Як створити користувальницьку форму повітря в WordPress

повітряна форма, WP повітряна форма, wpforms і zapier


Хочете створити на веб-сайті WordPress власну форму Airtable?

Airtable – це хмарний сервіс, який дозволяє створювати власні програми для електронних таблиць без необхідності писати рядок коду. Повітряна форма дозволяє легко зберігати інформацію користувача в базі Airtable.

У цій статті ми розповімо, як створити власну форму Airtable для WordPress.

Навіщо створювати користувальницьку форму повітря в WordPress?

Форми повітряного транспорту чудово підходять для веб-сайтів, які проводять вікторини та опитування, збирають інформацію про клієнтів, займаються плануванням продукту, плануванням календарного контенту тощо.

Airtable дозволяє легко збирати інформацію у довгих табличних формах.

В основному ви можете створювати візуально приголомшливі електронні таблиці, які можна використовувати для зберігання інформації у вашій базі даних. Однак усі дані в цих формах потрібно вводити вручну, що, звичайно, є копітким завданням. Щоб вирішити цю проблему, ви можете створити форму WordPress та інтегрувати її у свій обліковий запис Airtable.

Як створити користувальницьку форму повітря в WordPress

Найкращий спосіб створити власну форму Airtable на вашому сайті WordPress – це використовувати Плагін WPForms. WPForms – найкращий і найпопулярніший плагін для конструктора форм WordPress, який дозволяє створювати будь-яку форму протягом декількох хвилин.

WPForms

Він пропонує кілька красивих шаблонів, які готові до використання відразу. Ви також можете використовувати ці форми для збору платежів, запобігання надсилання спаму, додавання геолокації та багато іншого. Щоб дізнатися більше про це, прочитайте наш огляд на WPForms.

Однією з особливостей цього плагіна є те, що ви можете підключити форму до свого облікового запису Airtable за допомогою Zapier. Zapier – це програма, яка підключає до понад 1500 програм у мережі Інтернет, включаючи Airtable, Календар Google, Slack, Gmail тощо.

Після того, як ви підключите форму до Airtable, вся інформація у формі автоматично буде додана до вашого облікового запису Airtable. Це не швидкий і простий спосіб зберегти свою інформацію? Тож давайте перевіримо, як створити власну форму Airtable у WordPress.

Крок 1: Створення форми WordPress за допомогою WPForms

Щоб почати створювати форму, спочатку доведеться встановити та активувати Плагін WPForms на вашому веб-сайті. Після активації перейдіть до WPForms »Додати нове створити форму.

Тепер виберіть Проста контактна форма варіант. Ви також можете додати ім’я до форми у полі назви форми.

WPForms Builder, форми, що передаються на повітрі

Проста форма містить деякі основні поля, такі як Ім’я та Адреса електронної пошти. Ви можете додати більше полів до цієї форми, просто перетягнувши поля з лівої частини екрана. Якщо вам потрібна додаткова інформація, ознайомтеся з нашим посібником про те, як створити просту контактну форму.

Щойно ви виконали налаштування форми, ви зможете внести зміни до налаштувань сповіщення та підтвердження цієї форми. Нарешті, натисніть на Зберегти щоб не втратити налаштування.

Крок 2: Встановлення Zapier Addon для інтеграції з повітряною системою

На наступному кроці вам потрібно встановити аддон Zapier. Завдяки Zapier ви можете підключити свою форму до більше ніж 2 додатків одночасно.

Тут ми використаємо Zapier для підключення форми до Airtable. Щоб встановити Zapier, перейдіть на сторінку WPForms »Додатки. Тепер використовуйте поле пошуку, щоб шукати аддон.

Знайшовши, натисніть на Встановити Addon кнопка. Тепер перейдіть на сторінку налаштувань WPForms і натисніть на Інтеграція вкладка. Тут ви знайдете ключ API Zapier, який використовуватиметься для підключення ваших WPForms до вашого облікового запису Zapier.

На цій сторінці ви можете побачити логотип Zapier. Клацніть на ньому, щоб знайти ключ API. Тримайте цю сторінку відкритою. Цей API нам знадобиться на наступному кроці.

API Zapier

Крок 3: Створення Zap

Zap – це автоматизоване завдання, в якому можна одночасно запускати та підключати два та більше онлайн-додатків. Але щоб це сталося, спочатку доведеться створити обліковий запис Zapier. Відкрийте нову вкладку та створіть обліковий запис Zapier.

Для цього просто перейдіть до Офіційний веб-сайт Zapier і натисніть на Зареєструйтесь. Потім ви можете використовувати свою електронну адресу для реєстрації.

Zapier, інтеграція wpforms, форми airtabe

Коли ви перейдете на інформаційну панель Zapier, натисніть на Зробіть Зап кнопка.

Тепер вам потрібно налаштувати дві речі:

  • Налаштування програми тригера
  • Налаштуйте додаток Action

Давайте подивимось їх покроково.

Крок 4: Налаштування тригерної програми для ефіру

Для кожної конкретної дії Zap потрібен тригер. Тут нам знадобиться налаштувати WPForms як тригер-додаток. Коли ви натискаєте на Зробіть Зап ви перейдете на новий екран. На цій сторінці ви можете використовувати поле пошуку для пошуку WPForms. Після виявлення натисніть на нього, щоб перейти до наступного кроку.

Інтегруйте WPForms до zapier

На наступному кроці виберіть Продовжуйте кнопка.

інтегрувати wpfrms в zapier

Тепер ви побачите новий екран, на якому потрібно увійти у свій акаунт WPForms. Після натискання на Увійдіть у WPForms ви побачите нове спливаюче вікно, де ви можете ввести адресу свого веб-сайту та ключ API, який нам потрібен на кроці 2. Після введення цих даних натисніть на Так, продовжуйте кнопка.

Ви побачите, що ваш плагін WPForms додано до Виберіть WPForms Account сторінки. Тепер натисніть на кнопку Тест на екрані, щоб перевірити, чи правильно обліковий запис Zapier було інтегровано у ваш плагін WPForms.

Якщо ви отримаєте повідомлення про успіх, то для продовження вам слід натиснути кнопку «Зберегти + Продовжити». Тепер Zapier отримає доступ до вашого Плагін WPForms і може отримати всі форми, створені вашим обліковим записом. За допомогою стрілки вниз виберіть форму, яку ви створили раніше, і натисніть на Продовжуйте кнопка.

Тепер Zapier відновить усі записи вашої форми. Виберіть будь-яку з записів форми, щоб вона могла бути використана для тестування зв’язку між WPForms та Airtable. Натисніть на Продовжуйте кнопка для продовження.

Крок 5: Налаштування програми “Дія”

Цей крок є продовженням попереднього, і ми збираємося тут налаштувати додаток дій. Для цього натисніть на посилання, показане на скріншоті нижче.

Налаштування Zapier

Тепер ви можете вибрати додаток Airtable за допомогою стрілки вниз.

Виберіть додаток діючих програм

Тепер вам буде запропоновано вибрати дію “Повітряні”. Тут у вас є кілька варіантів. Виберіть потрібний варіант. Тут виберемо варіант створення запису. Закінчіть крок, натиснувши на Зберегти + продовжити кнопка.

На наступному кроці натисніть на Підключіть рахунок кнопка для підключення вашого облікового запису Airtable до Zapier. Тепер на екрані з’явиться спливаюче вікно з проханням ввести ключ API Airtable. Щоб отримати API Airtable, відкрийте нову вкладку та увійдіть у свій обліковий запис Airtable. Ви знайдете свій API в розділі Огляд облікового запису. Просто натисніть на зображення профілю у верхньому правому куті та натисніть на Огляд облікового запису.

API Airtable

Ви можете переглянути API, натиснувши на текстове поле. Тепер скопіюйте та вставте цей API у вікно Zapier.

Одного разу закінчив вдарити Так, продовжуйте кнопка. Тепер ви побачите, що ваш рахунок Airtable додається до Виберіть Рахунок повітряного повітря сторінки. Тепер ви можете натиснути на Тест кнопку, щоб перевірити зв’язок між вашими обліковими записами Zapier та Airtable.

Крок 6: Налаштування та тестування шаблону повітряного нагрівання

Останнім кроком є ​​налаштування та тестування шаблону Airtable. Ви можете знайти шаблони Airtable, натиснувши на вкладку Шаблони у верхній частині вашого облікового запису Airtable.

повітряні шаблони

Щоб вибрати шаблон, спершу доведеться вибрати базу. Виберемо Дослідження користувачів як основа для цього підручника. Ось як виглядає наш шаблон.

повітряна база для wordpress

Zapier отримає дані з вашої користувальницької форми Airtable для полів. Кожне з цих полів можна редагувати. Після завершення прокрутіть вниз і натисніть на Продовжуйте кнопка. На наступному кроці ви можете перевірити своє WPForms та Airtable, натиснувши на Надіслати тест на Airtable кнопка.

Тепер буде створено новий контакт із записом тестової форми у вашому обліковому записі Airtable. Ви можете увійти до свого облікового запису Airtable, щоб підтвердити, чи був створений контакт. Якщо це зроблено, ви можете повернутися до свого облікового запису Zapier і натиснути Закінчити кнопку, щоб завершити процес. Прокрутіть екран вниз і поміняйте місцями Ваш Зап опція на. Ви також можете додати ім’я до свого Zap.

ім'я зап

Тепер, коли користувач подає форму, інформація автоматично додаватиметься до вашого облікового запису Airtable.

Крок 7: Вставлення повітряної форми в WordPress

Як тільки форма готова, ви можете легко вставити її на свій веб-сайт. Ви можете вбудовувати його у свої повідомлення, сторінки або бічні панелі. Щоб вставити форму, перейдіть на сторінку Сторінки »Додати нове. Тепер додайте ім’я до форми та натисніть на “+” підписати, щоб додати блок. Тепер виберіть WPForms з розділу найбільш використовуваних блоків.

вставляти wpforms

Тут натисніть стрілку спадного меню та виберіть форму, яку ви тільки що створили за допомогою Плагін WPForms.

Тепер ваша форма буде додана до редактора сторінок. Останній крок – опублікувати свою форму. Для цього просто натисніть кнопку Опублікувати, і ваша форма одразу з’явиться в прямому ефірі.

Опублікувати форму, WPForm

Так це все Ваша спеціальна форма Airtable успішно створена. Сподіваємося, ця стаття вам корисна. Ви також можете перевірити, як створити розсилку електронної пошти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map