Як створити калькулятор цитат у WordPress (крок за кроком)

як створити калькулятор цитат у wordpress


Ви хочете створити калькулятор цитат у WordPress?

Калькулятор котирування дозволяє вашим клієнтам вибирати товари / послуги, які вони хочуть отримати миттєву пропозицію або ціну.

У цій статті ми покажемо вам, як створити калькулятор цитат у WordPress, поетапно, не записуючи жодного коду.

Створення калькулятора цитат за допомогою WordPress

За допомогою калькулятора пропозицій ваші клієнти можуть вибрати різні товари чи послуги та застосувати фільтри, щоб перевірити ціни, перш ніж подавати замовлення.

Щоб створити калькулятор цитат, вам потрібно буде використовувати плагін Formidable Forms.

Хоча існує багато різних плагінів, які надають вам розрахунок пропозицій, ось декілька способів того, як від них виділяються формальні форми.

 • Створити складна форма цитати або замовити форму легко з занадто багато змінних.
 • Створити окрема форма замовлення і миттєво показати загальну ціну.
 • Інтеграція з WooCommerce щоб створити безперебійний досвід покупок.

Плагін Formidable Forms поставляється з декількома шаблонами форм, які можна використовувати для швидкого створення будь-якої форми. Ці шаблони форм легко налаштувати завдяки конструктору перетягування. Ви також можете використовувати порожній шаблон, щоб додати спеціальні поля та налаштувати потрібну вам форму.

Перегляньте наш повний огляд Грандіозних форм для отримання більш детальної інформації.

Давайте розглянемо цей покроковий посібник про те, як правильно створити калькулятор цитат у WordPress.

Крок 1: Створіть форму котирування

Звичайно, перше, що вам потрібно зробити, це встановити на своєму сайті формальні форми. Він пропонує шаблон, за допомогою якого можна миттєво створити форму пропозицій.

Але перш ніж зробити це, переконайтеся, що ви додали товари / послуги, які хочете продати, та вкажіть їх вартість. Існує кілька способів відображення варіантів ціноутворення на формі. Для додавання продуктів можна використовувати радіоботи, прапорці або спадні поля.

Поставте прапорці та радіо кнопки

Використовуйте конструктор форм перетягування, щоб додати типи полів для відображення параметрів.

Далі ви можете натиснути на будь-яке поле, щоб побачити параметри в лівій частині екрана. Параметри за замовчуванням будуть “Варіант 1”, “Варіант 2” тощо. Ви можете продовжити та замінити текст назви своїх продуктів.

Тепер перевірте Використовуйте окремі значення можливість додавати ціни поруч із кожним товаром. Сміливо додайте до списку більше варіантів, якщо хочете.

Використовуйте окремі значення

Ці значення будуть корисними для підрахунку загальних цін на вибрані продукти автоматично.

Ви можете використовувати розширені параметри, щоб налаштувати параметри стилів для різних полів.

Крок 2. Додайте поле лише для читання для відображення загальної ціни

Далі вам потрібно додати Номер поле на формі для відображення загальної ціни. Це числове поле має бути встановлено лише для читання, щоб користувачі не змогли редагувати загальну ціну.

В Розширені опції ви знайдете Значення за замовчуванням варіант. Потрібно натиснути на піктограму калькулятора, а потім натиснути на піктограму меню.

Розширені опції

На ньому буде відображено вікно Обчисліть значення за замовчуванням варіанти. У цьому розділі потрібно додати десяткових знаків. Пропоноване значення “2” для розрахунку ціни.

Значення за замовчуванням

В Список полів Розділ нижче, ви можете продовжити та шукати поля, які ви хочете обчислити у формі. Виберіть ім’я або ідентифікатор полів, щоб додати їх до списку.

Ви можете побачити приклад того, як плагін відображатиме загальні ціни на основі вибору продукту користувача.

Загальний розрахунок ціни

Щоразу, коли користувач змінює продукти чи категорії, він автоматично оновлює ціну в калькуляторі пропозицій.

Крок 3. Додайте способи оплати до форми калькулятора котирувань

Після розрахунку та відображення загальної ціни вам потрібно додати спосіб оплати, щоб користувачі здійснили покупку. Плагін Formidable Forms поставляється з кількома доповненнями для додавання варіантів оплати, включаючи Stripe, Authorize.net, PayPal тощо.

Ви можете вибрати спосіб оплати. Більшість із цих методів використовують кредитні картки як варіант збору платежів в Інтернеті.

Кредитна картка

Додайте поле кредитної картки та налаштуйте її в полі Параметри поля розділ.

Крок 4: Опублікуйте та покажіть калькулятор цитат у WordPress

Тепер форма калькулятора цитат готова. Ви можете опублікувати та відобразити його на будь-якій сторінці продукту в WordPress.

Щоб опублікувати форму в редакторі блоків Гутенберга, ви можете додати новий блок і вибрати Формати, що формуються. Потім ви можете обрати форму калькулятора цитат.

Якщо ви користуєтесь класичним редактором, натисніть на піктограму “Формізуючий” над редактором. Це відкриється спливаюче вікно, і ви можете вибрати форму калькулятора цитат. Натисніть на Вставити кнопку, щоб додати форму на свою сторінку.

Це все.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити форму калькулятора цитат у WordPress. Ви також можете ознайомитися з нашим керівництвом про те, як подати форму без оновлення сторінки в WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map