Але ви не можете просто вибрати назву бренду навмання. Натомість вам потрібно вибрати фірмову назву, яка змушує вас виділятися від конкуренції. Отже, як вибрати найкращу марку для свого інтернет-магазину? Ось кілька порад щодо вибору найкращої марки:

 • Нехай це буде коротким та простим – Назва вашого бренду має бути коротким та простим, щоб клієнти могли легко запам’ятовувати та писати. Більш довгі, складні назви брендів можуть бути неправильно написані, коли клієнти вводять ваше доменне ім’я в їх адресному рядку, внаслідок чого вони не зможуть знайти ваш інтернет-магазин.
 • Бути унікальним – З такою кількістю Інтернет-магазинів в Інтернеті, ваша марка повинна бути унікальною, щоб виділятися серед натовпу. Погляньте на свою конкуренцію, якщо вони використовують у своїй торговій марці слово “електроніка”, придумайте інше слово, яке ви можете використати, щоб розлучити себе.
 • Використовувати ключові слова – Використання ключових слів у торговій марці допоможе вашому інтернет-магазину знайти більше людей в Інтернеті. Наприклад, якщо ваш інтернет-магазин продає взуття, подумайте про додавання слова “взуття” до вашого бренду, щоб покращити результати органічного пошуку..

Щоб підвищити натхнення, ось кілька прикладів дивовижних унікальних марок:

Наприклад, кава бажає смерті

Якщо у вас виникли проблеми зі створенням торгової марки, ви також можете скористатися нашим безкоштовним генератором доменних імен, щоб допомогти вам придумати щось приголомшливе.

генератор імен електронної комерції isitwp

Просто введіть 1 або 2 ключових слів, і інструмент надасть вам ряд ідей про бренд. Інструмент також перевіряє наявність доменних імен, тому вам не доведеться турбуватися про вибір імені, яке вже взяв хтось інший.

Після того, як ви знайшли ідеальну назву торгової марки, саме час вибрати веб-хостинг та придбати доменне ім’я.

3.5. Як вибрати веб-хостинг

Вибір найкращого веб-хостингу – ще один важливий крок у створенні інтернет-магазину. Вам потрібно вибрати високоефективне рішення для веб-хостингу, щоб забезпечити своїм клієнтам швидкий та зручний покупок. Якщо ваш веб-сайт електронної комерції повільний, навіть затримка на 1 секунду, це може зменшити ваші продажі на 7%. Як бачите, важливо вибрати веб-хостинг, який має високу швидкість та продуктивність.

Є кілька інших факторів, які слід враховувати при виборі найкращого веб-хостингу електронної комерції, включаючи:

 • 1-клік Встановити – Вибраний веб-хостинг повинен пропонувати просту установку вибраного додатка для електронної комерції, наприклад WooCommerce, у один клік..
 • SSL сертифікат – Як ми вже згадували раніше, для захисту вашого інтернет-магазину вам потрібен сертифікат SSL. Це має надати обрана веб-хостинг компанія.
 • Відповідність PCI – Вам також потрібно вибрати веб-хостинг, сумісний з PCI, щоб надійно прийняти платежі кредитною карткою.
 • Підтримка та резервне копіювання – Виберіть веб-хостинг, який забезпечує чудову підтримку, оновлення та резервні копії, коли вони вам знадобляться.

Є кілька кращих електронних комерційних хостингових компаній на вибір. Деякі з наших головних рекомендацій – це CloudGround Cloud, BigCommerce, Shopify та WP Engine.

Але, оскільки ми пропонуємо побудувати свій інтернет-магазин за допомогою WordPress та WooCommerce, радимо вибрати Bluehost WooCommerce.

хостинг для woocommerce bluehost

Bluehost WooCommerce пропонує автоматичну установку WooCommerce в 1 клік, 1 безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL, виділений IP-адресу тощо. Bluehost також працює над 2 мільйонами веб-сайтів по всьому світу, і це офіційно №1 рекомендований веб-хостинг на WordPress.org.

Крім того, вони погодилися запропонувати нашим користувачам безкоштовний домен, безкоштовний SSL та 50% знижки на їх хостинг-план.

Почніть з Bluehost сьогодні.

Примітка: Ми віримо у повну прозорість. Якщо ви купуєте хостинг за допомогою реферального посилання, ми отримаємо невелику комісію без додаткових витрат для вас. Ви фактично отримаєте знижку на хостинг + безкоштовний домен + безкоштовний SSL. Ми можемо отримати комісію майже від будь-якої хостингової компанії, але рекомендуємо лише ті продукти, які, як ми справді віримо, принесуть користь нашим читачам.

Глава 4: Створення Інтернет-магазину – Технічний посібник (крок за кроком)

Глава 4 створити інтернет-магазин

Тільки тому, що цей розділ називається “технічний посібник”, не означає, що ви повинні бути кмітливими. Якщо ви можете вказувати та клацати, ви можете слідувати цьому навчальному посібнику, і ваш Інтернет-магазин буде запущений і запущений в найкоротші терміни.

Давайте розглянемо, як налаштувати інтернет-магазин у WordPress за допомогою WooCommerce.

4.1. Придбайте доменне ім’я та обліковий запис хостингу WooCommerce

Щоб запустити свій магазин WooCommerce, перейдіть на веб-сайт Bluehost і натисніть на Починай зараз кнопка.

хостинг для woocommerce bluehost

На наступній сторінці вам запропонують вибрати план. Кожен план заздалегідь встановлений разом із WooCommerce поверх WordPress разом із безкоштовним сертифікатом SSL.

Сертифікат SSL додає спеціальний рівень захисту на ваш веб-сайт, тому ви можете приймати конфіденційну інформацію, таку як номери кредитної картки та іншу особисту інформацію. Це потрібно для запуску інтернет-магазину та прийому платежів кредитною карткою.

Оскільки ви тільки починаєте роботу, ви можете вибрати план старту.

План хостингу для Bluehost woocommerce

Ви можете або скористатися наявним у вас доменом, або отримати новий безкоштовний. Рекомендуємо зареєструвати новий домен, оскільки він безкоштовний.

придбання домену bluehost

Тепер вам буде запропоновано ввести інформацію свого облікового запису. Для легкої реєстрації ви можете увійти за допомогою своєї інформації Google лише за кілька кліків.

створення облікового запису bluehost

Після введення своїх даних прокрутіть сторінку вниз, поки не знайдете поле інформації про пакет. Ви можете вибрати план стартера на 12 місяців, 24 місяці або 36 місяців. Ви також побачите, що декілька доповнень попередньо обрані, що збільшує вашу загальну ціну. Ми рекомендуємо зняти цей прапорець, оскільки ви завжди зможете їх додати пізніше, якщо вирішите, що вам потрібні ці послуги.

інформація про пакет bluehost

Далі вам потрібно прокрутити сторінку вниз, щоб ввести свої платіжні дані. Також вас попросять погодитись із їх умовами надання послуг та натисніть кнопку Надіслати.

Це воно!

Ви успішно підписалися на план хостингу WooCommerce. Тепер ви отримаєте електронний лист із деталями щодо входу в панель керування веб-хостингом (cPanel), де ви зможете керувати всім, від розміщення файлів хостингу до електронної пошти та підтримки.

Вперед і увійдіть у свій cPanel. Вас буде привітано спливаюче вікно, яке повідомляє про те, що WordPress разом із WooCommerce попередньо встановлено. Тепер ви можете натиснути увійдіть у свій сайт і почніть керувати своїм інтернет-магазином.

встановлена ​​?? торгівля

Тепер давайте розглянемо, як запустити свій інтернет-магазин за допомогою WooCommerce.

4.2. Налаштування WooCommerce

За допомогою облікових даних для входу з електронної пошти вам потрібно увійти на інформаційну панель WordPress, де ви побачите вітальне повідомлення. Вперед та натисніть на Мені не потрібно посилання на допомогу. Не хвилюйтесь, ми проведемо вас через кожен крок процесу.

Перший крок – переконатися в тому, що ви вказали ім’я та теги своєї сторінки. Для цього потрібно відвідати Налаштування »Загальні сторінки та вставте назву та опис свого сайту WordPress.

Ваш пакет хостингу WordPress поставив безкоштовний сертифікат SSL. Цей сертифікат попередньо встановлений для вашого доменного імені. Однак ваш сайт WordPress потрібно налаштувати, тому він завантажується як https vs http. Вам також потрібно змінити адресу WordPress та адресу сайту, щоб використовувати https замість http.

привітання wordpress на bluehost

Далі вам потрібно запустити майстра налаштування WooCommerce. Просто натисніть на Запустіть майстра налаштування кнопка. Майстер налаштування проведе вас через основну конфігурацію магазину WooCommerce.

майстер налаштування woocommerce

На першому кроці вам буде запропоновано вказати місце вашого магазину. Вам також буде запропоновано вибрати валюту, яку ви хочете використовувати. Виконавши перший крок, ви можете перейти до кроку оплати.

налаштування магазину woocommerce

За замовчуванням WooCommerce дозволяє приймати платежі лише через PayPal. На цьому кроці ви можете просто ввести електронну пошту PayPal, не пов’язуючи свій рахунок PayPal. Якщо ви хочете додати додаткові способи оплати, вам знадобиться встановити відповідні доповнення (що можна зробити пізніше).

оплата за допомогою комерційної торгівлі

Якщо ви вирішите продавати фізичні товари у магазині WooCommerce, вам буде запропоновано встановити способи доставки та вартість доставки як для національних, так і для міжнародних перевезень.

доставка комерційної торгівлі

Після налаштування параметрів доставки WooCommerce переконає вас зв’язати свій сайт з Jetpack. Налаштування Jetpack не є необхідним кроком для створення магазину WooCommerce, тому ви можете пропустити його. Ви можете знайти Пропустіть цей крок опція внизу сторінки.

woocommerce з jetpack

Ви закінчили з майстром налаштування.

готова торгівля готова

4.3. Змініть свою тему WordPress

Теми WordPress контролюють візуальний вигляд вашого веб-сайту. Щоб надати унікальний дизайн своєму веб-сайту, все, що вам потрібно зробити, – це знайти і встановити на ньому правильну тему. За допомогою WordPress ви можете налаштувати існуючу тему або навіть встановити створену на замовлення тему відповідно до ваших унікальних вимог.

За замовчуванням у вашому магазині WooCommerce встановлено попередньо встановлену тему Storefront. Storefront – це безкоштовна тема WordPress, яка пропонує глибоку інтеграцію з WooCommerce.

Якщо ви хочете налаштувати свою тему Storefront, не торкаючись жодного рядка коду, ви можете отримати пакет розширень Storefront, який допоможе вам порадувати своїх клієнтів унікальним виглядом.

Крім того, ви можете легко знайти іншу тему, сумісну з WooCommerce, у вільному сховищі плагінів. Перш ніж вибирати випадкову тему в офіційному каталозі, вам найкраще цікавіше переглянути огляди тем, сумісних з WooCommerce, і вирішити, яка з них буде ідеальним вибором для ваших потреб.

Тему преміум-класу потрібно завантажити з веб-сайту продавця теми та завантажити її вручну в WordPress.

Якщо ви вирішили перейти з безкоштовною темою WordPress з офіційного сховища тем, тоді ви можете шукати та встановлювати її безпосередньо на інформаційній панелі WordPress, не завантажуючи її на свій комп’ютер.

Щоб встановити безкоштовну тему, перейдіть до Зовнішній вигляд »Теми на інформаційній панелі WordPress. Потім натисніть кнопку Додати нову тему ящик. Тепер ви можете знайти декілька популярних тем на інформаційній панелі.

додати нову тему

Перед встановленням ви можете переглянути свою тему, натиснувши на показані ескізи. Ви також можете фільтрувати теми на основі макетів, функцій та ніш, натиснувши на Фільтр функційкнопка.

Оскільки ви шукаєте тему електронної комерції, ви можете просто перевірити її Електронна комерція опція в стовпчику теми. Таким чином він відображатиме лише теми, сумісні з електронною комерцією.

фільтрувати тему електронної комерції

У правому куті введіть назву теми на панелі пошуку. Знайшовши потрібну тему, наведіть курсор на її зображення та натисніть на Встановити кнопка. Потім натисніть кнопку Активуйте щоб змінити зовнішній вигляд веб-сайту.

встановити тему woocommerce

4.4. Розширіть свій Інтернет-магазин за допомогою плагінів

WooCommerce підтримує багато різних плагінів для додатків, які дозволяють вам покращити свій інтернет-магазин без написання коду або найму професійного розробника.

Як і теми WordPress, ви можете легко знайти та встановити безкоштовні плагіни із сховища плагінів WordPress у межах вашої інформаційної панелі WordPress.

Все, що вам потрібно зробити – це відвідати Плагіни »Додати нове. Використовуйте вікно пошуку у правому куті, щоб знайти плагін і натисніть на Встановити зараз кнопка. А потім натисніть кнопку Активуйте.

встановити плагін

Розділ 5: Початок роботи з Вашим Інтернет-магазином

Глава 5 Початок роботи в Інтернет-магазині

WordPress – це повнофункціональне рішення для розробників веб-сайтів, яке надає нескінченні можливості налаштувати свій сайт так, як вам потрібно. На відміну від інших популярних рішень для електронної комерції, WordPress дозволяє легко інтегрувати блог зі своїм інтернет-магазином та створювати окремі веб-сторінки.

Якщо ви ніколи раніше не використовували WordPress, то ми розповімо вам про те, як почати повнофункціональний веб-сайт разом із вашим інтернет-магазином. Нижче наведено те, що ми розкриємо:

 1. Додайте блог до свого інтернет-магазину
 2. Створіть окремі сторінки
 3. Додайте меню навігації
 4. Додайте віджет
 5. Налаштування статичної домашньої сторінки

5.1. Додайте блог до свого інтернет-магазину

Ви хочете допомогти клієнтам електронної комерції залишатися на зв’язку з вашим брендом? Хочете залучити більше відвідувачів веб-сайту, принести більше продажів та доходу? Потім вам потрібно інтегрувати блог зі своїм інтернет-магазином.

Кожен бізнес із електронної комерції потребує блогу. Інтегруючи блог у свій магазин, ви можете оновлювати новини свого бренду та залишатися на зв’язку зі своїми клієнтами. Ведення регулярного блогу – це один із найкращих способів залучити органічний трафік і на ваш сайт.

Давайте розглянемо, як створити та опублікувати допис у блозі на своєму веб-сайті WordPress.

У меню ліворуч на інформаційній панелі WordPress ви знайдете два аналогічні варіанти, які можуть збити з пантелику вас як нового користувача: Постів і Сторінки.

Виберіть Постів якщо ви хочете створити публікацію на веб-сайті, яка відображається у зворотному хронологічному порядку (найновіша перша) на вашому веб-сайті WordPress. Пости також організовані в категорії та теги. Ви можете прочитати різниця між категоріями та тегами для отримання додаткової інформації.

Щоб створити свою першу публікацію в блозі, перейдіть до редактора публікацій, перейшовши до Повідомлення »Додати нове. Почати потрібно з додавання заголовка до публікації в блозі. Після цього ви можете почати писати вміст свого блогу в редакторі публікацій.

Щоб завантажити зображення на свій веб-сайт, використовуйте “+” кнопка. Потім виберіть зображення варіант. Тепер ви можете або завантажити зображення з локального комп’ютера, скориставшись опцією завантаження, або додати наявне з бібліотеки за допомогою кнопки медіатеки.

5.2. Створення автономних сторінок

Як і в блозі, вам також потрібно буде додати окремі сторінки на свій сайт, такі як сторінка “Про нас”, сторінка контактів, сторінка “Умови надання послуг” тощо.

Додавання сторінки майже схоже на додавання допису в блозі. Єдина відмінність полягає в тому, що вам потрібно буде відвідати Сторінки »Додати нове щоб створити нову сторінку. Після завершення натисніть на Опублікувати кнопка для публікації сторінки.

5.3. Додати меню навігації

Ваше меню навігації залишається вгорі вашого веб-сайту, тому ваші відвідувачі зможуть легко знайти найважливіші сторінки та посилання.

Щоб додати меню навігації, перейдіть до Зовнішній вигляд »Меню. Почати потрібно, вказавши ім’я меню в Назва меню поле та натисніть Створити меню.

створити меню в WordPress

Тепер ви можете обирати існуючі сторінки, публікації, користувацькі посилання та категорії. Після вибору натисніть кнопку Додати в меню. За допомогою перетягування можна розташувати структуру меню. Ви також можете використовувати перетягування для створення вкладених меню, що випадає. Після завершення виберіть розташування на екрані та натисніть Зберегти меню.

структура меню позиції

5.4. Додайте та налаштовуйте свої віджети

На своєму веб-сайті WordPress ви можете легко додавати віджети правої бічної панелі відповідно до ваших уподобань.

Додавання віджета корисно, якщо ви хочете відображати динамічний вміст на бічній панелі, наприклад, кнопки соціальних медіа, канали facebook, відгуки тощо. Якщо у вашій темі WordPress є підтримка віджетів нижнього колонтитулу, ви можете використовувати її для додавання повідомлень про авторські права, посилань, і більше.

Йти до Зовнішній вигляд »Віджети і виберіть із доступних віджетів. Далі вам потрібно перетягнути свій вибір до області, що знаходиться на widgetized веб-сайту WordPress.

додати віджети в wordpress

5.5. Налаштування статичної домашньої сторінки

За замовчуванням WordPress показує останні публікації вашого блогу як домашню сторінку замість статичної сторінки. Якщо ви хочете встановити власну статичну сторінку як свою домашню сторінку, просто виконайте наведені нижче дії.

Створивши сторінку, перейдіть до Налаштування »Читання. В Відобразиться ваша домашня сторінка розділ, вам потрібно буде вибрати Статична сторінка а потім виберіть у спадному меню сторінку, яку ви хочете відобразити як свою головну сторінку. Після завершення натисніть Зберегти зміни.

статична домашня сторінка

Розділ 6: Розширіть свій Інтернет-магазин

Глава 6 додає більше функцій

Розширити основні можливості вашого магазину WooCommerce так само просто, як і встановити плагіни (додатки). Хоча кожен інтернет-магазин унікальний за продуктовими лініями, цільовою аудиторією тощо, є деякі рекомендовані плагіни, які майже кожному магазину доведеться використовувати, наприклад плагін для форми контактів, плагін Google Analytics, плагін SEO та інше.

Нижче наведено кілька рекомендованих плагінів WordPress, які ви знайдете корисними для свого інтернет-магазину:

 • Створіть контактні форми за допомогою WPFormsПро | Безкоштовно
 • Підключіть свій сайт до Google Analytics, використовуючи MonsterInsightsПро | Безкоштовно
 • Покращуйте свій SEO Йоаст SEOПро | Безкоштовно
 • Додайте додатковий рівень безпеки за допомогою Сукурі
 • Візьміть звичайну резервну копію з Updraft Plus – Про | Безкоштовно
 • Поліпшення продуктивності WordPress за допомогою W3 Загальний кеш
 • Запобігайте дії спам-коментарів Акісмет – Про | Безкоштовно
 • Зростайте своїх абонентів та продажів за допомогою OptinMonster

Оскільки детальне пояснення всіх плагінів було б надзвичайно великим, ми пояснимо лише чотири найважливіші:

 1. Увімкніть відстеження клієнтів за допомогою MonterInsights
 2. Додайте онлайн-форми на свій сайт за допомогою WPForms
 3. Покращіть SEO в магазині за допомогою Yoast
 4. Скорочення відмови від кошика за допомогою OptinMonster

6.1. Увімкнути відстеження клієнтів за допомогою MonsterInsights

Хочете знати, як ваші клієнти взаємодіють із вашим сайтом? Хочете відслідковувати продажі та дохід свого магазину?

Тоді вам потрібно ввімкнути відстеження електронної комерції за допомогою Google Analytics у вашому магазині. Google Analytics – це найповніший інструмент відстеження вашого веб-сайту. Це дає детальну інформацію про те, як відвідувачі знаходять ваш сайт та взаємодіють із вашими сторінками. Найкраще, що Google Analytics абсолютно безкоштовний у використанні.

Налаштування Google Analytics за замовчуванням не дозволяє відстежувати складні взаємодії користувачів, такі як трансакції електронної комерції, подання форм, завантаження файлів тощо.. MonsterInsights полегшує Google Analytics для вашого веб-сайту. Всього за декілька клацань ви можете відстежувати складні дії користувачів, включаючи трансакції електронної комерції.

Прочитайте повний огляд MonsterInsights.

Давайте розглянемо, як увімкнути відстеження Google Analytics на вашому сайті.

Переходьте до Плагіни »Додати нове. Знайдіть MonsterInsights і, коли плагін з’явиться, натисніть Встановити зараз і потім, Активуйте.

встановити чудовисько

Переходьте до Статистика »Налаштування для автентифікації вашого сайту за допомогою Google Analytics. Клацніть Аутентифікуйте свій обліковий запис Google.

натисніть автентифікацію за допомогою свого облікового запису Google

На наступному екрані виберіть свій обліковий запис Google.

виберіть Google Analytics для аналітики

Далі дозвольте MonsterInsights управляти своїм обліковим записом.

дозволяють чудовиськом керувати аналітикою

Нарешті, виберіть правильний профіль для свого сайту та натисніть Повна автентифікація.

аутентифікувати чудовисько

Після автентифікації ви можете легко дізнатися, як працює ваш веб-сайт, відвідавши Статистика »Звіти.

wordpress google analytics з чудовиськом

Відстеження електронної комерції – це особливість MonsterInsights. Вам доведеться оновити до MonsterInsights Pro до включити відстеження електронної комерції.

Почніть з MonsterInsights вже сьогодні легко налаштувати Google Analytics на своєму сайті.

Хочете замість цього почати з безкоштовної версії? Спробуйте MonsterInsights Lite.

6.2.Додайте онлайн-форми з WPForms

Під час запуску інтернет-магазину вам потрібно буде створити безліч різних онлайн-форм, таких як форми контактів, форми підтримки клієнтів, форми огляду товару, форми опитування, форми реєстрації, спеціальні форми для входу в систему тощо..

Найкращий спосіб створити всі типи форм для вашого сайту – встановити плагін WPForms. WPForms полегшує створення будь-якого типу форм на вашому веб-сайті завдяки потужному конструктору перетягування. Окрім зручності використання, нижче наведено кілька причин, чому WPForms є найкращим конструктором форм WordPress:

 • Тон вбудованих шаблонів форм: Плагін укомплектований безліччю корисних готових шаблонів форм, тому вам не потрібно створювати кожну форму з нуля. Завдяки їхньому пакету Templates Pack ви отримуєте величезну різноманітність заздалегідь створених шаблонів для кожної ніші та галузі.
 • Інтеграція з вашими улюбленими програмами: WPForms легко інтегрується з послугами маркетингу електронної пошти та іншими сторонніми програмами, які ви використовуєте.
 • Спеціальні форми реєстрації та входу: Мати послідовний брендинг на всьому сайті, включаючи форми реєстрації та реєстрації.
 • І ще багато…

Прочитайте повний огляд WPForms.

Щоб створити форму у своєму блозі, спочатку вам доведеться встановити WPForms, перейшовши на Плагіни »Додати нове. Знайдіть плагін WPForms і, коли він з’явиться, натисніть Встановити зараз, і потім Активуйте.

встановити wpforms

Тепер ви будете спрямовані на прекрасну сторінку вітання WPForms. Ви можете або натиснути на Створіть свою першу форму кнопку або натисніть кнопку WPForms »Додати нове щоб створити свою першу форму.

створити свою першу форму

Далі вам буде запропоновано вибрати шаблон. Ви можете вибрати один із попередньо виготовлених шаблонів або почати із порожньої форми. Якщо ви хочете, ви можете дати власну назву вашій першій контактній формі.

виберіть шаблон форми

WPForms дозволяє легко створювати форму з перетягуванням. Клацніть відповідні поля форми на панелі ліворуч, щоб додати їх до вашої форми. Ви також можете легко переставити їх і навіть легко видалити непотрібні поля. Після внесення необхідних змін натисніть Зберегти.

створити просту форму

Далі, перейдіть на панель приладів і натисніть на WPForms »Усі форми. Тепер ви побачите всі створені вами форми. Поруч із назвою форми ви побачите короткий код форми. Скопіюйте цей короткий код.

WPForms

Тепер перейдіть до публікації чи сторінки, де ви хочете додати свою форму, і натисніть на “+” підпишіть у верхньому лівому куті редактора Гутенберга.

За допомогою поля пошуку шукайте короткий код. Виберіть його, коли його знайдете. На екрані у вас з’явиться таке.

Тепер вставте короткий код, який ви скопіювали раніше, і вставте його в задане поле та натисніть на Опублікувати кнопка праворуч.

Це воно! Ви успішно опублікували контактну форму.

Хочете створити контактну форму простим способом? Тоді, розпочніть роботу з WPForms сьогодні.

Хочете замість цього почати з безкоштовної версії? Спробуйте WPForms Lite.

6.3. Покращіть SEO в магазині за допомогою Yoast

Ви хочете розширити обсяг своїх товарів? Ви хочете спрямовувати більш цільовий трафік із пошукових систем, які, ймовірно, купують ваші товари?

Тоді вам по суті потрібно буде покращити свій SEO. Найкращий спосіб покращити SEO вашого інтернет-магазину – це встановлення SEO-плагіна, як Yoast SEO.

На інформаційній панелі WordPress перейдіть до Плагіни »Додати нове. Шукайте Yoast на панелі пошуку, яку ви можете знайти у верхньому правому куті. Тепер на вашій сторінці з’явиться плагін Yoast SEO. Клацніть Встановити і потім Активуйте.

встановити seast seast

На інформаційній панелі WordPress тепер ви можете знайти меню SEO в лівому меню. Просто натисніть на нього.

Якщо плагін виявляє будь-які помилки SEO, ви можете виправити їх, дотримуючись наданих пропозицій.

Налаштувати Yoast SEO легко за допомогою майстра налаштування. Просто натисніть на майстер налаштування почати.

майстер налаштування yoast seo

На першому кроці вас запитають, чи ви хочете налаштувати Yoast SEO самостійно чи найняти експерта, який це зробить за вас. Виберіть КОНФІГУРУЙТЕ САЙТИ SEO зробити це самостійно.

налаштувати yoast seo

На наступному кроці ви запитаєте, чи готовий ваш сайт для індексації. Ви можете вибрати варіант А. Потім натисніть кнопку Далі.

індексація yoast seo

Далі вам потрібно вибрати тип вашого веб-сайту. У цьому випадку потрібно вибрати – Інтернет-магазин. Потім натисніть кнопку Далі.

тип сайту yoast seo

Для картки графіка знань Google вам буде запропоновано запитати, чи веб-сайт керує людина чи бренд. Якщо вибрано Особу, вам доведеться вказати ім’я особи. Якщо вибрано компанію, вам доведеться також додати логотип. Потім натисніть кнопку Далі.

yoast seo компанія або особа

Тепер ви можете ввести URL-адреси свого профілю соціальних медіа у відповідні поля. Потім натисніть кнопку Далі.

соціальні профілі yoast seo

На кроці видимості пошукової системи вам не потрібно змінювати налаштування за замовчуванням, оскільки вони створені для індексації ваших публікацій та сторінок. Просто натисніть Далі.

видимість пошукової системи yoast seo

Авторські архіви можуть створити повторюваний випуск вмісту для пошукових систем. Щоб запобігти цьому, ви можете відключити його, якщо у вашому блозі немає декількох авторів.

yoast seo декілька авторів

Далі вам буде запропоновано підключити свій веб-сайт до консолі пошуку Google, який є безкоштовним інструментом, який дає вам детальну інформацію про те, як сприймається Google вміст вашого блогу..

консоль пошуку yoast seo google

Далі ви можете встановити заголовок свого блогу, а потім клацніть Далі.

налаштування титульного списку yoast seo

Тепер ви можете вийти з майстра конфігурації, оскільки інші кроки створені для рекламних цілей, таких як підписка на розсилку Yoast.

Почніть з Yoast SEO сьогодні щоб покращити SEO вашого магазину.

Хочете замість цього почати з безкоштовної версії? Спробуйте безкоштовно Yoast SEO.

6.4. Скорочення відмови від кошика за допомогою OptinMonster

Чи знаєте ви, що середній показник залишення кошика в Інтернеті становить близько 70%? Це означає, що лише 3 з 10 клієнтів заповнюють замовлення.

Очевидно, що відмова від кошиків є найбільшою перешкодою для подолання бізнесу в галузі електронної комерції. Але ви можете зменшити відмову від кошика за допомогою плагіна, як-от OptinMonster.

OptinMonster – популярний інструмент покоління свинцю, який дозволяє відображати цільові спливаючі вікна, які перетворюють людей, що відмовляються від відвідувачів, абонентів.

Наприклад, коли клієнт збирається залишити ваш сайт перед завершенням оформлення замовлення, ви можете запропонувати їм виконати його за допомогою цільової спливаючої кампанії. Ви можете використовувати технологію намірів виходу OptinMonster для відображення цільової кампанії.

Щоб створити спливаючу кампанію для цільового виходу, спочатку створіть обліковий запис у OptinMonster на їх офіційному веб-сайті. Після реєстрації в обліковому записі ви можете приступити до створення своєї першої спливаючої кампанії з метою виходу, щоб зменшити залишення кошика. Спочатку натисніть на зелений Створіть кампанію.

create-optinmonster-кампанія

Далі виберіть тип кампанії, натиснувши на Вискочити.

optinmonster-тип кампанії

Після цього вам буде запропоновано вибрати заздалегідь розроблений шаблон для вашої кампанії. OptinMonster має заздалегідь створений шаблон спеціально для відмови від кошика, тому виберемо той із заголовком Відмова від оформлення замовлення. Наведіть курсор на шаблон і натисніть на Використовуйте шаблон кнопка.

optinmonster покинутий шаблон кошик

Після натискання на Використовуйте шаблон Натисніть кнопку, вам буде запропоновано вказати назву кампанії та вибрати, на якому веб-сайті буде відкриватися спливаюче вікно. Потім натисніть кнопку Почніть будівництво кнопка для продовження.

Потім вас перенесуть до “Конструктора кампаній”. У цій області ви можете розпочати налаштування кампанії, щоб зробити її власною. Ви можете змінювати кольори, додавати власне зображення та текст тощо.

редагувати залишення кошика

Коли ви задоволені тим, як виглядає спливаюче вікно, саме час встановити правила відображення. Натисніть на Правила відображення вгорі екрана. Потім у спадному меню виберіть виявлено вихід. Ви також можете вибрати рівень чутливості наміру виходу бути низьким, середнім або високим.

вихід із виявленого правила відображення

Ви також можете додати інші правила, такі як лише показ спливаючих вікон користувачам, які також відвідали вашу сторінку оформлення замовлення. Пограйте з правилами, щоб побачити, що найкраще підходить для вас.

Розробивши кампанію, встановивши правила відображення та переконавшись, що ваша кампанія підключена до служби маркетингу електронної пошти, натисніть зелений Зберегти Натисніть кнопку, а потім натисніть на Опублікувати.
Звідси переключіть кампанію на Наживо в Статус розділ.

жива кампанія optinmonster

У розділі платформи виберіть WordPress та дотримуйтесь простих інструкцій щодо вбудовування кампанії на ваш веб-сайт.

вбудувати інструкції кампанії optinmonster

Тепер замість того, щоб втратити дорогоцінні продажі, ви зможете перетворити тих, хто відмовляється від відвідувачів, в щасливих клієнтів.
Деякі інші способи зменшити залишення кошика для покупок включають додавання значків безпеки на ваш сайт та пропонування гостей. Додавання значка безпеки допомагає привернути довіру до своїх клієнтів, а замовлення гостей дозволяє клієнтам легко виконати замовлення, тому їм не потрібно створювати обліковий запис.

Глава 7: Додавання перших продуктів

глава 7 додайте перші продукти

Тепер ви можете почати перераховувати товари у своєму магазині, натиснувши на Створіть продукт кнопка. Це перенаправить вас до редактора продуктів на інформаційну панель. Додавання товару у ваш магазин WooCommerce легко.

Як і при створенні сторінки чи публікації, вам потрібно буде додати деталі продукту, такі як назва, опис продукту, категорії продуктів, теги товарів, зображення продукту та галерея, перейшовши до Продукція »Додати нове.

woocommerce додати новий продукт

Відразу під текстовим редактором ви можете знайти поле даних про продукт, де можна вказати конкретні деталі продукту, як-от:

 • Регулярна і ціна продажу
 • Управління запасами
 • Деталі доставки, такі як вага та габарити
 • Деталі продажів товарів та перехресні продажі
 • І більше…

дані про товарну комерцію

Ви також знайдете коротке поле опису, яке використовується, коли на сторінці є кілька продуктів.

Глава 8: Контрольний список перед запуском

глава 8 перед запуском контрольного списку

Тепер, коли ваш інтернет-магазин майже завершений, перед тим, як перейти наживо, вам потрібно переконатися, що у вас все в порядку. Запуск вашого інтернет-магазину до його готовності може спричинити проблеми для вас і навіть може відігнати потенційних клієнтів.

Отже, ось контрольний список перед запуском, який включає кожен крок, який слід перекреслити зі списку завдань. Не забудьте виконати кожен із цих кроків, перш ніж запустити свій інтернет-магазин у світ.

 1. Створіть свій Інтернет-магазин – Створіть свій інтернет-магазин і переконайтесь, що все виглядає ідеально для ваших майбутніх клієнтів. Будьте впевнені, що у вас є всі потрібні вам сторінки, такі як сторінки продуктів, сторінка про сторінку, сторінка контактів. Як інтернет-магазин вам також потрібна кошик для покупок і сторінка замовлення.
 2. Підготуйтеся до найближчої сторінки – Радійте свою аудиторію щодо вашого інтернет-магазину ще до того, як його навіть запустять, додавши найближчу сторінку на свій веб-сайт. Ви можете легко зробити це, використовуючи плагін WordPress, який незабаром з’явиться SeedProd.
 3. Додайте свої продукти – Додайте всі продукти до свого інтернет-магазину. Сюди входять високоякісні зображення, описи товарів, ціни тощо.
 4. Оптимізуйте свої зображення – Інтернет-магазини відрізняються великою кількістю зображень, що може сповільнити ваш сайт. Не забудьте оптимізувати свої зображення, використовуючи плагін для оптимізації зображень reSmush.it.
 5. Відрегулюйте налаштування податку та доставки – Перевірте двічі налаштування податку та доставки, щоб переконатися, що ви стягуєте правильну ціну за продукти, які продаєте.
 6. Тест для мобільних пристроїв – Багато споживачів здійснюють покупки в Інтернеті зі своїх мобільних пристроїв, тому переконайтеся, що ваш інтернет-магазин зручний для мобільних пристроїв.
 7. Перевірте ефективність свого сайту – Перевірте швидкість та продуктивність свого інтернет-магазину, щоб переконатися, що він оптимізований для покупців. Ви можете скористатися нашим безкоштовним інструментом тестування швидкості веб-сайтів для тестування вашого сайту та отримання пропозицій щодо вдосконалень.
 8. Встановіть Analytics – Створіть і використовуйте обліковий запис Google Analytics MonsterInsights відстежувати дані вашого веб-сайту. Перевірте, чи точно відстежуєте його, перш ніж запустити свій інтернет-магазин.
 9. Оптимізуйте свій сайт для SEO – Встановіть плагін на зразок Yoast SEO, щоб оптимізувати ваш веб-сайт для SEO.
 10. Налаштування маркетингу електронною поштою – Вам потрібно буде надіслати електронною поштою своїм клієнтам і навпаки, тому обов’язково налаштуйте свій маркетинг електронної пошти. Ви також повинні почати розширювати список електронної пошти за допомогою такого інструменту, як OptinMonster.
 11. Розмістіть тестове замовлення – Переконайтеся, що ваші покупці можуть успішно купувати товари з вашого магазину, розмістивши тестове замовлення за допомогою вашого шлюзу платежів. Ви можете повернути замовлення відразу після підтвердження його роботи.
 12. Торгуйте своїм Інтернет-магазином – Почніть продавати свій інтернет-магазин, щоб залучати більше покупців на ваш веб-сайт електронної комерції. Наприклад, почніть рекламувати свій інтернет-магазин у соціальних мережах та починайте вести блоги.

Розділ 9: Рекламуйте та розвивайте свій Інтернет-магазин

Глава 9 зростає ваш інтернет-магазин

Якщо ви є торговцем електронною комерцією, вашою кінцевою метою має бути зростання продажів та доходів. Існує багато різних способів отримати більше продажів у вашому інтернет-магазині. Давайте розглянемо декілька з них нижче:

 • Приверніть цільовий трафік.
 • Перетворіть своїх відвідувачів у потенційні клієнти та клієнтів, створивши список електронних листів.
 • Ресурси для вивчення та оволодіння WordPress та WooCommerce.

9.1. Приверніть цільовий трафік

Залучення більше трафіку є життєвою силою будь-якого інтернет-бізнесу, але майте на увазі, що більше трафіку не завжди прирівнюється до більшої кількості продажів. Вам потрібно переконатися, що ви приваблюєте цільовий трафік, який цікавиться вашими продуктами.

Кілька способів залучити більш цільовий трафік на ваш сайт:

 • SEO: Покращіть свій SEO та допоможіть потенційним клієнтам відкрити вашу продукцію в Google та інших пошукових системах.
 • Платна реклама: SEO може забирати багато часу, тому, якщо ви хочете швидкого рішення для орієнтування на цільовий трафік, ви можете витратити свої маркетингові долари на оплачувані оголошення.
 • Партнерська Програма: Запустіть партнерську програму та заохочуйте людей просувати вашу продукцію, щоб отримувати прибуток від рефералів.

9.2. Створюйте та розширюйте список електронної пошти

Однією з причин не перетворювати відвідувачів на клієнтів є те, що ви не маєте з ними стосунків. Ваші клієнти вас не знають, тому бояться зробити покупку у вашому магазині.

Створення списку електронної пошти – це найкращий спосіб налагодити стосунки зі своїми потенційними клієнтами.

Створення списку електронної пошти допомагає визначити ваші потенційні клієнти, створити довгострокове зв’язок з ними та, зрештою, допоможе перетворити відвідувачів у потенційні клієнти та клієнтів. Фактично, за даними опитування, рентабельність інвестицій у електронної пошти становить близько 4 300%, тож якщо ви не сприймаєте свій список серйозно, ви швидко відстанете.

З OptinMonster, Ви можете скористатися своїм електронним списком, показуючи кампанії зі створення цільових списків, виявляючи їх індивідуальну поведінку користувачів.

Пов’язані: Як розробити список електронної пошти, СТІЙКО Швидкий!

9.3. Вивчайте та опановуйте WordPress та WooCommerce

Щоб мати змогу запустити успішний інтернет-магазин, обов’язково потрібно вивчити та опанувати WordPress та WooCommerce.

Нижче наведено кілька ресурсів, які вам будуть корисні.

 • Блог OptinMonster: Блог OptinMonster – це ресурс, що використовується в Інтернеті, для всіх речей Інтернет-маркетингу та оптимізації курсу конверсій.
 • IsItWP: На IsItWP ми регулярно публікуємо підручники WordPress, тематику WordPress та обшивки плагінів, огляди, угоди WordPress та багато іншого.
 • WPBeginner: WPBeginner – це найбільший безкоштовний ресурс WordPress в Інтернеті для початківців WordPress. Вони регулярно публікують корисні підручники, відео, купонні коди для продуктів WordPress та багато іншого.
 • Блог WPForms: Якщо ви хочете прочитати підручники, які допоможуть вам розвивати свій бізнес за допомогою платформи WordPress, вам слід перейти до блогу WPForms. Ви також можете знайти поради та рекомендовані практики для створення будь-яких типів онлайн-форм WordPress.
 • Блог MonsterInsights: Блог MonsterInsights – чудовий ресурс, за яким ви можете скористатися, щоб зрозуміти найкращі практики та рекомендації Google Analytics. Ви можете знайти багато специфічних статей WooCommerce, включаючи налаштування розширене відстеження електронної комерції, індивідуальне відстеження клієнтів, тощо для WooCommerce.

Розділ 10: Поширені запитання

Глава 10 Файли магазину електронної комерції

Допоможи багатьом користувачам створити свої інтернет-магазини за допомогою WordPress + WooCommerce, ми виявили, що люди часто і знову задають однакові запитання. Ось чому ми склали список часто задаваних питань, тому ви можете легко запустити свій інтернет-магазин без клопоту.

Коли бізнес повинен почати створювати інтернет-магазин?

Оскільки інтернет-продажу швидко зростають, наявність інтернет-магазину дає вам величезну перевагу перед вашими конкурентами.

Якщо ви хочете розширити свій бізнес в Інтернеті та збільшити дохід, то вам слід якомога швидше запустити інтернет-магазин.

Скільки коштує запуск інтернет-магазину?

Щоб запустити інтернет-магазин на базі WooCommerce, вам доведеться придбати доменне ім’я за 14,99 доларів США на рік та хостинг-акаунт, який коштує близько 7,99 доларів на місяць. Загалом, запуск сайту обійдеться вам лише в 110,87 доларів на рік.

Чи можу я запустити інтернет-магазин, не купуючи хостинг-акаунт?

Ні. Кожен веб-сайт потребує облікового запису хостингу. Ви можете знайти кілька платформ електронної комерції, які дозволяють створити інтернет-магазин із преміальною підпискою, що включає хостинг як частину його.

Чи можу я запустити інтернет-магазин без WordPress / WooCommerce?

Так, існує багато платформ електронної комерції, які дозволяють легко створити інтернет-магазин. Однак головне, що відрізняє WooCommerce від конкуренції, – це її простота використання. WooCommerce працює на вершині WordPress, найпопулярнішої у світі платформи для створення веб-сайтів. Це означає, що інтерфейс буде знайомий, якщо ви коли-небудь використовували WordPress раніше.

Ще одна перевага полягає в тому, що на відміну від інших платформ електронної комерції, що розміщуються самостійно, WooCommerce не вимагає, щоб ви проходили виснажливий процес установки. Насправді більшість постачальників веб-хостів, включаючи Bluehost, підтримують хостинг WooCommerce, тому ви можете швидко запустити і запустити свій інтернет-магазин без будь-якої інсталяції програмного забезпечення або налаштування вручну..

Як додати блог до свого інтернет-магазину?

Додавання щоденника до магазину, який працює на WooCommerce, дуже просто. Все, що вам потрібно зробити, – це створити статті, перейшовши на Повідомлення »Додати нове, і опублікувати їх, натиснувши на Опублікувати кнопка.

Крім того, не забудьте додати посилання на свій блог у меню навігації, щоб ваші відвідувачі могли легко його виявити.

Як зробити свої продукти Google пошуковими?

Якщо ви хочете, щоб ваші потенційні користувачі відкривали ваш продукт в Google, вам знадобиться вдосконалити свій SEO (оптимізація пошукових систем). SEO – це практика збільшення трафіку вашого веб-сайту з пошукових систем, отримуючи ваші веб-сторінки для вищого рейтингу в результатах пошуку.

Як я можу дізнатися більше про термінології WordPress?

Зверніться до цього Терміни словника WordPress для початківців кожного разу, коли вас спантеличують дивні терміни або скорочення WordPress.

Які способи оплати підтримуються в WooCommerce?

За замовчуванням WooCommerce дозволяє приймати платежі через PayPal. Щоб додати в ваш магазин більше шлюзів для платежів, спростіть пошук потрібного додатка WooCommerce та встановіть його у своєму магазині. Ви можете користуватися кредитними картками через Stripe, Authorize.net, Braintree та кілька інших шлюзів. Ви також можете приймати банківські перекази, біткойни тощо.

Як керувати доставкою в WooCommerce?

WooCommerce підтримує кілька варіантів доставки:

 • Безкоштовна доставка
 • Фіксована вартість доставки
 • Міжнародна доставка
 • Місцева доставка / Місцевий пікап

Якщо ви продаєте багато продуктів, то можете встановити додаток для доставки, наприклад FedEx метод доставки. Таким чином, вам не потрібно турбуватися про доставку замовлень, які роблять ваші клієнти, надаючи вам спокій.

Як залучати трафік до свого інтернет-магазину?

Деякі способи залучення трафіку до вашого інтернет-магазину:

 • Пошукова оптимізація
 • Приваблюйте трафік соціальних медіа
 • Інвестуйте в інтернет-рекламу

Сподіваємось, ця стаття допомогла вам створити інтернет-магазин із WooCommerce.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map