Як створити оглядовий сайт у WordPress (який заробляє гроші) у 2020 році

як створити веб-сайт з оглядом за допомогою wordpress


Ви хочете створити оглядовий веб-сайт? Створення власного веб-сайту з огляду – один з найкращих способів заробити гроші в Інтернеті за допомогою партнерського маркетингу.

У цій статті ми покажемо вам, як скласти веб-сайт з оглядом за допомогою WordPress та отримати прибуток як професіонал.

Що таке веб-сайт з оглядом?

Веб-сайт з оглядом – це тематичний веб-сайт, спрямований на отримання дохідних афілійованих даних, публікуючи огляди продуктів у конкретній, але широкій категорії (наприклад, мобільні телефони чи відеоігри).

Щоб створити веб-сайт з оглядом, вам доведеться вибрати конкретну нішу, опублікувати огляди продуктів та вказати афілійовані продукти в цій ніші. Ви будете отримувати гроші, коли хтось купує з ваших посилань.

Найпростіший спосіб знайти товари, які ви хочете рекламувати – це приєднатися до партнерської програми на кшталт Amazon AssociatesКомісія або ShareASale і переглядати їх сайти.

Вибравши продукт, яким ви хочете поділитися, ви можете отримати партнерське посилання та просувати продукт через це посилання на своєму сайті.

Детальніше: Кращі партнерські плагіни для WordPress.

Вимоги до створення веб-сайту з оглядом

Щоб створити оглядовий веб-сайт, вам знадобляться наступні речі:

 • Доменне ім’я: Це веб-адреса вашого веб-сайту, наприклад IsItWP.com або Google.com.
 • веб хостинг: Тут зберігаються файли вашого веб-сайту.
 • WordPress плагіни: Ми рекомендуємо використовувати наступні плагіни WordPress для свого оглядового веб-сайту.
  • Огляд товару WP: перетворіть свої публікації в розумні відгуки з рейтингами.
  • ThirstyAffiliates: Кращий плагін для управління партнерськими посиланнями.
  • MonsterInsights: Найкращий плагін Google Analytics. Це також дає вам зрозуміти, наскільки ефективні ваші партнерські посилання на вашому сайті.
  • WPForms: Найкращий плагін форми WordPress, який також дозволяє публікувати створені користувачем огляди на вашому веб-сайті з оглядом.

Крок 1: Налаштування веб-сайту з огляду WordPress

Ми завжди рекомендуємо використовувати WordPress для налаштування веб-сайту з оглядом. WordPress – найпопулярніший веб-розробник веб-сайтів. Це дає безмежні можливості для створення та налаштування вашого веб-сайту. Для отримання більш детальної інформації вам слід ознайомитись з нашими посібниками з огляду WordPress та навіщо використовувати WordPress.

Щоб створити веб-сайт з оглядом за допомогою WordPress, вам потрібно придбати доменне ім’я та веб-хостинг.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost для розміщення вашого веб-сайту WordPress. Bluehost пропонує угоду нашим користувачам, включаючи безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та знижку понад 60% на хостинг WordPress.

Bluehost – один з найбільших хостинг-провайдерів у світі. Це також офіційно рекомендований хостинг-провайдер WordPress.org. Прочитайте наш повний огляд Bluehost для отримання більш детальної інформації.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Детальніше читайте нашу статтю про те, як зробити веб-сайт за допомогою WordPress.

Не пропустіть цей посібник у кращих веб-хостинг-компаніях.

Крок 2: Перетворіть свій типовий веб-сайт на сайт з переглядом товару

Далі вам знадобиться встановити та активувати плагін WP Product Review на своєму сайті. Цей плагін дозволяє вам легко перетворити статті WordPress в розумні огляди з рейтингами. Це також дозволяє легко додавати рейтинги зірок поруч із вашими відгуками в результатах пошуку Google.

Деякі основні особливості перегляду продукту WP:

 • Розташуйте поле для огляду в будь-якому місці своєї публікації.
 • Додайте таблиці порівняння до своїх відгуків. Це дозволяє вашим відвідувачам легко вибрати потрібний товар зі столу.
 • Налаштуйте таблицю огляду та значки рейтингу так, як вам потрібно.
 • Економте свій час, автоматично імпортуючи інформацію про продукт Amazon.

Після активації плагіна новий пункт меню, Огляд товару, буде додано у вашу адміністраторну область WordPress. Натиснувши на нього, ви перейдете на сторінку налаштувань плагіна.

В Загальні налаштування на вкладці ви можете змінити позицію вікна огляду, увімкнути або вимкнути коментарі до відгуків, розширені фрагменти, змінити тип публікації для огляду тощо.

переглянути плагін сайту - загальні налаштування

Далі, перейдіть до Рейтинг кольорів вкладка, де можна змінити кольори варіантів рейтингу, рейтингові діаграми, слабкі рейтинги, непогані рейтинги, хороші рейтинги та дуже хороші рейтинги.

Потім ви можете вибрати типографіку, яку ви хочете, і налаштувати кнопку покупки, як тільки захочете.

Крок 3: Опублікуйте відгуки в WordPress

Опублікувати огляди легко за допомогою плагіна WP Product Review.

У вашому редакторі сторінок ви можете знайти мета-вікно під назвою Огляд продукту Додаткові налаштування.

опублікувати огляд товару

Якщо ви публікуєте рецензійну публікацію, ви можете вибрати Так. Потім вам буде запропоновано вибрати шаблон огляду, вказати категорії продуктів, додати партнерські посилання тощо.

Щойно ви закінчите, ви можете опублікувати свою публікацію.

Рекомендовані плагіни для створення веб-сайту з оглядом

Ми настійно рекомендуємо встановити наступні плагіни WordPress на своєму оглядовому веб-сайті.

1. Спрагливі філії:

Спрагу Партнерів

ThirstyAffiliates – найкращий плагін управління партнерськими посиланнями. Це дозволяє легко організувати свої партнерські посилання в одному місці, тому ви можете вставляти партнерські посилання у свої статті безпосередньо з редактора публікацій.

Організувавши всі партнерські посилання в одному місці, ви можете швидко знайти та замінити посилання без зайвих клопотів.

Це зручно, особливо коли компанія, яку ви рекламуєте, змінює партнерське посилання, яке ви додали до своїх статей. Вам не доведеться копати кожну опубліковану публікацію в блозі, щоб знайти та замінити партнерські посилання. Натомість ви можете просто замінити партнерське посилання у своєму адміністраторі WordPress. Це автоматично змінить посилання, вставлені у всі ваші публікації.

Плагін також дозволяє вам налаштувати свої партнерські посилання, щоб ви могли перетворити ваші потворні партнерські посилання на гарні посилання.

Почніть з ThirstyAffiliates!

Прочитайте наш повний огляд ThirstyAffiliates для отримання додаткової інформації.

2. MonsterInsights:

MonsterInsights

MonsterInsights є найкращим плагіном Google Analytics для WordPress. За допомогою MonsterInsights ви можете легко налаштувати Google Analytics і навіть включити відстеження партнерських посилань на своєму сайті.

Увімкнувши відстеження партнерських посилань, ви можете зрозуміти, що найкраще підходить для вашої аудиторії. Він також може дати вам уявлення про те, як оптимізувати ваш оглядовий сайт для збільшення партнерських комісій.

Відстежуючи кліки на ваших партнерських посиланнях, ви можете зрозуміти:

 • Найбільш вигідні джерела трафіку
 • Найпопулярніші сторінки заробітку на вашому веб-сайті
 • Зрозумійте, який тип вмісту найкраще працює для отримання афілійованих доходів

Почніть з MonsterInsights!

Прочитайте наш повний огляд MonsterInsights.

3. WPForms:

WPForms

WPForms – найкращий плагін для контактної форми для WordPress. Цей плагін дозволяє легко створювати будь-які типи онлайн-форм, наприклад, форми оплати, форми для входу тощо.

WPForms дозволяє користувачам залишати відгуки на вашому сайті WordPress. Завдяки його функції надсилання публікації ви можете створити форму для подання на замовлення. Коли користувач заповнить форму, запис буде подано вашому адміністратору WordPress у якості допису чи сторінки для перегляду. Таким чином ви можете переглянути подані записи та потім опублікувати їх.

Також перегляньте це повне порівняння між WPForms v TypeForm.

Почніть з WPForms!

Прочитайте повний огляд WPForms.

Це воно!

Ми сподіваємось, що це керівництво допомогло вам створити веб-сайт з оглядом за допомогою WordPress. Якщо вам сподобалася ця стаття, то, можливо, ви захочете ознайомитись із нашими статтями про те, як створити мікро-сайт для роботи, як Fiverr та створити професійний електронний електронний лист із G Suite.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map